Dodaj do ulubionych

Pisi nie tylko do Brukseli uciekaja

06.06.19, 07:50
Pisi nie tylko do Brukseli uciekaja.
Brat posłanki PiS fałszował faktury i wyłudzał VAT:0. Przed polską prokuraturą uciekł do Niemiec
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,24868795,brat-poslanki-pis-falszowal-faktury-i-wyludzal-vat-przed-polska.html?fbclid=IwAR1QnfcjLlE1dKcQmB7UgLwKBAyPtTFl1s5ukCmTNyPFCL7PDuIWzFI-zjs
--
Uwaga szczur!
Edytor zaawansowany
  • nazimno 06.06.19, 08:10
    W Niemczech jest oaza dla tkich.
  • yoma 06.06.19, 10:13
    Kurde to niefajnie. To ja w listopadzie gdzieś spieprzę, a tam też pisi?

--
    Mózg
  • pies.na.czarnych 06.06.19, 10:18
    Po listopadzie zagęszczenie pisich na zgniłym zachodzie ma sie powiększyć. Pech yoma, jak się nie obrócisz to...:)

--
    Uwaga szczur!
  • yoma 06.06.19, 10:28
    ...dupa z tyłu, tak wiem. Tyle, że na zgniłym zachodzie zagęszczenie pisich będzie jednak utrzymywane w ryzach praworządności.

Przecież nie spieprzam od pisich jako takich, bo co mnie obchodzą, tylko od burdelu, który robią i od społeczeństwa, które ten burdel najwyraźniej kocha.

--
    Shylmagoghnar
  • pies.na.czarnych 06.06.19, 10:30
    Jak podaje "Dziennik Wschodni", Łukasz B. miał zostać zatrzymany już przed kilkoma miesiącami, jednak co nikogo nie dziwi udało mu się uciec przed pisią policją.

--
    Uwaga szczur!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.