Dodaj do ulubionych

Joanna Mucha-to ona powinna zastąpić Schetynę.

14.07.19, 09:23
Młoda (43 lata), a doświadczona politycznie, wykształcona, ma charyzmę, potrafi mówić mądrze i bez kartki, a na dodatek ładna.
Uważam, że PO by zyskało po takiej zmianie co najmniej kilka procent.
Niestety Schetyna nie jest i nie będzie takim "Bogiem" dla wyznawców PO jaklm jest Kaczyński dla PiSiej ferajny. Ponadto Kaczyński ma tę przewagę, że do miłości do niego namawiają z ambon, a ciemnogród słucha kieckowych jak wyroczni.
Edytor zaawansowany
  • yoma 14.07.19, 10:06
    Przecież to nie twój pomysł, to czego propagujesz.

Mucha za miętka, tam trzeba chłopa z jajami. Budka, Brejza...

--
    .
  • m.c.hrabia 14.07.19, 10:10
    yoma napisała:

>
    >
    > Mucha za miętka, tam trzeba chłopa z jajami. Budka, Brejza...
    >

nie tylko za miętka również za mdła bez wyrazu, Budka bez ikry, Brejza wymaga szkolenia.
  • yoma 14.07.19, 10:19
    Pisi są po intensywnych szkoleniach i dlatego takie pyskate, nie widzę powodu, dla którego tych nie można przeszkolić.

Jak Budka bez wyrazu? Co buzię otworzy, to mu coś pieje :D

--
    .
  • yoma 14.07.19, 10:21
    Tfu sorry, bez ikry :) Właśnie nie, ikrę ma, tylko w telewizorze niekoniecznie widać.

--
    Ontborg
  • praktykujacyateista 14.07.19, 10:24
    m.c.hrabia napisał:
    > >
    >
    > nie tylko za miętka również za mdła bez wyrazu, Budka bez ikry, Brejza wymaga s
    > zkolenia.

Wymaga zmiany wszystkiego , od nazwiska do facjaty, bo zaufanie do niego Polaków jest bliskie zeru, nawet mniejsze absolutnemu do tej pory liderowi niechęci Kaczyńskiemu.
  • m.c.hrabia 14.07.19, 10:31
    ja nie zachwalam Schetyny, chociaż w grach zakulisowych nie ma sobie równych (co też jest bez znaczenia),
    ja tylko twierdzą ,że Mucha się nie nadaje.
  • yoma 14.07.19, 10:37
    Do gier zakulisowych nie trzeba być przewodniczącym.

Dawaj Budka!

--
    .
  • m.c.hrabia 14.07.19, 10:40
    yoma napisała:

> Do gier zakulisowych nie trzeba być przewodniczącym.
    >
    > Dawaj Budka!
    >

Budka się nie nadaje.
  • yoma 14.07.19, 11:48
    A kto się nadaje wg ciebie? Z ciekawości pytam, niezaczepnie.

--
    Dedicado a todos los casos de abuse sexual por parte de miembros de la Iglesia Cristiana
  • yoma 14.07.19, 21:47
    Cisza.

--
    Uwaga Miemiec!
  • praktykujacyateista 14.07.19, 10:42
    m.c.hrabia napisał:

> ja nie zachwalam Schetyny, chociaż w grach zakulisowych nie ma sobie równych (c
    > o też jest bez znaczenia),
    > ja tylko twierdzą ,że Mucha się nie nadaje.

Siemoniak, mógłby być.
    Sikorski- za duży jastrząb.
    Brejza?
    Budka ?
    Szejnfeld?
    Czy może Kierwiński?
  • no-popis 14.07.19, 10:43
    praktykujacyateista napisał:

> m.c.hrabia napisał:
    >
    > > ja nie zachwalam Schetyny, chociaż w grach zakulisowych nie ma sobie równ
    > ych (c
    > > o też jest bez znaczenia),
    > > ja tylko twierdzą ,że Mucha się nie nadaje.
    >
    > Siemoniak, mógłby być.
    > Sikorski- za duży jastrząb.
    > Brejza?
    > Budka ?
    > Szejnfeld?
    > Czy może Kierwiński?

...kutka ta ławka :)

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • praktykujacyateista 14.07.19, 11:01
    no-popis napisała:
    >
    > ...kutka ta ławka :)
    >
    >
    KAczyński, albo Kaczyński, albo Kaczyński!
  • no-popis 14.07.19, 11:16

> no-popis napisała:
    > >
    > > ...kutka ta ławka :)
    > >
    > >
    > KAczyński, albo Kaczyński, albo Kaczyński!
    Kaczyński jest po przeciwnej stronie moich przekonań podobnie jak jego siostra PO.
    Nierozgarnięci, sfrustrowani , nie potrafiący zrozumieć prostych postów a tym bardziej zwolennicy Joanny Muchy jako lidera partii opozycyjnej .... mogą mieć z tym problem.

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • no-popis 15.07.19, 18:01

> no-popis napisała:
    > >
    > > ...kutka ta ławka :)
    > >
    > >
    > KAczyński, albo Kaczyński, albo Kaczyński!

Pozdrów ode mnie wszystkich w waszym szpitalu.

--
  • m.c.hrabia 14.07.19, 10:48
    z wymienionych może Kierwiński ma zadatki, Siemoniak w żadnym przypadku, chyba że przejdzie mutację.
  • yoma 14.07.19, 11:49
    Arłukowicz? Ma jaja.

--
    Mycie siusiaka to prosta droga do masturbacji.
    Dlatego zdrowe siły Narodu myciu siusiaka mówią NIE.
  • m.c.hrabia 14.07.19, 12:07
    ma , ale jest trochę nadpobudliwy.
  • yoma 14.07.19, 12:10
    I OK, to dobry na czoło :)

--
    Ontborg
  • no-popis 14.07.19, 12:13
    m.c.hrabia napisał:

> ma , ale jest trochę nadpobudliwy.
    Jest nadpobudliwy.
    Zwracam wam jednak lemingi uwagę na to, że w ogóle nie koncentrujecie się na potencjale intelektualnym omawianych przez was kandydatów. Tu , od lat, jest wasz problem.
    Otóż piszecie o tym, że Mucha jest ładna, że ktoś sprawny gabinetowo, ktoś nadpobudliwy ale w ogóle nie jest wam potrzebny, nawet nie POmyśleliście o tym, że potrzebny jest Ktoś ...MĄDRY.

--
  • praktykujacyateista 14.07.19, 19:34
    no-popis napisała:

> m.c.hrabia napisał:
    >
    > > ma , ale jest trochę nadpobudliwy.
    > Jest nadpobudliwy.
    > Zwracam wam jednak lemingi uwagę na to, że w ogóle nie koncentrujecie się na po
    > tencjale intelektualnym omawianych przez was kandydatów. Tu , od lat, jest was
    > z problem.
    > Otóż piszecie o tym, że Mucha jest ładna, że ktoś sprawny gabinetowo, ktoś nadp
    > obudliwy ale w ogóle nie jest wam potrzebny, nawet nie POmyśleliście o tym, że
    > potrzebny jest Ktoś ...MĄDRY.
    >
    >
    >
    Tak mądry, czy jeszcze mądrzejszy, bardziej"
    www.youtube.com/watch?v=s1ZHa1_-R0k
  • no-popis 14.07.19, 19:40

> no-popis napisała:
    >
    > > m.c.hrabia napisał:
    > >
    > > > ma , ale jest trochę nadpobudliwy.
    > > Jest nadpobudliwy.
    > > Zwracam wam jednak lemingi uwagę na to, że w ogóle nie koncentrujecie się
    > na po
    > > tencjale intelektualnym omawianych przez was kandydatów. Tu , od lat, je
    > st was
    > > z problem.
    > > Otóż piszecie o tym, że Mucha jest ładna, że ktoś sprawny gabinetowo, kto
    > ś nadp
    > > obudliwy ale w ogóle nie jest wam potrzebny, nawet nie POmyśleliście o ty
    > m, że
    > > potrzebny jest Ktoś ...MĄDRY.
    > >
    > >
    > >
    > Tak mądry, czy jeszcze mądrzejszy, bardziej"
    > www.youtube.com/watch?v=s1ZHa1_-R0k

Z po co ty mi to zamieszczasz.
    Mam ci odpowiedzieć spotami z Komorowskim czy Kopacz?
    Zwróciłem uwagę, że wy lemingi dyskutujecie tu o potencjalnym następcy Schetyny i bierzecie pod uwagę urodę, dykcję, zdolności dio intryg a nie interesuje was intelekt takiego kandydata co ...o was świadczy i jest przyczyną waszych klęsk.
    Nie zrozumiałeś tego ?

--
  • praktykujacyateista 15.07.19, 10:14
    no-popis napisała:

> prakt
    > > Tak mądry, czy jeszcze mądrzejszy, bardziej"
    > > www.youtube.com/watch?v=s1ZHa1_-R0k
    >
    > Z po co ty mi to zamieszczasz.
    > Mam ci odpowiedzieć spotami z Komorowskim czy Kopacz?
    > Zwróciłem uwagę, że wy lemingi dyskutujecie tu o potencjalnym następcy Schetyny
    > i bierzecie pod uwagę urodę, dykcję, zdolności dio intryg a nie interesuje was
    > intelekt takiego kandydata co ...o was świadczy i jest przyczyną waszych klęsk
    > .
    > Nie zrozumiałeś tego ?
    Kretyńskiej walki geniusza ze słuchawka nic nie przebije, nawet najgorsze wyrazy współczucia Wypitnego.
  • praktykujacyateista 14.07.19, 14:23
    yoma napisała:

> Arłukowicz? Ma jaja.
    >
    ZA duże, tak jak Sikorski.
  • yoma 14.07.19, 14:38
    Współczuję twoich kompleksów.

--
    -.
  • no-popis 15.07.19, 07:40
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • eiran 15.07.19, 09:00
    ludzikow już zapomniał, jak nazywał Sikorskiego idiotą. Ale co tam, zważywszy że zapomniał o swoim entuzjazmie przy okazji zgłoszenia kandydatury Ogórek przez Millera.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • eiran 15.07.19, 10:01
    Reakcja moderacji wydaje mi się przesadna. W skasowanym wpisie ludzikow chwalił inteligencję i kreatywność Sikorskiego, twierdząc, że zwolennicy PO wolą kandydatów mniej inteligentnych, za to bardziej podporządkowanych linii partii. To prawda, że ten sam ludzikow, całkiem niedawno, twierdził że Sikorski to idiota i zdrajca, a jego żona to antypolska Żydówka, ale akurat w tym wątku tego nie było.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • praktykujacyateista 15.07.19, 10:16
    eiran napisał:

> ludzikow już zapomniał, jak nazywał Sikorskiego idiotą. Ale co tam, zważywszy ż
    > e zapomniał o swoim entuzjazmie przy okazji zgłoszenia kandydatury Ogórek przez
    > Millera.
    >
    Z tą Ogórek, to Miller rzeczywiscie się wygłupił jeszcze bardziej niz Jarozbaw z Wypitnym.
  • eiran 15.07.19, 10:37
    Miller dał się uwieść w miarę młodej, atrakcyjnej kobitce, oddelegowanej do tego zadania przez PiS.
    Od początku zadaniem Ogórka było dyskredytowanie Komorowskiego, co powiodło się nie najgorzej (to Ogórek powielało historyjki o rzekomym skakaniu po krzesłach). Miller powinien po prostu przyznać, że dał się wymanewrować, ale chyba go na to nie stać.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • m.c.hrabia 15.07.19, 11:03
    dlatego nie potrafię zrozumieć, dlaczego dostał od Schetyny nagrodę w postaci lukratywnej posadki Brukselskiej, musiało być drugie dno, coś ma na Schetynę.
  • eiran 15.07.19, 11:27
    A ja potrafię. To była cena za wpuszczenie Czarzastego do Koalicji.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • m.c.hrabia 15.07.19, 11:36
    po kiego mu Czarzasty, tego też nie potrafię zrozumieć.
  • eiran 15.07.19, 11:41
    Generalnie, człowiek czuje się o wiele mądrzejszy, kiedy zna wyniki wyborów. Schetyna, słusznie czy nie, uważał że kandydaci typu Cimoszewicz, Miller i Belka, przydadzą się do podciągnięcia wyniku. Nie przydali się, bo olali kampanię, choć do PE weszli. Teraz można utyskiwać nad głupotą Schetyny.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • m.c.hrabia 15.07.19, 11:55
    pełna zgoda, łatwo krytykować po,
    ale w sprawie Millera i częściowo Belki krytykowałem przed, Cimoszewicza, masz rację po fakcie.
  • eiran 15.07.19, 12:03
    Nigdy nie oddałbym głosu ani na Millera, ani na Kopacz, ale ponieważ nie czuję się ekspertem od Wielkopolski, to jestem gotów uznać, że ktoś wiedział, że tam ta para ma szanse. Do Belki mam trochę szacunku, także po nagranej rozmowie z Sienkiewiczem. Cimoszewicz olał kampanię i dlatego czuję się oszukany - bo mimo wszystkich oporów zagłosowałem na niego.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • m.c.hrabia 15.07.19, 14:35
    też się czuję oszukany , ale mam połowiczną satysfakcję, coś mnie w ostatniej chwili ruszyło i oddałem głos na Hübner
  • yoma 15.07.19, 14:55
    Znaczy głosowałeś na Cimoszewicza dla kampanii?

--
    Breaking rocks in the hot sun
    They fought the law and the law won
  • eiran 15.07.19, 15:00
    Znaczy głosowałem na Cimoszewicz, ponieważ był jedynką, natomiast ponieważ przez większość czasu trwania kampanii byłem poza Warszawą, więc nie wiedziałem, że Cimoszewicz olał kampanię. Gdybym wiedział, zagłosowałbym na kogoś, kto nie olał.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • yoma 15.07.19, 15:23
    Idzis, a ja głosowałam na Cimoszewicza, ponieważ uważam, że ma coś pod sklepieniem czaszki.

--
    The Boot Redemption
  • eiran 15.07.19, 15:29
    Ja mu tego nie odmawiam, ale uważam, że jego psim obowiązkiem było włączenie się w kampanię. Głosy w wyborach pozyskuje się nie tylko dla siebie ale i dla listy z której się startuje. Rozumiem, że p. Włodzimierz jest chory itp. Ale nawet w dniu, w którym miał wypadek (a była to bodaj niedziela), nie przebywał w Warszawie i w okręgu, z którego startował, tylko w Hajnówce.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • jureek 15.07.19, 17:00

> yoma napisała:
    >
    > > Arłukowicz? Ma jaja.
    > >
    > ZA duże, tak jak Sikorski.

Wręcz przeciwnie. Arłukowicz nie ma jaj, jest mocny tylko w gębie, a jak przyjdzie co do czego to wymięka, tak jak wymiękł przed koncernami farmaceutycznymi i amerykańską ambasador. Jeszcze w styczniu na komisji zdrowia, której przewodniczy, obiecywał złożenie wniosku o wotum nieufności dla ministra zdrowia w związku z aferą lekową w ministerstwie. Dyskusja nad wnioskiem mogłaby być okazją do pokazania, jak to rząd pisowski robi dobrze koncernom kosztem pacjentów, czy jak to ambasador USA wpływa na kształt listy leków refundowanych. Pewnie Arłukowicz obawiał się, że przy okazji mogą wyjść na światło dzienne podobne praktyki w czasach jego ministrowania, więc na wszelki wypadek nie wywołuje wilka z lasu. Obiecał, obietnicy nie dotrzymał i liczy, że wyborcy mają krótką pamięć. Takie to on ma jaja. Żałosne.
  • eiran 14.07.19, 21:10
    Nie przepadałem za Arłukowiczem, kiedy trafił do rządu Tuska jako sekretarz stanu i pełnomocnik do czegoś tam. Pamiętałem skąd przyszedł (z klubu sld, bo w partii nie był), że razem z Hofmanem wdzięczyli się do siebie we wspólnym froncie przeciw rządowi, pamiętałem dziwaczne zachowania w komisji hazardowej, kiedy porównywał "prześladowania" Kempy do torturowania Antoniny w "Przesłuchaniu".
    Ale potem przeczytałem stenogramy z jego negocjacji, jako ministra zdrowia, z lekarzami z "Porozumienia Zielonogórskiego" i nabrałem do niego szacunku. Jak dla mnie, spokojnie mógłby być frontmanem opozycji.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • no-popis 14.07.19, 10:45
    m.c.hrabia napisał:

> ja nie zachwalam Schetyny, chociaż w grach zakulisowych nie ma sobie równych (c
    > o też jest bez znaczenia)
    ,]
    zastanów się czy aby na pewno to chcałeś napisać ;)
    > ja tylko twierdzą ,że Mucha się nie nadaje.
    No to na tym forum zaliczasz się dzisiaj (ale jaja ! ale jaja !) do elity intelektualnej oPOzycji.

--
  • praktykujacyateista 14.07.19, 10:16
    yoma napisała:

> Przecież to nie twój pomysł, to czego propagujesz.
    >
    > Mucha za miętka, tam trzeba chłopa z jajami. Budka, Brejza...
    >
    Skąd wiesz, że nie ma jaj? Posłuchaj jak sobie daje radę w dyskusji praktycznie na każdy temat.
    W naszej historii było już kilka tzw bab z jajami, np taka Ewa Spychalska.
  • yoma 14.07.19, 10:19
    Yep, sure, i Róża Luksemburg.

--
    .
  • yoma 14.07.19, 10:35
    Wiem.

--
    Tęp pisiaki: hoduj dziki!
    Chcesz mieć las - posadź Szyszkę.
  • no-popis 14.07.19, 10:42
    ...jest tyPOwy dla obecnej stanu intelektualnego oPOzycji i jej fanów.
    Nic dziwnego, że Miller dogadał się ze Schetyną bo miał POdoby POmysł z Magdaleną Ogórek na prezydenta RP.

--
  • no-popis 14.07.19, 11:29
    youtu.be/g9JKDfHomiU?t=16

--
  • praktykujacyateista 14.07.19, 14:28
    no-popis napisała:

> youtu.be/g9JKDfHomiU?t=16
    >
    Idioto, to było 7 lat temu!
    Zobacz jak wtedy twój guru się błaźnił przed większą widownią niz radio zet, a był wtedy dużo bardziej dorosły od Muchy:
    joemonster.org/filmy/81601
  • no-popis 14.07.19, 12:43
    ...forum pogrobowym PO.

--
  • nazimno 14.07.19, 14:37
    ... i "ladnie" spiewa...
  • x2468 14.07.19, 21:32
    Bardzo ladnie, mistrzowskie wykonanie:
    www.youtube.com/watch?v=pxvx0g5gmAA

--
    Financial Times:
    Polska pod rządami braci Kaczyńskich była pośmiewiskiem Europy.
  • no-popis 15.07.19, 06:17
    x2468 napisał:

> Bardzo ladnie, mistrzowskie wykonanie:
    > www.youtube.com/watch?v=pxvx0g5gmAA
    >
    PO ma problem z własnym suwerenem ze świadomością praktykującego ateisty i z wyemanowanymi przez takiego suwerena liderów na "kutkiej ławce" typu Joanna Mucha.

--
  • haen2010 15.07.19, 16:26
    Jej nieprzeciętna uroda i zdrowy pomyślunek ją załatwiły. Kopaczowa i inne harpie wokół Tuska.

Miała tamtych lat dobrze poukładaną ekonomikę medycyny. No to zrobili ją ministrem od sportu. Baby są wprost straszne gdy widzą taką konkurentkę. Nie ma na to siły.

Miała też osobiste kłopoty. Jakoś to wytrzymała i ciągle jeszcze jest w polityce.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka