Dodaj do ulubionych

Jan Pietrzak Bard Niepodległości

03.06.19, 08:06
Od ministra qltury towarzysz bard dostanie na realizację swoich koncertów dotację w wysokości 85 tys. zł Fajnie, tylko że zawsze tak było iż to bard występując na scenie zarabiał na siebie, a tu masz, u pisich jest odwrotnie, czyżby na "koncerty" towarzysza barda nikt nie chciał przyleźć, ci od qltury kupili by kredki woskowe i podarowaliby dzieciom, większy byłby pożytek, niźli słuchanie towarzysza barda. Ale to są pisi i u nich wszystko jest Narodowe, nawet Dzień Dziecka jest Narodowy, czyli towarzysz Pietrzak również jest Narodowy, i dlatego kasa u barda musi się zgadzać.

--
Błogosławieni, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.
Edytor zaawansowany
  • taniarada 03.06.19, 08:39
    Czaruś lubię u Ciebie się wpisywać. Przestań jęczeć jak to robi większość kolegów twoich na tym forum.Pomogę Ci się zapisać do PIS.Proponowałem to Piqowi.Proponuję Tobie.Co będziesz zapylał tak ciężko za nędzne grosze.Dostaniesz dotację i bronić będziesz dobrego imienia PIS.Napisz tak a na prywat przyślę Ci deklarację.Sam widzisz że nędza na tym forum się toczy.Zacznij chłopie zarabiać.
  • zoro_wieczorowo_poro 03.06.19, 08:54
    własną matkę byś sprzedał za pińcet+

--
    "Ojciec Rydzyk powinien dostać Nagrodę Nobla z fizyki, bo udowodnił, że fale radiowe mogą przyciągać ciemną masę - stwierdził Stefan Niesiołowski."
  • yoma 03.06.19, 09:11
    Ono nie ma matki, żadna kobieta by nie urodziła czegoś takiego. Ono jest sztucznie pędzone.

--
    Nie jestem człowiekiem w swoim wieku. Jestem człowiekiem w wieku kogoś o wiele młodszego.
  • yoma 03.06.19, 09:05
    Kurde Czandra musisz tak w poniedziałek od rana środki wymiotne podawać?

--
    Wszedł cham w zabłoconych gumofilcach do salonu, wypróżnił się i rechocząc mówi: nic mi nie zrobicie. [Cimoszewicz]
  • horpyna4 03.06.19, 09:14
    Właśnie, szkoda dobrego śniadania.
  • prawdawaszaboli 05.06.19, 08:56
    > Od ministra qltury towarzysz bard dostanie na realizację swoich koncertów dotację w wysokości 85 tys. zł

Janda dostaje dotacje z Ratusza...
  • yoma 05.06.19, 09:35
    Jakby nie musiała utrzymywać teatru, lecz była w nim zatrudniona, toby i nie brała. Poza tym bądź uprzejmy nie porównywać do Pietrzaka, skala talentu i umiejętności jednak trochę inna.

--
    Shylmagoghnar
  • eiran 05.06.19, 09:40
    Waszaboli może uważać, że Pietrzak jest bardziej utalentowany i tylko z powodu różnych spisków nie został odpowiednio doceniony w różnych Cannes itp.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • man_sapiens 05.06.19, 09:13
    Pietrzak ma wprawę. W PRL też nieźle dogadywał się z władzą.

--
    50 000+ Wystarczy nie kraść - i nie kradną, biorą jak swoje.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka