Dodaj do ulubionych

Stówka-Morawiecki skazany na modły

24.05.19, 06:47
Dwa tygodnie temu modlił się, żeby zaczęło padać, wczoraj - żeby padać przestało, a dzisiaj - żeby nie odebrali mu ziemi kupionej z pogwałceniem kościelnych przepisów.
A jeśli potwierdzi się, że wspólnie i w porozumieniu z kilkoma większymi i mniejszymi polskimi klechami walił w rogi Watykan - i personalnie naszego umiłowanego Ojca Świętego Jana Pawła - to będzie się jeszcze musiał pomodlić o to, by wody powodziowe nie ominęły piekła, które na niego czeka. Bo to, że okradał Kościół jeszcze jako bezbożny liberał, a nie rozmodlony katolik, jest raczej słabym usprawiedliwieniem.

wyborcza.pl/7,75398,24820412,kolejne-pytania-o-dzialke-premiera-zanizenie-ceny-pozwolilo.html

--
Prezes komercyjnego banku o zapomodze dla znajomego polityka:

"Zapytajcie go tak po cichu. Ja bym spróbował tak bardziej jednorazowo. Pięć dych czy siedem, czy stówkę mu damy na jakieś badania czy na coś [...] Dajcie mi pełne dossier. Pomyślę i jednorazowo będę mu mógł na pewno coś sprokurować".
Edytor zaawansowany
  • eiran 24.05.19, 07:17
    Zwrot kościołowi to tańsze rozwiązanie. Pani Morawiecka i tak ma zamiar odprzedać działkę po cenie nabycia (wraz z inflacją), a uzyskane w ten sposób środki przekazać kościelnemu Caritasowi. Bezpośredni zwrot eliminuje niepotrzebne koszty transakcyjne.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • stasi1 24.05.19, 07:32
    Ale ona chce sprzedać po tej cenie tylko część na której ma być droga. Resztę zostawia sobie(i Mateuszowi)
  • eiran 24.05.19, 09:59
    Naprawdę jesteś pewny, że to wynika z jej oświadczenia?

--
    Przez 14 lat ayran.
  • stasi1 24.05.19, 21:59
    Tak zrozumiałem. Na drogę chce oddać za taką samą wartość plus odsetki od inflacji. Nic nie zarobi a nawet na tych 2 hektarach ma stracić
  • pies.na.czarnych 24.05.19, 10:01
    Naprawdę jesteś pewny, że chce sprzedać?

--
    Uwaga szczur!
  • no-popis 24.05.19, 07:43
    Cena ziemi zaniżona :)

• pies.na.czarnych 24.05.19, 09:39
    Bog tak chciał i nie ma się co czepiać :p

--
    Uwaga szczur!
  • witek.bis 24.05.19, 10:39
    Miseczka ryżu za dzień krwawicy,
    Radość ze wszystkich złamań Kubicy,
    Stówka dla Grada, ziemia od księdza,
    Blaga za blagą - moralna nędza...

I chociaż co dzień tak daje ciała,
    Lud jest tak głupi, że to wciąż działa.

--
    Prezes komercyjnego banku o zapomodze dla znajomego polityka:

"Zapytajcie go tak po cichu. Ja bym spróbował tak bardziej jednorazowo. Pięć dych czy siedem, czy stówkę mu damy na jakieś badania czy na coś [...] Dajcie mi pełne dossier. Pomyślę i jednorazowo będę mu mógł na pewno coś sprokurować".
  • iza.bella.iza 24.05.19, 23:25
    www.youtube.com/watch?v=7Tz_wK01Q-E

--
    "Pan prezydent po pierwsze nie ma urlopów. To jest służba, jeśli chodzi o prezydenta Rzeczypospolitej, 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, 12 dni w miesiącu itd."
  • weteran-czasu 24.05.19, 11:43
    Po wyborach do PE mściwy Kaczyński jemu tego nie podaruje.

--
    Jak pedofile w sutannach bezczeszczą godność dzieci,
    tak PiS poniewierając Konstytucję bezcześci godność Polski.
    Koalicja Kaczyńskiego = PiS+e-PiS-kopat.

]:->
  • weteran-czasu 24.05.19, 11:45
    Morawiecki kupił ziemię od proboszcza, bo miał widzenie.
    Widział autostradę.

--
    Jak pedofile w sutannach bezczeszczą godność dzieci,
    tak PiS poniewierając Konstytucję bezcześci godność Polski.
    Koalicja Kaczyńskiego = PiS+e-PiS-kopat.

]:->
  • iza.bella.iza 24.05.19, 23:27
    Widział, bo wówczas był radnym wojewódzkim...

--
    "Pan prezydent po pierwsze nie ma urlopów. To jest służba, jeśli chodzi o prezydenta Rzeczypospolitej, 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, 12 dni w miesiącu itd."

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka