Dodaj do ulubionych

PiS dołuje we wszystkich sondażach

20.05.19, 18:37
Za parę dni sprawdzimy, które sondażownie prawidłowo prognozowały rzeczywistość,
a które wyimaginowaną fikcję.
--
]:->
Edytor zaawansowany
  • lech1966 20.05.19, 18:40
    Zobaczymy. Nie będę komentował. Grzecznie poczekam na wyniki

--
    Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
    Autor KZP
    Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
  • weteran-czasu 20.05.19, 19:00
    Słusznie, trzeba poczekać i spojrzeć prawdzie w oczy.

--
    Jak pedofile w sutannach bezczeszczą godność dzieci,
    tak PiS poniewierając Konstytucję bezcześci godność Polski.

• 141288bs 20.05.19, 19:04
    Masz prawo POdniecac sie weteranie, tyle tylko ci zostalo na te ostatnie dni.
  • weteran-czasu 20.05.19, 19:39
    Po samodzielnej analizie rzeczywistości zawsze wybieram mniejsze zło dla Polski.
    Zdania "ekspertów i doradców" pędzących do koryta z kasą nie biorę pod uwagę.
    Oni dążą do zrealizowania nie moich a swoich celów.
    Uczciwość w tym zakresie pozwala mi przy goleniu patrzeć na odbicie w lustrze mojej styranej gębę bez wyrzutów sumienia. Nie cierpię na bezsenność, nie mam napadów migreny, choroby wrzodowej, migotania przedsionków i innych dolegliwości związanych ze stresem.

--
    Jak pedofile w sutannach bezczeszczą godność dzieci,
    tak PiS poniewierając Konstytucję bezcześci godność Polski.

• szwampuch58 20.05.19, 19:06
    Czy pisowsko-koscielno szambo cie nie rusza,lubisz stac po uszy w goooooownie?

--
    www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
  • alaias11 20.05.19, 19:18
    weteran-czasu napisał:
    Za parę dni sprawdzimy, które sondażownie prawidłowo prognozowały rzeczywistość
    a które wyimaginowaną fikcję.

no ale przynajmniej, dzięki temu dołowaniu, rodzice dzieci niepełnosprawnych choć te 500 zł./mies. otrzymają - kropla to w morzu ich potrzeb, ale zawsze coś.
  • yoma 20.05.19, 19:53
    Gie otrzymają.

--
    Pis jest jak gołąb. Nie przepędzasz, znaczy zachęcasz, żeby s...
  • alaias11 21.05.19, 11:56
    yoma napisała:
    Gie otrzymają.

tak też może będzie - ale fakt spadania słupków wymusił tę ( oczywiście dość mglistą ) obietnicę. Przynajmniej można będzie mu/im tę obiecankę przypominać w okresach wyborczych, jeżeli dziennikarze raczą pofatygować się w tej kwestii.
  • yoma 21.05.19, 13:38
    Po październiku już nie będzie komu przypominać. Natomiast kolejny rząd rzeczywiście, mam silną nadzieję, że coś zrobi w tej kwestii.

--
    Mózg
  • no-popis 21.05.19, 16:33
    yoma napisała:

> Po październiku już nie będzie komu przypominać. Natomiast kolejny rząd rzeczyw
    > iście, mam silną nadzieję, że coś zrobi w tej kwestii.
    Tia...prędzej Schetyna wsiądzie po pijanemu i ...przejedzie Millera w ciąży.
  • j-k 20.05.19, 19:29
    wybory do PE nie maja dla wiekszosci Polakow wiekszego znaczenia..

i slusznie.
  • no-popis 21.05.19, 07:02
    j-k napisał:

> wybory do PE nie maja dla wiekszosci Polakow wiekszego znaczenia..
    >
    > i slusznie.
    Mają tylko Polacy o tym nie wiedzą czy może bardziej nie doceniają tego wpływu.
  • j-k 21.05.19, 16:49
    no-popis napisała:
    Mają tylko Polacy o tym nie wiedzą czy może bardziej nie doceniają tego wpływu.

nie maja.
    PE o niczym sam nie decyduje, tylko zaklepuje ustawy przedyskutowane wczesniej w kuluarach miedzy Kanclerz Niemiec, a Prezydentem Francji.
  • pies.na.czarnych 20.05.19, 19:31
    :D:D:D
    scontent-bru2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/61054692_2368488513473848_8087257778659262464_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_ht=scontent-bru2-1.xx&oh=1b83666462f4cb93d5a379fcf3761826&oe=5D99C43C

--
    Uwaga szczur!
  • j-k 20.05.19, 19:35
    a na jesieni trza bedzie sie pogodzic z kontynuacja Rzadow PISu do roku 2023...

ehh.. .Peowieczki to maja cienszkie zycie...

ale..., zawsze jest dla ciebie dobre wyjscie:
    .
    pl.depositphotos.com/13079837/stock-photo-white-rope-noose.html
  • marbor1 20.05.19, 21:08
    Pożyjemy, zobaczymy dohtorku czy to PiSowieczki nie będą miały cholernego bólu głowy.
  • yoma 20.05.19, 19:38
    Yeah!😆

--
    Nie jestem człowiekiem w swoim wieku. Jestem człowiekiem w wieku kogoś o wiele młodszego.
  • yoma 20.05.19, 19:40
    Po czterech latach komuś wreszcie się znudziło
    A u nas słowo DOSYĆ zaraz w czyn obrasta... 🎵😁

--
    Shylmagoghnar
  • j-k 20.05.19, 19:47
    yoma napisała:
    > A u nas słowo DOSYĆ zaraz w czyn obrasta... 🎵😁

masz na mysli PRZEGRANE powstania narodowe - ktorych byla cala masa ?
  • biologiczny_zegar 20.05.19, 19:46
    Dla przykładu. Przed ambasadami szykuje się długa kolejka...

Wystarczy sprawdzić rejestr wyborców za granicą na stronie: ewybory.msz.gov.pl

• j-k 20.05.19, 19:52
    biologiczny_zegar napisał:
    > [b]Dla przykładu. Przed ambasadami szykuje się długa kolejka...

po wizy ?
    wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,130438,6392683,Ambasada_USA_zawyza_kurs_dolara_.html
  • yoma 20.05.19, 19:55
    Wiesz co - jak ostatnio sprawdzałam, to mi wyszło, że strona nie ma zaufanego certyfikatu, a potem wyskoczył stan z 2009 r. Yeah pisiory, tak trzymać! 😆

--
    Pisi tak mają. Brak IQ nadrabiają wrzaskiem.
  • szwampuch58 20.05.19, 20:46
    utrzymanek bogatej Helgi dostal sraczki,pikne to

--
    www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
  • yoma 20.05.19, 20:56
    Ty, zostaw go - patrz, jak on się zarąbiście fajnie miota ignorowany :)

--
    Pis jest jak gołąb. Nie przepędzasz, znaczy zachęcasz, żeby s...
  • j-k 20.05.19, 20:38
    ilesz razy mam ci o tym przypominac ?
    .
    wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,130438,6392683,Ambasada_USA_zawyza_kurs_dolara_.html
  • taniarada 20.05.19, 19:49
    Straszne jest to Wytyrany że ty w to wierzysz ,Wierzysz też że taniarada nie jest dziewczynką.I to jest okropne.Wszystkich tu widzisz pisowców i mnie.Na ten czas to ja jeszcze ciężko pracuję .W porównaniu tu do Ciebie i innych emerytów i rencistów z tego forum.Ja cię kręcę.
  • pies.na.czarnych 20.05.19, 19:53
    > Wierzysz też że taniarada nie jest dziewczynką.

Dziewczynką? Tanjusza ja zawsz pisalem, ze jestes wsiowa baba bez wyksztalcenia.

--
    Uwaga szczur!
  • erte2 20.05.19, 20:44
    taniarada napisało:
    Wierzysz też że taniarada nie jest dziewczynką.

Dziewczynką?!! Jest starym matołem który nie potrafi dwóch zdań po polsku sklecić, co udowadnia na każdym kroku.
  • yoma 20.05.19, 20:57
    Cześć Aniu, to ja Wojtek, też mam 12 lat 😂😂😂

--
    Demon Duck of Doom
  • ktos_z_kosmosu 20.05.19, 19:56
    Stan przejściowy.
    Właśnie Kwaśniewski KE zrobił niedźwiedzią przysługę swoim oświadczeniem, że na nich będzie glosował.
    SLD już się przysłużył, teraz kolej na następnych.
    O "znawcy kobiet i polityki" Leszku Millerze tylko wspominam, szkoda gadać.
  • erte2 20.05.19, 20:41
    ktos_z_kosmosu
    Misiu, Aleksander Kwaśniewski (który nie jest z mojej bajki i nigdy na niego nie głosowałem) jest do dziś uznawany za najlepszego prezydenta Polski przez większość Polaków, drugą kadencję wygrał w pierwszej turze, i poważnie podejrzewam że gdyby przepisy na to pozwalały a Olo się zdecydował to dziś znów bez problemu wygrałby prezydenturę pokonując i dudę, i Tuska.
    Tak że jego poparcie może nie jest decydujące, ale ma swój ciężar gatunkowy.
  • ktos_z_kosmosu 20.05.19, 21:25
    Misiu, Kwaśniewski to produkt medialny, a nie autentyczny, podziwiany autorytet ludu. Media tworzą wizerunek tego byłego ZSMP-owca by w trąbę nas robić. Po co? Bo zlecenia mają, na czymś muszą zarabiać, czyż nie?
    Dowód jego mizerii?
    Tek SLD pomagał w ostatnich wyborach do parlamentu, że ci zostali na lodzie.
    Odgrzewanymi kotletami gości nie uraczysz, o nie.
    To raz,a dwa, to zaistniał nowy materiał by na jego bazie dowalić KE. Teraz PiS może rozgłosić - a nie mówiliśmy, że PO kumało się i kuma z dawną komuną?

• erte2 20.05.19, 20:31
    Przez lata PiS z kaczyńskim na czele (nota bene starym ateuszem) przykleił się do Kościoła i powstało coś w rodzaju symbiozy - obie organizacje wspierały się wzajemnie, deklarowały miłość wzajemną, a w ostatnich latach "sojusz ołtarza z tronem".
    I wszystko byłoby dobrze gdyby nie ci cholerni Sekielscy. Bo przez nich ten wydawałoby się nienaruszalny autorytet Kościoła w ciągu paru dni posypał się i u wielu legł w gruzach, a Kościół, upadając, pociągnął za sobą wczepiony w niego PiS. I na nic już się nie zdały rozpaczliwe reakcje różnych ziobrów czy kaczyńskich, nic nie da drastyczne podnoszenie kar, tym bardziej że wszelkie próby rozmywania sprawy są już tyko żałosną próbą zwekslowania problemu.
    Dziś zemścił się propagowany przez obie strony model Kościół - PiS, bo do tego duetu doszedł element trzeci - pedofilia. I żeby kaczyński wylazł ze skóry to w świadomości społecznej te trzy elementy już są ze sobą nierozerwalnie połączone.

P.s. Jestem pełen uznania i - nie ukrywam - sympatii dla Tomasza Sekielskiego. Bo - przypominam - jego program (wspólnie z Andrzejem Morozowskim), słynne "taśmy Begerowej" doprowadził do pierwszego upadku pisich rządów. Dziś film "Tylko nie mów nikomu" ma podobną szansę, a na pewno bardzo mocno kaczyńskiego osłabił. Czy zapowiadany film o "SKOK-ach" unicestwi pisią mafię raz na zawsze? Oby tylko panowie B. i S. nie wynajęli (odpukać!) "nieznanych sprawców" ....
  • ktos_z_kosmosu 20.05.19, 20:43
    Pełna zgoda co do faktów.
    Natomiast co do przyszłych zdarzeń, to istnieje znak zapytania, bo zapomniałeś o jeszcze cały czas aktywnych rywalach PiSu w konkurencji podlizywania się polskiemu KK.
  • taniarada 20.05.19, 21:10
    Straszne erte 2 twoje opowiastki .Sekielski i jego brat nakręcili film na zlecenie lewaków i nędznej koalicji .Sekielski z pyskiem Mahometa idealnie się w komponuje w ten film.
  • ktos_z_kosmosu 20.05.19, 21:31
    taniarada napisał(a):

> Straszne erte 2 twoje opowiastki .Sekielski i jego brat nakręcili film na zlece
    > nie lewaków i nędznej koalicji .Sekielski z pyskiem Mahometa idealnie się w ko
    > mponuje w ten film.

Masz rację, czarni dzieci gwałcili też na zlecenie lewaków.
  • lech1966 20.05.19, 21:35
    ktos_z_kosmosu napisał:

> taniarada napisał(a):
    >
    > > Straszne erte 2 twoje opowiastki .Sekielski i jego brat nakręcili film na
    > zlece
    > > nie lewaków i nędznej koalicji .Sekielski z pyskiem Mahometa idealnie si
    > ę w ko
    > > mponuje w ten film.
    >
    > Masz rację, czarni dzieci gwałcili też na zlecenie lewaków.

Masz na myśli tych czarnych?

m.niezalezna.pl/271579-jak-tuszowano-afery-pedofilskie-minela-20-o-skandalu-z-2005-r-gdy-premierem-byl-miller
    --
    Autor KZP
  • ktos_z_kosmosu 20.05.19, 22:00
    lech1966 napisał:

> Masz na myśli tych czarnych?
    > m.niezalezna.pl/271579-jak-tuszowano-afery-pedofilskie-minela-20-o-skandalu-z-2005-r-gdy-premierem-byl-miller

Jakich czarnych? W wrzuconym przez ciebie materiale, żadnych czarnych nie widzę. Widzę tylko jakieś czarne zygzaczki, które wy, ziemianie, nazywacie literkami, ale ja w tym się nie wyznaję.
  • lech1966 20.05.19, 22:07
    Nie widzę na razie takich w POlityce " którzy jako pierwsi mogliby rzucić kamieniem" wszyscy mają te skazę więc bez sensu winić tylko jednych. Jak to mówił Belka. Wszyscy wszystko wiedzieli.

--
    Autor KZP
  • ktos_z_kosmosu 20.05.19, 22:33
    lech1966 napisał:

> Nie widzę na razie takich w POlityce " którzy jako pierwsi mogliby rzucić kamie
    > niem" wszyscy mają te skazę więc bez sensu winić tylko jednych. Jak to mówił Be
    > lka. Wszyscy wszystko wiedzieli.

Ameryki nie odkryłeś,
  • lech1966 20.05.19, 22:34
    No nie. Ale nie jestem z tego dumny.

--
    Autor KZP
  • erte2 20.05.19, 23:13
    lech1966
    Dobry człowieku - niestety, pedofilia, tak zresztą jak inne patologie była, jest i będzie, podobnie jak inne złodziejstwa, SKOK-i czy niepłacenie faktur za wykonaną pracę. A jeśli jest na coś zapotrzebowanie to i rynek się znajdzie.
    Dziecięca prostytucja (a o takiej powstał dokument Latkowskiego) - nieważne homo- czy heteroseksualna jest zjawiskiem tyleż odrażającym co patologicznym, i dotykającym wszystkie kraje chyba bez wyjątku (że przypomnę wstrząsającą książkę "Dzieci z dworca ZOO").
    Natomiast pedofilia w Kościele katolickim (nie tylko zresztą polskim, problem jest światowy - od Chile po Australię, od Filadelfii po Dublin i od Nowego Targu po Trójmiasto jest innego rodzaju, i polega na wykorzystywaniu pozycji i autorytetu kapłana, "przyjaciela rodziny" i w wielu wypadkach sytuacji zależności czy podległości.

Reżyser, bankier czy inny celebryta korzystający z usług młodocianej (-ego) prostytutki nie poucza, nie moralizuje i nie wymachuje ewangelią czy różańcem. Układ, choć ohydny, jest prosty, obie strony wiedzą o co chodzi i obie dostają to co chciały.
  • lech1966 20.05.19, 23:34
    Nie musiałeś mi o tym przypominać. Całkowicie się zgadzam. Ale myślę że problem leży zupełnie gdzie indziej. Czy ty erte czy ja, obaj nie tolerujemy takich zachowań. Ale to nie od nas zależy czy przestępcy są wystarczająco ścigani i karani. Ani PiS nie broni pedofilii bardziej od PO, ani PO nie ścigała pedofili z większą siłą niz PiS. To jedno i to samo. Pozorowane działania pod publikę. PiS ma szansę się wykazac bo PO zawiodło na całej linii. Taka jest moja ocena. Być może zmienię swoje zdanie w tej kwestii w przyszłości, ale na dziś jest takie jak wyżej.

--
    Autor KZP
  • taniarada 20.05.19, 21:07
    O sondażach.Tak jak ten o pedofilach. Ministerstwo Sprawiedliwości zarzuca "fake news" Gazecie Wyborczej ws. pedofilów i zapowiada procesy.
  • biologiczny_zegar 20.05.19, 21:48
    Dzisiejsza Polska tak, czy siak leży w gruzach...

p. s.
    Dokument Sekielskiego to rzeczowy dowód i powód, by na zawsze zerwać kontakt z cynicznymi pisowskimi katolikami w rodzinie. Dla nich tylko wyrok i surowa kara...
  • lech1966 20.05.19, 21:53
    biologiczny_zegar napisał:

> Dzisiejsza Polska tak, czy siak leży w gruzach...
    >
    > p. s.
    > Dokument Sekielskiego to rzeczowy dowód i powód, by na zawsze zerwać kontakt z
    > cynicznymi pisowskimi katolikami w rodzinie. Dla nich tylko wyrok i surowa k
    > ara
    ...

Zgoda zegarze.

m.niezalezna.pl/271579-jak-tuszowano-afery-pedofilskie-minela-20-o-skandalu-z-2005-r-gdy-premierem-byl-miller

--
    Autor KZP
  • ktos_z_kosmosu 20.05.19, 22:05
    lech1966 napisał:

> Zgoda zegarze.
    >
    > m.niezalezna.pl/271579-jak-tuszowano-afery-pedofilskie-minela-20-o-skandalu-z-2005-r-gdy-premierem-byl-miller

Ty, lechu, płyta ci się zacięła. Znów te same zygzaczki?
    Radę ci dam.
    Zatnie się, to palcem popchnij.

• taniarada 21.05.19, 02:07
    Rzeczony film i propagandowa nagonka na Kościół posługuje się tutaj metodą pars pro toto. Każdy rozumny człowiek wie jak haniebna to jest metoda. Dlaczego nie rozdziera się szat na temat pedofilii w oświacie, choć, jak by nie było, nauczycieli jest osadzonych sześciu? Rzecz jasna, że taka konstatacja byłaby tak samo podła, jak mówienie o pedofilii w Kościele. Każde uogólnienie jest niczym innym, jak manipulacją propagandową. W III Rzeszy Kościół katolicki, zwłaszcza zakony, napiętnowano oskarżeniami o przestępstwa seksualne i dewizowe. W 1937 roku ukazała się książka mająca te zarzuty dokumentować, tytuł jej: An Ihren Taten sollt ihr sie erkennen. (Po ich uczynkach rozpoznacie ich). Oczywiście tak, jak obecnie naszym twórcom, chodziło i wtedy. tym spod znaku Goebbelsa, rzekomo o dobro Kościoła.Uderza mnie natomiast zgoła coś innego, co na marginesie tego filmu się objawiło. Jest to używane i nadużywane pojęcie „pedofilia w Kościele”. Sugestia jest tu jasna: Kościół w jakiś sposób generuje, sponsoruje lub tuszuje pedofilię. Jeśli przeciwnicy Kościoła tym pojęciem szermują, to wprawdzie rozumieć można ich intencje, natomiast w żaden sposób ich retoryka nie pokrywa się z istniejącym stanem faktycznym. Ujawnione przez wiceministra sprawiedliwości cyfry są tu bezlitosne. Oto one „Wśród 877 osób odbywających obecnie karę za pedofilię, 275 nie ma konkretnego zawodu, 144 było pracownikami dorywczymi, 50 wykonywało zawód murarza, 22 było magazynierami, 21 – rolnikami, 19 – robotnikami, 12 elektrykami i 11 stolarzami, jest sześciu – nauczycieli (informatyki, j. polskiego, muzyki i wychowania fizycznego, jeden psycholog i jeden pedagog szkolny). Udział duchownych w przestępstwach pedofilii 0,34 %”, gdyż są to dwaj księża diecezjalni i jeden zakonnik. Oczywiście nie od rzeczy będzie zbadać analogiczne proporcje na przestrzeni minionych lat, ale jest pytanie, czy zmieniłoby to istotnie procentowy udział duchownych w przestępstwach seksualnych wobec dzieci?

• haen2010 21.05.19, 05:53
    Że wszystkie te sondaże obarczone są pierworodnym błędem. Robione na statystycznej populacji nie uwzględniają czynnika emocji, mobilizacji. Tu wyraźną przewagę ma KE i te wybory wygra o kilka do nawet 10%.

Jedynym walorem dla PiS jest zapowiadana piękna pogoda. Mieszczuchy masowo wyruszą na grilla i piwo. Mogą nie wrócić przed końcem głosowania.
  • no-popis 21.05.19, 12:16
    ...wiadomo już, że przegra. Prędzej pijany Mich&5nik przejedzie Leszka Millera w ciąży na przejściu dla pieszych niż PiS przegra te wybory.
  • eiran 21.05.19, 12:28
    Jedne sondażownie pokazują prowadzenie PiS-u, inne - KE. Tych pierwszych jest trochę więcej, z tym że PiS jest na krzywej opadającej, a KE idzie raczej poziomo. To co mnie najbardziej niepokoi, to że PiS, po lekkiej przegranej, będzie próbował przejąć kontrolę na wyborami jesiennymi. Można się spodziewać zmian w ordynacji wyborczej, nacisków na zmiany w składzie PKW, zmian w kształcie okręgów i liczbie mandatów przypadających na poszczególne okręgi. W ostateczności - licznych protestów wyborczych i obstrukcji przy powoływaniu nowego rządu, jeśli PiS + Kukiz + Konfederacja nie będą mieli bezwzględnej większości.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • ktos_z_kosmosu 21.05.19, 16:23
    eiran napisał:

> Tych pierwszych jest t
    > rochę więcej, z tym że PiS jest na krzywej opadającej, a KE idzie raczej poziom
    > o.

Czego nie można powiedzieć o notowaniach pana Schetyny. Ten pikuje w dół jak Messerschmitt.
    Troszkę niepokojące zjawisko.
  • no-popis 21.05.19, 14:28
    Miał wystąpienia w Polsce i zaraz po nich sondaż i to nie GAaety Polskiej :)
    fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/tusk-czy-duda-dla-kogo-prezydentura-sondaz-dla-faktow-tvn-i-tvn24,934468.html
  • eiran 21.05.19, 14:34
    ludzikow już nieźle napity. Publikacja sprzed 11 dni.

--
    Przez 14 lat ayran.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.