Dodaj do ulubionych

Trzaskowski nienawidzi Schetyny,...

09.06.19, 22:46
...wszystko na to wskazuje, bo robi wszystko, żeby Schetyna wraz z platfusami, a także z tymi, którzy się do nich przylepią, przerżnął z kretesem jesienne wybory do sejmu i senatu.
Edytor zaawansowany
  • wolves-land 09.06.19, 22:55
    Trzaskowski jest prezydentem Warszawy (i to prezydentem na jej miarę), a nie przewodniczącym Platformy i na szczęście nie musi się zastanawiać co sobie o nim pomyślą w Ustrzykach Dolnych.
  • no-popis 10.06.19, 06:56
    wolves-land napisał:

> Trzaskowski jest prezydentem Warszawy (i to prezydentem na jej miarę), a nie pr
    > zewodniczącym Platformy i na szczęście nie musi się zastanawiać co sobie o nim
    > pomyślą w Ustrzykach Dolnych.
    To co On robił na terenach powodziowych razem ze Schetyną:)
    Nie patrz na pieczątki jaki posiadają. Patrz na to jak jest odbierany.
  • taniarada 10.06.19, 07:43
    wolves-land napisał:

> Trzaskowski jest prezydentem Warszawy (i to prezydentem na jej miarę), a nie pr
    > zewodniczącym Platformy i na szczęście nie musi się zastanawiać co sobie o nim
    > pomyślą w Ustrzykach Dolnych.
    Na jej miarę powiadasz?Błazenada z durszlakiem na głowie, parada zła i szyderstwa... Takie są współczesne tendencje i wzorce. Smutne, że jeszcze ci, którzy powinni uszanować, to stoją na czele tego miasta, przyklaskują tej błazenadzie.Brawo Czaskowski.
  • wkkr 10.06.19, 08:01
    Zło i nienawiść jest w Warszawie 11 listopada.

--
    Ceterum censeo Russia delendam esse
  • no-popis 10.06.19, 08:03
    wkkr napisał:

> Zło i nienawiść jest w Warszawie 11 listopada.
    O taaaak ! Są tacy co POdpalają budki strażników przy ambasadzie rosyjskiej.
  • wkkr 10.06.19, 08:09
    Miałem okazję być na Marszu niepodległości w roku 2010 (bo wqrwiła mnie lewacka nagonka zorganizowana przez GW i Blumsztajna) i nigdy więcej w tym nacjonalistycznym happeningu nienawiści brać udziału nie będę. Takiego poziomu chamstwa, złości i nienawiści nigdy wcześniej ani później nie widziałem.
    PS
    Nie miałem natomiast jeszcze okazji brać udziału w pedalskiej paradzie. Dlatego opieram sie tylko na relacjach prasowych.

--
  • no-popis 10.06.19, 10:54
    wkkr napisał:

> Miałem okazję być na Marszu niepodległości w roku 2010 (bo wqrwiła mnie lewacka
    > nagonka zorganizowana przez GW i Blumsztajna) i nigdy więcej w tym nacjonalist
    > ycznym happeningu nienawiści brać udziału nie będę. Takiego poziomu chamstwa, z
    > łości i nienawiści nigdy wcześniej ani później nie widziałem.
    > PS
    > Nie miałem natomiast jeszcze okazji brać udziału w pedalskiej paradzie. Dlatego
    > opieram sie tylko na relacjach prasowych.
    Kolejny homofob.
  • wkkr 11.06.19, 08:20
    Nie jestem żadnym pedałofobem.
    Jako konserwatysta jestem za tym by wprowadzić cywilne związki dla pedałów tak samo nierozerwalne jak związki hetero. To jest korzystne dla państwa i społeczeństwa.

--
  • ta 10.06.19, 08:19
    taniarada napisał(a):

> Błazenada z durszlakiem na głowie*, parada zła i szyderst
    > wa... Takie są współczesne tendencje i wzorce. Smutne, że jeszcze ci, którzy po
    > winni uszanować, to stoją na czele tego miasta, przyklaskują tej błazenadzie.Br
    > awo Czaskowski

Chciałam zobaczyć, chciałam uczestniczyć i cieszę się, że miałam okazję. Tyle radości, uśmiechu, wzajemnej życzliwości i uprzejmości, koloru i szczęścia, pięknych młodych ludzi, że serce rośnie :) Udałbyś się taniuszka na taką paradę choć raz w życiu, odkręciłoby ci się w głowie.

Czytaj teksty, które wklejasz : "ci, którzy powinni uszanować stoją na czele tego miasta :)"...
    No i właśnie, no i bardzo dobrze! Szanują innych ludzi i stoją na czele tego miasta :) Brawo Trzaskowski!
    ----
    * "durszlaki na głowie" zobaczysz w tzw rekonstrukcjach historycznych- panów w durszlakach i w zbrojach ze spinaczy biurowych :)
  • m.c.hrabia 10.06.19, 08:51
    jak nieprzebrane pokłady szacunku trzeba mieć dla innych ,żeby z tego szacunku przekręcać nazwisko.
  • taniarada 10.06.19, 09:16
    m.c.hrabia napisał:

> jak nieprzebrane pokłady szacunku trzeba mieć dla innych ,żeby z tego szacunku
    > przekręcać nazwisko.
    Ty nie masz szacunku wobec siebie .A wymagasz od innych.
  • m.c.hrabia 10.06.19, 09:27
    od nikogo niczego nie wymagam, gdyby nadszedł taki czas, że okażesz mi szacunek to się będę musiał pochlastać.
  • erte2 11.06.19, 08:28
    taniarada napisało:
    Ty nie masz szacunku wobec siebie .A wymagasz od innych.
    Ty zaś młoteczku wypisujesz takie idiotyzmy że czasami zastanawiam się czy przypadkiem nie celowo. A jak ci się czasem uda użyć spacji, to i tak nie w tym miejscu gdzie trzeba.
  • marbor1 10.06.19, 11:34
    Odpisdol się od Warszawy.
  • taniarada 10.06.19, 07:41
    Aleście sobie warszawiaki prezydenta wybrali - wyrazy współczucia.Brawo zamiast trzeciej linii metra wybraliście kolorowe marsze LGBT.
  • no-popis 10.06.19, 07:47
    taniarada napisał(a):

> Aleście sobie warszawiaki prezydenta wybrali - wyrazy współczucia.Brawo zamias
    > t trzeciej linii metra wybraliście kolorowe marsze LGBT.
    Akcja równa jest reakcji i to nie tylko w fizyce ale również w polityce.
    Za jakiś czas, te obecne krańcowe zachowania liberałów zamienią Warszawę w Budapeszt :(
  • wkkr 10.06.19, 08:04
    W Warszawie każdy kto przestrzega prawa ma prawo do demonstrowania swoich poglądów. Pedały są traktowani tak jak narodowcy. A że Trzaskowskiemu bliżej do pedałów niż faszystów, no coż widocznie większość Warszawiaków również woli pedalskie parady. Musisz to zaakceptować.

--
  • m.c.hrabia 10.06.19, 08:57
    W Warszawie każdy kto przestrzega prawa ma prawo do demonstrowania swoich poglądów.

i każdy ma prawo odprawiania modłów do swojego bożka.
  • wkkr 11.06.19, 08:20
    Oczywiście, jeśli przy okazji nie łamie prawa.

--
  • erte2 11.06.19, 08:45
    wkkr napisał:
    ....A że Trzaskowskiemu bliżej do pedałów niż faszystów....

Dobry człowieku - różnica między, jak piszesz, "pedałami" a faszystami jest taka że "pedały" nie organizowały obozów koncentracyjnych dla "niepedałów", nie wymordowały przemysłowo milionów ludzi, nie szczuły na "niepedałów", nie rozpętały wojny w której zginęły miliony a państwa i miasta wyszły z niej zrujnowane i zniszczone.
    A współcześnie - uczestnicy parad równości nie nawołują do przemocy, nie palą samochodów i nie wybijają szyb, nie kopią leżących na ulicy kobiet, nie noszą transparentów z hasłami i symbolami bezpośrednio nawiązującymi do "tradycji" NSDAP, Falangi, Strzałokrzyżowców itd.
  • wkkr 11.06.19, 12:47
    Drogi lewaku, w państwie prawa należy przestrzegać prawa, jeśli faszyści prawa przestrzegają to maja prawo demonstrować swoje poglądy tak jak prawo maja pedały pod warunkiem przestrzegania prawa.
    Dla Temidy nie ma znaczenia co, ktoś, kiedyś. Dlatego twoje argumentum ad Hitlerum jest żałosne.
    ===
    Masz dowody na łamanie prawa przez faszystów? To zgłoś się do prokuratury.

--
  • eiran 11.06.19, 14:36
    W sprawie łamania prawa przez faszystów jest zupełnie inaczej. Samo deklarowanie się jako faszysta wywołuje skutki karne i nie ma potrzeby czegokolwiek zgłaszać.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • wkkr 12.06.19, 11:10
    Dobrze wiesz że w wątku tym etykiet faszyści i pedały używam w przenośni.

--
  • eiran 12.06.19, 13:52
    Określenie "pedały" jest obraźliwe, niezależnie od tego, czy jest kierowane w stronę gejów czy kogokolwiek innego.
    "Faszyści" to co innego - dla ludzi uważających się za faszystów nie ma w tym nic zdrożnego.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • wkkr 14.06.19, 09:55
    No i? Cóż cóż zmienia? To ze jakiś pedal strzeli focha jakoś nie robi na mnie wrażenia. Jak się nie zna na języku i nie ma dystansu do siebie to jego problem i niech idzie do psychologa.

--
  • no-popis 14.06.19, 15:17
    wkkr napisał:

> No i? Cóż cóż zmienia? To ze jakiś pedal strzeli focha jakoś nie robi na mnie w
    > rażenia. Jak się nie zna na języku i nie ma dystansu do siebie to jego problem
    > i niech idzie do psychologa.
    Prostaczek i ciemniak z ciebie.

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • snajper55 11.06.19, 14:54
    wkkr napisał:

> Drogi lewaku, w państwie prawa należy przestrzegać prawa, jeśli faszyści prawa
    > przestrzegają to maja prawo demonstrować swoje poglądy tak jak prawo maja pedał
    > y pod warunkiem przestrzegania prawa.
    > Dla Temidy nie ma znaczenia co, ktoś, kiedyś. Dlatego twoje argumentum ad Hitle
    > rum jest żałosne.
    > ===
    > Masz dowody na łamanie prawa przez faszystów? To zgłoś się do prokuratury.

To tak jakby zgłosić do prokuratury dowody na łamanie prawa przez Kaczyńskiego.

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • wkkr 12.06.19, 11:10
    Mylisz się.

--
  • piq 11.06.19, 14:59
    ...i mnóstwo sowieckich oprawców:
    www.rp.pl/Rzecz-o-historii/304069914-Historia-homoseksualizmu-w-Rosji.html
  • wkkr 12.06.19, 11:12
    oj tam, parzcież wiadomo, że wśród faszystów pedały też były nad reprezentowane.

--
  • no-popis 12.06.19, 20:44
    wkkr napisał:

> oj tam, parzcież wiadomo, że wśród faszystów pedały też były nad reprezentowane
    > .
    Gorki uważał nawet, że homoseksualizm był pdostawą założycielską faszyzmu i stwierdził: „Jeśli rozprawimy się z homoseksualizmem, faszyzm zniknie".
    ...zadowolony ? Homofobie !
  • wkkr 14.06.19, 09:51
    Powiem więcej, jeśli rozprawimy się z homoseksualizmem.... PiS zniknie.....

--
  • marbor1 10.06.19, 11:36
    Taniadajko, tobie nic do tego jakiego prezydenta wybrali sobie warszawiacy.
  • wkkr 10.06.19, 08:00
    Trzaskowski patrzy znacznie dalej. On wychodzi z założenia że Polska nie uniknie zmian cywilizacyjnych jakie już zaszły na Zachodzie. Dla niego jesienne wybory na pewno nie będą ostatnimi.
    ===
    A jesienne wybory PiS wygrać musi, bo po takim rozdawnictwie kraj upadnie.

--
  • taniarada 10.06.19, 09:24
    wkkr napisał:

> Trzaskowski patrzy znacznie dalej. On wychodzi z założenia że Polska nie unikni
    > e zmian cywilizacyjnych jakie już zaszły na Zachodzie. Dla niego jesienne wybor
    > y na pewno nie będą ostatnimi.
    > ===
    > A jesienne wybory PiS wygrać musi, bo po takim rozdawnictwie kraj upadnie.
    >
    Humanista patrzy dalej.Muszę to sobie zapisać. Raz, bo to odwrócenie się od tego, co wciąż dla większości Polaków bardzo ważne, a dwa, bo zaprzecza temu, co największa partia opozycyjna deklarowała dzień wcześniej.Jeśli jest z partii obywatelskiej to obywatelstwo mierzy inną miarą.Obywatela Trzaskowskiego wybrali wszyscy warszawiacy.A nie tylko zwolennicy LGBT .
  • yoma 10.06.19, 09:28
    Czym jesteś i co zrobiłoś z naszą tatianą?

--
    Pis jest jak gołąb. Nie przepędzasz, znaczy zachęcasz, żeby s...
  • taniarada 10.06.19, 09:33
    yoma napisała:

> Czym jesteś i co zrobiłoś z naszą tatianą?
    >
    Kim moja niedroga.
  • yoma 10.06.19, 11:49
    Czym.

--
    Shylmagoghnar
  • erte2 11.06.19, 08:49
    taniarada napisało:
    Kim moja niedroga.

Na "kim" trzeba sobie zasłużyć.
  • ukos 12.06.19, 13:45
    taniarada napisał(a):

> Kim moja niedroga.

Do bota "kim"?
    --
    Po tępocie poznacie (PiS)ich.
    Nienawidzą szczepionek, in vitro, racjonalności i cywilizacji,
    a najbardziej Europy, z wyjątkiem jej kasy.
  • wkkr 11.06.19, 08:24
    Suweren w Warszawie wyraźnie opowiedział się za LGBT i musisz to zaakceptować.
    Dla wiekowości Warszawiaków najwyraźniej ważniejsze jest LGBT niż to co jest ważne dla większości Polaków.

--
  • ukos 20.06.19, 10:48
    wkkr napisał:

> jesienne wybory PiS wygrać musi, bo po takim rozdawnictwie kraj upadnie.

Prawdopodobnie z góry założyli, że rozpędzą inflację do poziomu pozwalającego zebrać kasę z powrotem. To grozi tylko protestami grup, którym nie stworzyli nawet pozorów, że coś dają, a te są słabe. Oczywiście takie manipulacje mogą się wyślizgnąć spod kontroli, ale buc jest zawsze pewny swego i tego nie przewiduje. Jeśli jednak dołek cyklu koniunkturalnego nie będzie zbyt głęboki, to tylko stracą trochę poparcia, może nawet władzę, ale niekoniecznie, zwłaszcza jeżeli przejmą media.
    --
    ka*prawica
    * to
  • haen2010 10.06.19, 09:02
    To Trzaskowski ma rację i widzi dalej niż Schetyna zajęty wyłącznie swoją idee fix zostania premierem. Tylko liberalno-lewicowa koalicja ma szansę odsunąć pisowską mafię od gnojenia Polski. Spławiając PSL na jej parafialne podwórko do bitwy o przeżycie z pisowskimi proboszczami. Mają tam jeszcze swoje wpływy.

Liczą się jeszcze Tusk i koalicja z samorządowcami. A ciotę Biedronia jako ekspozyturę PiS na opozycję wykończyć bez litości.
  • taniarada 10.06.19, 09:31
    haen2010 napisał:

> To Trzaskowski ma rację i widzi dalej niż Schetyna zajęty wyłącznie swoją idee
    > fix zostania premierem. Tylko liberalno-lewicowa koalicja ma szansę odsunąć pis
    > owską mafię od gnojenia Polski. Spławiając PSL na jej parafialne podwórko do bi
    > twy o przeżycie z pisowskimi proboszczami. Mają tam jeszcze swoje wpływy.
    >
    > Liczą się jeszcze Tusk i koalicja z samorządowcami. A ciotę Biedronia jako eksp
    > ozyturę PiS na opozycję wykończyć bez litości.
    Platforma się sama spławiła łącząc się w koalicji z komuchami.Którzy ją wydudkali .Pędząc do koryta UE.Trendy Platformy olewające katolików i kościół na100% nie przyniosą jej wplywów.Bo nikt w Polsce nie wygrał z kościołem katolickim.Zwłaszcza na wsi.
  • m.c.hrabia 10.06.19, 09:45
    nikt w Polsce nie wygrał z kościołem katolickim.

stara śpiewka kk , w Hiszpanii tak śpiewali, w Irlandii tak śpiewali, dawniej we Francji,
    a kościół jak opoka:)
  • haen2010 10.06.19, 09:48
    Jak wiesz, trolling głupawy mnie nie interesuje. No comment.
  • yoma 10.06.19, 09:55
    Czym jesteś i co zrobiłoś z naszą tatianą?

--
    Pis jest jak gołąb. Nie przepędzasz, znaczy zachęcasz, żeby s...
  • j-k 11.06.19, 15:20
    w przegraniu wyborow.

poradzi sobie z tym doskonale sam.
  • no-popis 12.06.19, 07:31
    j-k napisał:

> w przegraniu wyborow.
    >
    > poradzi sobie z tym doskonale sam.
    Jest tutaj skazany na sukces:)
  • no-popis 12.06.19, 07:36
    Dzięki systematycznej i bardzo potrzebnej pisowi pracy Schetyny, Kopacz i Trzaskowskiego oraz Tuska z Jeżdzewskim mamy to co mamy:
    www.rmf24.pl/fakty/polska/news-sondaz-ibris-dla-dgp-dziennik-pl-i-rmf-fm-andrzej-duda-wygry,nId,3040550
    i niedługo będziemy mieli w Warszawie Budapeszt.
  • wkkr 12.06.19, 11:14
    Do jest długi marsz.
    Budapesztu w Warszawie nie będzie bo wcześniej dojdzie do załamania się gospodarki.

--
  • no-popis 12.06.19, 12:38
    wkkr napisał:

> Do jest długi marsz.
    > Budapesztu w Warszawie nie będzie bo wcześniej dojdzie do załamania się gospoda
    > rki.
    Twoja pewność, że w Warszawie nie będzie Budapeszt przypomina mi pewność mojego przyjaciela z SZSP z okresu studiów, który twierdził , z taką pewnością jak Ty, że bez 3 wojny światowej uwolnienie się od ZSRR nie jest możliwe.
    A ja Ci mówię , że dzięki takim cymbalom jak opozycja jest to możliwe a nawet bardzo prawdopodobne.
  • eiran 12.06.19, 14:02
    Trudno o zaskoczenie, że ludzikow działał w SZSP, trochę natomiast zaskakuje, że miał tam (czy gdziekolwiek indziej) przyjaciół.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • no-popis 14.06.19, 07:27
    Ma szansę uratować tę formację jak każdy pierwszy inteligentny człowiek w tej formacji....mna szansę.

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • no-popis 14.06.19, 15:57
    wpolityce.pl/swiat/450880-bill-clinton-caly-swiat-podziwia-polske?fbclid=IwAR39h7nUeFZl0hAfH4fn7BIklCkRO5g32sYwLWx6lQKvxofd-KPXVF-1Lug
    --
  • no-popis 16.06.19, 08:11
    www.tvn24.pl/wladyslaw-frasyniuk-o-opozycji-nie-ma-przywodcow-nie-ma-oferty,945138,s.html
    Jutro już powinna nastąpić zmiana lidera na cokolwiek bo za kwartał PiS może uzyskać większość konstytucyjną.

--
  • no-popis 17.06.19, 06:23
    Nie dociera ?! Czy milczenie jest milczącą zgodą lemingów ale nie mają siły czy odwagi zmienić lidera podobnie jak to było w PZPR czy tr o lle boą się utraty umowy-zlecenia?

--
  • no-popis 17.06.19, 08:47
    Tusk stchórzy i nie weźmie udziału w wyborach prezydenckich jako kandydat i nie będzie otwarcie wsPOmagał PO w najbliższej kampanii wyborczej. Do dzisiaj pamieta przyczynę jego wilczych oczu i ten ból przegranej z Lechem Kaczyńskim.
    Tusk wszystko co wygrywał to kosztem innych i kłamstwem. Inni nie chcą na niego już pracować, otacza to banda lizusów i karierowiczów, ktorzy co najwyżej chcą się powieżć na wózku Tuska.

• no-popis 17.06.19, 17:31
    Król (Schetyna) jest nagi !
    Nie widzicie tego ?

--
  • m.c.hrabia 17.06.19, 17:44
    Ale szum, ale tłum,
    czarna noc, biały rum!
    Złote stosy pomarańczy
    Dudni nam: danada,
    jak zabawa to zaba!
    A wariatka jeszcze tańczy
  • no-popis 17.06.19, 18:01
    m.c.hrabia napisał:

> Ale szum, ale tłum,
    > czarna noc, biały rum!
    > Złote stosy pomarańczy
    > Dudni nam: danada,
    > jak zabawa to zaba!
    > A wariatka jeszcze tańczy

Szacun! Kopiuj , wklej OPanowane.

--
  • no-popis 18.06.19, 16:11
    ...był dniem wolnym od pracy.
    Skandal !
    Na 62, okrągłe urodziny Tuska, jeden z wyznawców kultu Tuska, dr Wojciech Jabłoński, były wykładowca Uniwersytetu Warszawskiego, niegdyś w Wolnej TVP zapraszany w charakterze NIEALEŻNEGO eksperta :) wyPOwiedział się z życzeniami na profilu T. Tuska z następującymi życzeniami :
    "Czego życzyć Tuskowi @eucopresident dniu 62. urodzin? Życzyć trzeba politycznie: - mocnych nerwów, - zdrowia, - pokonania bolszewii. Bo to najważniejsze.
    Urodziny Tuska powinny być... świętem państwowym. Nie piszę tego z powodu lizusostwa. Chodzi o zasługi pana Donalda. Takie są fakty. A poza tym - to wk...wi PiS-owców
    " – stwierdził wybitny politolog.
    Dał więc kolejny dowód na prawdziwość dogmatu o NiePOkalanym POczęciu Tuska.
    A znany jest już z publikacji - ogłoszenia na Twitterze akcji oddawania moczu na pomnik smoleński.

--
  • no-popis 20.06.19, 06:27
    Mimo propozycji wolnego dnia w urodziny Tuska, złożonej publicznie przez osobę wykształconą a nie przedstawiciela pisowskiej ciemnoty, jednak nie mamy dnia wolnego w dniu urodzin Tuska.
    Dla przypomnienia przedstawiam twarz :
    www.google.com/search?q=dr+wojciech+jab%C5%82o%C5%84ski&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=3m5v_dNjIx9A7M%253A%252C-w3MR468F_OvBM%252C_&vet=1&usg=AI4_-kSALmWkELD5FLUeUhiBc1e2n3Ju9g&sa=X&ved=2ahUKEwiPtKmom_fiAhXjmFwKHb6eDR4Q9QEwB3oECAUQBA#imgrc=3m5v_dNjIx9A7M:
    To jest jeden z tych ekspertów , o których tutejszy , forumowe przygłupy piszą :
    "Poważni, niezależni eksperci uważają, że ..... ".

--
  • jabbaryt 20.06.19, 12:04
    Ja mam wrażenie, że polskie polityczne wojenki to odprysk zmagań wielkich mocarstw. Przypomina mi to wojny miedzy Indianami. Czipewejowie bili się dzielnie z Dakotami. Ale za ich decyzjami stał Wielki Ojciec zza Wielkiej Wody a z drugiej strony stała Wileka Matka zza Wielkiej Wody, czyli monarchowie europejscy, których zmagania w Europie przekładały się na kolonialne wojny w Ameryce czy innych kontynentach. Plemiona indiański z lubością się tłukły miedzy sobą, zdejmowali sklapy, ale jednym muszkiety dostarczali Anlicy a drugim Francuzi. To oni decydowali o losach tych plemion. Popatrzmy teraz na Polskę. USA w pewnym momencie wykazywały brak zainteresowania Europa Środkową, i nie dziwota, że wtedy Polska rządziło stronnictwo niemieckie. Potem USA wróciły do aktywnej polityki w tym rejonie i nale akcję Platformy zaczęły dołować. Przypadkowo pojawiły się taśmy, a wybory o dziwo wygrało stronnictwo co wydaje pieniądze po równo na 500+ i na amerykańskie samoloty. Ładnie to określił sam Tusk: ktoś przestawił wajchę.
  • no-popis 20.06.19, 15:45
    jabbaryt napisał:

> Ładnie to określił sam Tusk: ktoś przestawił wajchę.
    I T i Tusk niewiele rozumiecie z tego co się stało. Wydaje wam się, że to zależy od Kogoś ? Typowi niedemokraci, pseudoanalitycy, którym się wydaje, że kilkunastu ludzi rządzi tym światem a kilku Polską.
    Takie stwierdzenie Tuska świadczy o nim to co wiemy i pozwolęs obie swobonie rozwinąć tę jego "diagnozę" :
    "Ja byłem tylko premierem i nie miałem na to wpływu. Po prostu ktoś przestawił wajchę ale to nie moja wina".
    Przyczyny są proste. Arogancja władzy wobec wyborcy, nie dotrzymywanie obietnic wyborczych, masowe okradanie podatnika, no i afery, afery, afery itd itd itd.
    --

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.