Dodaj do ulubionych

A mogła zwyczajnie się zamknąć

04.07.19, 18:42
Bardzo dokładna ta nasza była minister,ciekawe czy Polska podpisywała coś w sprawie wynagrodzeń posłów w PE.
Anna Zalewska w rozmowie z TVN24 tłumaczyła swoje zachowanie i deklarowała, że było to "po prostu nieporozumienie, a nie demonstracja". Zalewska dodała, że potraktowała literalnie deklarację numer 52 Traktatu lizbońskiego, której Polska nie podpisała, a która stwierdza, że "Oda do radości" to pieśń wspólnotowa.

--
''Inteligentni ludzie są często zmuszeni do picia, by bezkonfliktowo spędzać czas z idiotami''
Jerzy Pilch
Edytor zaawansowany
  • m.c.hrabia 04.07.19, 18:52
    wymagasz od kogoś takiego bez przesady
  • alistair_p 04.07.19, 19:11
    W końcu płaciłem jej prawie 4 lata to i wymagać mogę,choć to beznadziejne.

--
    ''Inteligentni ludzie są często zmuszeni do picia, by bezkonfliktowo spędzać czas z idiotami''
    Jerzy Pilch
  • yoma 04.07.19, 19:13
    I nadal będziesz płacił :)

--
    Breaking rocks in the hot sun
    They fought the law and the law won
  • lech1966 04.07.19, 22:35
    alistair_p napisał:

> W końcu płaciłem jej prawie 4 lata to i wymagać mogę,choć to beznadziejne.

Nie musiałeś płacić. Nikt cię nie zmuszał. Mogłeś posłuchać Komorowskiego i w emigracji szukać swojej szansy.

--
    Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
    Autor KZP
    Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
  • alistair_p 04.07.19, 22:50
    Mógłbyś dać jakiś link do tej wypowiedzi Pana Prezydenta Komorowskiego?

--
    Jerzy Pilch
  • lech1966 04.07.19, 22:54
    alistair_p napisał:

> Mógłbyś dać jakiś link do tej wypowiedzi Pana Prezydenta Komorowskiego?

To pani prezydentowa Komorowska wypowiedziała te słowa. Myślę że dla ciebie to żadna różnica.

Proszę. To link do tej wypowiedzi.

wyborcza.pl/1,75398,17921123,Anna_Komorowska__Emigracja_to_nie_zawsze_dramat__To.html

--
    Autor KZP
  • alistair_p 05.07.19, 00:05
    A w którym miejscu tej wypowiedzi Pani Komorowska nakłania do emigracji?

--
    Jerzy Pilch
  • lech1966 05.07.19, 00:09
    A czy ja cię nakłaniam???? Po prostu widzę tak jak P. Komorowska szansę dla takich jak ty w emigracji. Skoro to ci się nie podoba,,,,, to nie ma przymusu.....

--
    Autor KZP
  • alistair_p 05.07.19, 08:03
    Pytam o wypowiedż Pani Komorowskiej.Zacząłeś,więc dokończ,a nie kręcisz jak księżulo na spowiedzi po spotkaniu z ministrantem.

--
    Jerzy Pilch
  • eiran 05.07.19, 08:55
    To kompletne nieporozumienie, żeby domagać się konkretów od tego niepełnosprytnego 53-lata. Zwłaszcza że jeśli mu odpiszesz ze dwa razy, to będzie potem łaził za tobą po różnych wątkach i domagał się odpowiedzi w sprawach, o których nigdy się nie wypowiadałeś.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • lech1966 05.07.19, 10:13
    A może nie chodzi o odpowiedź ayranku a o zajęcie stanowiska w jakiejś sprawie X.?. Ty starasz się być precyzyjny w sprawie faktów, czasem tylko puszczasz wodze fantazji jeśli chodzi o matematykę wyborcza i o szansę oPOzycji. Tylko dziwnym trafem w tym temacie zawsze przelicytujesz.😁😁😁

--
    Autor KZP
  • alistair_p 05.07.19, 11:50
    A co z wypowiedzią Pani Komorowskiej?

--
    Jerzy Pilch
  • eiran 05.07.19, 11:57
    Naprawdę uprzedzam - gość będzie za tobą łaził po wszelkich możliwych wątkach i zadawał pytania nie na temat. On w tej chwili już nawet nie wie, o co ci chodzi z tą Komorowską.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • alistair_p 05.07.19, 12:04
    To wiem :-) Jestem na tym forum już chyba 15 lat.Teraz z nowym nikiem od dwóch.Póki co,bawi mnie ten typek.Na większości dworów w Europie utrzymywano dla uciechy dworzan rozmaite dziwactwa,na FK lęgną się sami.

--
    Jerzy Pilch
  • lech1966 05.07.19, 14:47
    alistair_p napisał:

> To wiem :-) Jestem na tym forum już chyba 15 lat.Teraz z nowym nikiem od dwóch.
    > Póki co,bawi mnie ten typek.Na większości dworów w Europie utrzymywano dla ucie
    > chy dworzan rozmaite dziwactwa,na FK lęgną się sami.

Jesteś tego doskonałym przykładem. Dziwne że mimo deklarowanej przenikliwości jeszcze tego nie dostrzegłeś Alistair. 😁😁😁😁😁

--
    Autor KZP
  • alistair_p 05.07.19, 22:00
    Pamiętaj,że nie da się udawać inteligentnego,ale jeżeli musisz,próbuj.Powodzenia.

--
    Jerzy Pilch
  • ta 05.07.19, 10:59
    Polska także nie przyjęła waluty euro, ale pani Zalewska chętnie ją będzie brała. Stanie na baczność i fiknie koziołka, gdyby zaszła w tym celu taka potrzeba.

Czy do pani Zalewskiej docierają informacje o tysiącach dzieci z tzw podwójnego rocznika, które nie dostały się do szkół średnich? Czy do pani Zalewsskiej docierają informacje o nauczycielach, którzy stracili pracę i nadzieję na jej zdobycie w zawodzie? Czy pani Zalewska śpi spokojnie po masakrze edukacji, którą sygnowała z uśmiechem?
  • wsk175 05.07.19, 12:34
    Śpi spokojnie, śniąc o tych tysiącach unijnych euro.
    Uśmiechając się do wydymanych wyborców pisu.
  • eiran 05.07.19, 12:41
    Akurat przez nią wydymani zostali nie tylko wyborcy PiS-u, ale i tzw. normalni ludzie, oddający - w najlepszej wierze - używaną odzież na PCK.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • lech1966 05.07.19, 14:49
    eiran napisał:

> Akurat przez nią wydymani zostali nie tylko wyborcy PiS-u, ale i tzw. normalni
    > ludzie, oddający - w najlepszej wierze - używaną odzież na PCK.

A kto jest wg ciebie ten normalny? Bo to towar wysoce deficytowy, nawet tu ayranku

--
    Autor KZP
  • no-popis 05.07.19, 22:07
    Za 12 tygodni PiS może zrovbić w Warszawie Budapeszt a za kilka miesięcy pózniej , w kostytucji będzie zapis o zakazie lgbt a ty tu popierdujesz schetynie jak by to był rok 2014.

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka