Dodaj do ulubionych

Wyjaśniło się, do czego jest Duda

07.07.19, 11:39
Matousz ogłosił na spędzie pisu datę wyborów, do tej pory to była prerogatywa Dudy, a tu masz, deweloper, pierdolę nie płacę, pozwolił Matouszowi ogłosić datę wyborów, i wyjaśniło się do czego jest Duda, do ..... niczego, no może do łapania wafelków, i jako podręczny długopis.
Nawet się już nie kryją z ty,m że Duda to ..... wpiszcie odpowiednie słowo.

--
Są dwie możliwości, albo istnieje życie we wszechświecie, albo nie.
Obie są przerażające.
Arthur C. Clark.
Edytor zaawansowany
  • czandra1 07.07.19, 11:55
    Apeluje do dudy o wykazanie odwagi, niech mnie Paweł nie rozśmiesza, już mu lepiej wychodzi śpiewanie do kotleta niż politykowanie.
    Dlatego apeluję do Pana Prezydenta o odwagę, niezależność od partii rządzącej, i o jak najszybsze wyznaczenie terminu wyborów. Pozwolę sobie przypomnieć, że został Pan wybrany na Prezydenta RP głosami nie tylko wyborców obecnej partii władzy. Głosowali na Pan też ludzie popierający inne ugrupowania, w tym także część z ponad 3 milionów obywateli, którzy w 2015 r. poparli moją kandydaturę na Prezydenta RP

--
    Niezwłocznie potrzebuję czcionki do sarkazmu.
  • man_sapiens 07.07.19, 12:08
    Jak sie gra na dudach? Najpierw duda się nadyma, potem się z niej powietrze wypuszcza przez piszczałkę.

--
    Problem pedofilii nie dotyczy tylko Kościoła. Ale Kościół to jedyna znana mi instytucja, która pomaga ukrywać pedofilów i ich zbrodnie Jażdżewski
  • yoma 07.07.19, 12:37
    A, to dlatego tak wrzeszczy?

--
    Nie jestem człowiekiem w swoim wieku. Jestem człowiekiem w wieku kogoś o wiele młodszego.
  • wsk175 07.07.19, 15:07
    sodówa wali w dekiel popychadłu kaczemu.
  • buldog2 07.07.19, 12:17
    Do dyskretnych spotkań z prezesem i Martusią Dziewicą, zachwytów nad tyłkiem Dody, lokajowania Obamie i Putinowi, klęczenia przed Trumpem i pogawędek z Ruchadłem Leśnym.

--
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    Partia Interesów Sowieckich - Obraza
    Susanne Abbuehl - The Twilight Turns From Amethyst
  • yoma 07.07.19, 12:37
    Od 4 lat wiadomo, że duda jest od s.ania jako ten aktor od grania, też odkrycie.

--
    Dedicado a todos los casos de abuse sexual por parte de miembros de la Iglesia Cristiana

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka