Dodaj do ulubionych

Ostatni sprawiedliwi opuszczają platformę

05.07.19, 05:44
Czyli posłowie Fabisiak Biernacki Tomczak i Lubczyk przechodzą do PSL . Wraz z nimi znika już ostatecznie chyba konserwatywna frakcja PO. Byli sumieniem taj partii i nadzieja na dialog i porozumienie
Edytor zaawansowany
  • snajper55 05.07.19, 07:07
    Wyrzuceni z PO nie mogą odejść z PO nie będąc w PO. Nie zapisali się też do PSL. Kłamiesz.

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • no-popis 05.07.19, 07:14
    oszo-lom-z-rm napisał:

> Czyli posłowie Fabisiak Biernacki Tomczak i Lubczyk przechodzą do PSL . Wraz z
    > nimi znika już ostatecznie chyba konserwatywna frakcja PO. Byli sumieniem taj
    > partii i nadzieja na dialog i porozumienie
    Resztki honoru uratowane. To jednak za pózno. Po pażdzierniku jak PSl nie stanie na ngoi to będziemy mieli w Warszawie ...Budapeszt dzięki tym niePOkalanym schetynom i rajdom do Polski Tuska- brukselskiego lokaja:youtu.be/TMvA0l_JuYE?t=9

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • jabbaryt 05.07.19, 09:32
    W Przestępczej Organizacji z definicji nie ma ludzi sprawiedliwych. To, że ktoś opuścił PO to nie znaczy że PO opuściło tego ktosia.
  • oszo-lom-z-rm 05.07.19, 10:09
    Akurat jeśli chodzi o BiernCkoego to ten akurat był i jest w porządku . Sam się dziwie co on tam robił i to tak długo
  • no-popis 05.07.19, 16:05
    oszo-lom-z-rm napisał:

> Akurat jeśli chodzi o BiernCkoego to ten akurat był i jest w porządku . Sam się
    > dziwie co on tam robił i to tak długo
    TAk, Biernacki ma zasady.

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • snajper55 05.07.19, 11:08
    jabbaryt napisał:

> W Przestępczej Organizacji z definicji nie ma ludzi sprawiedliwych.

Czyli wszystkich byś z PiS skazał bez procesu? No nie, ja nie jestem zwolennikiem odpowiedzialności zbiorowej i uważam, że każdego należącego do organizacji przestępczej PiS, pracującej na rzecz Rosji, należy osądzić indywidualnie. W końcu niektórzy wstąpili tam z głupoty, a nie jedynie dla kasy.

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • eiran 05.07.19, 11:16
    Kareem Abdul-Jabbarat, jak prawie każdy deklarujący glosowanie na Kukiz'15, jest w istocie wiernym wyborcą PiS, defnicji uważającym wszystkie działania tej partii za niepodlegające żadnej krytyce.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • jabbaryt 05.07.19, 11:27
    Sercem jestem za Kukizem, rozumem za PiS. Do PiS mam większe zaufanie niż do K'15.
  • buldog2 05.07.19, 11:36
    Rozum dowodzi, że w PISie lepiej umieją kraść.

--
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    Partia Interesów Sowieckich - Obraza
  • jabbaryt 05.07.19, 11:28
    Peowców to ja bym bez sądu....
  • eiran 05.07.19, 11:40
    Generalnie, to wzorcowy przypadek wyborcy PiS/K'15, który przeciwników politycznych karałby bez sądu. Nie pisze jak by karał, ale można się domyślać. Gdyby nie te idiotyczne konwenanse i niezrozumiała poprawność polityczna, PiS nie miałby już przeciwników, bo byłoby już dawno po nich. Bez sądu.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • buldog2 05.07.19, 11:42
    Dlatego serce rwie się za Kukizem, ale rozum każe popierać PIS.

--
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Susanne Abbuehl - The Twilight Turns From Amethyst
  • jabbaryt 05.07.19, 11:52
    Przyznaje, że członków organizacji typu SS czy PO potraktowałbym podobnie.
  • eiran 05.07.19, 11:58
    To tylko potwierdza, jaki jest profil psychologiczny wyborcy PiS.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • jabbaryt 05.07.19, 12:08
    Dokonujesz oceny zbiorowej wyborców PiSu? Ja hurtem oceniam członków PO. Widzisz tu jakieś różnice?
  • eiran 05.07.19, 12:13
    Różnica polega choćby na tym, że ja nie postuluję karania bez sądu. Wydaje ci się nieistotna?

--
    Przez 14 lat ayran.
  • jabbaryt 05.07.19, 13:08
    Ja dokonuje zbiorowej oceny członków PO ze wszystkimi tego konsekwencjami, ty zaś dokonujesz zbiorowej oceny elektoratu PIS także ze wszystkimi tego konsekwencjami. Nie widzę większych różnic w toku rozumowania. A skoro uważasz że jestem typowym pisowcem to ty tez rozumujesz jak typowy pisowiec. Od pisowca nie różni cię sposób myślenia tylko lekkie braki intelektualne oraz ogromna hipokryzja.
  • eiran 05.07.19, 13:15
    Czyli podsumowując - jesteś zdania że uznanie przeze mnie twojego postulatu karania członków PO bez sądu za typowy przejaw mentalności pisowca równoważy ten postulat.
    Problem w tym, ze ja nie postuluję karania bez sądu ani wyborców, ani nawet członków PiS, ba - nie postuluję karania bez sądu kogokolwiek. Jeśli ta różnica ma świadczyć o twojej wyższości intelektualnej, to pozostaje mi pogratulować dobrego, za to niczym nieuzasadnionego, samopoczucia.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • jabbaryt 07.07.19, 08:49
    kolejny leming któremu trzeba tłumaczyć po 10 razy jedną rzecz ze 100% gwarancją że nic nie zrozumie. Różnice miedzy mną a tobą nie wynikają, że masz bardziej cywilizowane zasady tylko z tego, że albo jesteś zbyt głupi i nie widzisz, albo jesteś hipokrytą i udajesz ze nie widzisz konsekwencji tego co napisałeś. Ja dokonuję zbiorowej oceny peowców jako członków organizacji przestępczej i konsekwencją tego jest że można ich jak ss-manów karać bez sądu. Ty zaś jak rozumiem dokonujesz zbiorowej oceny pisowców i uważasz jak widzę, że większość z nich to umysłowe niedorozwoje tylko nie widzisz konsekwencji tego co napisałeś.
    I to nas różni.
  • yoma 05.07.19, 12:33
    Jabbaryt gdzie jest kilometr autostrady!

--
    Nowogrodzka, bardzo proszę o rzucenie na odcinek kogoś o IQ wyższym od glisty. Bo nudno. 
  • jabbaryt 05.07.19, 13:38
    yoma przynudzasz. Ja już w tym temacie napisałem co miałem do napisania. Jak nie rozumiesz to trudno. Ja nie będę po 10 razy każdemu lemingowi na tym forum powtarzał swoich wywodów.
  • buldog2 05.07.19, 13:44
    Nie musisz się rozpisywać, podaj gdzie szukać w którym miejscu i już.

--
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
  • jabbaryt 05.07.19, 13:47
    we własciwym watku.
  • yoma 05.07.19, 13:57
    Nie ma.

--
    Shylmagoghnar
  • buldog2 05.07.19, 21:04
    Może w Przecieszyszynie, Groblowa? Gmina Brzeszcze. Na razie tylko 700 metrów autostrady, ale zawsze:

natemat.pl/212385,program-premier-plus-przyklad-beaty-szydlo-dowodzi-ze-mozna-dostac-nowa-droge-bez-podnoszenia-podatkow

--
  • yoma 05.07.19, 21:28
    Nie liczy się, kilometr miał być :)

--
    Tęp pisiaki: hoduj dziki!
    Chcesz mieć las - posadź Szyszkę.
  • yoma 05.07.19, 13:56
    Nie napisałeś, miałeś wskazać konkretny 1 km autostrady oddany do użytkowania w ciągu ostatnich 2 lat. Czekamy od wczoraj.

A nie, to odszczekaj, jakoby teza o nieoddaniu ani kilometra była pustą demagogią. Czekamy.

--
    Nie jestem człowiekiem w swoim wieku. Jestem człowiekiem w wieku kogoś o wiele młodszego.
  • yoma 05.07.19, 13:59
    Sprawdziłam, nie musi być oddany, może być wybudowany. Jabbaryt?

--
    The Boot Redemption
  • eiran 05.07.19, 14:14
    Abdul zajął stanowisko, ze oddawanie (przez PiS) dróg ekspresowych nie tylko równoważy oddawanie autostrad prze PO, a nawet je przewyższa, nie był natomiast w stanie wykazać, że PiS oddaje drogi ekspresowe o kilometrażu choćby zbliżonym do wyniku PO. Podkreślał też, że nie jest fachowcem od dróg, ale ma znajomych, którzy wiedzą że PO brała łapówki.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • buldog2 05.07.19, 14:23
    Jedyne, co może tłumaczyć takie jego zachowanie, to próba ukrycia defraudacji 50.000 (albo więcej) firmy, jakoby wypłaconych w postaci łapówki.

--
  • yoma 05.07.19, 14:46
    To co Abdul, pod stół i hau hau? Czy tchórzysz?

--
    Dedicado a todos los casos de abuse sexual por parte de miembros de la Iglesia Cristiana
  • eiran 05.07.19, 16:18
    Abdul-Jabbar ma inną taktykę - zapewne w kolejnym wątku będzie twierdził, że w tym już wszystko szczegółowo wyjaśnił.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • yoma 05.07.19, 16:25
    Znaczy kłamca i tchórz. Z kłamcami i tchórzami nie utrzymuje się relacji forumowych.

--
    The Boot Redemption
  • jabbaryt 07.07.19, 08:58
    Odniosłem się do wpisu autora wątku pokazując, że zarzuty że, pisowski rządnie oddał ani kilometra autostrady jest cyniczną chociaż dość prymitywna manipulacją. Niemniej autor wątku podał jedną konkretna informację (0 km autostrad) i to było podstawą dyskusji. Natomiast nie da się dyskutować, informacji że za PO budowano więcej ekspresówek niż za PIS. Bo to nie jest konkretna informacja. Jak chcesz to abym dyskutował takie tematy to proszę zadać sobie trochę trudu i podać ile konkretnie wybudowano ekspresówek w danym roku, no i określić co to jest porównywalny poziom.
  • buldog2 05.07.19, 11:34
    Zdrajcy, szubrawcy i świnie trzymają się PISu:
    forum.gazeta.pl/forum/w,28,168344142,168344142,_polski_rzad_PiSu_poparl_Rosje_w_Radzie_Europy_.html
    Jesteś kłamliwą swołoczą.

--
  • no-popis 05.07.19, 16:07
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • ukos 05.07.19, 14:12
    oszo-lom-z-rm napisał:

> Byli sumieniem taj partii

I to jest właśnie największe PiSdackie qrestvo - jak ktoś ma inne poglądy niż PiSior, to nie ma sumienia. Skąd wzięliście to absurdalne poczucie wyższości, pierdyknięte, zakompleksione oszołomy? Jest wiele najrozmaitszych środowisk politycznych różniących się między sobą w wielu sprawach na wiele sposobów, ale tylko zidiociałe PiSdactwo zgłasza pretensje do moralnej wyższości nad wszystkimi innymi, przy czym jedynym tego "uzasadnieniem" jest goebbelsowski jazgot szeregów i potępieńcze wycie rozmaitych PiSdackich szczujni - mendiów, merdiów i web-brygad z ich centralą TVPiS.
    --
    ka*prawica
    * to
    Rak płuc+, chcesz na to umrzeć? Głosuj na PiS!
    Zatruje Cię wunglem i pozbawi opieki zdrowotnej.
  • windscribe.ebircsdniw 05.07.19, 14:30
    :D
  • buldog2 05.07.19, 17:11
    Bardzo długo nie wypuszczali cię na przepustkę.
    I nagle: Wolność! Wolność! - Zaćpałeś bardziej niże zawsze, stąd takie wizje.

--
  • buldog2 05.07.19, 17:15
    Spróbuj zainspirować się tą piosenką:

Nie ćpaj tyle.
    I tak pójdziesz siedzieć.
    To pewne.

: D : D : D

--
  • taniarada 05.07.19, 18:33
    Powinny powstać 4 bloki opozycyjne: 1: centrowy (PO, PSL, resztki Nowoczesnej), 2. Lewicowo-postkomunistyczny (Razem, SLD), 3. Blok osobliwości i ludzi z przerośniętym ego (Korwin, Liroy, Braun, Wiosna, Godek, Biedroń, Śmiszek, Narodowcy .Oraz klub rozpaczy i beznadziei gazety Wyborczej.🤣
  • no-popis 05.07.19, 18:41
    taniarada napisał(a):

> Powinny powstać 4 bloki opozycyjne: 1: centrowy (PO, PSL, resztki Nowoczesnej),
    > 2. Lewicowo-postkomunistyczny (Razem, SLD), 3. Blok osobliwości i ludzi z prze
    > rośniętym ego (Korwin, Liroy, Braun, Wiosna, Godek, Biedroń, Śmiszek, Narodowcy
    > .Oraz klub rozpaczy i beznadziei gazety Wyborczej.🤣
    Podoba mi się Klub Rozpaczy i Beznadziei Gazety Wyborczej :)

--
  • ernst-lemingway 06.07.19, 01:12
    " znika już ostatecznie chyba "

Eee tam, znika - jak bedzie trzeba to siem okaze, ze wiekszosc to konserwatysty :) Byt okresla swiadomosc - jak mawial klasyk;
    totalni teraz brna w lewicowa narracje podpuszczeni przez totalne media, ale to siem moze zaraz zmienic i beda do mszy sluzyc; vide: cudowne nawrocenie PSLu i ostry zwrot w prawo, niemozliwy zaledwie miesiac temu. No coz, strach zajrzal w oczy, bo dieta posla niemala, a kredyty splacac trzeba :)
  • buldog2 06.07.19, 08:21
    Kredyty to dla normalnych, PISowiec kredytów nie spłaca, nawet łapówki cudze kleją się mu do łap. A w razie co może pójść w miasto na kieszonki albo cośtam jeszcze, dla PISowca jest tyle innych sposobów zarabiania a 1 eur.

--
  • no-popis 07.07.19, 08:58
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka