Dodaj do ulubionych

Przekręt „Na Ziobro”

05.07.19, 20:14
Pisia fantazja jest nieograniczona zwłaszcza gdy chodzi o wymyślanie sposobów na drenowanie kasy państwowej.

Fundusz Sprawiedliwości, nad którym pieczę trzyma ministerstwo Ziobry, powinien pomagać ofiarom przestępstw. Jak jednak udowadnia praktyka - rzadko to się zdarza. Teraz po dotacjach dla fundacji o. Rydzyka czy OSP przyszedł czas na nowe transfery. NIK ujawnia, że fundusz wspierał za blisko 6,6 mln zł projekt, w którym opracowywano takie tematy jak "Sposoby zapobiegania rozpadowi rodziny w Chorwacji" czy "Ochrona trwałości małżeństwa i rodziny w prawie rozwodowym Peru".
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24968244,fundusz-mial-pomagac-ofiarom-ale-resort-ziobry-za-miliony-oplacal.html#a=362&c=159&s=BoxNewsImg2

--
Uwaga szczur!
Edytor zaawansowany
  • nazimno 05.07.19, 20:17
    Gacie i skarpety uprales?
  • szwampuch58 05.07.19, 20:26
    teeee gliwicki zimny kartoflu a moze cusik w temacie?

--
    www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
  • nazimno 05.07.19, 21:07
    Alez prosze.

A ty masz juz uprane?
  • nazimno 05.07.19, 21:11
    cytuje:
    "Ochrona trwałości małżeństwa i rodziny w prawie rozwodowym Peru"

Slonce Peru bedzie zadowolony.
  • witek.bis 05.07.19, 20:49
    Ci pisowcy to nawet na matce-Chorwatce potrafią zarobić, i to nie przerywając jej snu.

--
    Prezes komercyjnego banku o zapomodze dla znajomego polityka:

"Zapytajcie go tak po cichu. Ja bym spróbował tak bardziej jednorazowo. Pięć dych czy siedem, czy stówkę mu damy na jakieś badania czy na coś [...] Dajcie mi pełne dossier. Pomyślę i jednorazowo będę mu mógł na pewno coś sprokurować".
  • pies.na.czarnych 05.07.19, 20:59
    Tak. W tym sa dobrzy. ZLodziejstwo, oszustwo, manipulacja. Kazdy mafiozo wie o co chodzi.

--
    Uwaga szczur!
  • witek.bis 05.07.19, 21:07
    Nie chcesz rozwodu, Peruwiańczyku?
    Więc albo zerwij z tym fiku-miku,
    Albo cudzołóż jak człowiek święty -
    Naucz się tego od posła Pięty.

--
    Prezes komercyjnego banku o zapomodze dla znajomego polityka:

"Zapytajcie go tak po cichu. Ja bym spróbował tak bardziej jednorazowo. Pięć dych czy siedem, czy stówkę mu damy na jakieś badania czy na coś [...] Dajcie mi pełne dossier. Pomyślę i jednorazowo będę mu mógł na pewno coś sprokurować".
  • nazimno 05.07.19, 21:12
    Slonce Peru wzial juz koscielny.
    Jest ok.
  • pies.na.czarnych 05.07.19, 21:00
    Za komuny tez najlepiej kradlo sie panstwowe. Nawet nazywano to malwersacja, a nie kradzieza i kara byla nizsza. Pisi podtrzymuja tradycje swoich przodkow.

--
    Uwaga szczur!
  • yoma 05.07.19, 21:33
    Jakich przodków? Rocznik 46, rocznik 51...

--
    Pis wprowadza najwięcej posłów. Do ZK.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka