Dodaj do ulubionych

W poniedziałek Tusk zje bez popitki PiSich

15.06.19, 18:24
te umysłowe biedaki, znowu spróbują walki z Tuskiem, krótką pamięć ma banda Kulawego, przypomnijcie sobie biedaki co Tusk zrobił z Wasermanówną, i zastanówcie się czy warto zrobić z siebie durnia? Albo Kaczyński naprawdę ma krótką ławkę myślących, albo mu to wisi, Suski, Jaki, Wasermanówna dali taki popis "intligencji" że głowa mała.
Ale będą się wysilać, by zaistnieć, a może Kulawy zauważy i znowu pozwoli wpisać się na listę wyborczą.

natemat.pl/276015,tusk-przed-komisja-ds-vat-szef-re-ma-pojawic-sie-w-sejmie-w-poniedzialek

--
Niezwłocznie potrzebuję czcionki do sarkazmu.
Edytor zaawansowany
  • m.c.hrabia 15.06.19, 18:26
    nie lobię poniedziałków
  • inocom 17.06.19, 20:32
    m.c.hrabia napisał:

> nie lobię poniedziałków

ponieśli i Tuska

wpolityce.pl/polityka/451314-to-retoryczna-i-pr-owa-sprawnosc-tuska-zniszczyla-platforme
    > nie lobię poniedziałków

nastaje dobra zmiana.

--
    Robert Biedroń: W dziadostwie i beznadziei PO niczym nie różni się od PiS. Chodzi im o stołki.
  • yoma 15.06.19, 19:15
    Znaczy że jak się teraz powlokę po wodę i fajki, to mam kupić i popcorn? No dobra.

--
    Grupa G8. Kraje rozwinięte. Trzeci Świat. IV RP.
  • pies.na.czarnych 15.06.19, 23:12
    Do poniedzialku masz jeszcze duzo czasu:)

--
    Uwaga szczur!
  • yoma 16.06.19, 00:01
    Ale fajki i woda mi wyszły :)

Dopiero co wypełzłam i wróciłam. Północ dochodzi, 32 stopnie C, zero wiatru, w powietrzu 12% tlenu jak na Evereście.

A mieszkam na całkiem zielonym terenie.

--
    Pisi tak mają. Brak IQ nadrabiają wrzaskiem.
  • 141288bs 16.06.19, 01:11
    Ten wrzask to gdzies od ciebie pochodzi.
  • yoma 16.06.19, 01:16
    Wylazło po nocy jak zombie, którym jest, żeby się przykleić do cudzej sygnaturki jak łajno do buta :)

--
    Bo nie poradzisz nic bracie mój, gdy na tronie siedzi...
  • taniarada 16.06.19, 08:24
    yoma napisała:

> Wylazło po nocy jak zombie, którym jest, żeby się przykleić do cudzej sygnaturk
    > i jak łajno do buta :)
    >
    A ty po co się szlajesz po nocach.Czekasz na okazję.Mnie się podoba że Czaruś widzi mnie w każdym wątku założonym pod nowym nickiem.Ten to ma obsesje.
  • lech1966 17.06.19, 21:37
    yoma napisała:

> Ale fajki i woda mi wyszły :)
    >
    > Dopiero co wypełzłam i wróciłam. Północ dochodzi, 32 stopnie C, zero wiatru, w
    > powietrzu 12% tlenu jak na Evereście.
    >
    > A mieszkam na całkiem zielonym terenie.

Trzeba było się zanurzyć w basenie choć na godzinę, efekt murowany,mimo że temperatura wody sięga 30 stopni C. Ja całe lato mieszkam na zielonym terenie i nie mam takich problemów jak ty yoma.

--
    Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
    Autor KZP
    Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
  • inocom 18.06.19, 09:24
    Tusk:
    "...Mój rząd był zainteresowany żeby jak najwolniej wprowadzić legislację która skutecznie wyeliminuje wyłudzenia..."

wpolityce.pl/polityka/451276-internauci-komentuja-przesluchanie-tuska-kamieni-kupa

--
    "Stůjte v poznané pravdě, která vítězí nade vším a sílu má až na věky" AD 1415 (z dopisu Jana Husa z kostnického vězení Pražské univerzitě). Cit. z projevu V. Havla na konferenci o M. J. Husovi ve Vatikánu 1999. old.hrad.cz/president/Havel/speeches/1999/1712.html
  • eiran 18.06.19, 09:31
    Jeśli ktoś nie wie, po co pisia propaganda tworzy takie fejki, to własnie po to, żeby funkcjonalni analfabeci tacy jak "doktorek" z zapałem je kolportowali:

natemat.pl/276217,lukasz-schreiber-zmanipulowal-slowa-donalda-tuska-posel-pis-przeprosil

Co z tego, że poseł Schreiber przeprosił? Nic, bo dureń powyżej na to nie zważa, tylko to powiela.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • inocom 18.06.19, 09:41
    eiran napisał:

Pośpiech jest tylko wskazany przy harataniu w gałę.
    Funkcja premiera jest funkcją reprezentatywną. Ty też możesz być premierem :)

--
    Sadists just want to have fun ... and the Internet is their playground - Personality and Individual Differences 67 (2014) 97–102
    doi.org/10.1016/j.paid.2014.01.016
  • eiran 18.06.19, 09:50
    Jak się okazuje, "doktorek" nie wie też, co oznacza przymiotnik "reprezentatywny". Ale to nic nowego.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • inocom 18.06.19, 10:01
    eiran napisał:

> Jak się okazuje, "doktorek" nie wie też, co oznacza przymiotnik "reprezentatywn
    > y". Ale to nic nowego.

Do słów Tuska jest zapis audiowideo.
    Faktycznie tak powiedział.
    Freud zaś mówił, że nie ma Fehlleistung.

--
    ~Dawid
    "Na listach bezpartyjnych są wszyscy Ci, którym nie wyszło w partiach. I tyle w temacie."
  • taniarada 18.06.19, 10:08
    O majeranek dopadł zwierzynę.Bolszewika goń ,goń.
  • eiran 18.06.19, 10:14
    inocom napisał:

> Do słów Tuska jest zapis audiowideo.
    > Faktycznie tak powiedział.

Ale "doktorek" nie będzie umiał wkleić tego zapisu. Z oczywistych względów.
    I tenże "doktorek" nie potrafi wykazać, że jednak wie, co oznacza słowo "reprezentatywny". Ale to ten sam "doktorek nauk ścisłych", który nie odróżnia mediany od modalnej (którą sam nazywa "dominatą").

--
    Przez 14 lat ayran.
  • inocom 18.06.19, 10:20
    twitter.com/i/status/1140570867371532288
    Piękny przekaz w stylu Gazety Żydowskiej:
    wpolityce.pl/polityka/446625-zabawna-wpadka-engelking-na-gali-nazwala-gw-zydowska
    "Freudowska pomyłka Barbary Engelking". Słowa prawdy z ust ludzi, którzy z prawdą bardzo często się mijają?

Pamiętacie: „Dla Polaków śmierć to była kwestia biologiczna, naturalna, śmierć jak śmierć. Dla Żydów to była tragedia, dramatyczne doświadczenie, metafizyka”?

--
    "Stůjte v poznané pravdě, která vítězí nade vším a sílu má až na věky" AD 1415 (z dopisu Jana Husa z kostnického vězení Pražské univerzitě). Cit. z projevu V. Havla na konferenci o M. J. Husovi ve Vatikánu 1999. old.hrad.cz/president/Havel/speeches/1999/1712.html
  • eiran 18.06.19, 10:28
    No i do "doktorek"? Jaki jest związek twojego wpisu z gorliwym kolportowaniem fejka posła Schreibera? I niezdolnością do wklejenia rzekomego zapisu z wypowiedzią Tuska? I nierozumieniem znaczenia słowa "reprezentatywny"?

--
    Przez 14 lat ayran.
  • inocom 18.06.19, 10:32
    eiran napisał:

Jak do tej pory udokumentowano śmierć ok. 800 Polaków za pomaganie Żydom. Szacuje się, że pomagało ok. 300 tysięcy. Może więc zagrożenie karą śmierci nie było tak nieuchronne, jak się powszechnie sądzi.

By Barbara Engelking.

upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/6/67/Death_penalty_for_Jews_outside_ghetto_and_for_Poles_helping_Jews_anyway_1941.jpg

--
    V politice začíná Evropská Unie připomínat doktora z Haškova příběhu "Osudy dobrého vojáka Švejka", který předepisoval na všechny zdravotní potíže pouze jediný lék - klystýr.
  • eiran 18.06.19, 10:40
    Jednak bycie przygłupem ma też swoje zalety. Można pisać, tak jak "doktorek", kompletnie bez związku z tematem i zachowywać niezmącone zadowolenie z siebie.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • inocom 18.06.19, 10:45
    eiran napisał:

> Jednak bycie przygłupem ma też swoje zalety.

Ano ma. Można dostać nagrodę Gazety Żydowskiej. Przynajmniej tak mniemać.

--
    Aby dowiedzieć się kto naprawdę usiłuje Tobą rządzić, sprawdź po prostu kogo nie wolno Ci komentować.
  • taniarada 18.06.19, 19:11
    inocom napisał:

> eiran napisał:
    >
    > > Jednak bycie przygłupem ma też swoje zalety.
    >
    > Ano ma. Można dostać nagrodę Gazety Żydowskiej. Przynajmniej tak mniemać.
    >
    > Że Ci się chce gadać z tym zadymiarzem i chamem.Olej dziada.
  • taniarada 16.06.19, 08:27
    Rozwalił Polskę razem z kumplami a POtem uciekł marynarki zakładać i służyć za lokaja. Ten nasz niemiecki szpicel.. Nigdy nie odpowie za to co zrobił tak jak nie odpowie Wałęsa, gronkowiec Waltz i inne gwiazdy. PiS nie wsadzi nikogo z PO bo Po nie wsadziło nikogo z pisu. Jak się jedzie na jednym wózku to się sobie swiństw nie robi.
  • adria231 16.06.19, 09:06
    Pisowi już dawno skończyła się ławka myślących ( jeżeli ktokolwiek z tej ferajny umiał posługiwać się głową). Teraz na stanowiska dobiera ludzi o niepewnej przeszłości prawnej( patrz : skandal z edukacją)
  • taniarada 16.06.19, 09:36
    adria231 napisała:

> Pisowi już dawno skończyła się ławka myślących ( jeżeli ktokolwiek z tej feraj
    > ny umiał posługiwać się głową). Teraz na stanowiska dobiera ludzi o niepewnej p
    > rzeszłości prawnej( patrz : skandal z edukacją)
    Widzisz ada jaka jest różnica między PIS a PO.Ta ostatnia na ten czas szybko nie wróci do koryta.Bo totalne bęcki dostaje.Ludzie nie głupie .Co by nie pisać o wieżach Kaczyńskiego ,klerze ,Rydzyku .Premierze Morawieckim i prezydencie Dudzie .To daremny trud tu skupionych formułowych hejterach i redaktorów Wyborczej .Bo tacy tu piszą .Widzisz tę różnicę ? Siema.
  • aga-kosa 16.06.19, 09:44
    Taniu, pytasz po co się szlajasz po nocach - to proste - w nocy wszystkie koty są czarne i najważniejsze: zmarszczek nie widać. ;) aga
  • taniarada 16.06.19, 09:50
    aga-kosa napisała:

> Taniu, pytasz po co się szlajasz po nocach - to proste - w nocy wszystkie koty
    > są czarne i najważniejsze: zmarszczek nie widać. ;) aga
    Są jeszcze kremy .Ale fajne .
  • yoma 16.06.19, 11:48
    Aga, ja swoje zmarszczki noszę z dumą - każda zmarszczka, która ryje ryj, świadczy o tym, że się coś przeżyło, czegoś doświadczyło.

A w pewnym wieku każdy już ma taką twarz, na jaką zasługuje :)

--
    Pis jest jak gołąb. Nie przepędzasz, znaczy zachęcasz, żeby s...
  • klodawa1952 17.06.19, 07:24
    yoma napisała:
    > A w pewnym wieku każdy już ma taką twarz, na jaką zasługuje :)
    Całkowita zgoda : www.google.com/search?biw=1366&bih=625&tbm=isch&sa=1&ei=lSMHXYrhD8j4wAKM6aJg&q=wilcze+oczy++Tuska&oq=wilcze+oczy++Tuska&gs_l=img.3...33936.38144..38379...0.0..0.67.1011.17......0....1..gws-wiz-img.......0i7i30j0i7i5i30j0i8i7i30j0i67j0j0i10.EC7UcoMpJ7U#imgrc=ekB9kQqt0XTdCM:
    A co do kolejnego sukcesu Tuska przed komisją to odnosi on sukces za sukcesem:
    wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24889680,sondaz-prezydencki-andrzej-duda-z-duza-przewaga-nad-tuskiem.html
  • aga-kosa 16.06.19, 09:45
    Jak sadzicie - dlaczego KK będzie szkolił egzorcystów aga ;(
  • czandra1 16.06.19, 09:50
    Bo to opłacalna fucha, wyganiać szatana, którego nikt jeszcze nie miał okazji obejrzeć.

--
    Są dwie możliwości, albo istnieje życie we wszechświecie, albo nie.
    Obie są przerażające.
    Arthur C. Clark.
  • taniarada 16.06.19, 09:58
    czandra1 napisał:

> Bo to opłacalna fucha, wyganiać szatana, którego nikt jeszcze nie miał okazji o
    > bejrzeć.
    >
    Czaruś jak zwykle na tym forum żyje w swoim realu .I nosa nie wychyla dalej.
  • czandra1 16.06.19, 10:07
    A ty prosty człowieczku, widziałeś szatana?
    I może jeszcze oglądałeś anioły o dwóch/czterech skrzydłach?

--
    Błogosławieni, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.
  • inocom 18.06.19, 11:39
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • eiran 18.06.19, 11:42
    To zależy. Jak ktoś ma takie BMI jak prezes, albo "doktorek", to w grze w piłkę nie ma niczego przyjemnego. Co innego jedzenie.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • inocom 18.06.19, 12:31
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • eiran 18.06.19, 12:51
    Nie ma to jak nieustająco dobre samopoczucie przygłupawego mitomana, kolportującego pisiackie dowcipasy.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • inocom 18.06.19, 17:21
    eiran napisał:

> Nie ma to jak nieustająco dobre samopoczucie przygłupawego mitomana

Tusk jest ci obojętny?

--
    Sadists just want to have fun ... and the Internet is their playground - Personality and Individual Differences 67 (2014) 97–102
  • taniarada 16.06.19, 09:57
    aga-kosa napisała:

> Jak sadzicie - dlaczego KK będzie szkolił egzorcystów aga ;(
    Szczególnie upodobał sobie szatan młode kobiety w Polsce.Są kolejki do egzorcystów.Dlatego.Nie sądzisz że PIS tego potrzebuje.Jest Tadzio z Torunia.Michnik z całym towarzychem powinien się tam udać na kolanach.I spytać się kiedy przegra PIS.Ale nie bo honor nie pozwala.🤣
  • m.c.hrabia 16.06.19, 10:12
    Szczególnie upodobał sobie szatan młode kobiety w Polsce.Są kolejki do egzorcystów.

ale trzeba mieć zryty czerep
  • yoma 16.06.19, 10:38
    Żeby mnie tak jakiś nawiedził, szatan w sensie... :D :P

--
    Grupa G8. Kraje rozwinięte. Trzeci Świat. IV RP.
  • inocom 18.06.19, 20:13
    yoma napisała:

> Żeby mnie tak jakiś nawiedził, szatan w sensie... :D :P

Widać jesteś za stara.

--
    "Pokud žijete v zemi, kde můžete být potrestáni za chytání ryb bez povolení, ale nikoliv za ilegální vstup do země bez povolení, máte plné právo říci, že ta země je vedena idioty" - Miloš Zeman
  • yoma 16.06.19, 10:37
    Cześć taniysza! Odżyło już po tym opr, który dostało za przedwczorajsze?

Niezły musiał być opr, skoro cały dzień wczoraj nie mogło się pozbierać :D

--
    The Boot Redemption
  • snajper55 16.06.19, 11:55
    taniarada napisał(a):

> Szczególnie upodobał sobie szatan młode kobiety w Polsce.Są kolejki do egzorcys
    > tów.

Ta. Kolejki kobiet do egzorcystów. Kolejki dzieci do proboszczów. Marzenia sukienkowych.

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • adalberto3 16.06.19, 19:42
    Grabież 250 mld złotych jest czymś niezwykłym w historii nie tylko Polski, ale i Europy. W okresie pokoju nigdy to się nie zdarzało. Porównywalne jest okupacyjne wykorzystanie Francji przez Niemcy- za okres 1940-44 ok. 100 mld RM (źródła niemieckie, to obecnie ok. 1 biliona Euro)
  • 141288bs 17.06.19, 09:30
    Prowincjonalny blazen z pod Wejherowa uwielbiany przez jazdzewskich, prawdoPOdobnie dzisjaj przybedzie do Polski. - Wielbicielka
    rudej blazenady czandra 1, juz od kilku dni na rozwolnieniu odlicza godziny do spotkania.
  • czandra1 17.06.19, 12:23
    Jak już nie raz pisałem, to żeś donosiciel, to ci wyklucza kapusiu z grona ludzi z którymi mogę dyskutować, a teraz, won do nory!

--
    Niezwłocznie potrzebuję czcionki do sarkazmu.
  • czandra1 17.06.19, 12:22
    A nie pisałem? Horała, mimo że z Gdyni, nigdy nie był tuzem intelektu, i powoli Tusk go zjada, ale fajne to, musze lecieć do sklepu, oliwki mi się skończyły.

--
  • pies_w_studni 17.06.19, 12:30
    Horała, ty kretynie. Myślałeś, że na szefowaniu komisji odbijesz się do kariery politycznej. A tymczasem Tusk cię rozdupcył, i gówno będzie a nie kariera.
  • yoma 17.06.19, 12:34
    Czandra mam jeszcze orzeszki, chcesz?

Że też w tej komisji nie zasiada suski... :)

--
    Demon Duck of Doom™
  • czandra1 17.06.19, 12:38
    Jestem, na etapie oliwek greckich faszerowanych, orzeszkami jestem obżarty po uszy, jak się schylam to mi orzeszki wylatują... z ust.

--
    Są dwie możliwości, albo istnieje życie we wszechświecie, albo nie.
    Obie są przerażające.
    Arthur C. Clark.
  • yoma 17.06.19, 12:46
    Oliwki też mam, ale niefaszerowane :)

--
    Bo nie poradzisz nic bracie mój, gdy na tronie siedzi...
  • yoma 17.06.19, 12:46
    Chociaż dany smoliński też niezły kandydat na suskiego.

--
    Pis wprowadza najwięcej posłów. Do ZK.
  • czandra1 17.06.19, 13:54
    Horała z całych sił stara się zrobić z siebie błazna, nawet Tuskowi zrobiło się żal tego miernoty, przy nim Wasermanówna to perełka inteligencji, wykwit logiki, tekst Horały, by pokazać z jakim idiotą przyszło mieć do czynienia Tuskowi" Donald Tusk zwrócił uwagę szefowi komisja VAT, że Liechtenstein i Andora nie są członkiem UE i nie mogą podlegać ocenie Komisji Europejskiej. Marcin Horała: ja panu nie przeszkadzałem

--
  • inocom 17.06.19, 20:58
    czandra1 napisał:

www.radiowroclaw.pl/articles/view/87792/Bogdan-Zdrojewski-jedynka-z-list-PSL
    Tusk gasi światło.

--
  • inocom 17.06.19, 20:23
    wpolityce.pl/gospodarka/451313-szewczak-po-przesluchaniu-tuska-mozna-tylko-wspolczuc
    Nic dziwnego, że Juncker nie chce Tuskowi ręki podać.
    Zbłaźnił zarówno urzędy RP jak i UE.

--
    "Pokud žijete v zemi, kde můžete být potrestáni za chytání ryb bez povolení, ale nikoliv za ilegální vstup do země bez povolení, máte plné právo říci, že ta země je vedena idioty" - Miloš Zeman
  • taniarada 17.06.19, 20:29
    Wystarczyło mi dzisiaj kilka zdań tego kretyna by zrozumieć dlaczego za jego rządów Polska była pariasem Europy, dlaczego hulały wszelakie mafie, dlaczego na nic nie było pieniędzy i zwijano państwo. Nasz kraj de facto miał "premiera", który nic nie wiedział i nic go nie interesowało. Olewał wszystko.
  • inocom 17.06.19, 20:35
    taniarada napisał(a):

> Wystarczyło mi dzisiaj kilka zdań tego kretyna by zrozumieć dlaczego za jego rz
    > ądów Polska była pariasem Europy, dlaczego hulały wszelakie mafie, dlaczego na
    > nic nie było pieniędzy i zwijano państwo. Nasz kraj de facto miał "premiera", k
    > tóry nic nie wiedział i nic go nie interesowało. Olewał wszystko.

interesowało go tylko haratanie w gałę.

--
    Jako społeczeństwo bardzo potrzebujemy platformy, która nie decyduje się banować ludzi odbiegających od mentalności tłumu - Mikhaila Peterson.
  • m.c.hrabia 17.06.19, 20:36
    Wystarczyło mi dzisiaj kilka zdań tego kretyna by zrozumieć dlaczego za jego rządów Polska była pariasem Europy, dlaczego hulały wszelakie mafie, dlaczego na nic nie było pieniędzy i zwijano państwo.

Polska w ruinie, wystarczyło trzy lata świętej broszki i świętego Jarosława a Polska sercem Europy,
    KWITNIE
  • inocom 17.06.19, 20:48
    Za to jest Trybunał Stanu.

--
    Aby dowiedzieć się kto naprawdę usiłuje Tobą rządzić, sprawdź po prostu kogo nie wolno Ci komentować.
  • m.c.hrabia 17.06.19, 20:51
    zapomniałeś dodać ,że art 151
    &2
  • inocom 17.06.19, 20:53
    151 ma tylko art. nie ma paragrafów.

Tuska zaczyna mi być normalnie żal. Tylko Kreml mu został :)

--
  • 141288bs 17.06.19, 23:20
    A precyzyjnie..., szatnia na Kremlu.
  • 141288bs 17.06.19, 23:23
    m.c.hrabia napisał:

> Wystarczyło mi dzisiaj kilka zdań tego kretyna by zrozumieć dlaczego za jego
    > rządów Polska była pariasem Europy, dlaczego hulały wszelakie mafie, dlaczego
    > na nic nie było pieniędzy i zwijano państwo.

>
    > Polska w ruinie, wystarczyło trzy lata świętej broszki i świętego Jarosława a P
    > olska sercem Europy,
    > KWITNIE
    - tu nie mylisz sie...dodam jeszcze, ze zauwazyli to tez na kontynencie amerykanskim
  • eiran 18.06.19, 10:29
    Zgadza się, to wszystko prawda. Zwłaszcza prasa Surinamu się o tym rozpisuje.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • inocom 17.06.19, 21:30
    Re: W poniedziałek Tusk zje bez popitki PiSich

A trzeba było zapijać.
    wpolityce.pl/polityka/451156-dlaczego-juncker-tak-bardzo-pomogl-pis-wygrac-eurowybory
    Łatwiej jest mieć pracę na pół etatu niż pracę w pełnym wymiarze godzin. Przewodniczący Komisji to 18 godzin dziennie. Przewodniczący Rady Europejskiej? Mniej, powiedzmy, mniej.

--
  • j-k 18.06.19, 19:17
    inaczej nie da rady.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.