Dodaj do ulubionych

Frankowicze też wybzykani

04.07.19, 10:38
Co tu komentować,PiS działa jak zwykle.
next.gazeta.pl/next/7,151003,24962256,nocny-zwrot-w-ustawie-o-frankowiczach-poslowie-usuneli-kluczowy.html#s=BoxOpMT
--
''Inteligentni ludzie są często zmuszeni do picia, by bezkonfliktowo spędzać czas z idiotami''
Jerzy Pilch
Edytor zaawansowany
  • pies.na.czarnych 04.07.19, 10:48
    Raz naiwni, zawsze naiwni.

--
    Uwaga szczur!
  • inocom 04.07.19, 10:52
    alistair_p napisał:

> Co tu komentować,PiS działa jak zwykle.
    > next.gazeta.pl/next/7,151003,24962256,nocny-zwrot-w-ustawie-o-frankowiczach-poslowie-usuneli-kluczowy.html#s=BoxOpMT

Jako obywatel na Frankowiczów? Banki przerzuciłyby koszty na niefrankowiczów.
    Ile jest gadania o tym, jak to podatek handlowy wpłynie na cenę buraków :)

--
    Sadists just want to have fun ... and the Internet is their playground - Personality and Individual Differences 67 (2014) 97–102
    doi.org/10.1016/j.paid.2014.01.016
  • pies.na.czarnych 04.07.19, 11:14
    Dlatego, że twój prezydent obiecał :)

--
    Uwaga szczur!
  • inocom 04.07.19, 11:32
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • pies.na.czarnych 04.07.19, 12:02
    Ja nie pisi, ja Polak mały:)

--
    Uwaga szczur!
  • alistair_p 04.07.19, 13:23
    Nie chodzi mi tutaj o kasę.Niektórzy frankowicze mają nadal do przodu niż wzieliby wcześniej kredyt w złotych.Chodzi mi o metody i sposób jak PiS wciela je w życie.

--
    ''Inteligentni ludzie są często zmuszeni do picia, by bezkonfliktowo spędzać czas z idiotami''
    Jerzy Pilch
  • wsk175 04.07.19, 13:26
    Pis dyma naiwniaków ile wlezie.
  • ukos 04.07.19, 14:21
    inocom napisał:

> Jako obywatel na Frankowiczów? Banki przerzuciłyby koszty na niefrankowiczów.

Mowa nie o słuszności takiego czy innego rozwiązania, tylko o naiwności frankowiczów szukających poparcia PiSu.
    --
    ka*prawica
    * to
    Rak płuc+, chcesz na to umrzeć? Głosuj na PiS!
    Zatruje Cię wunglem i pozbawi opieki zdrowotnej.
  • inocom 04.07.19, 14:46
  • alistair_p 04.07.19, 18:22
    Jeszcze raz :Nie chodzi mi tutaj o kasę.Niektórzy frankowicze mają nadal do przodu niż wzieliby wcześniej kredyt w złotych.Chodzi mi o metody i sposób jak PiS wciela je w życie.

--
    Jerzy Pilch
  • inocom 04.07.19, 20:14
    alistair_p napisał:

Chodzi mi o metody i sposób jak
    > PiS wciela je w życie.

Czyni to skutecznie.
    Ilu jest frankowiczów w Polsce? Garstka w porównaniu do niefrankowiczów.
    Lepiej mieć gros głosów niefrankowiczów, niż paru idiotów co słuchają Petru.

PiS jest bardzo praktyczny.

--
    V politice začíná Evropská Unie připomínat doktora z Haškova příběhu "Osudy dobrého vojáka Švejka", který předepisoval na všechny zdravotní potíže pouze jediný lék - klystýr.
  • no-popis 04.07.19, 20:18
    inocom napisał:
    > Czyni to skutecznie.
    > Ilu jest frankowiczów w Polsce? Garstka w porównaniu do niefrankowiczów.
    > Lepiej mieć gros głosów niefrankowiczów, niż paru idiotów co słuchają Petru.
    >
    > PiS jest bardzo praktyczny.
    >
    około 900 000 frankowiczów plus najbliższe środowisko dotknięte tym wirysem, wierzyciele itp.
    Mało ?

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • inocom 04.07.19, 20:36
    no-popis napisała:

> inocom napisał:
    > > Czyni to skutecznie.
    > > Ilu jest frankowiczów w Polsce? Garstka w porównaniu do niefrankowiczów.
    > > Lepiej mieć gros głosów niefrankowiczów, niż paru idiotów co słuchają Pet
    > ru.
    > >
    > > PiS jest bardzo praktyczny.
    > >
    > około 900 000 frankowiczów plus najbliższe środowisko dotknięte tym wirysem, wi
    > erzyciele itp.

Mało - Polaków jest 40 000 000. Frankowicze nie mają przeważnie dzieci, ani rodziny. No dobra niech będzie dotkniętych 2 mln. Co to jest wobec reszty narodu?

--
    Robert Biedroń: W dziadostwie i beznadziei PO niczym nie różni się od PiS. Chodzi im o stołki.
  • pies.na.czarnych 04.07.19, 20:12
    W 2008 to oni słuchali prawdomównemu Matołusza.

--
    Uwaga szczur!
  • no-popis 04.07.19, 20:08
    Pozwoliłem sobie tak napisać ponieważ na tym forum widać, że zwolennicy oPOzycji to dzisiaj prości i wulgarni ludzie piszący tu "wydymani" "wybzykani", "nastawia d%$y" itd itp.
    Europejjskiej gazecie to nie przeszkadza bo jak widać moderator to akceptuje.
    Spróbuj jednak napisać np "wilcze oczy Tuska" i ....już Cię nie ma :))

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • pies.na.czarnych 04.07.19, 20:13
    No paczpan. Napisałeś i nic.

--
    Uwaga szczur!
  • alistair_p 04.07.19, 20:24
    Staram się,żeby pisdackie bydło zrozumiało o co chodzi,ale to beznadziejne.

--
    Jerzy Pilch
  • no-popis 04.07.19, 20:41
  • alistair_p 04.07.19, 20:46
    Ha ha ha ha ha ha

--
    Jerzy Pilch
  • no-popis 04.07.19, 20:56
  • alistair_p 04.07.19, 21:03
    Borowinka jest super,nie zapraszam,nie wzmoże twoich możliwości :-)

--
    Jerzy Pilch
  • taniarada 04.07.19, 20:38
    I przestań pieprzyć głodne kawałki.Jak się nie doczytasz .To wejdź na bankier pl.Ludzie to jednak ciemne są.
  • pies.na.czarnych 04.07.19, 20:47
    Czytam i czytam i jedyny link jaki mi przychodzi do głowy to worldsex.com :D

--
    Uwaga szczur!
  • ceppisowski 04.07.19, 21:23
    Frankowicze - musicie glosowac na PIS!!!!
    Po wyborach, jak naglosujecie, to co wy jestescie winni bankowi to bank bedzie winien wam
    Ale to jak PIS wygra!!!!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka