Dodaj do ulubionych

Ile razy Kaczyński i delegacje pisowskie byli na m

02.07.19, 04:13
Ile razy Kaczyński i delegacje pisowskie byli na miejscu katastrofy od 2010r. tam uczcić tych co zginęli na tej wycieczce?
Fałszywi katolicy!
Edytor zaawansowany
  • j-k 02.07.19, 05:44
    - bo mnie wcale.
  • kawa_poranna 02.07.19, 06:48
    j-k napisał:

> - bo mnie wcale.
    Mnie te ż nie.
    Chodzi o ich faryzejską postawę.
    To tak jak ci Prawdziwi Polscy Katolicy co to wzywają do czczenia niedzieli, chodzenia do kościoła na mszę niedzielną a oni w tym czasie piją i biją żonę.
    Gdyby nie wzywali to jeszcze by uszło.
    Ale faryzejskie postawy u pisowców to powszechność.
    Popatrz na Dudę, popatrz na Kaczyńskiego, na Morawieckiego, na Ziebru, na Rydzyka, na Szydłę, na Piotrowicza.
    Hłe, hłe?
  • no-popis 02.07.19, 08:02
    kawa_poranna napisała:

> j-k napisał:
    >
    > > - bo mnie wcale.
    > Mnie te ż nie.
    > Chodzi o ich faryzejską postawę.
    Będziesz dla mnie wiarygodna jak wskażesz mi sój post gdzie wykazywałaś faryzejską postawę PO stronie PO np z powodu ślubu kościelnego-wyborczego Tuska.
    ...inaczej ...:(
    --
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • j-k 02.07.19, 08:34
    tyle tylko - by sie ich czepic.

bo te ich "wyprawy smolenskie" - to najmniej istotna czesc ich polityki
    - a jedynie osobista fobia Kaczynskiego.

co wiecej naleze do krytykantow tych wypraw - bo katastrofa smolenska 2010

zaciemnia prawdziwa katastrofe katynska 1940 - czyli zabojstwo 20.tys polskich obywateli...
  • praktykujacyateista 02.07.19, 06:56
    na Krakowskim Przedmieściu, które osłania tysiące kulsonów, a miasto jes sparalizowane.
  • kawa_poranna 02.07.19, 07:59
    Wiemy przecież, że to nie żadne modlitwy lecz spędy partyjne i wyznawców Św. zamacha ogłupionych religią (smoleńską)
    Gdy cwaniak spotyka durnia - powstaje wtedy jakaś religia. Tutaj powstałas religia smoleńska bo i cwaniaków w PiSie nie brakuje a durni im wierzących - dostatek. Tak to działa od tysięcy lat.
  • stasi1 02.07.19, 09:44
    Wolał bo już nie organizuje
  • no-popis 02.07.19, 08:01
    kawa_poranna napisała:

> Ile razy Kaczyński i delegacje pisowskie byli na miejscu katastrofy od 2010r. t
    > am uczcić tych co zginęli na tej wycieczce?
    > Fałszywi katolicy!
    Jaka to odkrywcza i ważna sPOłecznie myśl naszła Cię dziecko o czwartej rano :)

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • pies.na.czarnych 02.07.19, 09:29
    Dziwi mnie tylko dlaczego Kulawy jeszcze nie kazał wybudować smoleńskiego lotniska gdzieś w pobliżu Warszawy. Coś takiego jak zastępczy grób na Powązkach. Nie musieliby tłuc się po wertepach i mieliby blisko.

--
    Uwaga szczur!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka