Dodaj do ulubionych

Schreiber vs prawo w TOK FM u P. D.Wielowieyskiej

10.06.19, 08:25
Powtórka z "koperty +50.000".
Łukasz Schreiber, sekretarz stanu w Kancelarii premiera Morawieckiego i poseł PiS, nie tylko nie zaskoczył, ale potwierdził wszelkie przypuszczenia. Tak jak w przypadku łapówki dla kogo innego, a ukradzionej przez Kaczyńskiego, PIS powie, że oskarżenia niepoważne i nie będzie wszczynał śledztwa. Zachowanie Falenty oraz racjonalne wyjaśnienie absurdalnego rozwoju wydarzeń wydaje się sprowadzać do udziału ros. służb specjalnych, którym coraz mniej podoba się granie przez jaczejkę PIS granie na dwóch fortepianach i ostentacyjny serwilizm w stosunku do USA.


Cieszymy się z udziału P. Piotra Semki. Ostatnio stałym gościem Pani Dominiki Wielowieyskiej był prof. PIS K.Karski, dziś ma godnego następcę.

--
Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
Partia Interesów Sowieckich - Obraza
Susanne Abbuehl - The Twilight Turns From Amethyst
Edytor zaawansowany
 • pies.na.czarnych 10.06.19, 10:26
  Stereo i w kolorze
  www.tokfm.pl/Tokfm/7,103087,24882417,lukasz-schreiber-sekretarz-stanu-w-kancelarii-premiera-i-posel.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_TokFm&fbclid=IwAR1lX22Ww1C_PXxMgHp1UjWM6r6AgoB5eAMqfc2AsQPzbV1XCZvBGfjsOUU

  --
  Uwaga szczur!
 • buldog2 10.06.19, 11:50
  I streszczenie pierwszej części rozmowy:
  Spokojniej podchodźmy do rewelacji tego człowieka. Wielu przestępców opowiada różne rzeczy, co nie znaczy, że należy się tym nadmiernie ekscytować - bagatelizował polityk. Podkreślał, że Marek Falenta został "złapany, doprowadzony, służby wykazały się dobrym działaniem".

  - Nadawanie temu ponadprzeciętnemu zainteresowania służy temu, co ten człowiek chce osiągnąć - przekonywał Łukasz Schreiber.
  To prawda. Kiedy tego samego chce PIS wraz z przełożonymi, ponadprzeciętne zainteresowanie ich oraz wspomagającej web-brygady steruje kampanią wyborczą.

  Na stwierdzenie, że gdy pojawiały się zeznania obciążające polityków PO, a pochodzące od ludzi z zarzutami, to wówczas prokuratura zajmowała się sprawą bardzo szybko, polityk dał do zrozumienia, że tym razem zeznania nie obciążają PO, dlatego prokurator nie będzie się nimi zajmował. Tak samo, jak zeznaniami w sprawie przyjęcia przez Kaczyńskiego koperty z 50 tys. zł. Postępowanie niezależnej PIS-prokuratury przywróci i pogłębi szacunek dla rządów PIS wśród państw Unii Europejskiej oraz w administracji USA.

  Dominika Wielowieyska zapytała Łukasza Scheribera, czy może zadeklarować, że politycy PiS nie mieli kontaktów z Markiem Falentą. Poseł roztropnie uciekł od odpowiedzi. W sumie, słusznie, ponieważ jego wiarygodność to mniej niż zero.

  W dzisiejszym Poranku były też pozytywy. Cieszmy się z powrotu P. Piotra Semki:


  [Cieszmy się wszyscy]

  ▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼
  ▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲
  BEZLITOSNE BARDZO OSTRE ZĘBY!!!!!


  --
  Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
  Susanne Abbuehl - The Twilight Turns From Amethyst
 • pies.na.czarnych 10.06.19, 12:17
  Na video lepiej widać jak się miota.

  --
  Uwaga szczur!
 • buldog2 10.06.19, 12:24
  Putin, szef PISu, opowiadał, że osaczony szczur może się rzucić.
  On ich zna...


  --
  Partia Interesów Sowieckich - Obraza
  Susanne Abbuehl - The Twilight Turns From Amethyst
 • no-popis 10.06.19, 13:03
  buldog2 napisał:

  > Putin, szef PISu, opowiadał, że osaczony szczur może się rzucić.
  > On ich zna...
  Mówił to na ucho Tuskowi jak z nim jechał na białym koniu :
  www.google.com/search?q=powr%C3%B3t+Tuska+ok%C5%82adka&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwinjLjh4d7iAhUHExoKHVVcAIEQ_AUIECgB&biw=1366&bih=625#imgrc=A47EPEuS9Mp56M:
  Podsłuchałeś ?
 • buldog2 10.06.19, 21:38
  Obcy mi wasz PISi obyczaj.

  --
  Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
  Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
  Partia Interesów Sowieckich - Obraza
  Susanne Abbuehl - The Twilight Turns From Amethyst

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.