Dodaj do ulubionych

"Zwycięzca wczorajszej klęski"

05.07.19, 10:30
GIERTYCH GRATULUJE KRASNODĘBSKIEMU. „JEST PAN ZWYCIĘZCĄ WCZORAJSZEJ KLĘSKI”


Wielce Szanowny Panie Pośle!

Dla mnie, jak i dla większości Polaków, jest Pan zwycięzcą wczorajszej klęski. To, że poparła pana znikoma liczba posłów PE w staraniach o bycie wiceszefem tej instytucji świadczy o tym, że Pan wygrał. Przecież jak zwyciężać mamy pokazała nam Beata Szydło, która wygrała 1:27 oraz Mateusz Morawiecki, który wygrał poprzez nieumieszczenie żadnego Polaka w strukturach UE. Te wiekopomne zwycięstwa długo fetowane z kwiatami i łzami stanowią wzorzec pod dalsze sukcesy. Nie wspomnę tutaj innych przewag, które w międzyczasie uzyskano, gdy zdołaliśmy przeprowadzić konferencję pokojową, po której skłóciliśmy się jednocześnie z Iranem i Izraelem! Tak panie pośle! Ta sztuczka z wkurzeniem na nas dwóch od lat ze sobą walczących wrogów w ramach organizowania spotkania, które miało ich pogodzić, tylko nam się w historii dyplomacji udała.
A pomysł, aby zlikwidować nasz przemysł zbrojeniowy poprzez skierowanie zamówień wyłącznie do USA? Super! Uzyskamy za to prawo do wjazdu bez wiz, które cała Europa ma za darmo.
Pasmo sukcesów naszej dyplomacji ostatnich czterech lat jest imponujące. Wkurzyliśmy wszystkich, z którymi mieliśmy kontakt poza Rosjanami, którym się wysługujemy już zupełnie otwarcie. Agentura GRU, gdyby obsadziła rząd w Polsce nie uzyskałaby tyle od niego, co działania PiS. To też świadczy o naszym sukcesie, gdyż jest totalną klęską.
Zresztą znaczenie polityki zagranicznej jest przesadzone, szczególnie w kontekście globusu, który stoi w gabinecie prezesa. Czyż najlepszym naszym zwycięstwem nie jest właśnie ta zmiana mentalności u Polaków, która doprowadziła do tego, że jesteśmy mentalnie sami na globie? A rzeczywistość zewnętrzna istnieje tak samo, jak San Escobar.

PS Podobnych asów dyplomacji mieliśmy w 1939. Też zostaliśmy sami. Ale za to "silni, zwarci, gotowi" całą siłą nadętej, hurrapatriotycznej propagandy. Oby konsekwencje nie były podobne.

polityczek.pl/uncategorised/11163-giertych-gratuluje-krasnodebskiemu-jest-pan-zwyciezca-wczorajszej-kleski?fbclid=IwAR0ByjlOqKNH7u123XmBTmAV5tyiLDhQhBj1XoDBswPgzdLHJUf40v1Cu54
--
Uwaga szczur!
Edytor zaawansowany
 • ta 05.07.19, 11:05
  Te słowa powinny być skierowane do tego majstra, który porusza pacynkami.

 • szwampuch58 05.07.19, 11:49
  mlaskacz wie ze to o nim

  --
  www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
 • jabbaryt 05.07.19, 12:11
  PiS po wygranych wyborach parlamentarnych powinien przyjąć podobne zasady i wyciąć wszystkich wicemarszałków z opozycji.
 • yoma 05.07.19, 12:55
  Jabbaryt, gdzie leży kilometr autostrady?

  --
  - Proszę państwa, całka z e do x jest tak idealna, że nawet PiS nie mógłby jej nic zarzucić.
 • yoma 05.07.19, 12:56
  Ładne, nie powiem, choć gorzkie.

  --
  The Boot Redemption
 • pies.na.czarnych 05.07.19, 14:52
  Giertych potrafi lepiej:)

  --
  Uwaga szczur!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka