Dodaj do ulubionych

Gwiazda MM świeci coraz jaśniej

09.07.19, 09:04
Mateusz Stówka-Morawiecki, który zasłynął jako projektant lokomotyw z filmu sfinansowanego przez IPN, tym razem wciela się w rolę przewodnika PTTK w filmie nakręconym za bliżej nieokreślone pieniądze PFN. A nasi milusińscy w napięciu czekają na premierę nowego sezonu Koziołka Matołka, na którą samorządową kasę wyłożył MEN.

innpoland.pl/153487,the-royal-tour-z-mateuszem-morawieckim-koszty-produkcji-dokumentu

--
Prezes komercyjnego banku o zapomodze dla znajomego polityka:

"Zapytajcie go tak po cichu. Ja bym spróbował tak bardziej jednorazowo. Pięć dych czy siedem, czy stówkę mu damy na jakieś badania czy na coś [...] Dajcie mi pełne dossier. Pomyślę i jednorazowo będę mu mógł na pewno coś sprokurować".
Edytor zaawansowany
  • rzewuski1 09.07.19, 09:15
    Bananowa republika, złodziej na złodzieju złodziejem pogania.

--
    Nie ma takich bredni, w które ludzie nie byliby w stanie uwierzyć.
    Stanisław Lem
  • nazimno 09.07.19, 09:25
    ...dlatego ci sie tak dobrze zyje...
  • pies.na.czarnych 09.07.19, 09:36
    Kiedys trzeba bedzie sprawdzic ile wydali na artykuly w zagranicznej prasie chwalace PiS.

--
    Uwaga szczur!
  • nazimno 09.07.19, 09:42
    Twoje brednie tez kosztuja.
  • rzewuski1 09.07.19, 09:44
    Nie tylko sprawdzić ale prokurator i sądy będą miały roboty z tym na wiele lat.

--
    Nie ma takich bredni, w które ludzie nie byliby w stanie uwierzyć.
    Stanisław Lem
  • witek.bis 09.07.19, 09:43
    A tymczasem Czesi oskarżają Polskę o plagiat Bajek z mchu i paproci, których bohaterami są taki wysoki i chudy i taki niski i pękaty.

--
    Prezes komercyjnego banku o zapomodze dla znajomego polityka:

"Zapytajcie go tak po cichu. Ja bym spróbował tak bardziej jednorazowo. Pięć dych czy siedem, czy stówkę mu damy na jakieś badania czy na coś [...] Dajcie mi pełne dossier. Pomyślę i jednorazowo będę mu mógł na pewno coś sprokurować".
  • yoma 09.07.19, 11:15
    :)

--
    Demon Duck of Doom™
  • szwampuch58 09.07.19, 10:14
    marnie skonczyla ta gwiazda MM a ponoc historia lubi siEm powtarzac

--
    www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się