Dodaj do ulubionych

Morawiecki M. jak Gomułka, dosłownie

29.06.19, 11:29
Morawiecki uczestniczy w uroczystym podpisaniu listu intencyjnego w sprawie wyrażenia woli współpracy na rzecz podjęcia działań w zakresie opracowania Wstępnego Studium Wykonalności dla Wrocławskiego Węzła Kolejowego.
To chyba nawet za trudne dla Gomułki, o idolu gnoma Gierku nie wspomnę, ja tego sobie nie wymyśliłem, proszę o to link do tego kretynizmu.

nczas.com/2019/06/28/cwikla-wielki-sukces-wielkiego-premiera-morawieckiego-czyli-jak-pis-przebil-po-w-propagandzie-sukcesu/

--
Błogosławieni, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.
Edytor zaawansowany
  • kolor 29.06.19, 12:36
    Nawet Goebbels się chowa
  • aniechto.only 29.06.19, 12:57
    Kolejny Wielki Sukces Ukochanego Przywódcy w Jego oddanej Służbie Narodowi Polskiemu, zaś data podpisaniu listu intencyjnego w sprawie wyrażenia woli współpracy na rzecz podjęcia działań w zakresie opracowania Wstępnego Studium Wykonalności dla Wrocławskiego Węzła Kolejowego wpisze się złotymi zgłoskami w historii Polski.
  • m.c.hrabia 29.06.19, 13:02
    totalna schiza.
  • buldog2 29.06.19, 14:11
    No tak, ale Gomułkę dziesięć lat lud uwielbiał. Zanim... nie pomogła obniżka cen lokomotyw.

--
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    Partia Interesów Sowieckich - Obraza
    Susanne Abbuehl - The Twilight Turns From Amethyst
  • alistair_p 29.06.19, 14:20
    Gomułka przejechał się na podwyżkach w grudniu 1970.A co do Morawieckiego to brakuje mi w jego tekstach koni mięsnych,o czym tow.Wiesław nigdy nie zapominał.

--
    ''Inteligentni ludzie są często zmuszeni do picia, by bezkonfliktowo spędzać czas z idiotami''
    Jerzy Pilch

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka