Dodaj do ulubionych

Chyba pozostaje jedynie bronić konstytucji

10.06.19, 06:17

Na to wygląda.
PiS ponad 41%, zebrana do kupy reszta 38%.
Obśmiać się tylko, bo gdy już chyba ponad rok temu, pod innym nickiem, krytykowałem Tuska, całe PO, wieściłem im klęskę i do wewnątrzpartyjnych reform ich zachęcałem (nawet pomysły pod nos im podtykałem), to zostałem zbanowany.
Dobra metoda.
Panie Schetyna, zbanuj pan cały PiS i po problemie.
Edytor zaawansowany
  • no-popis 10.06.19, 06:53
    ktos_z_kosmosu napisał:

>
    > Na to wygląda.
    > PiS ponad 41%, zebrana do kupy reszta 38%.
    > Obśmiać się tylko, bo gdy już chyba ponad rok temu, pod innym nickiem, krytykow
    > ałem Tuska, całe PO, wieściłem im klęskę i do wewnątrzpartyjnych reform ich zac
    > hęcałem (nawet pomysły pod nos im podtykałem), to zostałem zbanowany.
    > Dobra metoda.
    > Panie Schetyna, zbanuj pan cały PiS i po problemie.
    Tak. Teraz bitwa jest o obronę przed Budapesztem w Warszawie.
    Większość skretynowców, Gazeta i jej tro lle czy dziennikarze tego nie rozumieją.
  • praktykujacyateista 10.06.19, 07:14
    no-popis napisała:

> Tak. Teraz bitwa jest o obronę przed Budapesztem w Warszawie.
    > Większość skretynowców, Gazeta i jej tro lle czy dziennikarze tego nie rozumiej
    > ą.

A ty jak zwykle na dyżurze, 24h na dobę! Ile was pisze pod tym nickiem, bo jedna osoba tyle by nie dała rady!
  • no-popis 10.06.19, 08:05
    praktykujacyateista napisał:

> no-popis napisała:
    >
    > > Tak. Teraz bitwa jest o obronę przed Budapesztem w Warszawie.
    > > Większość skretynowców, Gazeta i jej tro lle czy dziennikarze tego nie ro
    > zumiej
    > > ą.
    >
    > A ty jak zwykle na dyżurze, 24h na dobę! Ile was pisze pod tym nickiem, bo jedn
    > a osoba tyle by nie dała rady!
    Jak nie masz tr o llu nic do powiedzenia to skorzystaj z prawa do milczenia. Im bardziej ty akurat będziesz milczał tym niższe będą notowania PiS im częściej będziesz "dyskutow" tym szybciej będziemy mieli w Wraszawie Budapeszt.
  • yoma 10.06.19, 09:19
    Dużo.

Marks przynajmniej obiecywał wspólne baby, biedne pisie cyngle muszą się zadowolić wspólnymi nickami 😁

--
    Nie jestem człowiekiem w swoim wieku. Jestem człowiekiem w wieku kogoś o wiele młodszego.
  • eiran 10.06.19, 16:34
    Ależ przeciwnie. ludzikow to współczesny Aleksiej Stachanow. Wstaje przed piątą i zaczyna fedrowanie, a kończy jak przekroczy 1000% normy. Czy może nawet Wincenty Pstrowski, bo rekordy Stachanowa szły na jego konto, choć miał kilku pomocników. Wincenty bił rekordy sam, ludzikowowi też raczej nikt nie przytrzymuje lampki i nie ociera potu z czoła.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • praktykujacyateista 10.06.19, 07:26
    www.newsweek.pl/13-artykulow-konstytucji-ktore-zlamali-pis-i-andrzej-duda/m3l6823
  • j-k 10.06.19, 16:47
    II.ga kadencje ?

musiisz pilnie zmienic sobie narod na inny.
  • inocom 10.06.19, 08:03
    Ramię w ramię będą działać razem.

--
    "Pokud žijete v zemi, kde můžete být potrestáni za chytání ryb bez povolení, ale nikoliv za ilegální vstup do země bez povolení, máte plné právo říci, že ta země je vedena idioty" - Miloš Zeman
  • kolor 10.06.19, 09:42
    Komuchy to w PiS siedzą synku
  • no-popis 10.06.19, 12:36
    kolor napisał:

> Komuchy to w PiS siedzą synku
    Tylko w PiS :)
  • inocom 10.06.19, 16:49
    kolor napisał:

> Komuchy to w PiS siedzą synku

Cała ta Koalicja tylko potwierdziła Układ okrągłostołowy. Tak koalicja nie miała żadnego planu.
    Na jesieni daję PiS 60%.

--
    ~Dawid
    "Na listach bezpartyjnych są wszyscy Ci, którym nie wyszło w partiach. I tyle w temacie."
  • no-popis 10.06.19, 17:15
    inocom napisał:

> kolor napisał:
    >
    > > Komuchy to w PiS siedzą synku
    >
    > Cała ta Koalicja tylko potwierdziła Układ okrągłostołowy. Tak koalicja nie miał
    > a żadnego planu.
    > Na jesieni daję PiS 60%.
    >
    Bez przesady ale takie prawie 50 % przy tak głupiej opozycji, wystarczy tu poczytać, jest niestety możliwe i wtedy będziemy mieli tu Budapeszt.
  • inocom 10.06.19, 22:02
    no-popis napisała:

> inocom napisał:
    >
    > > kolor napisał:
    > >
    > > > Komuchy to w PiS siedzą synku
    > >
    > > Cała ta Koalicja tylko potwierdziła Układ okrągłostołowy. Tak koalicja ni
    > e miał
    > > a żadnego planu.
    > > Na jesieni daję PiS 60%.
    > >
    > Bez przesady ale takie prawie 50 % przy tak głupiej opozycji, wystarczy tu pocz
    > ytać, jest niestety możliwe i wtedy będziemy mieli tu Budapeszt.

Okrągłostołowej :)

--
    Robert Biedroń: W dziadostwie i beznadziei PO niczym nie różni się od PiS. Chodzi im o stołki.
  • prawdawaszaboli 10.06.19, 15:57
    POmysł Totalnych na rozbicie dzielnicowe i reformę Senatu - to jest sprzeczne z Konstytucją . Karta LGBT+ też...
  • no-popis 10.06.19, 16:39
    prawdawaszaboli napisał:

> POmysł Totalnych na rozbicie dzielnicowe i reformę Senatu - to jest sprzeczne z
    > Konstytucją . Karta LGBT+ też...
    Nie jest to sprzeczne z konstytucją ale jest głupie i szkodliwe dla Polski. Jest POwrotem Ruska :)
  • eiran 10.06.19, 16:43
    Abstrahując, że nie istnieje żaden pomysł na rozbicie dzielnicowe, to nawet gdyby istniał, to każdy może zgłaszać postulaty sprzeczne z konstytucją, jeśli do ich przeprowadzenia zbierze większość konstytucyjną. PiS natomiast wprowadza zmiany sprzeczne z Konstytucją nie zmieniając jej brzmienia, bo nie ma większości.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • j-k 10.06.19, 17:09
    z kielichem mszalnego wina w reku ?
    .
    radom.wyborcza.pl/radom/51,48201,22675633.html?i=0
  • adalberto3 10.06.19, 22:43
    Gwarantującą np. lepsze prawa dla konsumenta.
  • inocom 10.06.19, 22:48
    adalberto3 napisał:

> Gwarantującą np. lepsze prawa dla konsumenta.

Obywatela

--
    Robert Biedroń: W dziadostwie i beznadziei PO niczym nie różni się od PiS. Chodzi im o stołki.
  • taniarada 10.06.19, 22:53
    Polacy to antysemici .Nie mieli litości.Ja cię kręcę.
  • adalberto3 10.06.19, 23:05
    Dobrze, że nie w Szabas.
  • inocom 10.06.19, 23:20
    taniarada napisał(a):

> Polacy to antysemici .Nie mieli litości.Ja cię kręcę.

Pewnie jutro zbierze się Kneset.

--
    Polska to jak na razie jedyny kraj w UE, w którym upadła opozycja, a nie rząd.
  • inocom 11.06.19, 18:08
    ktos_z_kosmosu napisał:

>
    > Na to wygląda.
    > PiS ponad 41%, zebrana do kupy reszta 38%.

gazetawroclawska.pl/ue-kaze-nam-podniesc-wiek-emerytalny-i-zlikwidowac-500-plus-pis-sie-stawia-wiek-emerytalny-wreszcie-bedzie-podwyzszony-11062019/ar/c3-14198313
    Nie ma kto pracować za głodową pensję w niemieckich fabrykach. Tak nie może być.
    PO przywróci niemiecki porządek.

--
    Aby dowiedzieć się kto naprawdę usiłuje Tobą rządzić, sprawdź po prostu kogo nie wolno Ci komentować.
  • no-popis 11.06.19, 18:18
    inocom napisał:
    > PO przywróci niemiecki porządek.
    Rozum Ci odebrało ? PO i niemiecki porządek :) he he he.

• inocom 11.06.19, 18:20
    no-popis napisała:

> inocom napisał:
    > > PO przywróci niemiecki porządek.
    > Rozum Ci odebrało ? PO i niemiecki porządek :) he he he.

--
    "Stůjte v poznané pravdě, která vítězí nade vším a sílu má až na věky" AD 1415 (z dopisu Jana Husa z kostnického vězení Pražské univerzitě). Cit. z projevu V. Havla na konferenci o M. J. Husovi ve Vatikánu 1999. old.hrad.cz/president/Havel/speeches/1999/1712.html
  • inocom 12.06.19, 18:58
    twitter.com/SutrykJacek/status/1135124290100244480

--
    Aby dowiedzieć się kto naprawdę usiłuje Tobą rządzić, sprawdź po prostu kogo nie wolno Ci komentować.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.