Dodaj do ulubionych

Bp Dec na Jasnej Górze straszy osobami LGBT. "Na r

15.07.19, 01:56
Bp Dec na Jasnej Górze straszy osobami LGBT.
Ogłasza - "Na razie nie ma gilotyny i więzień dla chrześcijan"

1. Facet , chodzący na co dzień w czarnej sukience, a od święta wkładający różowo-fioletową z koronkami, ma pretensję o przebieranie chłopców w sukienki w przedszkolach (ani słowa nie wspomina przy tym o noszeniu spodni przez dziewczynki/dziewczyny/kobiety/staruszki) oraz o kolorowo ubranych/umalowanych mężczyzn, RAZ do roku chodzących na marsze i parady.
2. Gość noszący na głowie w pracy odwróconą papierową torbę po cukrze, zaprojektowaną jakieś 1000 lat temu pod inną szerokością geograficzną i w innych warunkach kulturowo-symboliczno-społecznych, ma pretensję do kogoś w durszlaku na głowie.
3. Przedstawiciel największego właściciela ziemskiego w Polsce, korzystający z nielegalnych (bo nieodwoływalnych, a pozakonstytucyjnych) zwrotów majątku w ramach zblatowania z władzami świeckimi na gruncie wybiórczej reprywatyzacji (nielegalnej, bo będącej niekonstytucyjnym przywilejem) oraz korzystający rokrocznie (jednocześnie) z funduszu utworzonego jeszcze przez komunistów 69 lat temu jako wynagrodzenie za tamten odebrany majątek (już raz oddany), narzeka na prześladowania swojej Watykańskiej Korporacji Finansowej.
4. Funkcjonariusz Watykańskiej Korporacji Finansowej, dla niepoznaki nazywanej Kościołem Katolickim , która po 1050 latach działalności nie potrafiła przekonać do swych zasad moralnych społeczeństwa, ale poprzez sojusz z władzą (wszelką i zawsze) wpływa wbrew woli większości społeczeństwa na prawo stanowione, ale za to w całkowitej symbiozie z większością zastraszonych przez siebie polityków, uskarża się na wyimaginowane zagrożenia dla siebie, na agresję i usuwanie z życia publicznego.
5. Dzidzia-piernik, szczująca na inaczej myślących, nie-członków swej Watykańskiej Korporacji Finansowej, osoby o innej niż heteroseksualna orientacji seksualnej, robi publicznie płakusiu, że jest obiektem nienawiści.
6. Mężczyzna żyjący w celibacie zaleca słuchaczom życie małżeńskie, reklamując stosunki heteroseksualne, których sam (przynajmniej deklaratywnie) unika przez całe życie.
7. Reprezentant społeczności złożonej w 100% z mężczyzn, zgłasza aspiracje do określania pozycji kobiet w życiu zawodowym i rodzinnym (twierdząc jednocześnie przy tym, że gender nie istnieje, choć jego poglądy są przepojone stereotypami płciowymi i wynikając z różnicującego podejścia do osoby ludzkiej ze względu na jej płeć - podobnie w jego Watykańskiej Korporacji Finansowej, gdzie płeć jest kryterium nadrzędnym, decydującym o miejscu danej osoby w hierarchii).
ŚWIAT STANĄŁ NA GŁOWIE.
Na szczęście tylko w Polsce.

My takim dżenderom co to w sukienkach - idźcie swoją drogą, narzucajcie swoje wymyślone przez waszych starców poglądy, nakazy, zakazy swoim wyznawcom.
Obracajcie się we własnym towarzystwie, nie narzucajcie się ze swoimi poglądami, przekonaniami.
Dlaczego uważacie, że wasza racja jest najbardziej - w imię tej racji paliliście na stosach.
Nie pchajcie, pociągajcie!
Edytor zaawansowany
 • inocom 15.07.19, 02:37
  Zastanawiałaś się jak to jest, że jak wykopią jakiś szkielet to określają go kobieta, mężczyzna, a nie LGTBG+?  --
  Aby dowiedzieć się kto naprawdę usiłuje Tobą rządzić, sprawdź po prostu kogo nie wolno Ci komentować.
 • man_sapiens 15.07.19, 15:57
  > Zastanawiałaś się jak to jest, że jak wykopią jakiś szkielet to określają go ko
  > bieta, mężczyzna, a nie LGTBG+?

  Cyba, że to Pułaski / Pułaska, żabciu.

  --
  J.Woleński: w obecnej Polsce ma miejsce daleko idące przenikanie się partii i państwa,[...]jak to było w czasach słusznie minionych, gdy państwo działało wedle zasady: partia kieruje, rząd rządzi. Dawniej działo się to w imieniu ludu pracującego miast i wsi – obecnie rolę tę przejął suweren
 • inocom 15.07.19, 17:03
  man_sapiens napisał:

  > > Zastanawiałaś się jak to jest, że jak wykopią jakiś szkielet to określają
  > go ko
  > > bieta, mężczyzna, a nie LGTBG+?
  >
  > Cyba, że to Pułaski / Pułaska, żabciu.

  Dalej są tylko dwie płci.  --
  Aby dowiedzieć się kto naprawdę usiłuje Tobą rządzić, sprawdź po prostu kogo nie wolno Ci komentować.
 • man_sapiens 15.07.19, 16:02
  Dec mówi: Dziś na Jasnej Górze mówimy "nie" dla marszów równości

  A może byście tak, tow. biskupie, powiedzieli "NIE" pedofilii?
  To, że ktoś jest LGBT nikogo nie krzywdzi. Pedofilia jest krzywdzeniem bezbronnych dzieci.

  Ksiądz Pawłowicz za molestowanie pięciu ministrantów trzy lata spędził w więzieniu. Zamiast kary od biskupa dostał parafię pod Odessą i pełną swobodę. Prowadził rekolekcje, miał ministrantów, z jednym był na wycieczce we Włoszech. W 2017 roku wrócił do Polski, w grudniu na Kaszubach prowadził rekolekcje. Kuria nie chce powiedzieć, gdzie jest teraz

  Zakłamane bydlaki.

  --
  Problem pedofilii nie dotyczy tylko Kościoła. Ale Kościół to jedyna znana mi instytucja, która pomaga ukrywać pedofilów i ich zbrodnie Jażdżewski
 • rzewuski1 15.07.19, 16:08
  Szkoda ze nie wspomniał o szatanie, mękach w czyśćcu i katuszach w piekle gdzie diabeł będzie torturował grzeszków czyli gotował w smole , przypiekał itd przez cała wieczność . A to wszystko wymyślił dobry bóg który nas kocha.

  --
  Nie ma takich bredni, w które ludzie nie byliby w stanie uwierzyć.
  Stanisław Lem
 • ukos 15.07.19, 16:40
  Ten Dec bardzo ubliżał neopogaństwu. Atakował już nie tylko samo neopogaństwo, ale i osoby, które jego zdaniem z powodu neopogańskich przekonań powinny być napiętnowane i prześladowane (np. ograniczeniem prawa do ekspresji swoich poglądów). Ten buc daje sobie inkwizycyjne "prawo" do uciskania nie podzielających wiary w jego bóstwo. Moim zdaniem jest to kodeksowa ciężka obraza uczuć religijnych tych osób. Gdyby moich, to niewątpliwie wystąpiłbym o ściganie. Może jakiś prawnik wystąpiłby z wnioskiem o ściganie z urzędu?
  --
  ka*prawica
  * to
  Rak płuc+, chcesz na to umrzeć? Głosuj na PiS!
  Zatruje Cię wunglem i pozbawi opieki zdrowotnej.
 • m.c.hrabia 15.07.19, 17:25
  wieprz

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka