Dodaj do ulubionych

Ciemna dziś noc (muzeów)

19.05.19, 16:04
Dyrektor Muzeum II Wojny Światowej dopatrzył się bolszewickiej propagandy w piosence Ciemna dziś noc i rozpieprzył koncercik.

I tylko pomyśleć, że śp. Prezydent Profesor Lech Kaczyński tak bardzo lubił Piosenkę o piechocie Bułata Okudżawy...

Przebaczcie miernocie, że taka bezmyślność przydarza się jej...

dziennikbaltycki.pl/awantura-podczas-nocy-muzeow-w-muzeum-ii-wojny-swiatowej-muzycy-o-dyrektorze-rozkazal-przerwac-drac-sie-ze-to-bolszewicka/ar/c1-14142511

--
Prezes komercyjnego banku o zapomodze dla znajomego polityka:

"Zapytajcie go tak po cichu. Ja bym spróbował tak bardziej jednorazowo. Pięć dych czy siedem, czy stówkę mu damy na jakieś badania czy na coś [...] Dajcie mi pełne dossier. Pomyślę i jednorazowo będę mu mógł na pewno coś sprokurować".
Edytor zaawansowany
  • pies.na.czarnych 19.05.19, 16:42
    No, bo... Mialo byc pszeca "Wsrod nocnej ciszy":)

--
    Uwaga szczur!
  • witek.bis 19.05.19, 16:49
    No, to całe szczęście, że nie Cicha noc, czyli - z przeproszeniem - Stille Nacht.

--
    Prezes komercyjnego banku o zapomodze dla znajomego polityka:

"Zapytajcie go tak po cichu. Ja bym spróbował tak bardziej jednorazowo. Pięć dych czy siedem, czy stówkę mu damy na jakieś badania czy na coś [...] Dajcie mi pełne dossier. Pomyślę i jednorazowo będę mu mógł na pewno coś sprokurować".
  • marbor1 19.05.19, 17:20
    Debilizm pisich nie ma granic. To jest Paranoja i Schizofrenia.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.