Dodaj do ulubionych

Zamyślona Zalewska

04.07.19, 06:45
Zaczynają grać coś tam coś tam... Prawie wszyscy wokół wstają... Zalewska siedzi...

-To nieporozumienie - tłumaczy Zalewska.

- Zalewska zamyśliła się - dorzuca Czarnecki.

- Mówili jej "będziesz siedzieć", no to siedziała - podsumowują dzieciaki z podwójnego rocznika.

--
Prezes komercyjnego banku o zapomodze dla znajomego polityka:

"Zapytajcie go tak po cichu. Ja bym spróbował tak bardziej jednorazowo. Pięć dych czy siedem, czy stówkę mu damy na jakieś badania czy na coś [...] Dajcie mi pełne dossier. Pomyślę i jednorazowo będę mu mógł na pewno coś sprokurować".
Edytor zaawansowany
  • eiran 04.07.19, 07:00
    Natomiast Witoldowi Waszczykowskiemu nikt nie pomógł unieść z krzesła 160 kg doświadczonego politycznie ciała.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • praktykujacyateista 04.07.19, 07:10
    eiran napisał:

> Natomiast Witoldowi Waszczykowskiemu nikt nie pomógł unieść z krzesła 160 kg do
    > świadczonego politycznie ciała.
    >
  • eiran 04.07.19, 08:55
    Zażartowałem sobie z tuszy Waszczykowskiego nie zakładając, że naprawdę o to chodziło.

Witold Waszczykowski nie chciał komentować swojego zachowania, ale inni politycy PiS przekazali WP.pl, że były szef MSZ ma problemy zdrowotne w zakresie poruszania i być może to było przyczyną tego, że nie wstał.

Nawet nie o to chodzi, że mu jakoś specjalnie współczuję, pan Witek jest rzeczywiście bardzo gruby, ale jest to raczej skutkiem niechęci do fizycznej aktywności oraz nadmiernego zamiłowania do jedzenia. Chodzi mi głownie o to, że być może, faktycznie nie był się w stanie dźwignąć.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • witek.bis 04.07.19, 09:07
    Szkoda, że Zalewska poszła w to "nieporozumienie", zamiast wyznać, że nowe zęby za bardzo jej ciążą.

A jeśli chodzi o Waszczykowskiego, to czy w czasie kampanii wyborczej uprzedził elektorat, że ani ręką, ani nogą ruszyć nie może? Ale tak byłoby uczciwiej, więc pewnie tego nie zrobił.

--
    Prezes komercyjnego banku o zapomodze dla znajomego polityka:

"Zapytajcie go tak po cichu. Ja bym spróbował tak bardziej jednorazowo. Pięć dych czy siedem, czy stówkę mu damy na jakieś badania czy na coś [...] Dajcie mi pełne dossier. Pomyślę i jednorazowo będę mu mógł na pewno coś sprokurować".
  • eiran 04.07.19, 09:13
    W sprawie hymnu, mógł po prostu przyznać, że jest przygłuchy, a dodatkowo nie interesuje się niemiecką muzyką.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • ta 04.07.19, 09:18
    Zamyśliła się? Nie, to akurat nie jest możliwe...

Ansambl zaczął rzępolić, to wygodnie siedząc czekała na przekąski i szampana.
  • buldog2 04.07.19, 10:59
    Z całą pewnością rozum na tyle ciężki, że uniemożliwił stosowne zachowanie.
    Ale nie musiał tego tłumaczyć, bardzo dobrze przecież od dawna go tutaj znamy.

--
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    Partia Interesów Sowieckich - Obraza
    Susanne Abbuehl - The Twilight Turns From Amethyst
  • pies.na.czarnych 04.07.19, 09:20
    eiran napisał:

> Natomiast Witoldowi Waszczykowskiemu nikt nie pomógł unieść z krzesła 160 kg do
    > świadczonego politycznie ciała.
    >

W końcu po otrzymaniu SMS z KC PiS podniósł swoją ciężką dupę.

--
    Uwaga szczur!
  • alistair_p 04.07.19, 09:51
    To tak jak inteligentny Suski :-)

--
    ''Inteligentni ludzie są często zmuszeni do picia, by bezkonfliktowo spędzać czas z idiotami''
    Jerzy Pilch

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka