Dodaj do ulubionych

Mam dość krytyki Schetyny

01.06.19, 09:38
Schetyna jest pragmatycznym politykiem i przegrana w drugorzędnych wyborach będzie dlań nauczką na jesień.
Fakt, że sukienkowi sprawili, iż lud boży zagłosował za obietnice świni plus, odbije sie na wszystkich, ale na razie tylko wstydem w Brukseli, gdy powieje gumnem.

Biadolącym "Schetyna, to Schetyna tamto" zalecam piskliwą charyzmę Jarka i wreszcie rezygnację z poparcia PO - po co się męczyć, gdy nie pasuję?
Otwarcie agitujcie za nocami otwartych ... plebanii dla ministrantów, bo przecież to stanowi kość niezgody!
Do wsciekłości doprowadza mnie krytyka Sekielskich, że przyczynili sie do porażki KE.
To k...a, wyślij swe dziecko na plebanie - toć to tak umiłowana tradycja łacińska.
Tyberiusz był specjalistą od małolatów.

Kalkulacja wyborcza nie może stanowić zgody na szerzącą sie paranoję, na rozdawanie pospólstwu dorobku pracującej większości, bo gdyby nie my, to znaczy ci pracujący, januszariat miałby, jak w Korei Kima.
Nie ma też zgody na tolerancje dla zboków w wieczorowych, czarnych sukienkach, nawet jeśli kosztuje to głosy gmin Kacza Doopa i Kaczy Jar.

--
Po polsku nie mowi sie "mydlo OD for you", ani "samochod OD pobieda" - to wymysl przyglupow z agencji reklamowych, zasmiecajacych jezyk.
Edytor zaawansowany
  • ceppisowski 01.06.19, 09:48
    Eeeeeee tam
    Kazdy wie ze trudno jest wygrywac wybory gdy PIS przekupuje spoleczenstwo i oglupia w mediach polowe narodu
    Tego w Polsce nigdy nie bylo. Mamy to od 4 lat
    Ale prawda jest niestety taka ze Schetyna nie ma pomyslu na rzadzenie partia i na ograniczenie tego co robi PIS
    Pierwsza sprawa jako opozycja musi sie zajac.
    Mowic ludziom ze za przekupstwa PISu to oni sami placa!!!!!! - nie robi tego
    Potem trzeba punktowac wpadki PISu - robi to nieudolnie albo wcale
    No i potrzeba czasu
    Ciemnota wiejska juz niebawem sie dowie ze nie bedzie zadnego swinia+ i jest szansa ze teraz zroizumie ze PIS ja oszukal.
    Rozdawnictwo pieniedzy jest obliczone przez Kaczynskiego tylko na czas ile pozostalo muz zycia.
    Kaczynski chce byc zapamietany jako ten kto dawal i dbal o ludzi.
    Kaczynski wie ze Polski nie stac na stale rozdawnictwo pieniedzy. Zostalo mu kilka lat zycia i chce byc dla ciemnoty dobrym wujkiem.
    4 lata rzadow PIS nam zostalo i wiecej nie bedzie
  • no-popis 03.06.19, 05:15
    ceppisowski napisał(a):

> Eeeeeee tam
    > Kazdy wie ze trudno jest wygrywac wybory gdy PIS przekupuje spoleczenstwo i ogl
    > upia w mediach polowe narodu
    Trudno jest wygrywać wybory z takim elektoratem i wsparciem jak twoje. Wyborca, który czyta to forum , po przeczytaniu twoich wpisów sądzi, że tylko niezrównoważeni psychicznie i emocjonalnie wspierają PO i siły lewicowoliberalne.
  • pies.na.czarnych 01.06.19, 10:05
    > Schetyna jest pragmatycznym politykiem i przegrana w drugorzędnych wyborach będzie dlań nauczką na jesień.

Przez tyle lat niczego się nie nauczył, a ty nagle oczekujesz cudu. Facet za dużo myśli o interesie swojej partii i nie bardzo potrafi jednoczyć ludzi. Dodatkowo całkowity brak charyzmy nie przyciąga do niego innych. Liderem trzeba się urodzić. Prosty chłop z marnym wykształceniem i poglądami katola nie powinien kierować partią, którą ja osobiście nie wiem dlaczego nazywa się liberalną.

--
    Uwaga szczur!
  • borrka 01.06.19, 10:33
    Z tych, co są do wyboru.

Mnie zresztą nie o to chodzi - nasilająca się krytyka jest nie na miejscu cztery miesiące przed wyborami.
    Dysponujemy baza quasi-liberalną i innej nie będzie.
    I to ona musi trafić zarówno do prof. Bugaja, jak i jakiejś nowej suwnicowej.
    Do mnie nie musi, bo choćby Schetyna pięc zakonnic na pasach ... itd.itp.
    --
    Po polsku nie mowi sie "mydlo OD for you", ani "samochod OD pobieda" - to wymysl przyglupow z agencji reklamowych, zasmiecajacych jezyk.
  • pies.na.czarnych 01.06.19, 10:50
    Nie podam ci typów: kto powinien ponieważ sama PO to nie jest moja bajka jakkolwiek u siebie od 30 lat głosuje na liberałów.
    Schetyna powinien wziąć odpowiedzialność na siebie za ostatnie wybory i powinien podać się do dymisji. Taka jest moja opinia.
    Nie wierze, że w PO nie maja młodych zdolnych, którzy mogliby wymienić tych z „pięknymi życiorysami”. Teraz jest dobra na to okazja, a czasu do najbliższych wyborów jest wystarczająco dużo. Nowe wiarygodne twarze, które zatrą w pamięci suwerena błędy z przeszłości.

--
    Uwaga szczur!
  • borrka 01.06.19, 11:02
    Żeby "od zera" zaczynać.
    W dodatku sama charyzma nie wystarczy - jak ktoś napisał: fighter musi być.
    A przegranej nie dramatyzowałbym, choc to bardzo powazne ostrzeżenie.

Oczywiście mam swoich faworytów, ale oni zdaje się o tym nie wiedzą :)

--
  • pies.na.czarnych 01.06.19, 12:21
    Dlaczego od zera? Wystarczy inaczej, lepiej.

--
    Uwaga szczur!
  • borrka 01.06.19, 12:24
    Lepiej, to mam głęboką nadzieję, będzie.

--
  • pies.na.czarnych 01.06.19, 12:33
    PZPR tez miała taką nadzieję.
    Nowe młode kierownictwo powinno zacząć od przekonywania młodzieży w miastach i na wsi. Jeżeli im się to uda to już będzie jazda morska.

--
    Uwaga szczur!
  • erte2 01.06.19, 14:18
    pies.na.czarnych napisała:
    Dlaczego od zera? Wystarczy inaczej, lepiej.

Bardzo to odkrywcze; teraz tylko wystarczy powiedzieć co i jak należy zrobić, a z tym to już jest kłopot. Bo nikt odpowiedzialny nie przebije ani obietnic, ani szaleństwa rozdawniczego kaczyńskiego i jego przydupasów; A Schetyna (czy w ogóle opozycja) nie dysponuje państwowym aparatem propagandy jakim jest TVP i PR docierające wszędzie, do każdej dziury i każdego zadupia. A na dodatek ma przeciwko sobie takie siły jak Kościół Katolicki i Rydzyka (bo te siły nie są tożsame), więc i tak 7. punktowa różnica jest bardziej "zaledwie" niż "aż". To jest jak walka Dawida z Goliatem, której 1. rundę co prawda przegrał, ale nie został całkowicie pokonany i ma jeszcze szansę na zwycięstwo.
  • pies.na.czarnych 01.06.19, 15:25
    > Brawo...

Już pisałem w innych wątkach i tutaj również.

> A Schetyna nie dysponuje...

Najlepiej jest czekać a samo z nieba spadnie.

--
    Uwaga szczur!
  • erte2 01.06.19, 19:45
    pies.na.czarnych
    O.k., ale w takim razie podaj receptę na to "lepiej, mądrzej", bo taki przepis jest na tyle ogólnikowy że jest po prostu żaden. Niestety, gdyby Schetyna i ogólnie PO mieliby się ścigać z kaczyńskim na populizm, na rozdawnictwo nieswojego, na fobie i uprzedzenia rasowe to niczym by się od pisiej mafii nie różnili. A naprawdę PiS-bis nie jest nam potrzebny. Jeden całkowicie wystarczy; a nawet jest go o wiele za dużo. . A z drugie strony w Polsce mówienie trudnej prawdy i realizm polityczny jest dla polityków samobójcze. Przekonała się o tym Unia Wolności, boleśnie odczuł to Cimoszewicz, zebrał baty Mazowiecki.
    A więc jeśli znasz receptę na pokonanie PiS-u, jeśli potrafisz powiedzieć co należy w tym celu zrobić bez uciekania się do gestów "pod publiczkę" i to proszę, podziel się z nami tą tajemną wiedzą albo zgłoś się do Schetyny czy innego Grupińskiego i mu ja przekaż. Bo powiedzieć żeby "lepiej, mądrzej" to potrafi każdy.....
  • no-popis 01.06.19, 20:20
    erte2 napisał:
    > podziel się z nami tą tajemną wiedzą albo zgłoś się do Schetyny czy innego Gru
    > pińskiego i mu ja przekaż.
    Uznanie tych dwóch POlityków jako Potrafiących odebrać jakikolwiek sygnał sPOłeczny mądrze jest takim samym błędem jak uznanie, że Kaczyński jest właściwym cżłowiekime dla rozumienia spraw małżeństwa.
    Kaczyński nie mógł sobie wymarzyć lepszych przeciwnków niż ty erte2.
  • buldog2 01.06.19, 20:29
    Nie sądzę, by to zaowocowało szybko, bo nie oszustwo i nie łapówka, więc nie do elektoratu PIS nie trafi, a ludzi odrzuconych biernością poprzednich rządów przekonać trudno. Ale wziąłbym za podstawę np. własną wyliczankę z 2012 (tę, co tam dalej jest odnośnik) i starał się czynem (projekty ustaw, publikowane, inne programy, do dyskusji) przekonać, że to nie puste gadanie. W wyliczance są bardzo konkretne postulaty, oczywiście nie projekty ustaw. Z dzisiejszej perspektywy można jeszcze coś dopisać, choćby na temat roli i przywilejów KK.
    Co robiła PO? W 2007 przed wyborami rozmawiałem z jedną z bardzo znanych posłanek PO, miałem niezłą pozycję (reputację) w rozmowie. Pomimo to opowiadała mi o szufladach pełnych ustaw. Później okazało się, że były puste i rządzenie sprowadzało się do zarządzania, trzeba przyznać, sprawnego. Ale, w ostatecznym rozrachunku, głupie, tolerowanie opluwania Polski kłamstwem smoleńskim, to coś czego darować nie można. Tak samo jak urynsztokowienia wymiaru sprawiedliwości widocznego na przykładzie wypadku J.Wałęsy. Jechał 95-115, drogę hamowania miał ponad 160 m i wbił się samochód z szybkością 145, a winą obciążono kierowcę samochodu (to samo, co z Szydłem i ukradzionymi 50000 JARa). Znaczy wtedy też wymiar sprawiedliwości był cały w g...
    Projekt Rostowskiego (ileś lat później) także był niewypałem, czego Ayran nie chce przyjąć do wiadomości.

A wyliczanka konstruktywna.

--
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    Partia Interesów Sowieckich - Obraza
    Susanne Abbuehl - The Twilight Turns From Amethyst
  • pies.na.czarnych 02.06.19, 01:28
    Zacząłbym od przekonania młodzieży do zainteresowania się polityka krajową. Pare dni temu widziałem wywiady przeprowadzane z młodymi ludźmi. Po sposobie mówienia i zachowania się sądzę, że była to najniższa półka czyli studenci. Ci ludzie w większości nie bardzo orientowali się czego mogą oczekiwać od polityków w niedalekiej przyszłości. Wielu z nich nie głosowało mówiąc „przecież mój głos i tak nic nie zmieni”. Na pytanie: „Miał pan/pani bezpośrednie kontakty z politykami poszczególnych partii?” odpowiadali „Nie”, lub „Tak, ale sporadycznie”.
    Pisi maja o wiele lepsze rozeznanie jeżeli chodzi o nastroje w społeczeństwie (w tym pomagają im księża spowiednicy) i dlatego do studentów nie chodzą bo zostaną tam wygwizdani. Tak samo jest z wsią. Przecież dzisiaj wieś to jest nie tylko matołectwo. Bardzo mało POwiaków wysiliło się aby organizować spotkania na wsiach, a warto chociażby dlatego, że pisia propaganda potrafi to dobrze wykorzystać drąc mordy w TVPis oskarżając Koalicje o pogardę w stosunku do mieszkańców wsi.
    Te wybory można było wygrać. Mam nadzieje, że jesienią kampania wyborcza opozycji nie skupi się jedynie na dużych miastach i oczywiście, że znajda sposób na uaktywnienie młodzieży.

--
    Uwaga szczur!
  • pies.na.czarnych 02.06.19, 02:11
    Można? Można, a Sztachetą znowu dał popis:(
    natemat.pl/274325,skad-takie-poparcie-dla-ke-w-cisnej-lukacijewska-odpowiada-schetynie?fbclid=IwAR1kcPgHXmYbE1SotwvdvIqKjzC1ZZki_6odvaFO1YOab5Vs9ukhsBTnI_c

--
    Uwaga szczur!
  • buldog2 01.06.19, 15:06
    Do PISowca Bugaja?

--
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
  • borrka 01.06.19, 15:14
    To standardowa kompromitacja polskiej inteligencji, strasząca po róznych telewizjach z Jadźką od Staniszkisów.

--
  • m.c.hrabia 01.06.19, 10:08
    a jesteś na 100% przekonany ,że Schetyna chce wygrać , bo ja zaczynam mieć wątpliwości .

Partia to nie zakład pracy , nie wystarczy sprawny menadżer, a wręcz stawiam tezę ,że to przeszkadza, na czele partii powinien stać fajter bo tego nie da się nauczyć, to się ma albo nie ma, a menadżera do zarządzania zawsze można zatrudnić
  • no-popis 03.06.19, 05:16
    m.c.hrabia napisał:

> a jesteś na 100% przekonany ,że Schetyna chce wygrać , bo ja zaczynam mieć wątp
    > liwości .
    Spisek, panie chytry plan i spisek. Co za przebiegłość Schetyny ale nie dałeś się nabrać. Bingo !
  • qwardian 01.06.19, 10:28

Wczoraj napisałem wątek o zakamuflowanej opcji pisowskiej atakującej Grzegorza Schetynę. Został wystrzelony w powietrze. Moderatorzy Forum Kraj to zatwardziali pisowcy...

--
    Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
    www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml
  • matigrypl 01.06.19, 10:48
    Tak wdzięcznego obiektu jak kurdupel szrek trzeba szukać ze świecą. Błazeński wygląd o inteligencji trudno coś dobrego powiedzieć. Po prostu inna! I ta dóópa wypieta sprawia wrazenie jakby dopiero co opuścił chłopaka. Megaloman i histeryk potrzebna mu opieka lekarska bo w pewnych momentach dostaje takiego pałera że grozi mu zejście. A najlepsze są jego bujania w obłokach czyli życie w matrixie. Jedyne co mu wychodzi to jest idealnym modelem ocipiałego pełowca!
  • erte2 01.06.19, 19:50
    matigrypl
    Nie ma to żabciu jak rzetelna i obiektywna krytyka poparta rzeczową argumentacją i wypowiedziana bez zbędnych emocji....

żona do męża:
    - Kochany, czy to prawda że płazy nie mają mózgu?
    - Tak żabciu....
  • no-popis 01.06.19, 10:40

> Biadolącym "Schetyna, to Schetyna tamto" zalecam piskliwą charyzmę Jarka i wres
    > zcie rezygnację z poparcia PO - po co się męczyć, gdy nie pasuję?
    Może nie Jarka ale zjawisko jest znane i przyspiesza. Cześć do Wiosna, część do PSL aby z daleka od tego " pragmatyzmu" Schetyny.
  • man_sapiens 01.06.19, 10:40
    Żeby wygrać wybory PO musi zrobić (co najmniej) trzy rzeczy:
    - wysunąć na czoło kampanii wyrazistych i charyzmatycznych ludzi, budzących sympatię i zaufanie
    - harować, harować, harować. Spotkania z wyborcami i to po kilka w każdej gminie, bannery na każdym płocie itd. itp.
    - sformułować jasny program. "Odsuniemy pis" to za mało.

Czy Schetyna potrafi to zorganizować?

--
    Uśmiech to taka krzywa, która wszystko prostuje Federico Moccia
  • m.c.hrabia 01.06.19, 10:49
    man_sapiens napisał:

> Żeby wygrać wybory PO musi zrobić (co najmniej) trzy rzeczy:
    > - wysunąć na czoło kampanii wyrazistych i charyzmatycznych ludzi, budzących sym
    > patię i zaufanie
    > - harować, harować, harować. Spotkania z wyborcami i to po kilka w każdej gmini
    > e, bannery na każdym płocie itd. itp.
    > - sformułować jasny program. "Odsuniemy pis" to za mało.
    >
    > Czy Schetyna potrafi to zorganizować?
    >

zorganizować pewnie potrafi ale wystąpić na spotkaniu z wyborcami to już ne.
  • borrka 01.06.19, 10:54
    Czy może macie propozycje na 4 miesiące przed wyborami?
    A przeciwstawić trzeba się bezczelnemu populiście o charyzmie dżdżownicy.
    Ale dającemu kasę.

--
  • pies.na.czarnych 01.06.19, 10:57
    Man wyłuskał te najważniejsze.
    Opozycja nie może dać kasy bo nie ma dostępu do konta bankowego państwa:)

--
    Uwaga szczur!
  • pies.na.czarnych 01.06.19, 10:59
    Tutaj jest potwierdzenie tego o czym pisze sapiens
    forum.gazeta.pl/forum/w,28,168193571,168193571,Ograniczajac_sie_do_elektoratu_z_wielkich_miast_w.html

--
    Uwaga szczur!
  • borrka 01.06.19, 11:08
    Co do koncepcji walki o głosy prowincji ... no, słuszna jest, ale jak to zrobić nie raniąc obywateli w czarnych kreacjach ?

--
  • pies.na.czarnych 01.06.19, 12:22
    borrka napisał:

> Co do koncepcji walki o głosy prowincji ... no, słuszna jest, ale jak to zrobić
    > nie raniąc obywateli w czarnych kreacjach ?
    >
    >

Sam widzisz. Schetyna jako nastajaszczyj katol nie odważy się.

--
    Uwaga szczur!
  • borrka 01.06.19, 12:31
    "Święte dziecko" mówiła, a zboczonych katabasów nie trawię.
    A jeszcze gorsza sitwa ich chroniąca.

--
  • pies.na.czarnych 01.06.19, 12:36
    Ci z „pięknymi życiorysami” nic im nie zrobią. Najwyżej pogrożą paluszkiem i dalej będą za pan brat.

--
    Uwaga szczur!
  • m.c.hrabia 01.06.19, 11:06
    Czy może macie propozycje na 4 miesiące przed wyborami?

to my mamy mieć?
    odpowiem ci pytaniem Jakie zadał Kraśko niejakiemu Budce,
    co do cholery robiliście przez ostatnie cztery lata , przecież nie rządzicie, więc na co tracicie czas,
    gdzie są te szafy pełne pomysłów.
  • no-popis 01.06.19, 11:25
    m.c.hrabia napisał:

> man_sapiens napisał:
    >
    > > Żeby wygrać wybory PO musi zrobić (co najmniej) trzy rzeczy:
    > > - wysunąć na czoło kampanii wyrazistych i charyzmatycznych ludzi, budzący
    > ch sym
    > > patię i zaufanie
    > > - harować, harować, harować. Spotkania z wyborcami i to po kilka w każdej
    > gmini
    > > e, bannery na każdym płocie itd. itp.
    > > - sformułować jasny program. "Odsuniemy pis" to za mało.
    > >
    > > Czy Schetyna potrafi to zorganizować?
    > >
    >
    > zorganizować pewnie potrafi ale wystąpić na spotkaniu z wyborcami to już ne.
    Wystąpić potrafi ale to występ pajaca.
  • matigrypl 01.06.19, 10:59
    Źle postawione pytanie panie manie. Powinno brzmieć; czy peło posiada zdolność do refleksji a jeśli tak to czy potrafi je wprowadzić w życie? Jak wiemy z teorii peło jest niezłe lecz nigdy się nie zdarzyło by teoria była zgodna z pełowską praktyką. Z ta teorią to jest tak że oni głoszą ją dla jaj i chyba nie dla jaj robią w praktyce coś dokładnie odwrotnego. Dlatego przewiduję ze apele np o nieobrażaniu wyborców zostaną w sferze teorii. Jestem za tym dlatego że może przestać być wesoło i moją nadzieją jest że jej nie zabraknie. Trzymajcie się kochani z tego forum a bóg wam to wynagrodzi.
  • man_sapiens 01.06.19, 11:07
    Pisiewicze obiecali przed wyborami krowę+ finansowaną z unijnych funduszy. A teraz, już po wyborach, nie zgłosili wniosku o te pieniądze. To taki przykład.
    Pis ma bez porównania sprawniejszą machinę propagandową niż miało PO w latach swoich rządów, to jedyna różnica.

--
    Ludzie głupieją hurtowo i mądrzeją detalicznie Szymborska
  • borrka 01.06.19, 11:11
    Jarkowa propaganda jest skuteczna wobec jarkowych i pospólstwa.
    Innych odstręcza.
    --
  • no-popis 01.06.19, 11:24
    borrka napisał:

> Jarkowa propaganda jest skuteczna wobec jarkowych i pospólstwa.
    > Innych odstręcza.
    Wyniki pokazują coś odwrotnego.
    Tà leminżą analitykà doprowadzicie do większości konstytucyjnej pisich czyli w W-wie będzie Budapeszt.
  • jabbaryt 01.06.19, 11:33
    'Tà leminżą analitykà doprowadzicie do większości konstytucyjnej pisich czyli w W-wie będzie Budapeszt.'
    No i dlatego właśnie nie należy chłopakom przeszkadzać
  • borrka 01.06.19, 11:34
    Wyniki i sondaże pokazują, iz na PiS głosuję pospólstwo i otumanieni.
    Mamoną, lub otumanieni ideowo.
    Tych własnie określam mianem "jarkowi".
    Oni nie musza być ani cyniczni, ani glupi.
    Są hardkorowym elektoratem PiS i to się nie zmieni.
    To tak, jakbym oczekiwał reorientacji politycznej u siebia :)

--
  • no-popis 01.06.19, 11:50
    borrka napisał:

> Wyniki i sondaże pokazują, iz na PiS głosuję pospólstwo i otumanieni.
    > Mamoną, lub otumanieni ideowo.
    > Tych własnie określam mianem "jarkowi".
    > Oni nie musza być ani cyniczni, ani glupi.
    > Są hardkorowym elektoratem PiS i to się nie zmieni.
    > To tak, jakbym oczekiwał reorientacji politycznej u siebia :)
    Jak bardzo się mylisz i mylicie będą pokazywały kolejne wybory.

• borrka 01.06.19, 11:59
    Wybory nie są w stanie zmienić ogólnie promowanych zasad moralności.

--
  • borrka 01.06.19, 11:56
    Znam czterech zaciekłych pisowców.
    Wykształconych, inteligentnych, porządnych ludzi.
    Z jednym pisze coś razem, więc widujemy się regularnie.
    I traktuję to niczym dopust boży, bo lubię człowieka.
    Od dawna nie próbuję perswazji, podobnie jak nikt inny ze środowiska do którego należy.
    To wielkie nieszczęście, ale co my możemy zrobić?
    Nawet paczek w przyszłości nie da się wysyłac, bo bardzo uczciwy gość i "nic mu sie nie nalezy"

--
  • borrka 01.06.19, 10:49
    Jestem bardzo ostrożny, bo słabo ją znam.
    Myśle, że nie zasługuje na totalną krytykę, bo chyba zmieniła się od czasów, gdy włościanie wyłapywali powstańców, co to byli przeciw ojczulkowi carowi.
    I chyba zróżnicowana jest.

Ja żyły bym sobie poderżnął, gdyby przyszło mi żyć w takim środowisku, gdzie wszyscy o sobie wszystko wiedzą, a na sumę wypada pójść.
    Ale to wszystko i myślę, że stać mnie na indywidualną ocenę, bez generalizowania, ze wsi, czy z miasta.
    Bo to głupawe.
    --
  • man_sapiens 01.06.19, 11:10
    > Jestem bardzo ostrożny, bo słabo ją znam.

Ludzie na wsi są różni. PiS zmobilizował swoich wiejskich wyborów, KE tego nie zrobiła. Uważam, że nawet w miastach KE nie zmobilizowała wyborców, zmobilizowali się sami.

--
    Problem pedofilii nie dotyczy tylko Kościoła. Ale Kościół to jedyna znana mi instytucja, która pomaga ukrywać pedofilów i ich zbrodnie Jażdżewski
  • borrka 01.06.19, 11:14
    Tylko 4 miesiące przed wyborami, chwali sie to, co się ma.
    Mamy quasi-liberałów.

--
  • pies.na.czarnych 01.06.19, 12:27
    PO nie zmobilizowała wieśniaków, a co najgorsze nie potrafiła zmobilizować młodych.

--
    Uwaga szczur!
  • jabbaryt 01.06.19, 13:34
    Zależy którą wieś. PRG-owskie wsie z zachodu i z północy Polski murem głosują za PO. Przynajmniej od czasu zaniku Samoobrony. Crème de la crème naszego elektoratu.
  • pies.na.czarnych 01.06.19, 13:48
    Ty nadal żyjesz w PRL-u.

--
    Uwaga szczur!
  • jabbaryt 01.06.19, 11:28
    Jak wiadomo, ja dzielę platfotformersów na dwie kategorie: na tych paru uczciwszych, którzy powinni dostać dożywocie, i na całą resztę, która powinna wisieć. Patrząc jednak z tej perspektywy to jednak mam do Schetyny pewien cień szacunku. On i Kaczor mają jedną wspólną cechę. Ich można na pełnym morzu przeciągnąć po kilem i zaraz potem włożyć w usta w szlauf z bieżącą wodą, ale oni i tak nie utoną, wypłyną, zaczną robić swoje a końcu wejdą na mostek kapitański i będą dowodzić okrętem. No i tak wygląda kariera Grzegorza - Tusk go zatapiał ale nie dał rady, w końcu przykładny kapitan jak szczur opuścił tonącą Platformę i dał dyla na ciepłą unijną posadkę. Powiedzmy szczerze Platforma tonęła, straciła ogromną część elektoratu, setki afer, podsłuchy u Sowy, no i próba wrogiego przejęcia przez Nowoczesną. Ale Schetyna się zawziął i uratował Platformę przed zatonięciem. Oczywiście, ja żałuje, że mu to się udało, ale fakt facet ma determinację. Tu jednak widać jak na dłoni kryzys przywództwa obozu magdalenkoweo. Obóz magdalenki produkuje albo niedojdy typu Petru, czy Kijowski albo inteligentnych ale cynicznych karierowiczów typu Kwaśniewski czy Tusk. Ale ci ostatni szukają dużej kasy, wygodnego życia i międzynarodowego splendoru. Oni nie mają determinacji aby wracać na polityczny ring. Schetyna to zakapior ale orłem nie jest. Daleko mu do talentów Tuska czy Kaczora.
  • ktos_z_kosmosu 01.06.19, 11:30
    Widzę, że podobnie jak pan Schetyna, też jesteś oderwany od rzeczywistości. Z tym, że dziś Schetyna pewnie na oczy przejrzał, ale nic zrobić już nie może, sprawa się rypła, czyli dokonała się rewolucja proletariatu.
    To efekt ciągnących się przez lata zaniedbań poprzednich rządów (nie tylko Schetyny). Tak w reformy się zaangażowali, że zapomnieli o dołach społecznych, o tych, którzy przez lata zaciągając pasa, te reformy wypracowywali. Zlekceważyli je i te im za to odpłacili głosując na tych, którzy do nich zaczęli mówić, udawać troskę o nich, upodmiotowili ich i to co najważniejsze, zaczęli im dawać, a nie jak poprzednicy, rokrocznie oświadczać, że "pieniędzy nie ma" i niech nadal zapierdzielają. Podobnie jak tworząc na kolanie ustawę emerytalną, tamci (pozdrowienia dla pana Tuska) kazali zapierdzielać tym, którzy już zapierdzielać nie mogą, bo ledwie łażą. I w tym momencie się wku...łem bo przypomniałem sobie o dwoch dziadkach, typu papużki nierozłączki, z mojej ulicy. Pokoik gdzieś wynajmowali i co rano powoli, ledwo ledwo gdzieś do pracy chodzili (ktoś z dobrego serca coś do roboty im dawał). Jeden był mrukiem, ale drugi uśmiechnięty, miły, lubił zagadywać sąsiadów.
    I co?
    Ten uśmiechnięty widocznie mając już dosyć udręki targnął się na życie wchodząc pod pociąg, a drugi kila dni po przyjacielu zmarł (tu szczegółów nie znam).
    Czyli koniec kropka.
    I nie ma się co bawić w hipotezy, że lud broni KK przed Sekielskim i w ogóle atakiem. To gó.no prawda. Lud od zawsze kler nazywał legatami i pasibrzuchami, a, że jednocześnie do kościoła biegał i biega, to tylko ze strachu przed wzięciem go na języki i ze strachu przed władzą będącą w ścisłej komitywie z kościołem.
    Czy z tego galimatiasu jest jakaś furtka?
    Oczywiście, ale tu trzeba lat mądrych działań mądrych ludzi.
    Jak przez dwadzieścia lat coś się psuło, to w pół roku tego się nie naprawi.
  • borrka 01.06.19, 11:40
    I tyle mam do dodania :)

--
  • ktos_z_kosmosu 01.06.19, 12:36
    borrka napisał:

> I tyle mam do dodania :)

No i tyle dostaniesz w październiku.
    I nie skończy się to :), lecz :(
    demotywatory.pl/4702017/Glupota-jest-cnota-niewiedzy-Niewiedza-jest-cnota-lenistwa
    Pozdrawiam.
  • taniarada 01.06.19, 12:02
    Póki on trzęsie Platformą to Kaczyński będzie rządził długo.Schetyna uwił sobie niezłe gniazdko jako przywódca PO.Bije kasiorę .Dom jak marzenie .Kaczyński do niego to biedak .Nowe implanty ,co kosztowały fortunę.Rodzina i bliscy ustawieni do końca życia.Fajnie być w opozycji dla Schetyny .Gdyby ten kretyn ciągle nie klepał slogany typu PIS be ,a coś robił dla ludzi .Wygrywał by w cuglach..Ale nie bo to silniejsze jest od niego.I chytry.Kupił by pączki dla sześciu noworodków .Ale nie .Bo chytry i dwa razy traci.W mordę jeża.😁
  • matigrypl 01.06.19, 12:49
    Jestem pewny że to całe peło zwyrodniało i jest nie do uratowania. Problem w tym jak długo to potrwa. Ich wywyższanie się czyli megalomania, oszukiwanie społeczeństwa, okradanie społeczeństwa i inne paskudne przywary na pewno dają Polakom do myślenia. Widać to po spadającym z wyborów na wybory elektoracie. Widzą to kraje unii i wątpię czy będą mieli ochotę na przyjście im z bratnią pomocą. A do tego genialny kaczor zbroi się na wszelki wypadek. Przyjdzie taka chwila że szwabstwo uzna że nie warto więcej topić kasy na cel bez szans na powodzenie i wtedy już lawinowo nastąpią wypadki kierujace peło na śmietnik historii.
  • buldog2 01.06.19, 18:56
    Wyobrażasz sobie, że jesteś śmieszny? To nieuprawnione pochlebianie sobie.

--
  • borrka 01.06.19, 12:37
    Już jako pacholę chętnie słuchałem, co Dziadkowie opowiadali.
    A byli zaciekłymi pilsudczykami.
    No więc, było tak samo.
    Endecy nienawidzili Sanacji i vice versa.

To tylko nasze pokolenia miały ideologiczną klarowność odnośnie walki z komuną.
    Tak więc, można traktować dzisiejsze przepychanki, jako powrót normalności:)

--
  • pies.na.czarnych 01.06.19, 12:43
    Polskie piekło to siem nazywa:(
    Bismarck miał 100% racji.

--
    Uwaga szczur!
  • pies.na.czarnych 01.06.19, 12:45
    pies.na.czarnych napisała:

> Polskie piekło to siem nazywa:(
    > Bismarck miał 100% racji.
    >

a ostatnio na pytanie: „Kto jest zagrożeniem dla Polski” jest tylko jedna odpowiedz: „Polacy”.

--
    Uwaga szczur!
  • buldog2 01.06.19, 18:54
    Członkowie, jaczejki PIS.

--
  • borrka 01.06.19, 12:54
    Ale od czasów Familii Poniatowskich i Stronnictwa Hetmanskiego, poprzez Endecję i Sanacje, do wiadomo czego dziś, tak było.

--
  • jabbaryt 01.06.19, 13:39
    Jakby Bismarck pożyłby jeszcze tak z 50 lat i zobaczył do jakiej katastrofy doprowadzili państwo niemieckie jego właśni rodacy,to chyba nabrałby o Polakach lepszego mniemania.
  • pies.na.czarnych 01.06.19, 13:50
    Gdyby Bismarck przeczytał twoje wypociny półanalfabety to dostałby zawału.

--
    Uwaga szczur!
  • ktos_z_kosmosu 01.06.19, 12:56
    borrka napisał:

> Już jako pacholę chętnie słuchałem, co Dziadkowie opowiadali.
    > A byli zaciekłymi pilsudczykami.
    > No więc, było tak samo.
    > Endecy nienawidzili Sanacji i vice versa.

O ho ho!
    Arystokratę z korzeniami tu mamy.
    A może tyś Tomasz Łęcki?

• borrka 01.06.19, 13:04
    Nie przeżywaj.
    Ja liberał jestem.

--
  • ktos_z_kosmosu 01.06.19, 13:50
    borrka napisał:

> Nie przeżywaj.
    > Ja liberał jestem.

Chyba żartujesz, kosmita i kompleksy?
    My jesteśmy też arystokracją, ale z tych myślących.
    Dobra, starczy strzępienia języka dla kogoś, który zamiast zapytać, co autor ma na myśli i o szczegóły, bawi się jedynie w przypinanie łatek jednocześnie wdeptując w gó,no z przekonaniem, że to nie gówno, lecz w esencja wszechwiedzy.
  • no-popis 01.06.19, 14:18
    borrka napisał:

> Nie przeżywaj.
    > Ja liberał jestem.
    Ty liberał?
    W POlsce jeszcze liberałowie nie rządzili.
    Niektórzy podawali się za liberałów ale jak przychodziło co do czego to stosowali fiskalizm, brali przedwyborcze śluby kościelne i nie akceptowali Karty Praw Podstawowych.
  • borrka 01.06.19, 14:25
    Ani w Polsce, ani nigdzie.
    Moje poglądy maja luźny zwiazek z aktualną polityką.

--
  • piq 01.06.19, 13:12
    ...i jesteś żywą ilustracją, dlaczego Poputczycy i Sprzedawczycy wygrali wybory oraz dlaczego wygrają w październiku. Ilustracją symboliczną twoich wygłoszonych tu, nazwijmy to, pomyłek jest historia z Łukacijewską i to, co z nią i z zagadnieniem zrobili ci matoli Neumann i kapitan Schettino. Zamknęli oczka,zatkali uszka, obrazili się i powiedzieli, że ona jest głupia, że ostatnie miejsce jest biorące, a w ogóle to wybrali ją nie miejscowi, tylko turyści, bo przecież miejscowi to durnie.

Waszą jedyną nadzieją na przetrwanie jest, że przyjdzie Tusk, oleje wybory prezydenckie (bo Duda z ulgą zawrze z nim jakiś dil po ostentacyjnym teście Jarosława na Szydle) i odpali nowy projekt polityczny, jak kiedyś odpalił PO wobec Mumii Powolności i dokonał jej egzekucji, bo - jak napisałem już chyba 5 lat temu - brand Platforma Obywatelska jest spalony. Teraz to już nawet spopielony. Teraz wy jesteście Mumią Powolności, która dogorywa. Z tych samych zresztą powodów.
  • jabbaryt 01.06.19, 14:14
    buhaha...odezwał się koleś doklejony do rzeczywistości. Tłumaczyłem borrce, że jakby Tusk chciał wrócić do polskiej polityki to zacząłby od pielgrzymki na Jasna Górę, a nie od wysyłania swojego laufra Jażdzewskiego do ataku na Kościół. Teraz następny wierzy w białego konia Donalda. Ta zasrana platforma może zmienić nazwę na partia Trwam, bo trwanie jest teraz jedynym sensem istnienia. Przypuszczam, że jesienne wybory wygra PiS, i jeżeli tak się stanie to Platformę opuszczą jej obecni sponsorzy. Skończy się wtedy medialna histeria, skończą się dmuchane cotygodniowe marsze opozycji. Bo po co inwestować w coś co nie przynosi zysków.
  • snajper55 01.06.19, 14:49
    jabbaryt napisał:

> buhaha...odezwał się koleś doklejony do rzeczywistości. Tłumaczyłem borrce, że
    > jakby Tusk chciał wrócić do polskiej polityki to zacząłby od pielgrzymki na Jas
    > na Górę, a nie od wysyłania swojego laufra Jażdzewskiego do ataku na Kościół. T
    > eraz następny wierzy w białego konia Donalda. Ta zasrana platforma może zmienić
    > nazwę na partia Trwam, bo trwanie jest teraz jedynym sensem istnienia. Przypus
    > zczam, że jesienne wybory wygra PiS, i jeżeli tak się stanie to Platformę opusz
    > czą jej obecni sponsorzy. Skończy się wtedy medialna histeria, skończą się dmuc
    > hane cotygodniowe marsze opozycji. Bo po co inwestować w coś co nie przynosi zy
    > sków.

Zapytaj Putina dlaczego inwestował w PiS mimo, że przez 8 lat dostawał baty od Tuska i PO we wszystkich wyborach. Nie pamiętasz tych pisków i skowytów ruskich nasłańców? Tego jak jeździli skarżyć się do Unii, jak donosili na Polskę?

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • ktos_z_kosmosu 01.06.19, 16:22
    snajper55 napisał:

> Zapytaj Putina dlaczego inwestował w PiS mimo, że przez 8 lat dostawał baty od
    > Tuska i PO we wszystkich wyborach. Nie pamiętasz tych pisków i skowytów ruskich
    > nasłańców? Tego jak jeździli skarżyć się do Unii, jak donosili na Polskę?

To wszystko prawda, ale zapominasz, że politykę prowadzi się wielotorowo.
    PO o tym, zapomniała.
    O czym?
    O tym, do czego powołany jest rząd. A powołany jest by tworzył budżet i pilnował jego realizacji, oraz drugie zadanie, to dbałość by obywatelowi nie działa się krzywda.
    Oba te zadania wykonywali po partacku.
    Przytoczę tu tylko jeden przykład z wielu. Łączy on obie, wymienione wyżej dziedziny.
    Akcja "młodzi na swoim". Państwo z budżetu dopłaciła młodym, a skorzystali tylko deweloperzy, producenci materiałów budowlanych i handlarze. Ot, po prostu wywindowali ceny i dopłaty szlag trafił.
    Gdzie było państwo, rząd i jego obowiązek chronienia budżetu i obrona biednych przed ich okradzeniem?
    I niech PO dziś się nie dziwi, że i u młodych ma krechę. Oni wiedzą, że w trąbę zostali zrobieni, a wiedzą, bo co miesiąc wysupłują pieniądze by bankom oddać, a też i arytmetyki się uczyli.
    Takich przykładów są setki.
    A wystarczyło tylko pilnować złodziei.
  • no-popis 01.06.19, 16:35
    ktos_z_kosmosu napisał:

> PO o tym, zapomniała.
    > O czym?
    > O tym, do czego powołany jest rząd. A powołany jest by tworzył budżet i pilnowa
    > ł jego realizacji, oraz drugie zadanie, to dbałość by obywatelowi nie działa si
    > ę krzywda.
    > Oba te zadania wykonywali po partacku.
    Nie wspominając już o deklaracjach i zobowiązaniach wyborczych.
  • qwardian 01.06.19, 14:36

Grzegorz Schetyna jest jedynym liderem zdolnym sklecić koalicję antypisowską..

--
  • m.c.hrabia 01.06.19, 14:47
    przypomina mi się,
    racjonalnej krytyce tak, krytykanctwu stanowcze nie mówimy.
  • no-popis 01.06.19, 16:11
    Kaczor o niczym innym nie marzy tylko o tym aby Schetyna był dalej szefem tego kabaretu.
  • j-k 01.06.19, 17:22
    Od dawna o tym pisze: - nieudolny Schetyna to idealny przywodca oPOzycji dla Kaczynskiego.

ale dla jakosci demokracji w kraju - to nie jest dobra sytuacja.
  • j-k 01.06.19, 17:20
    dobrze, ze przynajmniej co do samego nazwiska i slowa "dosc" - sie zgadzamy :)
  • matigrypl 01.06.19, 17:37
    Jako peło możecie tworzyć różne scenariusze ale z faktami nikt nie wygrał. Do smietnika historii coraz bliżej!
  • buldog2 01.06.19, 17:42
    W charakterze części odpowiedzi polecam wątek:
    forum.gazeta.pl/forum/w,28,168172179,168172179,Proba_zrozumienia_tego_co_jest_i_co_mozliwe.html
    Jest tam odnośnik do wyliczanki dedykowanej PO w odległym roku 2012. Wciąż może być podstawą (albo dużym jej fragmentem) dla programu opozycji.

--
  • no-popis 01.06.19, 20:22
    buldog2 napisał:

> W charakterze części odpowiedzi polecam wątek:
    > forum.gazeta.pl/forum/w,28,168172179,168172179,Proba_zrozumienia_tego_co_jest_i_co_mozliwe.html
    > Jest tam odnośnik do wyliczanki dedykowanej PO w odległym roku 2012. Wciąż może
    > być podstawą (albo dużym jej fragmentem) dla programu opozycji.
    Jakiekolwiek porozumienie partyjne będzie nieskuteczne bez podstaw programowych.
    Rozumiem i popieram pkt 1 odsunięcie PiS od władzy ...OK.
    Co dalej ?
    Erte 2 formułuje tu za mędrców oPOycji Grupińskiego i Schetynę a to cieszy .....Kaczyńskiego.
  • snajper55 02.06.19, 01:50
    no-popis napisała:

> Jakiekolwiek porozumienie partyjne będzie nieskuteczne bez podstaw programowych

Jeśli miasteczko na Dzikim Zachodzie opanuje grupa bandytów, mieszkańcy nie nie tworzą partii i nie układają jej programu, tylko umawiają się aby bandytów wypędzić z miasta. Resztę ustala się gdy do miasteczka wróci praworządność.

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • ktos_z_kosmosu 02.06.19, 08:39
    snajper55 napisał:

> Jeśli miasteczko na Dzikim Zachodzie opanuje grupa bandytów,

To tylko znaczy, że ci, którym mieszkańcy dali władzę i narzędzia po to, by chronili ich przed bandytami okazali się albo nieudolni, albo dbali tylko o interesy globalne, ewentualnie swoje i swoich kolegów.

> mieszkańcy nie nie
    > tworzą partii i nie układają jej programu, tylko umawiają się aby bandytów wyp
    > ędzić z miasta.

A jeśli ci wpuszczeni bandyci w oczach mieszkańców wydają się być przyjaźniej nastawieni do tych mieszkańców od tych którym ci mieszkańcy zawierzyli i płacili im?
    Tak rodzą się dyktatury kolego. Lud przeważnie bywa ślepy i idzie tam, gdzie wołają - taś taś taś i nie myślą o tym, że za chwilę wrzucą ich do wora.
    Zapytasz no to co w takim razie?
    W takim razie nie pierdzielić, że czynniki zewnętrzne zawiniły, lecz obok precyzyjnego, zrozumiałego dla ludu opisu szkodnictwa PiSu, grzmotnąć się w pierś tak by cała Polska usłyszała, publicznie wyznać swoje winy i detalicznie przedstawić program zadośćuczynienia pokrzywdzonym.
    Powracając do akcji "młodzi na swoim", włączając młodych, którym państwo zamiast dać do ręki kasę, dało ją bankierom, a ci teraz od tych państwowych pieniędzy naliczają tym młodym procenty do zapłaty.

> Resztę ustala się gdy do miasteczka wróci praworządność.

Czy masz na myśli praworządność typu.
    "No tak, urzędnik się pomylił, ale co ja mam zrobić, ten urzędnik ma rodzinę, dzieci, no i ja nie mogę pozbawić go źródeł dochodu no bo z czego on nakarmi te dzieci?"
    To, po wyroku sądu, który jednoznacznie wskazuje winę skarbówki, autentyczna wypowiedź (w TV) prezesa urzędu skarbowego, który to urząd w zmowie z bankiem i jakimś biznesmenem, doprowadzili innego biznesmena do bankructwa, rozprzedając za grosze jego wart miliony majątek. Aha, dodam, że sąd zasądził od skarbu państwa kwotę odszkodowania w wysokości 2000 zł, słownie dwa tysiące złotych.
    Mam dalej przytaczać tego typu przykłady.
    Szanowny kolego, te, nazwę je gafy, to masa kamieni bez ładu i składu gromadzona na stosie, który to stos aktualnie się wali, a wali się, bo durny, acz sprytny cwaniak w osobie Jarosława Kaczyńskiego, po prostu jeden z tych kamieni kopnął. Nie potrzeba geniuszu, by rozdawać na lewo i prawo nie swoje.
    Dobra, idę do ogrodu po kota, no i może przy okazji usłyszę grzmot świadczący o rozpoczęciu pokuty winnych tego całego u nas bałaganu i postępującej znisty?
  • no-popis 02.06.19, 06:07
    Kto rzuca kamieniami w Schetynę ten jest pisowcem i faszystą !
  • j-k 02.06.19, 06:37
    od dawna tu pisze, ze to moj polityczny ulubieniec.

jeszcze nikomu nie zaszkodzil.

poza oczywiscie swoja partia - PO.

dla Kaczynskiego Schetyna , wieczny (nieudolny) przywodca oPOzycji - to w to graj :)))

tyle tylko, ze to szkodzi jakosci polskiej Demokracji.
  • no-popis 02.06.19, 10:00

> tyle tylko, ze to szkodzi jakosci polskiej Demokracji.
    W punkt !
  • no-popis 02.06.19, 13:15
    ...bo sam tego nie zrozumiesz.
    www.facebook.com/JachiraKlaudia/videos/2437187379844400/?t=2
  • qwardian 04.06.19, 06:35

Nonsens. Grzegorz Schetyna ma najlepszy program wyborczy, to jest odsunięcie PiS od władzy.

--
  • no-popis 04.06.19, 06:45
    qwardian napisał:

>
    > Nonsens. Grzegorz Schetyna ma najlepszy program wyborczy, to jest odsunięcie Pi
    > S od władzy.
    >
    I ma na to sposób tylko , jak sam stwierdził, musi go znależć.
  • no-popis 05.06.19, 05:42
    POrwijcie się w końcu na opdrobinę wysiłku, na jakieś programowe koncepcje, przestańcie się lękać i spróbujcie to zmienić i wygrać.
    Może spróbujcie przeanalizować ostatnie wyniki wyborcze i zmieńcie sój zarząd, dodajcie mu energii.
  • no-popis 02.06.19, 13:30
    ...więcej kobiet do Europarlamentu niż Schetyna otoczony tymi maczo i rzekomymi feministkami.
  • no-popis 02.06.19, 14:30
    Postawcie na przykład na Arłukowicza.
  • no-popis 02.06.19, 14:46
    ...otruć Tuskowi Białego Konia :)
  • jabbaryt 02.06.19, 15:08
    na razie wyekspediował ludzi Tuska do europarlamentu aby mu nie bruździli w kraju.
  • eiran 02.06.19, 17:56
    To znaczy kogo konkretnie? Potrafiłbyś wymienić ze 2-3 osoby, które można nazwać "ludźmi Tuska"?

--
    Przez 14 lat ayran.
  • pies.na.czarnych 02.06.19, 18:55
    Tu jest wyjaśnienie konkret24.tvn24.pl/polska,108/walka-z-dezinformacja-to-wyscig-zbrojen-z-wyrafinowanym-i-zdeterminowanym-przeciwnikiem,937610.html

--
    Uwaga szczur!
  • pies.na.czarnych 03.06.19, 06:58
    Schetyna bierz przykład.

- Zwycięża się razem, przegrywa samemu. Tak to działa. Muszę ponieść odpowiedzialność - powiedział Wauquiez na antenie TF1.
    www.tvn24.pl/lider-opozycyjnych-republikanow-laurent-wauquiez-podal-sie-do-dymisji,941426,s.html

--
    Uwaga szczur!
  • qwardian 05.06.19, 06:20
    Grzegorz Schetyna zajął wysokie drugie miejsce, nie czwarte. Macron nie podał się do dymisji..

--
  • no-popis 03.06.19, 07:32
    Krytyka Schetyny powinna być zakazana.
    On ma POmysł na POkonanie PiS tylko ....musi go znależć :)))))))))))0
  • qwardian 05.06.19, 07:37
    no-popis napisała:

> Krytyka Schetyny powinna być zakazana.

Pisowski moderator na tym forum rżnie każdy wątek przyjazny Grzesiowi. Po wyborach pisia opcja na Forum Kraj wynurzyła się z mokradła i nie kryje swoich sympatii.

--
    Kosiniak-Kamysz: Tęczowe barwy to barwy spółdzielczości.
  • no-popis 05.06.19, 08:22
    qwardian napisał:

> no-popis napisała:
    >
    > > Krytyka Schetyny powinna być zakazana.

>
    > Pisowski moderator na tym forum rżnie każdy wątek przyjazny Grzesiowi. Po wybor
    > ach pisia opcja na Forum Kraj wynurzyła się z mokradła i nie kryje swoich sympa
    > tii.
    Nie mogę się odnieść do stopnia spisienia moderacji :) z prostego powodu bo nie chwaliłem nigdy Schetyny :) jeżeli to jest kryterium spisienia.
    NAtomiast za krytykę Tuska i kilka wątków o Tusku zostałem zablokowany w sferze zakładania wątków.
  • eiran 05.06.19, 08:45
    Zgadza się. ludzikow konstruktywnie krytykował Tuska nazywając go na zmianę rosyjskim, albo niemieckim agentem, wrogiem polskości, tudzież ekscytując się na zmianę jego wadami wymowy, wyglądem, oraz skłonnością do przemocy domowej. I za te wszystkie, bazujące na rzetelnej dokumentacji neutralne informacje, został pozbawiony możliwości zakładania nowych wątków.

--
    Przez 14 lat ayran.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka