Dodaj do ulubionych

A miało być inaczej

12.07.19, 08:38
i jest, ale jeszcze gorzej, znaczy za rządów Kaczyńskiego 'dojna zmiana" bardziej doi:
wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Polityka/Raport-NIK.-Rekordowe-odprawy-w-spolkach-panstwowych
Edytor zaawansowany
  • man_sapiens 12.07.19, 08:49
    No i jest inaczej. Dawniej w takiej sytuacji mówiono, że to kradzież. Teraz biorą jak swoje.
    --
    Było państwo z dykty, potem państwo z tektury. Teraz mamy państwo z koperty za Brejzą
  • praktykujacyateista 12.07.19, 08:52
    man_sapiens napisał:

> No i jest inaczej. Dawniej w takiej sytuacji mówiono, że to kradzież. Teraz bio
    > rą jak swoje.

I dodaja, że te pieniądze im się należały!
  • sverir 12.07.19, 10:42
    Bo tak trudno o fachowca-patriotę.

--
    „Z Leninem żyj, z Leninem śpij, z Leninem zbieraj kwiatki, z Leninem coś tam jeszcze, życzenia te od matki”
  • szwampuch58 12.07.19, 10:45
    to te slynne lepsze standardy pisowskie,hehehehe

--
    www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
  • x2468 12.07.19, 10:55
    Kiedys o takich mowiono zlodzieje, dzisiaj patrioci ktorzy kradnal iinnym daja wiec im sie nalezy.

--
    Financial Times:
    Polska pod rządami braci Kaczyńskich była pośmiewiskiem Europy.
  • snajper55 12.07.19, 14:11
    x2468 napisał:

> Kiedys o takich mowiono zlodzieje, dzisiaj patrioci ktorzy kradnal iinnym daja
    > wiec im sie nalezy.

To tacy politycy wyklęci. Kradną wszystkim, dają niektórym, przede wszystkim swoim i robią z tego cnotę.

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • erte2 12.07.19, 14:32
    Ja trochę nie na temat, ale ponieważ pisuary mnie zbanowały więc "przyklejam się" tu.

Otóż od paru dni w Szczecinie odbywają się testy systemów alarmowych, co polega na tym że po mieście jeździ szczekaczka z megafonem zapowiadająca je, po czym włączają się syreny i pulsacyjnie wyją przez kilkanaście minut.
    Niby nic takiego, niby jakaś rutyna czy nawet konieczność, ale jakoś przedtem nie było to tak nachalne i ciągle powtarzane; nigdy tez nie trwało to tak długo.
    Więc może jestem już przeczulony, może kombinuję jak koń pod górę, ale...
    1. Syreny alarmowe, zwłaszcza długotrwałe i powtarzane co parę dni wzbudzają podświadomie niepokój, poczucie zagrożenia i po prostu strach.
    2. W sytuacji zagrożenia siłą rzeczy następuje coś w rodzaju konsolidacji, skupienia wokół władzy, niezależnie od tego jaka ona by nie była.
    3. Zbliżają się wybory...

W związku z tym mam pytania do forumowiczów:
    1. Czy dzieje się to również gdzie indziej czy tylko w Szczecinie?
    2. Co o tym sądzicie (to pytanie nie jest skierowane do pisiorów i innych "symetrystów" gdyż z góry znam ich odpowiedź.
  • snajper55 12.07.19, 15:16
    erte2 napisał:

> Ja trochę nie na temat, ale ponieważ pisuary mnie zbanowały więc "przyklejam si
    > ę" tu.
    >
    > Otóż od paru dni w Szczecinie odbywają się testy systemów alarmowych, co polega
    > na tym że po mieście jeździ szczekaczka z megafonem zapowiadająca je, po czym
    > włączają się syreny i pulsacyjnie wyją przez kilkanaście minut.
    > Niby nic takiego, niby jakaś rutyna czy nawet konieczność, ale jakoś przedtem n
    > ie było to tak nachalne i ciągle powtarzane; nigdy tez nie trwało to tak długo.
    > Więc może jestem już przeczulony, może kombinuję jak koń pod górę, ale...
    > 1. Syreny alarmowe, zwłaszcza długotrwałe i powtarzane co parę dni wzbudzają po
    > dświadomie niepokój, poczucie zagrożenia i po prostu strach.
    > 2. W sytuacji zagrożenia siłą rzeczy następuje coś w rodzaju konsolidacji, skup
    > ienia wokół władzy, niezależnie od tego jaka ona by nie była.
    > 3. Zbliżają się wybory...
    >
    > W związku z tym mam pytania do forumowiczów:
    > 1. Czy dzieje się to również gdzie indziej czy tylko w Szczecinie?
    > 2. Co o tym sądzicie (to pytanie nie jest skierowane do pisiorów i innych "syme
    > trystów" gdyż z góry znam ich odpowiedź.

To chyba trochę za wcześnie jak na akcję przedwyborczą.

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • erte2 12.07.19, 16:00
    snajper55 napisał:
    To chyba trochę za wcześnie jak na akcję przedwyborczą.
    Nie będę się upierał; może się mylę. Ale biorąc poprawkę na makiaweliczny charakter głównego pisiora, a także na "wystrzelanie się" z propagandowych chwytów typu emigranci z pasożytami, sędziowie-złodzieje, Smoleńsk, próba (nieudana) "obucia Tuska w Amber Gold, a także wyczerpanie się zasobów służących do przekupienia "seweryna" jestem skłonny przypuszczać że gorączkowo szuka on innych środków i sposobów, szczególnie wobec nadciągającej dla PiS-u apokalipsy w postaci nowej produkcji Patryka Vegi. Atak na "pedałów i lesby" może nie wystarczyć, więc wszystkie chwyty dozwolone.
  • yoma 12.07.19, 15:32
    U mnie (Warszawa) nie ma. Raczej jakaś lokalna nadgorliwość.

Może chemtrailsy :)

--
    -.
  • eiran 12.07.19, 16:17
    U mnie, pod Warszawą (5 km od rogatek) też nic takiego się nie dzieje.
    Ale jest coś innego - od kilku miesięcy, codziennie rano, pomiędzy 5.30 a 6.45 biegam z psem po lesie. Równo o 6.00 robimy sobie postój, zawsze w tym samym miejscu. Od trzech dni, równo o 6.00, zaczynają bić dzwony w oddalonym o kilka km kościele.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • yoma 12.07.19, 16:36
    Nowy gorliwy proboszcz?

--
    Grupa G8. Kraje rozwinięte. Trzeci Świat. IV RP.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka