Dodaj do ulubionych

pół miliona głosów na szydło zmarnowane?

30.05.19, 10:49
Według Beat zadanie na najbliższe pół roku dla niej to przygotować jesienne wybory. Nikt raczej nie oczekiwał cudów że coś nasi wybrani z list PiSu zrobią dla Polski w Brukseli. Ale tak na samym początku kariery tam zachowywać się jak Czarnecki (inna sprawa kto go wybrał? Choć sam znajomym go proponowałem że bywając cały czas w Polsce mało nam wstydu narobi) który tylko siedzi w telewizji
Edytor zaawansowany
  • no-popis 30.05.19, 11:34
    stasi1 napisał:

> Według Beat zadanie na najbliższe pół roku dla niej to przygotować jesienne wy
    > bory. Nikt raczej nie oczekiwał cudów że coś nasi wybrani z list PiSu zrobią dl
    > a Polski w Brukseli. Ale tak na samym początku kariery tam zachowywać się jak C
    > zarnecki (inna sprawa kto go wybrał? Choć sam znajomym go proponowałem że bywa
    > jąc cały czas w Polsce mało nam wstydu narobi) który tylko siedzi w telewizji
    A co teraz bez Millera, Cimoszewicza ? Tusku ratuj ":)
  • eiran 30.05.19, 11:46
    To akurat standard w PiS. Tomasz Poręba, europoseł od 2009 roku, był już szefem kampanii PiS do parlamentu krajowego w 2011.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • praktykujacyateista 30.05.19, 12:09
    stasi1 napisał:

> Według Beat zadanie na najbliższe pół roku dla niej to przygotować jesienne wy
    > bory. Nikt raczej nie oczekiwał cudów że coś nasi wybrani z list PiSu zrobią dl
    > a Polski w Brukseli. Ale tak na samym początku kariery tam zachowywać się jak C
    > zarnecki (inna sprawa kto go wybrał? Choć sam znajomym go proponowałem że bywa
    > jąc cały czas w Polsce mało nam wstydu narobi) który tylko siedzi w telewizji

Kto i dlaczego tego wybrał?
    Moze też ci co chleją?
  • no-popis 30.05.19, 18:10
    praktykujacyateista napisał:

> stasi1 napisał:
    >
    > > Według Beat zadanie na najbliższe pół roku dla niej to przygotować jesie
    > nne wy
    > > bory. Nikt raczej nie oczekiwał cudów że coś nasi wybrani z list PiSu zro
    > bią dl
    > > a Polski w Brukseli. Ale tak na samym początku kariery tam zachowywać się
    > jak C
    > > zarnecki (inna sprawa kto go wybrał? Choć sam znajomym go proponowałem ż
    > e bywa
    > > jąc cały czas w Polsce mało nam wstydu narobi) który tylko siedzi w telew
    > izji
    >
    > Kto i dlaczego tego wybrał?
    > Moze też ci co chleją?
    Melex rozpił się u Kwaśniewskiego w SZSP /ZSP.
  • eiran 30.05.19, 16:35
    Pomysł, żeby wyborami kierował ktoś, kto w bezpośrednio poprzedzających uzyskał najlepszy wynik, nie wydaje mi się taki zły. Może wskazywać, że ten ktoś wie co robić, żeby wynik był lepszy. Z tego punktu widzenia, szefem kampanii KE mógłby być na przykład Arłukowicz, który w swoim okręgu zdobył pond 27% (Szydło w swoim 30%), chociaż starował z "dwójki" i nie dysponował wsparciem ani premiera, ani prezydenta, ani publicznej telewizji.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • stasi1 30.05.19, 20:42
    Teoretycznie masz rację tylko że ci którzy zostali wybrani zostali wybrani do innych celów. Aby pracować w Brukseli a nie zbijać bąki w kraju. Do sukcesu Beaty przyczyniło się(co nie wymieniłeś) publiczne pieniadze, które państwo wyda na piątkę kaczyńskiego
  • no-popis 31.05.19, 08:08
    ...ale pogratulować rekordu wyborczego wypada.
  • ryzy_na_hulajnodze 31.05.19, 08:41
    jest kwik powyborczy ?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.