Dodaj do ulubionych

Falenta spóźniłeś się. Jest nowa książka o aferze

10.06.19, 14:41
Jest nowa książka o aferze taśmowej pokazująca uwikłanie PiS. Ukaże się 17 czerwca.
natemat.pl/275501,ksiazka-o-aferze-tasmowej-i-osmiorniczkach-falenta-pis-i-rosyjskie-sluzby?AD&fbclid=IwAR3M_ii9UWkK69kE9p8W3SnNfzRtc6msn6X_5mp0vh1NN5yAgPdmbAmb2SI

--
Uwaga szczur!
Edytor zaawansowany
  • yoma 10.06.19, 15:02
    Iii... a ktoby tam panie ksionszki czytał.

--
    Demon Duck of Doom
  • praktykujacyateista 10.06.19, 15:06
    cały nakład, albo zablokują drukowanie.
  • yoma 10.06.19, 15:16
    Palcem chyba.

--
    Shylmagoghnar
  • m.c.hrabia 10.06.19, 15:21
    nic z tego nie będzie,
    dzisiaj rano niejaki Semka już zaczął ją rozbrajać, wspominając ,że takie książki ( jak Piątka) to rytuał przed wyborami.
  • pies.na.czarnych 10.06.19, 16:04
    - W normalnych, demokratycznych warunkach informacje zawarte w tej książce wywołałyby wielkie zamieszanie. Jak będzie w Polsce, nie wiem - mówi Marcin Celiński.
    Szczegóły dotyczące premiery książki mają zostać ujawnione w środę.

--
    Uwaga szczur!
  • yoma 10.06.19, 17:48
    W Polsce suweryn wzruszy ramionami i wróci do kolejki po zasiłek. Ktoby tam czytał ksionszki, kurz się tylko trzyma.

(Jak mnie poinstruowała kiedyś sąsiadka wparowawszy mi znienacka do chałupy.)

--
    Pis jest jak gołąb. Nie przepędzasz, znaczy zachęcasz, żeby s...
  • snajper55 10.06.19, 19:07
    yoma napisała:

> W Polsce suweryn wzruszy ramionami i wróci do kolejki po zasiłek. Ktoby tam czy
    > tał ksionszki, kurz się tylko trzyma.
    >
    > (Jak mnie poinstruowała kiedyś sąsiadka wparowawszy mi znienacka do chałupy.)

Poza tym skoro ksionszki o pislamistach piszom, to ci pislamiści ważni i trza na nich dać głos.

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • alaias11 10.06.19, 19:24
    snajper55 napisał:
    > Poza tym skoro ksionszki o pislamistach piszom, to ci pislamiści ważni i trza n
    > a nich głosować
    S
    --
    o to-to ! w punkt :-) :-)

• yoma 10.06.19, 19:25
    A, trafna uwaga.

--
    Demon Duck of Doom
  • 141288bs 11.06.19, 10:41
    To pewne,ze PiS jest wazne - cala opozycja i komuszki na swoich ryjach maja nalepki z PiS i Kaczynski.
  • yoma 11.06.19, 11:31
    Czy mógłbyś łaskawie objaśnić myśl, bo nie łapię?

Albo napisz o tym ksionszke. Obiecuję kupić.

--
    Grupa G8. Kraje rozwinięte. Trzeci Świat. IV RP.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.