Dodaj do ulubionych

Prezes niczym wód cele wyznacza swoim knechtom

04.06.19, 17:48

by do boju się rwali, szańce kopie i opatruje, a przeciwnik?
krakow.wyborcza.pl/krakow/1,44425,3102129.html
A ja na nich głosowałem (Biedroń mnie zniesmaczył swoją kandydaturą do PE).
W październiku Kaczor ich rozwalcuje jak robali.
Ręce mi opadają.
Dobrze, że tylko ręce.
Jak to kosmitka powiada
"Może nie mieć rąk, nóg, byleby nie był kaleką".
Edytor zaawansowany
  • ktos_z_kosmosu 04.06.19, 17:51
    Ten kaczor z wielkiej litery to przypadek.
  • biologiczny_zegar 04.06.19, 17:54
    Koniec feudalnego Caratu i jego dworu z Nowogrodzkiej. Czas na zmiany. I tyle..
  • ktos_z_kosmosu 04.06.19, 18:39
    biologiczny_zegar napisał:

> Koniec feudalnego Caratu i jego dworu z Nowogrodzkiej. Czas na zmiany. I tyl
    > e..

Oni to wiedzą i carat na Nowogrodzkiej zakończy swoje panowanie, a w jego miejsce powstanie cesarstwo na Belwederskiej.
    Kolejna wolta Kaczyńskiego.
  • biologiczny_zegar 04.06.19, 19:08
    ktos_z_kosmosu napisał:

> Oni to wiedzą i carat na Nowogrodzkiej zakończy swoje panowanie, a w jego miejs
    > ce powstanie cesarstwo na Belwederskiej.
    > Kolejna wolta Kaczyńskiego.

Nic z tego. Koniec obcego feudalnego Caratu i jego dworu na wszystkich szczeblach. Koniec rozboju i oszustwa. I tyle w temacie.
  • ktos_z_kosmosu 04.06.19, 19:33

> Nic z tego. Koniec obcego feudalnego Caratu i jego dworu na wszystkich szcze
    > blach. Koniec rozboju i oszustwa. I tyle w temacie.

Ładne dziś chmurki na niebie były. Pewnie to w nich dostrzegłeś te swoje cud wizje.
    Trzymaj tak dalej, a mocno się zdziwisz.
  • biologiczny_zegar 04.06.19, 19:37
    Samorządy pozywają carski rząd za grabież mienia mieszkańców ! Za deformy ! W końcu ktoś walczy o nasze portfele. W końcu...
  • no-popis 05.06.19, 05:39

> Koniec feudalnego Caratu i jego dworu z Nowogrodzkiej. Czas na zmiany. I tyl
    > e..

Przypomina mi to serię dowcipów o tym jak to Zajączek upił się i POstanowił spuścić wpierd$%l Niedżwiedziowi.
  • ktos_z_kosmosu 04.06.19, 18:12
    Aha, jeszcze dla posła Ireneusza Rasia i reszty z jego ciżby, rada.
    Panie pośle Raś, PO nie są potrzebne dni skupienia i pogłębianie refleksji na temat wartości ogólnoludzkich według teologów, lecz te realne, wynikające z rzeczywistych potrzeb ludzkich.
    I jeszcze coś wam jest potrzebne. Potrzebne jest wam po trzy kubły zimnej wody na łeb, a po tym potężny kopniak na rozpęd.
    Panie Raś, słyszysz pan takie CYK CYK CYK CYK CYK?
    To czas leci. Kaczyński już naciera a wy oczęta do góry wznosicie, o wstawiennictwo pana prosicie? Z lokajem JP2 układów szukacie? No to ja wam powiem Kaczyński tego neptka ma w d... i jak w październiku wygra i większość konstytucyjną zdobędzie, to on już wam prawdziwego pana pokaże, siebie i rączki jego tłuściutkie przyjdzie wam całować. a jak nie, to do pudła. Pretekst się znajdzie. Od tego fachowców ma świetnych.
  • stasi1 04.06.19, 21:20
    Czasami modły są wysłuchane
  • no-popis 05.06.19, 05:40
    stasi1 napisał:

> Czasami modły są wysłuchane
    Tonący modłów się chwyta.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.