Dodaj do ulubionych

No, to już przeboleliście?

27.05.19, 21:47
Więc zastanówcie się, pls, co jutro zrobicie, by d.j...ć PiS :)
Nic nie jest powiedziane, nic tak naprawdę nie jest stracone, ale chcieć trzeba.
Między nami, a ludem smoleńskim jest taka różnica:
im nie przeszkadza, że proboszcz używa małolatów, nam owszem, tak.
I choćby dwa pułki anielskie pisowskich troli skierowano na forum Kraj, ja nie odpuszczę.

Tak mnie Jarek nauczył, bo trzeba przyznać, że fighter jest.
Odrazający mutant, ale fighter.

--
Po polsku nie mowi sie "mydlo OD for you", ani "samochod OD pobieda" - to wymysl przyglupow z agencji reklamowych, zasmiecajacych jezyk.
Edytor zaawansowany
  • pies.na.czarnych 27.05.19, 22:00
    Stracone zludzenia. Zaczyna sie typowe polskie piekielko. Mysl przewodnia "Ja siama". :(
    www.tvn24.pl/wybory-do-europarlamentu-2019/wybory-do-europarlamentu-kosiniak-kamysz-czas-funkcjonowania-koalicji-juz-za-nami,939564.html

--
    Uwaga szczur!
  • lech1966 27.05.19, 22:02
    pies.na.czarnych napisała:

> Stracone zludzenia. Zaczyna sie typowe polskie piekielko. Mysl przewodnia "Ja s
    > iama". :(
    > www.tvn24.pl/wybory-do-europarlamentu-2019/wybory-do-europarlamentu-kosiniak-kamysz-czas-funkcjonowania-koalicji-juz-za-nami,939564.html

Dokładnie. W jesieni PO będzie miało jednocyfrowy wynik.🤣🤣🤣🤣🤣🤣. Normalnie mnie to rozwala.

--
    Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
    Autor KZP
    Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
  • pies.na.czarnych 27.05.19, 22:04
    Myślał indyk o niedzieli, a...

--
    Uwaga szczur!
  • lech1966 27.05.19, 22:08
    pies.na.czarnych napisała:

> Myślał indyk o niedzieli, a...

Masz babo wiarę. Tylko nie umiesz ja zaiwestowac albo zagospodarować. Myślę że to wynik znacznie przerośniętego ego.

--
    Autor KZP
  • lech1966 27.05.19, 22:00
    Głupis borrka skoro widzisz jedną różnice. Nie wstyd wam tak publicznie trzymać te rękę w nocniku?. Przecież to się już robi nudne. Co dzień to samo, jedynie zmieniacie szyk w zdaniach. Ile można powtarzać te kocopoly??????? No ile jeszcze????

--
    Autor KZP
  • taniarada 27.05.19, 22:09
    Napijcie się wódki.Oczywiście ten z GW.Help ,hilfe jesteśmy otoczeni przez PIS.Ja cię kręcę.
  • hordol 27.05.19, 22:19
    i tyle

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.