Dodaj do ulubionych

Wyrwane z kontekstu

29.06.19, 15:01
Ojciec naszego Prezydenta o kobietach:

"Moją małżonkę przez 30 lat próbowałem zrozumieć, po czym zrezygnowałem i zacząłem być naprawdę szczęśliwy."

"Według mnie kryzys męskości wynika z przesadnej emancypacji kobiet"

"Dlatego trzeba mu [mężczyźnie] wyznaczać zadania: ja gotuję, piorę i robię zakupy, ale ty jesteś odpowiedzialny za rodzinę."

"Twierdzę, że główną przyczyną rozwodów jest fakt, że można wziąć rozwód."

"Trzeba ludziom uświadamiać, że małżeństwo jest jak atak piratów na statek. Zatapiają swój, żeby nie mieć gdzie wrócić. Jak się nie uda, giną wszyscy. W małżeństwie też giniemy razem, jak się nie uda. Takie przeświadczenie buduje trwałość i jedność. "

"- A jeśli ojciec sam się pozbywa kontaktu z dzieckiem? Przychodzi do domu i siada przed komputerem. Niby jest, ale dla dzieci nic z tego nie wynika.
- O przepraszam, tu się nie zgadzam. On cały czas jest.
- Tylko co mi po takim ojcu, który tylko jest?
- Jak to co, on daje pani wzorzec.
- Siedzenia przed komputerem?
- Oczywiście."

Taki był wzorzec naszego Prezydenta.

Dużo więcej:

plus.gazetakrakowska.pl/ojciec-prezydenta-dudy-moje-dzieci-byly-niesforne/ar/c15-14224699

S.
--
Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
Edytor zaawansowany
  • szwampuch58 29.06.19, 15:19
    "Twierdzę, że główną przyczyną rozwodów jest fakt, że można wziąć rozwód."......"genialny" buc

--
    www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
  • alistair_p 29.06.19, 15:34
    Podejrzewałem,że Budyń jest dziedzicznie obciążony.

--
    ''Inteligentni ludzie są często zmuszeni do picia, by bezkonfliktowo spędzać czas z idiotami''
    Jerzy Pilch
  • m.c.hrabia 29.06.19, 15:38
    świr spłodził świra
  • aniechto.only 29.06.19, 15:37
    To też dobre:
    „Kontakt z ojcem powinien być postrzegany jako coś, co musi być zdobyte”.

Teraz wiadomo skąd u budynia tendencje do płaszczenia się.
  • praktykujacyateista 29.06.19, 15:48
    zwyczajny idiota!
  • alistair_p 29.06.19, 16:01
    Jedno i drugie,a do tego pisdak.

--
    ''Inteligentni ludzie są często zmuszeni do picia, by bezkonfliktowo spędzać czas z idiotami''
    Jerzy Pilch
  • karbat 29.06.19, 16:07
    "Moją małżonkę przez 30 lat próbowałem zrozumiec,
    po czym zrezygnowałem i zacząłem być naprawdę szczęśliwy."

30 lat pokopana rodzina ... to prezio mial czas,
    by sie nauczyc wazelinowania i lawirowania
  • inocom 30.06.19, 23:59
    snajper55 napisał:

> Ojciec naszego Prezydenta o kobietach:
    >
    > "Moją małżonkę przez 30 lat próbowałem zrozumieć, po czym zrezygnowałem i zaczą
    > łem być naprawdę szczęśliwy."

Odchodzi.

natemat.pl/277383,ryszard-petru-odchodzi-z-polityki-zalozyciel-nowoczesnej-wraca-do-biznesu
    --
    V politice začíná Evropská Unie připomínat doktora z Haškova příběhu "Osudy dobrého vojáka Švejka", který předepisoval na všechny zdravotní potíže pouze jediný lék - klystýr.
  • rzewuski1 01.07.19, 06:48
    Niedaleko pada jabłko od jabłoni.
    Nie dziwię się już dlaczego jest tak beznadziejnie slabym prezydentem.

--
    Nie ma takich bredni, w które ludzie nie byliby w stanie uwierzyć.
    Stanisław Lem
  • taniarada 01.07.19, 20:50
    A ty co snajperku ? Z innej gliny?Wy platfusi , antykatolicy w roku 90.Powinniście zamienić stary model na nowy.Jak to robili styropianowi politycy .I koalicja PO PSL.Ale na to trzeba mieć kasę .Ale patrząc na ciebie to cienko.Sam popatrz taki czarny ile wyciąga w jedną dniówkę.Tyle co ty na miesiąc.A musisz tyrać na czterech forach.A on na jednym.Do tego wystarczy zmienić nicka na cep pisowski.I kasa płynie strumieniem.A ty snajperku podbijasz im kasiorę.Kuźwa ile to można ludziom tłumaczyć.Siema.
  • snajper55 01.07.19, 21:27
    taniarada napisał(a):

> A ty co snajperku ? Z innej gliny?Wy platfusi , antykatolicy w roku 90.Powinniś
    > cie zamienić stary model na nowy.Jak to robili styropianowi politycy .I koalicj
    > a PO PSL.Ale na to trzeba mieć kasę .Ale patrząc na ciebie to cienko.Sam popatr
    > z taki czarny ile wyciąga w jedną dniówkę.Tyle co ty na miesiąc.A musisz tyrać
    > na czterech forach.

Ja już tyle wyciągnąłem, że teraz, na forach, tyram gratis, dla dobra społeczeństwa.

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • spokojny.zenek 03.07.19, 19:56
    Koszmar.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka