Dodaj do ulubionych

Piątka Kaczyńskiego

29.06.19, 09:20
1. Endemiczny rak płuc i skóry dzięki promowaniu energetyki węglowej.
2. Polexit z konsekwencjami - świadczy o tym ton propagandy trollów pisowskich.
3. Katobolszewizm w polityce wewnętrznej = rządy kleru i pospólstwa kupionego za ochłapy+
4. Pedofilia plus = na prowincji pojawią się półurzędowe formy ochrony zboków w sukienkach.
5. Kontrola mediów na skale znaną z komuny.


--
Po polsku nie mowi sie "mydlo OD for you", ani "samochod OD pobieda" - to wymysl przyglupow z agencji reklamowych, zasmiecajacych jezyk.
Edytor zaawansowany
 • m.c.hrabia 29.06.19, 09:24
  i tajny 6+ powolna eksterminacja narodu polskiego

  Od zakończenia II wojny światowej nie było roku, w którym rozstało się z życiem tak wielu Polaków co w 2018
 • borrka 29.06.19, 10:11
  Promocja znachorstwa, jako ersatzu dla likwidowanej służby zdrowia.


  --
  Po polsku nie mowi sie "mydlo OD for you", ani "samochod OD pobieda" - to wymysl przyglupow z agencji reklamowych, zasmiecajacych jezyk.
 • pies.na.czarnych 29.06.19, 10:15
  Egzorcyzmy jedynym ratunkiem.

  --
  Uwaga szczur!
 • borrka 29.06.19, 11:38
  Dość nieoczekiwanie moje pokolenie ponownie znalazło sie na zakręcie i ponownie musimy wykrzesać energie potrzebną do likwidacji kaczego rokoszu.

  Co to, k....a, jest by by niezbyt rozgarnięty psychol narażał Kraj na zapaść cywilizacyjną w imię swych delirycznych iluzji i kompleksów "wiecznie bitego" ?
  To jest karykatura dyktatora, ale szkodliwa karykatura.

  Analizowanie fenomenu pozostawmy psychiatrom, ja zresztą widzę jedno zagadnienie propagandowe:
  na ile uderzać w Kościół, by nie zaszkodzic "sprawie"?
  A sprawa jest jedna - j...ć PiS.


  --
  Po polsku nie mowi sie "mydlo OD for you", ani "samochod OD pobieda" - to wymysl przyglupow z agencji reklamowych, zasmiecajacych jezyk.
 • jabbaryt 02.07.19, 12:30
  To właśnie jak na dłoni pokazuje dlaczego PO przegrywa. A przegrywa dlatego bo ma wyjątkowo głupią i kłamliwa propagandę. Propagandę służącą głównie PO i wspierającym ja koncernom z zachodu. Z większością bzdur trudno dyskutować bo opierają się głównie na chorych wizjach. Natomiast chętnie podyskutuje o Punkcie 1. Otóż teza jest taka że energetyka węglowa jest odpowiedzialna za smog i wynikajże z tego zachorowania na raka. Dwa kłamstwa w jednym zdaniu. Po pierwsze polska energetyka węglowa produkuje znikome małe ilości zanieczyszczeń. Np. odpowiada w 9% za emisji pyłu PMI 10 i 2% emisji rakotwórczego benzopirenu. www.polskialarmsmogowy.pl/polski-alarm-smogowy/smog/szczegoly,skad-sie-bierze-smog,18.html
  Znacznie więcej smogu wytwarza transport samochodowy. Ale prawdą jest, że głównym emitentem smogu jest niska emisja czyli piecyki domowe opalane węglem albo raczej plastikiem. Zdrowe i przyjemne to nie jest ale czy rzeczywiście tak źle wpływa na zdrowie? Porównajmy dwa biedne województwa tj peowskie Mazursko Warmińsko i pisowskie Podkarpackie. Na Podkarpaciu smog jest znacznie bardziej intensywny, ponad dwukrotnie. www.nik.gov.pl/plik/id,17789,vp,20393.pdf
  Ale czy oznacza że na Mazurach ludzie są zdrowsi niż na Podkarpaciu? Jest dokładnie odwrotnie. Na nowotwory płuc najwięcej umiera ludzi na Mazurach a najmniej na Podkarpaciu. Z czego to wynika? Pierwsza moja myśl. że PO to gorsze niż zaraza. Jest w tym trochę racji, ale główna przyczyna jest taka że na Mazurach pali się najwięcej papierosów. I to papierosy zwłaszcza skojarzone z wódą są główna przyczyna nowotworów w Polsce. Ale o tym wam PO nie powie. Wódę i papierosy produkują zachodnie korpo. Więc PO będzie wciskać kity o polskich elektrowniach co to nas trują, albo o piecykach węglowych.
 • pies.na.czarnych 02.07.19, 12:48
  Piecyki weglowe nie pojda do wymiany bo wstretna Unia skasowala pisim dotacje. Biedne pisie pozostalo im sie tylko zapierwdzielic woda, ktora zachdnie korpo produkuja aby zniszczyc narod wyprany.:)

  --
  Uwaga szczur!
 • borrka 02.07.19, 13:06
  PiS ma gdzieś nawet zdrowie swoje i swoich rodzin, a Ty już znasz się na medycynie?
  Pierwsze typowe dla ludzi nad grobem (Jarek), drugie trochę zaskakuje :)


  --
  Po polsku nie mowi sie "mydlo OD for you", ani "samochod OD pobieda" - to wymysl przyglupow z agencji reklamowych, zasmiecajacych jezyk.
 • j-k 02.07.19, 12:34
  - skad sie znamy wiele lat...
 • jabbaryt 02.07.19, 12:49
  krytyka może i słuszna ale ale nie uzasadniona.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka