Dodaj do ulubionych

Czy to nie jest aby schizofrenia?

04.06.19, 10:34
Pisięta, twierdzicie że pazerna baba z Brzeszcz była i jest jednym z najlepszych premierów, ministrowie są wręcz idealni, a wysyłacie ich do jakiejś Brukseli, nawet nie wiecie gdzie to jest, a wyganiacie tam to towarzystwo pazernych ministrów, czy to nie jest schizofrenia, istnieje tez inna możliwość, kazali wam młotki zagłosować na nich, więc to robicie, bo i tak nie rozumiecie na czym to polega.

--
Są dwie możliwości, albo istnieje życie we wszechświecie, albo nie.
Obie są przerażające.
Arthur C. Clark.
Edytor zaawansowany
  • praktykujacyateista 04.06.19, 10:49
    A na pokładzie samolotu komunikat:
    Pasażerów członków PiS lecących do Brukseli uprasza się o niezdejmowanie butów, bo słoma ciężko się sprząta.
  • m.c.hrabia 04.06.19, 12:01
    żeby tylko.
  • eiran 04.06.19, 14:55
    Przypomniał mi się "Skrzypek na dachu". Tam mieszkańcy wsi kończyli modlitwę słowami "Boże zachowaj cara - jak najdalej od Anatewki!"

--
    Przez 14 lat ayran.
  • stasi1 04.06.19, 15:21
    może w nagrodę wysłali? Że byli najlepsi to taki bonus za to że im się należało( a czego podobno nie zwrócili)
  • j-k 04.06.19, 15:28
    na posade ambasadora do Ulan Bator, czy Hanoi i nikt nie plakal - bo tam nie trzeba nic robic, a kasa leci.

no i co ?
  • yoma 04.06.19, 16:49
    Jak ty świetnie siedzisz w tych realiach, gocha...

--
    Tęp pisiaki: hoduj dziki!
    Chcesz mieć las - posadź Szyszkę.
  • j-k 04.06.19, 16:52
    no swietnie siedze i pamietam.

znajomego mojego ojca - ktory z czyms tam "podpadl" - zeslali na Ambasadora do Ulan Bator wlasnie i bardzo sobie te synekure chwalil.

to co masz pretensje do PiSich - ze tez dbaja o swoich ?
  • stasi1 04.06.19, 21:15
    To znaczy nie nadawali się tutaj w kraju więc poszli tam aby zejść z oczu Jarkowi?
  • ktos_z_kosmosu 04.06.19, 21:33
    stasi1 napisał:

> To znaczy nie nadawali się tutaj w kraju więc poszli tam aby zejść z oczu Jarko
    > wi?

Troszkę inaczej.
    Oni nie poszli z własnej woli.
    Kaczyński ich zesłał.
    Podwójną korzyść ma z tego. Smrodu się pozbył, a i procenty od ich unijnych wypłat będzie brał. To pewne, bo podpisane przez nich in blanco weksle ma w szufladzie.
    W innym wątku napisałem.
    Kaczyński już kampanię rozpoczął i to z rozmachem (na stołek ministra do spraw rodziny wsadził kobitę, która uwaliła grzebanie w ustawie antyaborcyjnej, mówi wam to coś?), a opozycja pacierze klepie.
  • stasi1 05.06.19, 08:59
    Ale to że uwaliła grzebanie w ustawie antyaborcyjnej to chyba dobrze? Chcieli jakby co zaostrzyć ją
  • ktos_z_kosmosu 05.06.19, 19:46
    stasi1 napisał:

> Ale to że uwaliła grzebanie w ustawie antyaborcyjnej to chyba dobrze? Chcieli j
    > akby co zaostrzyć ją

Jeszcze nie zaczaiłeś.
    Kaczyński zaczął sięgać po krzyżyki elektoratu, który jeszcze niedawno nazywał gorszym sortem. Wyliczył sobie, że poświęcając godków smrodków i resztę tej antyaborcyjnej zbieraniny, większą korzyść osiągnie.
  • stasi1 06.06.19, 09:04
    To lepiej gdyby tym ministrem była Godek?
  • eiran 05.06.19, 09:03
    Zgadza się, "doktorek" - to był Marian Opania, a rzecz miała miejsce na planie filmu "Rozmowy kontrolowane". Po pijaku, "doktorkowi" miesza się rzeczywistość filmowa z realną.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • leszeksmyrski 06.06.19, 09:28
    Pytanie do mnie adresowane, więc szanownej Pani ośmielę się odpowiedzieć. Nie żadna schizofrenia. Po prostu swoje przeciwstawne wizje rzeczywistości opieramy na jednej kluczowej tezie. Pewna część społeczeństwa uważa że po 89 roku Polska została rozgrabiona, inna część wierzy że to samo się jakoś tak zrobiło i niewidzialna ręka rynku promowala najlepszych a eliminowała najgorszych. Utrzymywanie tego podziału nikomu nie służy, ale okazywanie pogardy innym ten podział pogłębia. Życzę miłego dnia.
  • yoma 06.06.19, 10:01
    A było nie zaczynać.

--
    Mózg
  • czandra1 06.06.19, 10:06
    Fajne to, ale jakoś mało spójne, po pierwsze nie jestem kobietą, Czandra to również imię hinduskiego boga księżyca, MĘŻCZYZNY. a po drugie, nie to jest tematem wątku, tematem jest schizofreniczne zachowanie i wybór pisiąt.
    Również życzę miłego dnia.

--
    Błogosławieni, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.
  • m.c.hrabia 06.06.19, 10:11
    na nawiedzonych nic nie poradzisz, jedni mają fioła w temacie wybuchów smoleńskich inni w temacie rozgrabiania dorobku socjalistycznego, jeszcze inni w temacie Tuska , samo życie.
  • leszeksmyrski 06.06.19, 10:54
    Podoba mi się Państwa samozadowolenie. Piękna pogoda, wiele radości przed nami.
  • yoma 06.06.19, 11:18
    Samozadowoleni żyją dłużej, szanowny panie Leszku. To się nazywa wewnątrzsterowność albo jakoś tak.

--
    Nie jestem człowiekiem w swoim wieku. Jestem człowiekiem w wieku kogoś o wiele młodszego.
  • leszeksmyrski 06.06.19, 12:12
    Żyją dłużej ale tylko w środowisku do którego się zaadaptowali. Gdy środowisko się zmienia muszą zrezygnować z samozadowolenia albo pożyją krócej.
  • yoma 06.06.19, 14:19
    Jednym z mierników inteligencji jest zdolność adaptacji. Yeah.

--
    Pis jest jak gołąb. Nie przepędzasz, znaczy zachęcasz, żeby s...
  • taniarada 06.06.19, 11:41
    czandra1 napisał:

> Fajne to, ale jakoś mało spójne, po pierwsze nie jestem kobietą, Czandra to rów
    > nież imię hinduskiego boga księżyca, MĘŻCZYZNY. a po drugie, nie to jest temate
    > m wątku, tematem jest schizofreniczne zachowanie i wybór pisiąt.
    > Również życzę miłego dnia.
    >
    > Czaruś nie jesteś kobietą?Pierwsze słyszę.I do tego namaszczony ręką Boga.Ja nie mogę.🤣
  • taniarada 06.06.19, 11:34
    Hej hej peowieczki.Wysłaliście komuchów do koryta.Wstydzcie się.
  • hipola6 06.06.19, 12:41
    Witam Was bardzo serdecznie
  • octala 06.06.19, 12:42
    Witam miło tych zarejestrowanych i niezarejestrowanych.
  • szooo9 06.06.19, 12:44
    Hej, serdecznie Was witam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.