Dodaj do ulubionych

Kiedy Kaczyński wycycka Kukiza?

09.06.19, 20:05
Glupota ciagnie do debilizmu
Kaczynski proponuje Kukizowi wspolne listy wyborcze.
Kukiz choc wie ze to stanowiska w instytucjach rzadowych i spolkach skarbu panstwa rzekomo odmawia.
"W pierwszych moich rozmowach proponował (prezes PiS - PAP) wejście w koalicję z PiS-em. Wie pan z czym to się wiąże, z urzędami, z pieniędzmi. Odmówiłem"

Jednak Kukiz bredzi o deklaracji demokratyzacji panstwa przez PIS. Mowi o demokratyzacji a niszczy demokratyczne systemy od 4 lat.
"Jeżeli podpiszecie taką deklarację, to z wami pójdę".

Pilka jest teraz wiec po stronie PIS

Stawiam ze w najblizszych 2 miesiacach PIS podpisze jakas deklaracje o demokratyzacji Panstwa i oszuka prostego chłopka Kukiza
Edytor zaawansowany
  • pies.na.czarnych 09.06.19, 20:07
    Na razie daje mu ciumka.

--
    Uwaga szczur!
  • horpyna4 09.06.19, 20:46
    To proste - Kaczyńskiemu chodzi o możliwość zmiany konstytucji, dlatego nie wystarczy mu zwykła większość. Będzie teraz zwabiał różnych naiwnych do koalicji, a jak już zrobi swoje, to każdy z koalicjantów dostanie takiego kopniaka, że się nakryje nogami.

Myślę, że należy naiwniakom przypominać, jak "wuc" potraktował Giertycha i Leppera. Ale nie wiem, czy to pomoże - niektórzy chcą wierzyć, że Kaczyński docenia ich osobiste zalety. Wierzą, że naprawdę coś znaczą poza prostą arytmetyką.
  • taniarada 09.06.19, 21:43
    pies.na.czarnych napisała:

> Na razie daje mu ciumka.
    >
    Mówisz że ciągnie lachę Kaczyńskiemu laskę.Ja nie mogę.
  • pies.na.czarnych 09.06.19, 21:45
    Tak Tanjusza. Robi Prezesowi tak jak Prezes najbardziej lubi.

--
    Uwaga szczur!
  • taniarada 09.06.19, 22:00
    pies.na.czarnych napisała:

> Tak Tanjusza. Robi Prezesowi tak jak Prezes najbardziej lubi.
    >Czyli rozwijamy ten temat i cep idzie na oślą.To jest obrzydliwe.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.