Dodaj do ulubionych

A dlaczego to ja muszę chwalić "rząd" PiS?

12.07.19, 16:10
Żaden z pisiąt występujący na tym forum, nawet się nie zająknie o sukcesach "rządu", a jest czym, począwszy od 27:1, poprzez Te pieniądze im się należą do Hiperloopa, elektrycznych samochodów, budowę Naszego Promu Narodowego, trzystu tysięcy mieszkań, zalesianie w tempie 32 sadzonek na sekundę lasu polskich, no i mój ulubieniec Przekop Mierzeji, kurde, żaden "rząd" nie miał takich sukcesów.

--
Są dwie możliwości, albo istnieje życie we wszechświecie, albo nie.
Obie są przerażające.
Arthur C. Clark.
Edytor zaawansowany
  • yoma 12.07.19, 16:55
    Czandra kuźwa ale masz publikę w tym wątku :) O ostatnich sukcesach Beci Kloconogiej zapomniałeś.

--
    -.
  • czandra1 12.07.19, 16:57
    A bo tyle sukcesów, że człowiek normalny nie jest w stanie je zapamiętać, wołowej skóry mało, by spisać.

--
    Niezwłocznie potrzebuję czcionki do sarkazmu.
  • yoma 12.07.19, 17:00
    Tys prowda :) Może ktoś jeszcze coś dopisze.

Sprawa Timmermansa 😂😂😂

--
    Black Tusk
  • czandra1 12.07.19, 17:23
    No i najnowsze upadek edukacji, to zasługa Protezy, i brak leków, ale jakby to powiązać, to może wyjść na to że z tym brakiem miejsc w szkołach, przy braku leków, problem sam się rozwiąże, no i znowu wystawiłem laurkę "rządowi".

--
    Obie są przerażające.
    Arthur C. Clark.
  • rzewuski1 12.07.19, 17:42
    Zapomniałeś o stoczniach reaktywowanych przez dojną zmianę. Promy czy wielkie zbiornikowce schodzą z pochylni
    dziesiątkami.

--
    Nie ma takich bredni, w które ludzie nie byliby w stanie uwierzyć.
    Stanisław Lem
  • czandra1 12.07.19, 17:49
    Faktycznie, w Bałtyku taki tłok, że nie ma gdzie kajaka zwodować, a wszystkie one takie piękne, takie szybkie, takie pojemne, aż mi krówki po plecach przebiegły.

--
  • szwampuch58 12.07.19, 18:58
    a "rachmistrz" Mularczyk ,gdzie?.....a Bawaria a nawet dwie nad Wisla,gdzie?

--
    www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
  • rzewuski1 12.07.19, 19:24
    Podobno ambasadorem w Grecji zostanie.

--
    Nie ma takich bredni, w które ludzie nie byliby w stanie uwierzyć.
    Stanisław Lem
  • czandra1 12.07.19, 18:22
    No i uśmiercili J. Kaczyńskiego, ale upamiętnili go tablicą pamiątkową, co to jest za cudownie inteligentny "rząd", aż ręka sama szuka batoga na nich.

--
    Błogosławieni, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.
  • yoma 12.07.19, 18:34
    I oby kłykcin kończystych dostali.

--
    Shylmagoghnar
  • czandra1 12.07.19, 18:39
    Sprawdziłem co to zacz te kłykciny, no i kolacja pooooszła, właściwie to masz rację, ino czy une to wyczują?

--
    Błogosławieni, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.
  • yoma 12.07.19, 21:02
    Przepraszam, nie chciałam. Ale już kiedyś im życzyłam i to chyba nawet w twoim wątku, myślałam, że wiesz :)

--
    Grupa G8. Kraje rozwinięte. Trzeci Świat. IV RP.
  • czandra1 13.07.19, 18:25
    Wiem, ja tylko tak, by podtrzymać dyskurs :)

--
  • yoma 13.07.19, 21:54
    Też cię lubię :) Od samych pisich kolacja może póóóójść, nawet kłykciny niepotrzebne...

--
    Tęp pisiaki: hoduj dziki!
    Chcesz mieć las - posadź Szyszkę.
  • ktos_z_kosmosu 12.07.19, 19:31
    Te wszystkie sukcesy to pryszcz w porównaniu do już całkowitego ogłupienia, lub jak kto woli całkowitego zaprzedania się czemuś, niejakiego Schetyny Grzegorza.
    Nic kaczorowi nie zagrozi, dopóki będzie dysponował takimi sojusznikami jak wymieniony powyżej, plus będący z nim w sojuszu wtyka kościelna, oazowy tępak przypięty do chłopstwa, a i o wielkiej reszcie kościelnych przydupasów wspomnę.
    Czyli próżne wasze zabiegi i starania. Wyraźnie widać, że doświadczamy nie walki o dobrą i mądrą Polskę, tylko walki miedzy sobą jakichś dwóch mafii.
    Smutne.
    Przykro mi że zepsułem wam fajna zabawę.
  • czandra1 12.07.19, 19:41
    > Przykro mi że zepsułem wam fajna zabawę.
    Pochlebiasz sobie.

--
    Obie są przerażające.
    Arthur C. Clark.
  • ktos_z_kosmosu 12.07.19, 20:27
    czandra1 napisał:

> > Przykro mi że zepsułem wam fajna zabawę.
    > Pochlebiasz sobie.

Ani mi w głowie.
    Bawicie się wyszukiwaniem syfu, który w rzeczywistości nie jest przyczyną nieszczęścia tego kraju, a jedynie skutkiem czegoś, co od lat się psuło, a dziś zaczyna śmierdzieć.
    Ten proces gnicia zaczął się od momentu, gdy transformacja ustrojowa poszła w kierunku religijności Polski, powstawania lokalnych klik typu Pan, wójt, władza mundurowa, pleban i zamieniana bibliotek w pijalnie piwa. Moja biblioteka przemianowana została na pijalnię piwa "SZOGUN".
    Chcecie coś ugrać?
    Jeśli tak, to zamiast zawracać sobie głowy nic znaczącymi pierdołami, walcie w źródło.
    To jedyna skuteczna droga.

• taniarada 12.07.19, 20:54
    Kosmos z religią to faktycznie masz nie po drodze.Dla ludzi twojego pokroju religinność to obca strona twojego charakteru.Takie nie dyskretne pytanie?Czy na grobach twoich bliskich są krzyże.A już zaczynałem Cię lubić.
  • ktos_z_kosmosu 12.07.19, 21:09
    taniarada napisał(a):

> A już zaczynałem Cię lubić.

No wiesz?
    Nie usnę dziś z tej rozpaczy.
  • yoma 12.07.19, 21:41
    Ty to masz fanów 😂

--
    Breaking rocks in the hot sun
    They fought the law and the law won
  • ktos_z_kosmosu 12.07.19, 21:53
    yoma napisała:

> Ty to masz fanów 😂

No wiesz, obrastam w legendę

Walczył orzeł z sępami, aż obrósł w legendę
    Niestety, przy okazji podłapał też mendę
    Wszyscy pytają orła - Jak walczyłeś świergol?
    A menda w krzyk - spuściliśmy tym sępom wpierdol!

Autor wiadomy.

• yoma 12.07.19, 22:16
    :) Wiadomy.

--
    Ontborg
  • taniarada 12.07.19, 19:49
    Super Kosmos.Mam coraz większy szacunek do Ciebie.Czaruś dalej żyje w kosmosie i reszta hejterów.Schetyna to człowiek Kaczyńskiego.Idealny w opozycji . Nawet wieśniaki z PSL to zrozumieli.Trzymaj się Ktosiu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka