Dodaj do ulubionych

Czy słowo "d..a" obraża prezydenta? Wyrok sądu ws.

31.05.19, 11:45
Czy słowo "d..a" obraża prezydenta? Wyrok sądu ws. kontrowersyjnego transparentu: Szkodliwość czynu znikoma

Dlaczego słowo "dupa" tak się wszystkim jednoznacznie z Adrianem kojarzy
Jest to odzwierciedlenie tego jak rządzi pisss - wszystko na kolanie, klejone na ślinę to i ta literka "p" w nazwisku adriana słabo przymocowana i się przekręciła i wyszło DUPA ;)
Edytor zaawansowany
  • borrka 31.05.19, 11:52
    Jest chyba jasne, że mój stosunek do prezydenta Dudy jest daleki od zachwytu.
    Ale bezpośrednie obrażanie jest błędem, bo to jednak prezydent Rzeczpospolitej.
    Smutne, że obywatele go wybrali.

--
    Po polsku nie mowi sie "mydlo OD for you", ani "samochod OD pobieda" - to wymysl przyglupow z agencji reklamowych, zasmiecajacych jezyk.
  • borrka 31.05.19, 12:06
    Mnie dużo bardziej, niż pan Duda, wkurzaja nieszcześni agitatorzy PiS w rodzaju Bugaja, czy Jadźki Staniszkisowej.
    To sa osoby, które winny wiedziec, co jest grane i dlatego ponoszą moralnie olbrzymią odpowiedzialność.
    Obrzydliwość.
    --
    Po polsku nie mowi sie "mydlo OD for you", ani "samochod OD pobieda" - to wymysl przyglupow z agencji reklamowych, zasmiecajacych jezyk.
  • kawa_poranna 31.05.19, 12:34
    borrka napisał:

> Jest chyba jasne, że mój stosunek do prezydenta Dudy jest daleki od zachwytu.
    > Ale bezpośrednie obrażanie jest błędem, bo to jednak prezydent Rzeczpospolitej.
    > Smutne, że obywatele go wybrali.
    Prezydent Rzeczypospolitej?
    Przestał być gdy w imię interesów mafii Kaczyńskiego zgwałcił Konstytucję Rzeczypospolitej.
    Jeden z knechtów Kaczyńskiego na stanowisku Prezydenta.
    A przysięgał stać na straży Konstytucji!
  • lech1966 31.05.19, 17:47
    kawa_poranna napisała:

> Przestał być gdy w imię interesów mafii Kaczyńskiego zgwałcił Konstytucję Rzecz
    > ypospolitej.
    > Jeden z knechtów Kaczyńskiego na stanowisku Prezydenta.
    > A przysięgał stać na straży Konstytucji!

Weź nie pendrol kawo, ani on pierwszy ani nie ostatni który Konstytucję RP miał w POwazaniu. Zaraz po uchwaleniu znęcał się nad nią Lech Falandysz przy poklasku elit PRL i prawdopodobnie twoim. Zawsze irytowało mnie to że cudze widzi się pod lasem a swojego nie widzi pod nosem.

--
    Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
    Autor KZP
    Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
  • sverir 31.05.19, 18:36
    "Zawsze irytowało mnie to że cudze widzi się pod lasem a swojego nie widzi pod nosem"

Złe rzeczy można piętnować, albo bronić na zasadzie, że inni robili. Tylko czy w tym drugim przypadku aby na pewno uważa się rzecz za złą? Wydaje mi się, że gdyby przeszkadzało Ci szmacenie Konstytucji, nie szukałbyś usprawiedliwienia w innych.

--
    Pracuję dla idei. Znaczy teraz nazywamy się Orange.
  • kawa_poranna 31.05.19, 19:06
    lech1966 napisał:
    > Weź nie pendrol kawo, ani on pierwszy ani nie ostatni który Konstytucję RP miał
    > w POwazaniu. Zaraz po uchwaleniu znęcał się nad nią Lech Falandysz przy pokla
    > sku elit PRL i prawdopodobnie twoim. Zawsze irytowało mnie to że cudze widzi si
    > ę pod lasem a swojego nie widzi pod nosem.
    Jaaaaa ukradłem?
    Moze i tak ale przecież inni też kradli!
    Hłe, hłe?
    Pisowskie mętne wyjaśnienie.
    A szli z hasłem Dobra Zmiana.
    Okazało się że to Dojna Podła Zmiana Pisowska.
    I ma takich jak ty, którzy tych przestępców pisowskich bronią tłumacząc, że inni kiedyś też tak robili, że mieli do szkoły pod górkę....
    Hłe, hłe?
  • adam.eu 31.05.19, 19:40
    lech1966 napisał:

> Weź nie pendrol kawo, ani on pierwszy ani nie ostatni który Konstytucję RP miał
    > w POwazaniu. Zaraz po uchwaleniu znęcał się nad nią Lech Falandysz przy pokla
    > sku elit PRL i prawdopodobnie twoim. Zawsze irytowało mnie to że cudze widzi si
    > ę pod lasem a swojego nie widzi pod nosem.

Lech Falandysz nie przysięgał na Konstytucję, tak jak Andrzej D., jeżeli już trzymać się Twoich nie na miejscu argumentów.

I niestety, dajesz wprost do zrozumienia, Twoim zdaniem Andrzej D. łamał/łamie konstytucję
    --
    "Furia na TVP to atak na ostoję prawdy, wolności pluralizmu medialnego w PL." - Jacek Kurski
  • lech1966 31.05.19, 22:11
    adam.eu napisał:

> lech1966 napisał:
    >
    > > Weź nie pendrol kawo, ani on pierwszy ani nie ostatni który Konstytucję R
    > P miał
    > > w POwazaniu. Zaraz po uchwaleniu znęcał się nad nią Lech Falandysz przy
    > pokla
    > > sku elit PRL i prawdopodobnie twoim. Zawsze irytowało mnie to że cudze wi
    > dzi si
    > > ę pod lasem a swojego nie widzi pod nosem.
    >
    > Lech Falandysz nie przysięgał na Konstytucję, tak jak Andrzej D., jeżeli już tr
    > zymać się Twoich nie na miejscu argumentów.
    >
    > I niestety, dajesz wprost do zrozumienia, Twoim zdaniem Andrzej D. łamał/łamie
    > konstytucję

Mówię że nie on pierwszy ja złamał. POza tym Konstytucja obowiązuje wszystkich obywateli jednakowo nawet bez przysięgi.

--
    Autor KZP
  • sverir 01.06.19, 05:52
    "POza tym Konstytucja obowiązuje wszystkich obywateli jednakowo nawet bez przysięgi"

Ale tylko Prezydent ma wpisany konstytucyjny obowiązek czuwania nad jej przestrzeganiem.

--
  • pies.na.czarnych 01.06.19, 05:57
    > Mówię że nie on pierwszy ja złamał.

Lesiu jeżeli sąsiad ukradnie kartofle z twojej działki to ty możesz ukraść kartofle z działki innego sąsiada?

--
    Uwaga szczur!
  • no-popis 31.05.19, 12:42
    borrka napisał:

> Jest chyba jasne, że mój stosunek do prezydenta Dudy jest daleki od zachwytu.
    > Ale bezpośrednie obrażanie jest błędem, bo to jednak prezydent Rzeczpospolitej.
    > Smutne, że obywatele go wybrali.
    Nie lubię go ale po KOmorowskim to obywatele wybraliby nawet myszkę miki i to t e rysunkową.
  • kawa_poranna 31.05.19, 12:46
    no-popis napisała:

> borrka napisał:
    >
    > > Jest chyba jasne, że mój stosunek do prezydenta Dudy jest daleki od zachw
    > ytu.
    > > Ale bezpośrednie obrażanie jest błędem, bo to jednak prezydent Rzeczpospo
    > litej.
    > > Smutne, że obywatele go wybrali.
    > Nie lubię go ale po KOmorowskim to obywatele wybraliby nawet myszkę miki i to t
    > e rysunkową.
    Myszka Miki jest śmieszna i bawi.
    Duda zaś jest jak chłop wymachujący na oślep cepem - jest groźny.
    Ma uprawnienia ale stoi po Złej Stronie Mocy i szkodę naszemu Państwu przynosi.
  • no-popis 31.05.19, 13:43
    kawa_poranna napisała:

> no-popis napisała:
    >
    > > borrka napisał:
    > >

> > > Ale bezpośrednie obrażanie jest błędem, bo to jednak prezydent Rzec
    > zpospo
    > > litej.
    > > > Smutne, że obywatele go wybrali.
    > > Nie lubię go ale po KOmorowskim to obywatele wybraliby nawet myszkę miki
    > i to t
    > > e rysunkową.
    > Myszka Miki jest śmieszna i bawi.
    Komorowski na spotkaniu z Obamà czy Merkel i Sarkozym był zabawniejszy od myszki Miki.
    > Duda zaś jest jak chłop wymachujący na oślep cepem - jest groźny.
    Po Komorowskim' ktory' aby zachować proporcjeę' wymachiwał
    maczugą zrobioną z golenia ubitego zwierzaka to jest dobra zmiana.

• ukos 31.05.19, 13:19
    no-popis napisała:

> Nie lubię go ale po KOmorowskim to obywatele wybraliby
    > nawet myszkę miki i to te rysunkową.

Idiotom PiSdackim bardziej podoba się gwałcenie konstytucji niż niegwałcenie. Już kiedyś ci sami pozbyli się w ten sposób swojego państwa.
    --
    Po tępocie poznacie (PiS)ich.
    Nienawidzą szczepionek, in vitro, racjonalności i cywilizacji,
    a najbardziej Europy, z wyjątkiem jej kasy.
  • buldog2 31.05.19, 17:49
    Tak, i dlatego ludzikow ci nie odpowie.

--
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    Partia Interesów Sowieckich - Obraza
    Susanne Abbuehl - The Twilight Turns From Amethyst
  • lech1966 31.05.19, 17:50
    ukos napisał:

> no-popis napisała:
    >
    > > Nie lubię go ale po KOmorowskim to obywatele wybraliby
    > > nawet myszkę miki i to te rysunkową.
    >
    > Idiotom PiSdackim bardziej podoba się gwałcenie konstytucji niż niegwałcenie. J
    > uż kiedyś ci sami pozbyli się w ten sposób swojego państwa.

Jedni mogą gwałcić w imię twoich interesów, ale gdy nie widzisz w tym interesu to jest gwałt,,,,,,, a może nawet pedofilia???
    Falandysz,, mówi ci to coś? W imię twoich interesów naginano prawo.

--
    Autor KZP
  • buldog2 31.05.19, 17:53
    Po tym, jak złamał Konstytucję, jest przestępcą.
    Falandyzacja prawa z czasów Wałęsy, to był początek tego procederu, ale nikt wcześniej nawet nie zbliżył do tego, co robi PIS.

--
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
  • no-popis 31.05.19, 13:13
    www.rmf24.pl/fakty/polska/news-schetyna-o-tusku-jest-oczywistym-kandydatem-prezydenckim,nId,3020171
    ..ale idę o zakład, że stchórzy ! DO dzisiaj po przegranej z Lechem Kaczyńskim ma ten sławny wytrzeszcz oczu a co dopiero gdyby przegrał z taką Dudą ;)
  • buldog2 31.05.19, 17:57
    A ja myślę, że nie powinien startować, bo cała odpowiedzialność za ten okres rządów powinna spadać na przestępców PIS. Za ewentualne wyautowanie Polski z Europy też.

--
  • aga-kosa 31.05.19, 19:22
    Pluj świni w oczy - podobno w oryginale było brutalniej - ona ci powie, że deszcz ciepły pada.
    Jakoś mi się to podczas czytania tego wątku przypomniało. aga
  • kawa_poranna 31.05.19, 19:29
    buldog2 napisał:

> A ja myślę, że nie powinien startować, bo cała odpowiedzialność za ten okres rz
    > ądów powinna spadać na przestępców PIS. Za ewentualne wyautowanie Polski z Euro
    > py też.
    >
    Też tak uważam.
    Gdy chory na syfilis tego nie widzi, że jest chory i zaraża bezrozumnie mimo, że ma ciało już owrzodziałe nie mówiąc o stanie narządów wewnetrznych - należy mu dać czas aby oprzytomniał i zechciał się ratować.
    Czekamy na pokazowe - sztych rolniczy - potrójna rana kłuta od jednorazowego pchniecia.
    Musimy przeczekać i potem już przy zrujnowanej jakoś tę zarazę wyplenić i z mozołem odbudować.
    Z gorszych opresji Polska i Polacy wychodzili.
    Po wojnie cały naród zbierał na odbudowę Warszawy.
    I proszę - Warszawę odbudowano!
  • lech1966 31.05.19, 23:02
    kawa_poranna napisała:

> buldog2 napisał:
    >
    > > A ja myślę, że nie powinien startować, bo cała odpowiedzialność za ten ok
    > res rz
    > > ądów powinna spadać na przestępców PIS. Za ewentualne wyautowanie Polski
    > z Euro
    > > py też.
    > >
    > Też tak uważam.
    > Gdy chory na syfilis tego nie widzi, że jest chory i zaraża bezrozumnie mimo, ż
    > e ma ciało już owrzodziałe nie mówiąc o stanie narządów wewnetrznych -

Mam pytanie kawo. Czy ty nie widzisz że twoje ciało wrzodzieje???. Ja bym się przebadał będąc na twoim miejscu. Może to owrzodzenie wewnętrzne, ale lepiej sprawdźic niż zarażać tu na FK...😂😂😂😂

--
    Autor KZP
  • taniarada 31.05.19, 22:31
    A jak by o tobie na tym forum tak napisali kawa?Pewnie byś się nie obraziła.Bo ty nie masz godności.
  • 141288bs 31.05.19, 23:46
    Moze palilam swieczke, ale nie chodzilam - tyle maja do powiedzenia na krytyke. To sa blazny a nie nadzwyczajna kasta.
  • no-popis 01.06.19, 07:03
    Oj , pewnie taaaak.
  • adam.eu 01.06.19, 07:13
    Abstrahując od prezydentów od Twoich ocen prezydentów.
    Treść Twoich postów sprzyja Ruskim władzom.

--
    "Furia na TVP to atak na ostoję prawdy, wolności pluralizmu medialnego w PL." - Jacek Kurski
  • no-popis 01.06.19, 07:49
    adam.eu napisał:

> Abstrahując od prezydentów od Twoich ocen prezydentów.
    > Treść Twoich postów sprzyja Ruskim władzom.
    ty to doskonalesz znasz abstrahując przede wszystkim od rozumu a urażona ambicja zalewa ci zdolność racjonalnego myślenia. Plujesz jak każdy tr o ll bez argumentów i uzasadnień.
    To nie mnie okrzyknięto człowiekiem Rosji w Warszawie:
    www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/gazeta-ru-nasz-czlowiek-tusk,48624.html
  • adam.eu 01.06.19, 08:20
    no-popis napisała:

Widzisz więc? Publicznie prezentujesz takie samo zdanie, jak Rosjanie :-)

--
    Masło droższe od ośmiorniczek.
  • no-popis 02.06.19, 18:14
    Zamiast "T" wstawiono "R"
    www.google.com/search?q=Tusk+na+bia%C5%82ym+koniu&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=jvbx14NxmuxnvM%253A%252CX8h-O647R27JpM%252C_&vet=1&usg=AI4_-kRGTiyrbIODBHCyhVMjgjb7G1icPQ&sa=X&ved=2ahUKEwiv2vu3l8viAhUMxYsKHcQrDVQQ9QEwAHoECAYQBA#imgdii=A47EPEuS9Mp56M:&imgrc=jvbx14NxmuxnvM:&vet=1
  • sverir 02.06.19, 18:17
    Wy to macie problem z ogarnięciem czy Tusk realizuje plan Rosji czy Merkel. To naprawdę aż takie trudne, żeby to ustalić?

--
  • no-popis 03.06.19, 05:04
    sverir napisał:

> Wy to macie problem z ogarnięciem czy Tusk realizuje plan Rosji czy Merkel. To
    > naprawdę aż takie trudne, żeby to ustalić?
    Nie mam z tym problemu :)
    Bawię się tylko wyznawcami wiary w niePOkalane POczęcie i z premedytacją naruszam ich uczucia religijne w stosunku do Tuska.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.