Dodaj do ulubionych

Poseł byłego koalicjanta PiS zatrzymany

21.06.19, 08:15
przez CBŚ:
polityczek.pl/twitter/11046-gosiewska-jestem-znana-z-pracowitosci-i-aktywnosci
Edytor zaawansowany
  • no-popis 21.06.19, 08:52
    praktykujacyateista napisał:

> przez CBŚ:
    > polityczek.pl/twitter/11046-gosiewska-jestem-znana-z-pracowitosci-i-aktywnosci
    OJ! Już się przestraszyłem, że Giertycha zatrzymano, który wszak jest byłym posłem ale w tytule się mieścił.
    --
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • 141288bs 23.06.19, 11:54
    Jesli nie teraz, to zatrzymaja pozniej - sprawa Gawlowskiego jest rozwojowa. - Giertych ma szerokie kontakty i one umozliwiaja mu
    ciagla lacznosc z osadzonym klijentem. Okazac sie tez moze, ze ma placone pobytem w plywajacym hotelu, wtedy Stefek nie bedzie osamotniony.
  • no-popis 23.06.19, 14:04
    141288bs napisał:

> Jesli nie teraz, to zatrzymaja pozniej - sprawa Gawlowskiego jest rozwojowa. -
    > Giertych ma szerokie kontakty i one umozliwiaja mu
    > ciagla lacznosc z osadzonym klijentem. Okazac sie tez moze, ze ma placone pobyt
    > em w plywajacym hotelu, wtedy Stefek nie bedzie osamotniony.

Pogadaj o tym kto będzie siedział w więzieniuz kolegami z drugiej wioski POPiSu np borrka, hrabia, zapijaczony ateista i inne.
    Ja nie jestem z waszej popisowej bandy.

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • snajper55 23.06.19, 14:51
    no-popis napisała:

> Pogadaj o tym kto będzie siedział w więzieniuz kolegami z drugiej wioski POPiSu
    > np borrka, hrabia, zapijaczony ateista i inne.
    > Ja nie jestem z waszej popisowej bandy.

Zdecydowanie nie jesteś. Ty jesteś z pislamskiej bandy.

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • taniarada 23.06.19, 12:03
    Jakieś bzdety wklejasz .Bez ładu i składu.
  • 141288bs 23.06.19, 12:13
    taniarada napisał(a):

> Jakieś bzdety wklejasz .Bez ładu i składu.
    - jesli nie znasz sprawy, to nie wlaz kopytami do tylu..., pytac trzeba, wtedy moze pojmiesz lad i sklad
  • taniarada 23.06.19, 15:56
    141288bs napisał:

> taniarada napisał(a):
    >
    > > Jakieś bzdety wklejasz .Bez ładu i składu.
    > - jesli nie znasz sprawy, to nie wlaz kopytami do tylu..., pytac trzeba, wtedy
    > moze pojmiesz lad i sklad
    Ty mądraliński .Ty założyłeś ten wątek?Teraz już wiem dlaczego cię na tym forum nie lubią.I ten nick.Z wklejonego nic nie wynika.Nie miałam z panem przyjemności.Amen.
  • 141288bs 23.06.19, 16:04
    alez zarozumiala..., nawet przez moment nie myslalem o przyjemnosci z toba
  • praktykujacyateista 23.06.19, 13:06
    poznan.wyborcza.pl/poznan/7,36001,24289228,policja-zatrzymala-bylego-posla-pis-i-solidarnej-polski-tomasza.html
  • taniarada 23.06.19, 15:57
    praktykujacyateista napisał:

> poznan.wyborcza.pl/poznan/7,36001,24289228,policja-zatrzymala-bylego-posla-pis-i-solidarnej-polski-tomasza.html
    Teraz tak .A osły na tym forum strzelają focha.
  • x2468 23.06.19, 17:32
    Teraz pora na szeregowego posla pis.

--
    Financial Times:
    Polska pod rządami braci Kaczyńskich była pośmiewiskiem Europy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.