Dodaj do ulubionych

Pisi poczuli ze wolno im wszystko

28.05.19, 07:57
Teraz dopiero hulaj dusza , piekła niema. Wszystko mogą i nikt im nie podskoczy. Ordynarna cenzura? Proszę bardzo:

Patryk Jaki na fali powyborczego sukcesu zapowiedział w TVP Info walkę z internetowymi stronami, na których kwitnie satyra z PiS i jego polityków.
I wymienił kontrowersyjną, skrajnie nieprzychylną PiS, witrynę. – Ja też już sobie obiecałem, że po kampanii weźmiemy się za takie rzeczy jak "Sok z Buraka". To się teraz skończy.

Burakom satyra przeszkadza.
Edytor zaawansowany
  • no-popis 28.05.19, 08:36
    aniechto.only napisała:

> Teraz dopiero hulaj dusza , piekła niema. Wszystko mogą i nikt im nie podskoczy
    > . Ordynarna cenzura? Proszę bardzo:
    >
    > Patryk Jaki na fali powyborczego sukcesu zapowiedział w TVP Info walkę z intern
    > etowymi stronami, na których kwitnie satyra z PiS i jego polityków.
    > I wymienił kontrowersyjną, skrajnie nieprzychylną PiS, witrynę. – Ja też już so
    > bie obiecałem, że po kampanii weźmiemy się za takie rzeczy jak "Sok z Buraka".
    > To się teraz skończy.
    > Burakom satyra przeszkadza.
    Czyli robią to samo co PO np z takim Antykomorem ' który był nawet lagodniejszy niż Sok Z Buraka.
    Javy wy ' styropianowi bolszewicy z POPiS ' jesteście do siebie podobni.
  • aniechto.only 28.05.19, 10:51
    Przypomne ci symetrycznie pozyteczny pisi idioto, co mówił Jaki wtedy:
    Skazanie Antykomora to skandal!" - napisał na Twitterze poseł Solidarnej Polski Patryk Jaki.
  • sverir 28.05.19, 10:59
    Dorzućmy jeszcze, że Antykomora nikt nie ścigał za satyrę z PO, tylko za znieważanie głowy państwa. O ile mi wiadomo, to PiS gorąco sprzeciwia się depenalizacji tego czynu. Wszelkie odwołania sprawy Antykomora do ścigania satyry typu Sok z buraka świadczą o indolencji intelektualnej porównującego.

--
    Pracuję dla idei. Znaczy teraz nazywamy się Orange.
  • ave.duce 28.05.19, 11:15
    Sam K. Jarosław uznał to za atakowanie wolności obywatelskich.
    Normalka, co wolno pi$smrodom, to nie wojewodom...

--
    Precz z kaczyzmem i demokraturą!
    Forum ze Dworum
  • no-popis 28.05.19, 12:40
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • aniechto.only 28.05.19, 13:03
    Symetrycznie pozyteczny, to ze ciebie nie interesuje krytyka PiS tylko jego wybielanie to powszechnie znane jest na FK.
  • no-popis 28.05.19, 13:14
    aniechto.only napisała:

> Symetrycznie pozyteczny, to ze ciebie nie interesuje krytyka PiS tylko jego wyb
    > ielanie to powszechnie znane jest na FK.
    I znowu nie masz nic do POwiedzenia w polemice z argumentem , konkretnym i opisanym w przykładzie. Słabość intelektualną jest cały czas przuczynà klęski frakcji PO.
  • magdolot 28.05.19, 11:28
    Wreszcie oglądam podręcznikowy przykład symetrysty nadającego się jeno do kasacji. :-(
    A ja myślałam, że to mnie obrażają... Muszę wymyślić na siebie jakieś inne określenie, bo wstyd. Ciężki wstyd.

--
    "Powoływanie się na wielkie wartości jest najskuteczniejszą strategią ukrywania własnego zepsucia. Nie mamy dziś społeczeństwa obywatelskiego, mamy społeczeństwo mafijno-klerykalne." Tadeusz Bartoś
  • eiran 28.05.19, 12:59
    ludzikow (tu występujący pod nastym linkiem, tym razem jako no-popis) to żaden symetrysta. To zwykły troll z fiksacją na punkcie Tuska i paru polityków z jego okolicy.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • ukos 28.05.19, 21:02
    eiran napisał:

> ludzikow (tu występujący pod nastym linkiem, tym razem jako no-popis) to żaden
    > symetrysta.

To symetryperyk. Symetryper to taki wyjątkowo cuchnący, odrażający wyciek z mózgu.
    --
    Po tępocie poznacie (PiS)ich.
    Nienawidzą szczepionek, in vitro, racjonalności i cywilizacji,
    a najbardziej Europy, z wyjątkiem jej kasy.
  • no-popis 28.05.19, 21:05

> To symetryperyk. Symetryper to taki wyjątkowo cuchnący, odrażający wyciek z móz
    > gu.
    Właśnie zaprezentowałeś spory kawalek obrazu z tomografii intelektu oPOzycji co wyjasnia' że takie cieniasy jak PiS utrzymują i utrwalają władzę.
  • no-popis 28.05.19, 08:44
    ABW było wtedy podległe bezpośrednio Tuskowi.

www.dziennik.pl/amp/336974,prokuratura-tlumaczy-sie-z-akcji-abw-w-sprawie-antykomor-pl.html
  • sverir 28.05.19, 11:01
    "Skazanie Antykomora to skandal!" - napisał na Twitterze poseł Solidarnej Polski Patryk Jaki.

--
  • sverir 28.05.19, 11:04
    "Ho, ho, ho, niech każdy teraz wie, że nie można bezkarnie obrażać hrabiego - może radośnie zaśpiewać Bronisław Komorowski. Jaki prezydent taki wyrok" - Marcin Mastalerek, były poseł i rzecznik Prawa i Sprawiedliwości. Współautor zwycięskich kampanii wyborczych w 2015 roku.

"Twórca strony Antykomor.pl podkreśla, że jego sukces - bo tak pisze o orzeczeniu sądu - ma wielu ojców. Frycz dziękuję reprezentującemu go prawnikowi, a jednocześnie posłowi PiS, Bartoszowi Kownackiemu, a także europosłowi Zbigniewowi Ziobrze"

Chcesz rozwinąć twórczość na temat hipokryzji PiS?

--
  • pies.na.czarnych 28.05.19, 11:04
    Antykomora nikt nie ścigał za satyrę z PO.

--
    Uwaga szczur!
  • no-popis 28.05.19, 12:42
    pies.na.czarnych napisała:

> Antykomora nikt nie ścigał za satyrę z PO.
    Stara ubecka zasada ...dobrav odpiwiedni paragraf.
  • pies.na.czarnych 28.05.19, 12:44
    Typowa reakcja ruskiego trolla.

--
    Uwaga szczur!
  • no-popis 28.05.19, 12:55

> Typowa reakcja ruskiego trolla.
    >
    Nie masz nic do powiedzenia.
  • pies.na.czarnych 28.05.19, 17:09
    Ty masz coś do powiedzenia?

--
    Uwaga szczur!
  • no-popis 28.05.19, 19:50

> Ty masz coś do powiedzenia?
    >
    Tak i to wyrażnie napisałem ale do ciebie nie ma możliwości dotrzeć z uwagi na niski stopień zdolności do przetwarzania informacji.
  • sverir 28.05.19, 13:23
    "Stara ubecka zasada ...dobrav odpiwiedni paragraf"

A tak, właśnie tak było z bezdomnym, który obrazał Lecha Kaczyńskiego zanim ten został prezydentem.A właściwie nawet nie Lecha Kaczyńskiego, co policjantów. Wtedy faktycznie zadziałała ubecka zasada, która pisowcom nie przeszkadzała. Potem okazało się, że im nie przeszkadza tak długo, jak ich obrazają. Jak obrażają oni, to jest wolność słowa niczym nieskrępowana.

--
  • eiran 28.05.19, 16:20
    Generalnie ABW podlega premierowi, ponieważ premier nadzoruje służby specjalne od 2002 roku, tak że ludzikowa sensacja jest cokolwiek nieświeża. Ale wierny obrońca PiS wierzy, że jego plwociny do kogoś się przykleją.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • 141288bs 28.05.19, 12:54
    Strach ma wielkie oczy, to przez ten strach "gumkujecie" niewygodne watki..., to na nic - wiosna juz mija, lato szybko przeleci i nastanie jesien a z nia nowe porzadki od gmin az po wysoki szczebel. Juz teraz drzyjcie jazdzewscy bo nic was nie uchroni.
  • no-popis 28.05.19, 13:00
    141288bs napisał:

> Strach ma wielkie oczy, to przez ten strach "gumkujecie" niewygodne watki..., t
    > o na nic - wiosna juz mija, lato szybko przeleci i nastanie jesien a z nia nowe
    > porzadki od gmin az po wysoki szczebel. Juz teraz drzyjcie jazdzewscy bo nic w
    > as nie uchroni.
    POPiSujesz się n8czym Twoi koledzy z frakcji lewackie POPiSu. Napisz jak buldog ....bedziesz siedział.
  • 141288bs 28.05.19, 13:21
    Nie, nie POPiSuje sie ale wiem, ze jestes supportysta od swin i blota.
  • aniechto.only 28.05.19, 13:01
    Nosił wilk razy kilka, ponieśli/poniosą i wilka.
    Wbij to sobie w numerkowy łebek .
  • eiran 28.05.19, 13:04
    Zawsze kiedy słyszę ten wierszyk, przypomina mi się historia włamania (i kradzieży torebki) do samochodu Danuty Waniek podczas chwilowego postoju na światłach na warszawskiej Pradze. Nasz Dziennik zatytułował wówczas newsa "Nosił wilk razy kilka".

--
    Przez 14 lat ayran.
  • aniechto.only 28.05.19, 13:39
    Czytelnicy ND uwierzą we wszystko, nawet w to, ze Waniek kradła torebki:)
  • no-popis 28.05.19, 15:54
    aniechto.only napisała:

> Czytelnicy ND uwierzą we wszystko, nawet w to, ze Waniek kradła torebki:)
    A czytelnicy GW uwierzą też we wszystko i nawet to, że Kijowski spotka się z Konkresem USA :)
  • lech1966 28.05.19, 22:50
    eiran napisał:

> Zawsze kiedy słyszę ten wierszyk, przypomina mi się historia włamania (i kradzi
    > eży torebki) do samochodu Danuty Waniek podczas chwilowego postoju na światłach
    > na warszawskiej Pradze. Nasz Dziennik zatytułował wówczas newsa "Nosił wilk ra
    > zy kilka".

Tak tak ayranku. Masz jak zwykle rację. Dokładnie tak jak kierownictwo AI.

www.money.pl/gospodarka/amnesty-international-traci-kierownictwo-raport-o-toksycznym-srodowisku-pracy-6385944831146113a.html

--
    Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
    Autor KZP
    Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
  • no-popis 28.05.19, 13:21
    aniechto.only napisała:

> Nosił wilk razy kilka, ponieśli/poniosą i wilka.
    > Wbij to sobie w numerkowy łebek .
    Se bolszewia POPiSowa pogadała:) tzn wymienila poglądy :) ....świry.
  • 141288bs 28.05.19, 13:23
    aniechto.only napisała:

> Nosił wilk razy kilka, ponieśli/poniosą i wilka.
    > Wbij to sobie w numerkowy łebek .
    - cos ci sie nie podoba?
  • biologiczny_zegar 28.05.19, 15:51
    Centralistyczny zamordyzm jak w Rosji zniszczy PL.

Nie chcemy Cara - chcemy rzeczywistej samorządowej demokracji.
  • lech1966 28.05.19, 22:18
    biologiczny_zegar napisał:

> Centralistyczny zamordyzm jak w Rosji zniszczy PL.
    >
    > Nie chcemy Cara - chcemy rzeczywistej samorządowej demokracji.

Cara już mamy. Na razie w Brukseli.

nczas.com/2018/05/18/wiekszosc-europejskich-politykow-to-zdrajcy-ktorzy-doprowadza-do-wojen-domowych-szokujace-slowa-analityka-wegierskiego-wywiadu-video/
    --
    Autor KZP
  • j-k 28.05.19, 16:17
    internetowych wichrzycieli... co podnosza reke na Partie.

Paria obetnie wam za to ... kable od komputera.
  • no-popis 28.05.19, 20:27
    Tym od Tuska to dopiero to odbiło.
    "Białostocki sąd skazał 11 kibiców, którzy protestowali w 2011 roku przeciw zamykaniu trybun ich stadionu. Sąd przeanalizował policyjny zapis protestu, podczas którego kibice skandowali m.in. hasło "Donald matole, twój rząd obalą kibole"
    Protestować można, a nawet trzeba, ale w sposób zgodny z obowiązującym prawem - tak sąd w Białymstoku argumentował wyrok skazujący na grzywny 11 kibiców, protestujących w 2011 roku przed białostockim urzędem wojewódzkim. Na podstawie policyjnego zapisu wideo, sąd ustalił, że z 29 zatrzymanych osób, 11 wykrzykiwało obraźliwe hasła pod adresem rządu i premiera Donalda Tuska. 10 z nich otrzymało karę w wysokości 500 zł., jedna 1 tys. zł.
  • sverir 28.05.19, 21:55
    Jednakowoż zamiast się obrażać, może usunać karalność czynu polegającego na demonstracyjnym okazywaniu lekceważenia konstytucyjnym organom państwa? Dziwne, że tak pisowcom przeszkadzają te kary dla kiboli, ale nie spieszą się z depenalizacją czynu, za który kibole zostali ukarani.
    Żartuję, to nie jest dziwne. Przecież chodzi o obronę własnych interesów.

--
  • inocom 28.05.19, 22:01
    aniechto.only napisała:

> Teraz dopiero hulaj dusza , piekła niema.

gazetawroclawska.pl/zakaz-wjazdu-prezydent-pozyczonym-harleyem-moze-jezdzic-gdzie-chce/ga/c1-14131991/zd/35842653
    I co mu zrobisz?
  • aniechto.only 29.05.19, 05:48
    Jemu nic, tobie radze zamknąć lodówkę z Sutrykiem.
  • inocom 29.05.19, 09:09
    aniechto.only napisała:

> Jemu nic, tobie radze zamknąć lodówkę z Sutrykiem.

Wyżre wszystko.

--
    "Stůjte v poznané pravdě, která vítězí nade vším a sílu má až na věky" AD 1415 (z dopisu Jana Husa z kostnického vězení Pražské univerzitě). Cit. z projevu V. Havla na konferenci o M. J. Husovi ve Vatikánu 1999. old.hrad.cz/president/Havel/speeches/1999/1712.html
  • danillko 28.05.19, 22:44
    I więcej już nie będziecie kopać ludzi po twarzach na Marszach Niepodległości...
    www.youtube.com/watch?v=WjhqU-3Erqc
  • no-popis 29.05.19, 05:52
    danillko napisał:

> I więcej już nie będziecie kopać ludzi po twarzach na Marszach Niepodległości..
    > .
    > www.youtube.com/watch?v=WjhqU-3Erqc
    Mają strasznie krótką pamięć.

Bardzo im przeszkadza net gdzie te wyczyny ich pychy i totalitaryzmu są do dzisiaj uwidocznione. Stąd może wsparcie dla Acta 2 :)
  • aniechto.only 29.05.19, 05:59
    > I więcej już nie będziecie kopać ludzi po twarzach na Marszach Niepodległości..

Rozumiem twoją radochę, będziecie mogli dalej bezkarnie kopać i opluwać kobiety:

oko.press/niezadowolonym-narodowcom-wolno-bic-i-pluc-na-kobiety-prokuratura-umorzyla-postepowanie/
    Policjant, który kopal demonstranta, został skazany.
    Taka różnica , prawdziwe prawo i sprawiedliwość i pisia podróbka dla ubogich umysłem.
  • no-popis 29.05.19, 18:23
    aniechto.only napisała:

> Rozumiem twoją radochę, będziecie mogli dalej bezkarnie kopać i opluwać kobiety
    > :
    Tu masz przykłąd postawy wobec kobiet :
    www.polsatnews.pl/wiadomosc/2018-10-05/jest-z-toba-klopot-bo-jestes-troche-za-ladna-tak-prezentowano-kandydatki-w-legionowie/
  • praktykujacyateista 29.05.19, 09:03
    chamstwa.
    Komuniści też cenzurowali kabarety, bo internetu jeszcze nie było, jak by był to Mysia 2 też by go cenzurowała.
  • no-popis 29.05.19, 18:30
    > Burakom satyra przeszkadza.
    Burakiem okazałaś się ty pisząc : instruktaRZ zamiast instruktaż.

• ukos 29.05.19, 18:42
    Mało czego tak się boi jak tego.
    --
    Po tępocie poznacie (PiS)ich.
    Nienawidzą szczepionek, in vitro, racjonalności i cywilizacji,
    a najbardziej Europy, z wyjątkiem jej kasy.
  • j-k 29.05.19, 18:46
    skoro tak placzesz ?
  • no-popis 30.05.19, 05:27
    ...buraku, bo tak piszesz o innych, a wyślę ci gratis słownik ortograficzny języka polskiego a może nadrobisz to co nie odrobiłaś w szkole.
  • no-popis 02.06.19, 08:34
    ...to doszliby, dla utrzymania się przy władzy, do aresztowania Szwejka gdyby powiedział w knajpie, że muchy osbr%ały portret Donalda Tuska....tak silny to był kult i zamordyzm.
  • sverir 02.06.19, 18:19
    A wtedy Ty broniłbyś wolności słowa i prawa do krytyki polityków. Ponieważ jednak nie wygrało PO, tylko PiS, to zmiękłeś i już nie atakujesz PO za sprawę Frycza-Antykomora.

--
  • no-popis 03.06.19, 16:31
    sverir napisał:

> A wtedy Ty broniłbyś wolności słowa i prawa do krytyki polityków. Ponieważ jedn
    > ak nie wygrało PO, tylko PiS, to zmiękłeś i już nie atakujesz PO za sprawę Fryc
    > za-Antykomora.
    Łapiesz się lewą ręką za prawe ucho...to niewygodne i nie ma sensu. Jak nie masz nic do powiedzenia to po co wykonujesz te ekwilibrystyki ?
  • aniechto.only 03.06.19, 16:51
    Łapiesz się lewą ręką za prawe ucho...to niewygodne i nie ma sensu. Jak nie mas
    > z nic do powiedzenia to po co wykonujesz te ekwilibrystyki ?

Jasne, wygodniej jest wyssać z brudnego palucha byle bzdurę:

no-popis napisała:
    "..to doszliby, dla utrzymania się przy władzy, do aresztowania Szwejka gdyby powiedział w knajpie, że muchy osbr%ały portret Donalda Tuska....tak silny to był kult i zamordyzm."
  • no-popis 04.06.19, 05:50
    aniechto.only napisała:
    > Jasne, wygodniej jest wyssać z brudnego palucha byle bzdurę:
    >
    > no-popis napisała:
    > "..to doszliby, dla utrzymania się przy władzy, do aresztowania Szwejka gdyby p
    > owiedział w knajpie, że muchy osbr%ały portret Donalda Tuska....tak silny to by
    > ł kult i zamordyzm."
    To żart opisujący wszechwładzę i arogancję władzuchny PO. Trochę poczucia humoru bu ci się przydało. Jednak Wy, wychowankowie Rydzyka lub Michnika, bezwolni biedacy, tak reagujecie nawet na żarty z waszych świętości i świętych:)
  • aniechto.only 04.06.19, 05:59
    Mój błąd, nie poznałam się na wyśmienitym pisowskim żarcie w stylu Studio Yayo.
  • sverir 03.06.19, 17:17
    Mam do powiedzenia, tylko to przekracza poziom twojej percepcji. Stąd proste teksty nazywasz ekwilibrystykami.

--
    „Z Leninem żyj, z Leninem śpij, z Leninem zbieraj kwiatki, z Leninem coś tam jeszcze, życzenia te od matki”
  • no-popis 04.06.19, 06:00
    sverir napisał:

> Mam do powiedzenia, tylko to przekracza poziom twojej percepcji. Stąd proste te
    > ksty nazywasz ekwilibrystykami.
    Owszem , to co piszesz przekracza granicę mojej percepcji . Mam nadzieję, że będzie to dla ciebie nowość ale granice dzielą bardzo różne przestrzenie. W tym przypadku absurdalna a wręcz Konowiczowa czy Schetynowa logika twojego przesłania rzeczywiście, masz rację, przekracza granice mojej percepcji.

• sverir 04.06.19, 17:27
    "Owszem , to co piszesz przekracza granicę mojej percepcji"

Nie musisz potwierdzać, bo to oczywiste.

" W tym przypadku absurdalna a wręcz Konowiczowa czy Schetynowa logika twojego przesłania rzeczywiście, masz rację, przekracza granice mojej percepcji"

Jeśli dopatrujesz się "logiki przesłania" w stwierdzeniu, że szybko zmieniasz zdanie na temat dopuszczalnej krytyki prezydenta, to potwierdzasz jedynie, że masz problem z jakąkolwiek "logiką", nieistotne jaką.

--
    „Z Leninem żyj, z Leninem śpij, z Leninem zbieraj kwiatki, z Leninem coś tam jeszcze, życzenia te od matki”
  • no-popis 07.06.19, 19:39
    sverir napisał:

> "Owszem , to co piszesz przekracza granicę mojej percepcji"
    >
    > Nie musisz potwierdzać, bo to oczywiste.
    >
    > " W tym przypadku absurdalna a wręcz Konowiczowa czy Schetynowa logika twojego
    > przesłania rzeczywiście, masz rację, przekracza granice mojej percepcji"
    >
    > Jeśli dopatrujesz się "logiki przesłania" w stwierdzeniu, że szybko zmieniasz z
    > danie na temat dopuszczalnej krytyki prezydenta, to potwierdzasz jedynie, że ma
    > sz problem z jakąkolwiek "logiką", nieistotne jaką.
    Istotne z jaką logiką mam problem.....z Twoją logiką czyli jej brakiem w Twoich dysertacjach.
    PS Mogłeś krócej napisać. Komplikujesz najprostsze rzeczy, gubisz się. Możliwe, że jedynym człowiekiem , który docenia Twoją logikę jesteś Ty sam ....no może jeszcze kilku etatowych na tym forum, lewackich tro lli.
  • aniechto.only 07.06.19, 20:01
    no-popis napisała:

Tak się zastanawiam, dlaczego ty, stary dziadu, udajesz, że jesteś kobietą?
  • lech1966 07.06.19, 20:40
    aniechto.only napisała:

> no-popis napisała:
    >
    > Tak się zastanawiam, dlaczego ty, stary dziadu, udajesz, że jesteś kobietą?

A dlaczego ty młody dziadu też ją udajesz?

--
    Autor KZP
  • prawdawaszaboli 02.06.19, 13:32
    szczecin.wyborcza.pl/szczecin/7,34939,24848144,dzisiaj-palac-jutro-ciupa-nie-prezydent-tylko-d-a-sad.html
    Obraża , ale nie obraża... "Nadzwyczajna" logika...

--
    Schettino znalazł POmysł :
    wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24852884,szef-gabinetu-premiera-tlumaczy-sie-z-homofobicznego-wpisu.html#s=BoxOpImg1
  • sverir 02.06.19, 18:21
    " Obraża , ale nie obraża... "Nadzwyczajna" logika..."

Obraża, ale w granicach dopuszczalnej krytyki. Tak, to wolność słowa. Przypomnij sobie, jak narzekałeś, jak ciągnęła się sprawa Frycza. Bo chyba narzekałeś, prawda?

--
  • lech1966 07.06.19, 11:41
    sverir napisał:

> " Obraża , ale nie obraża... "Nadzwyczajna" logika..."
    >
    > Obraża, ale w granicach dopuszczalnej krytyki. Tak, to wolność słowa. Przypomni
    > j sobie, jak narzekałeś, jak ciągnęła się sprawa Frycza. Bo chyba narzekałeś, p
    > rawda?

Problem właśnie tkwi w tych granicach. Dla ciebie te granice mogą być szerokie a dla kogoś innego całkiem wąskie. Inną sprawą jest też temat w którym te granice są dla jednej osoby szerokie ale w innej dla tej samej osoby są wąskie. Każdy ma swoją "piętę Achillesową" i wrzeszczy jak się mu na nią nadepnie.
    Jeśli mamy szanować granicę jednych to niech oni szanują granicę tych drugich Sverir

--
    Autor KZP
  • sverir 07.06.19, 12:17
    "Problem właśnie tkwi w tych granicach. Dla ciebie te granice mogą być szerokie a dla kogoś innego całkiem wąskie. Inną sprawą jest też temat w którym te granice są dla jednej osoby szerokie ale w innej dla tej samej osoby są wąskie"

Obrażanie prezydenta jest przestępstwem ściganym z urzędu, więc - paradoksalnie - liczą się granice nie osoby prezydenta, tylko prokuratury. Wskaż przynajmniej jedną różnicę - poza osobą piastującą urząd - dlaczego mówienie o Komorowskim per dupa to dopuszczalna krytyka i wolność słowa, a powtórzenie tych słów wobec Dudy jest obrazą.

"Każdy ma swoją "piętę Achillesową" i wrzeszczy jak się mu na nią nadepnie"

Dlatego broniliście Frycza, a przeszkadza wam Jackowski?

" Jeśli mamy szanować granicę jednych to niech oni szanują granicę tych drugich Sverir"

Dokładnie tak. Skoro więc sympatycy PiS ustanowili granice bardzo szeroko, to niech teraz nie są oburzeni.

--
  • lech1966 07.06.19, 20:48
    Nie słyszałem określenia "dupa" w odniesieniu do Komorowskiego. Ale o Dudzie mówi się w taki sposób codziennie i wielokrotnie- choćby tu na tym forum. Nie chce mi się więcej pisać bo jesteś z tych normalnych, więc odpowiedz sam przed sobą kto nazywa wyborców PiS ciemniakami a kto uważa się za tych wykształconych. Weź choćby profil. Środę która zaczęła kąsać nawet swoich. Kto sieje nienawiść????? Kto dzieli społeczeństwo? Ano ciemniaki. Ciemniaki uważające się za coś więcej niż obywatel i uważający się za kogoś kto ma więcej niż jeden głos w wyborach. Smutne to ale ja to tak właśnie widzę.

--
    Autor KZP
  • aniechto.only 08.06.19, 08:46
    W Chorzowie:

Aktor powiedział kur** i dyrektor teatru wyleciała. PiS-owski komediodramat absurdów

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.