Dodaj do ulubionych

Szydło dołuje coraz bardziej!

15.07.19, 21:21
Znowu przegrała w PE 19:34
Edytor zaawansowany
  • kawa_poranna 15.07.19, 21:30
    Wybranie tam Szydło co by dało dla Polski?
    Niekumata, chytra baba z Brzeszcz, żadnych języków obcych, wykształcenia i zdolności negocjacyjnych.
    Zassała kasę znienawidzonej przez nią UE i ssie.
    Jak tasiemiec.
  • szwampuch58 15.07.19, 21:34
    tam malo wiesz zaprzancu jeden,w sprawach wynagrodzenia zalatwila by nasza klocnoga dla Wolakow dodatkowe 500+Wolak

--
    www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
  • eiran 15.07.19, 21:36
    Praca dla kilkorga (tak pod dziesięć) pisiackich urzedników na koszt PE. Przewodniczący komisji ma swoje biuro, w którym może zatrudnić parę osób, a przecież w gronie pisiackich rodzin są pewnie prawnicy, może nawet ktoś zna jakiś obcy język. Ale z drugiej strony, jak by nie patrzeć, pani Birgfellnerowa też rozpoczynała karierę międzynarodową w PE (w biurze posła Wojciechowskiego), a potoczyło się nie najlepiej.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • yoma 15.07.19, 22:00
    >są pewnie prawnicy

Duda, kaczyński, martusia trojga nazwisk... 😁

--
    Demon Duck of Doom™
  • eiran 16.07.19, 07:13
    Nazwisk to chyba czworga (w tym jedno po ojcu i stryju).

--
    Przez 14 lat ayran.
  • yoma 16.07.19, 10:58
    Możliwe. Straciłam rachubę, a nie zależy mi na martusi aż tak, żeby jej nazwisk pilnować.

--
    .
  • buldog2 16.07.19, 14:44
    Ściągnęłaby w Brukseli wszystkie unijne szmaty.
    Później razem z panną Krysią by je spaliła.

--
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    Partia Interesów Sowieckich - Obraza
    Susanne Abbuehl - The Twilight Turns From Amethyst
  • szwampuch58 15.07.19, 21:32
    kwiaciarnie przy lotnisku sie ciesza,bukiety kwiatow na przywitanie "sukcesu" pisiory wykupia wszystkie

--
    www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
  • yoma 15.07.19, 21:58
    A o co poszło tym razem? Pytam, bo nie wiem, nie było mnie, mam usprawiedliwienie.

--
    Demon Duck of Doom™
  • yoma 15.07.19, 22:02
    OK już wiem :D

--
    Grupa G8. Kraje rozwinięte. Trzeci Świat. IV RP.
  • man_sapiens 15.07.19, 22:09
    Całkiem zgłupiałeś? Szydło odniosła sukces. Zlikwidowała przeklętą liczbę 27. Czyli wstała z kolan i rzuciła na kolana 34 europosłów!
    --
    Naprawdę, lepiej, żebyśmy nie rozmawiali przy kamerach[...]Jest taka prośba o to, aby nas popierać, a nie przeszkadzać Kaczyński do niepełnosprawnej skarżącej się na niewystarczającą pomoc państwa i pogardę ze strony rządzących
  • yoma 15.07.19, 22:11
    Tydzień temu wstała z jednego kolana, teraz z drugiego i to nawet bardziej 😂😂

--
    Uwaga Miemiec!
  • buldog2 15.07.19, 23:06
    Głupi wątek i bez związku z rzeczywistością.
    Warto się zastanowić, jakiego rodzaju wielkie zwycięstwo odniosła Szydło i jak przedstawią je siostry Karnowskie.

--
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    Partia Interesów Sowieckich - Obraza
    Susanne Abbuehl - The Twilight Turns From Amethyst
  • ta 15.07.19, 23:34
    Odniosła zwycięstwo moralne, które warte jest najwięcej. Pokazała, jak zepsute i skorumpowane są elity europejskie, które nie intelekt, przygotowanie merytoryczne i uczciwość mają na uwadze przy wyborze władz PE, ale prywatę i mściwość.

Można cytować powyższe w TVP, to suwenir zrozumie.
  • weteran-czasu 15.07.19, 23:52
    Co to znaczy zepsute elity?
    Ludzie jej po prostu na przewodniczącą komisji nie chcą i tyle.
    Nie ufają jej, nie lubią jej, nie cieszy się u nich autorytetem i tyle.
    W wyborach przegrywa i nic dziwnego.
    To nie ten czas aby Europa wybierała na stanowiska tych, którzy zasłużyli się pluciem na UE, flagi UE nazywali szmatami,
    za podatniczą kasę wylewali sobie pod dom asfalty, poniżali innych nazywając ich gorszą zmianą, niszczyli struktury instytucji w Polsce i szerzyli w XXI wieku wyimaginowane brednie rodem ze średniowiecza.
    Tak działa demokracja w odróżnieniu od tego jak działa dyktatura.

• yoma 16.07.19, 00:06
    Ta miała czcionkę do sarkazmu :)

--
    Tęp pisiaki: hoduj dziki!
    Chcesz mieć las - posadź Szyszkę.
  • weteran-czasu 16.07.19, 00:16
    Zgoda :))))
    Z rozpędu i pośpiechu nie doczytałem do końca i tak wyszło :(
  • yoma 16.07.19, 00:30
    Nie przejmuj się, zdarza się :)

--
    The Boot Redemption
  • ta 16.07.19, 00:46
    Weteranie, zdarza się, nie szkodzi :) ujęła mnie twoja odpowiedż, pozdrawiam.
  • weteran-czasu 16.07.19, 16:46
    Jeszcze raz I'sorry!
  • ktos_z_kosmosu 16.07.19, 00:29
    Stracił tylko PiS i tylko finansowo.
    Określona procentem kwota z pensji europosła dla partii macierzystej będzie niższa. Prócz potrzeby wyrugowania z krajowej sceny odpadów ze swojej sieni, po to konkretnie tych Kaczyński wysłał. Dobrze wie, że poza ich posłuszeństwem wobec pana, czyli wobec niego, to bezużyteczne odpady i wie on, że ci będąc na takim stołku, czy innym, w PE nie mają najmniejszych szans na ugranie czegokolwiek.
  • yoma 16.07.19, 11:02
    Ale wiecie co - zarąbiście jest patrzeć na te pisi takie zdziwione, że jak to, oni nie podnoszą łapek tak jak MY chcemy? I nie mamy na nich żadnych haków, żeby podnosili łapki? I... 😁

--
    Ontborg
  • sverir 16.07.19, 11:52
    Zdziwiona to jest co najwyżej Beata "wartości europejskie" Szydło, bo ona chyba naprawdę wierzy w pierdoły, które klepie. Decydenci partyjni lepiej od niej wiedzą i rozumieją, że ostatnie kilkanaście lat PiS to podważanie wartości europejskich.

--
    „Z Leninem żyj, z Leninem śpij, z Leninem zbieraj kwiatki, z Leninem coś tam jeszcze, życzenia te od matki”
  • yoma 16.07.19, 14:15
    Miałam na myśli te pisi, co w Brukseli. Decydentów w Brukseli nie ma.

--
    Tęp pisiaki: hoduj dziki!
    Chcesz mieć las - posadź Szyszkę.
  • eiran 16.07.19, 14:21
    Myślę że jojo, to taki prawie decydent. Bardzo jestem ciekaw, kto namówił Becię, by drugi raz zgłosiła się do kandydowania. I czy jak jej to zaproponuje po raz trzeci, to Becia znowu wystartuje.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • wsk175 16.07.19, 14:23
    becia ambitna jest, jeden dzwon limuzyną też jej nie wystarczył.
  • ta 16.07.19, 18:19
    Szydło jest manipulowana, na co pozwala jej tępota i wykształcone latami katolickiej indoktrynacji posłuszeństwo dla „autorytetów” w jej wypadku dla prezesa. Kolejna klęska spowodowała, że jej niechęć do struktur UE i całej wspólnoty jeszcze wzrosła. Agresja tępego osła będzie użyta na potrzeby politycznego rynku wewnętrznego-pani Szydło będzie z pełnym zaangażowaniem i przekonaniem głosić upadłość moralną Unii. Po to została wystawiona po raz drugi, żeby się zagotowała. Ot głupia ty!
  • snajper55 16.07.19, 18:49
    ta napisała:

> Szydło jest manipulowana, na co pozwala jej tępota i wykształcone latami katoli
    > ckiej indoktrynacji posłuszeństwo dla „autorytetów” w jej wypadku dla prezesa.
    > Kolejna klęska spowodowała, że jej niechęć do struktur UE i całej wspólnoty jes
    > zcze wzrosła. Agresja tępego osła będzie użyta na potrzeby politycznego rynku w
    > ewnętrznego-pani Szydło będzie z pełnym zaangażowaniem i przekonaniem głosić up
    > adłość moralną Unii. Po to została wystawiona po raz drugi, żeby się zagotowała
    > . Ot głupia ty!

To jeden powód. Drugi to chęć osłabienia pozycji Szydła w PiS. Prezes nie lubo takich, co to osiągają sukcesy a widocznie haków na Szydło mu brakuje.

Powód trzeci to możliwość pokazywania suwerenowi jak do gnębiOM chrześcijan w tym Jewrosojuzie.

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • yoma 16.07.19, 19:24
    I mały ptaszek mi mówi, że tym razem prezes przestrzelił. Co mnie cieszy :)

--
    Över. Killer.
  • yoma 16.07.19, 14:51
    Jasne. Becia startuje 27 razy.

Cóż za piękny początek kadencji... :)

--
    ...
  • yoma 16.07.19, 14:52
    >kto namówił Becię,

Biedroń :))))

--
    Ontborg
  • eiran 16.07.19, 14:35
    się nie dogadali

wyborcza.pl/7,75399,24998227,wyborcza-i-die-welt-ujawniaja-skad-druga-porazka-beaty.html#s=BoxWyboMT

--
    Przez 14 lat ayran.
  • eiran 16.07.19, 14:38
    Kartofel stawiał nierealistyczne żądania:

www.welt.de/politik/deutschland/article196912137/Paul-Ziemiak-warb-bei-Jaroslaw-Kaczynski-fuer-Ursula-von-der-Leyen.html

--
    Przez 14 lat ayran.
  • m.c.hrabia 16.07.19, 14:53
    jakie?
  • eiran 16.07.19, 15:34
    Tego informatorzy niemieckiej gazety nie piszą, ale domyślam się, że żądał obsadzenia szeregu stanowisk swoimi ludźmi zgodnie ze swoimi przyzwyczajeniami.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • wsk175 16.07.19, 15:41
    czyli oprócz szydło to jeszcze prezes na wała wyszedł...
  • eiran 16.07.19, 15:52
    Prezes zażądał od Zimniaka gwarancji, że Szydło zostanie wybrane na szefa komisji, w której frakcja Zimniaka nie ma nawet 25%.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • yoma 16.07.19, 16:06
    Serio??😅

--
    Shylmagoghnar
  • eiran 16.07.19, 16:10
    Tak pisze Die Welt:

Die Abgeordneten der Union im Europaparlament müssten für die ehemalige polnische Ministerpräsidentin Beata Szydlo als Vorsitzende des Sozialausschuss des EU-Parlaments stimmen. Dies habe Ziemiak jedoch nicht zusagen können.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • yoma 16.07.19, 16:16
    Thx :)

--
    Breaking rocks in the hot sun
    They fought the law and the law won
  • yoma 16.07.19, 16:19
    eiran napisał:

> się nie dogadali
    >
    >
    > wyborcza.pl/7,75399,24998227,wyborcza-i-die-welt-ujawniaja-skad-druga-porazka-beaty.html#s=BoxWyboMT

Ale to jednak cudne. Tak jak już pisałam - pisi takie zdziwione, że nie wszyscy podnoszą łapki jak oni chcą, prezes taki zdziwiony, że nie każdego da się zrobić jak Birgfellnera...

--
    Black Tusk
  • m.c.hrabia 16.07.19, 16:43
    tak jak przewidywałem , akcja na rynek wewnętrzny , debilkom pis-owcom, wredne gendery gnębią i poniżają naszą świętą broszkę.

wiadomosci.onet.pl/kraj/jaroslaw-kaczynski-o-porazce-beaty-szydlo-w-pe/4vl8y1h
  • yoma 16.07.19, 19:23
    No to dlaczegóż, ach dlaczegóż rynek wewnętrzny wysłał św. becię na poniewierkę do genderów... 😆

--
    ...
  • m.c.hrabia 16.07.19, 16:52
    sama Merkel na klanach przepraszała prezesa za pośrednictwem

Morawiecki przekazał mu informację o tym, że tuż po ogłoszeniu wyników głosowania, do kancelarii premiera zadzwoniła kanclerz Angela Merkel "z przeprosinami po tym, co się stało
  • wsk175 16.07.19, 17:00
    matołusz to jednak mitoman....
  • m.c.hrabia 16.07.19, 17:05
    ale pis-owce szczytują.
  • eiran 16.07.19, 19:17
    Pewnie nie śmiała zadzwonić bezpośrednio do Kaczyńskiego. A wiedziała, że koniecznie musi zadzwonić, bo inaczej chłopaki nie odpuszczą jej nawet eurocenta z reparacji. Ciekawe że obsłużyła ją jakaś panienka z KPRM - widać Mateusz nie chciał odebrać telefonu.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • yoma 16.07.19, 19:28
    Aż zamilkła becia na twitterku, od tygodnia ani kukuryku. Może jakieś wyrazy poparcia, ludzie?

--
    Demon Duck of Doom™
  • titerlitury 16.07.19, 19:39
    Nieudaczność pusowska w Unii to nic nowego, larum że zdrada - też. Ale to jej przemóenie o wartościach to jednak mnie zaskoczyło. Takiego bełkotu nawet po niej się nie spodziewałam. Nieliczni na sali wyznający europejskie wartości? WTF? I to wspomnienie drżącym głosem o pracy w gminie Brzeszcze... wsadził poseł Jarosłam Kaczyński Beatę na minę - przecież ona nic nie rozumie z tego co się wokół niej dzieje. Nic. Jest jak zagubione dziecko w labiryncie parawanów na bałtyckiej plaży, dziecko niemówiące, zapłakane i niechciane.
  • eiran 16.07.19, 19:42
    von der Leyen została wybrana, tak jak to wynegocjował Mateusz z Merkel i Macronerm.
  • eiran 16.07.19, 19:43
    titerlitury napisała:

> Nieudaczność pusowska w Unii to nic nowego, larum że zdrada - też. Ale to jej p
    > rzemóenie o wartościach to jednak mnie zaskoczyło. Takiego bełkotu nawet po nie
    > j się nie spodziewałam. Nieliczni na sali wyznający europejskie wartości? WTF?
    > I to wspomnienie drżącym głosem o pracy w gminie Brzeszcze... wsadził poseł Jar
    > osłam Kaczyński Beatę na minę - przecież ona nic nie rozumie z tego co się wokó
    > ł niej dzieje. Nic. Jest jak zagubione dziecko w labiryncie parawanów na bałtyc
    > kiej plaży, dziecko niemówiące, zapłakane i niechciane.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • yoma 16.07.19, 19:52
    Jest taka jedna bardzo dobra zasada: Volenti inuria non fit.

--
    Ontborg
  • titerlitury 16.07.19, 22:59
    Ale jesteś pewna, droga yomo, że ona z kategorii volenti? Bo ja nie. Poseł Jarosław Kaczyński kazał zrezygnować z miłej posady, gdzie nie było za wiele do roboty (weekend zaczynał się wczesnym popołudniem w czwartek), z ochroną i limuzyną, i kazał jechać do Strasburga. Abstrahując już od nieznajomości prawa, reguł i obyczajów panujących w Europarlamencie - jak do sklepu pójść? Jak kawę zamówić w kawiarni? Jak się zachować, jak się człowiek zagapi i na ulicy na kogoś wpadnie? Nie mówię, że mi jej żal, ale trzeba przyznać, że znalazła się w okrutnie żałosnym położeniu: raz, że w obcym kraju, w obcym środoeisku, to jeszcze upokorzona 2x z rzędu. A przecież wiemy, że to nie koniec.
  • yoma 16.07.19, 23:07
    >Ale jesteś pewna, droga yomo, że ona z kategorii volenti?

No bardzo cię przepraszam, ubezwłasnowolniona nie jest i za swoje czyny może odpowiadać jak dorosła. Nie było obowiązku przynależności do pisu, kiedy ostatnio sprawdzałam.

Kandydowania na komisarza też :)))

--
    Uwaga Miemiec!
  • titerlitury 16.07.19, 23:24
    Wszystko co w życiu osiągnęła zawdzięcza partii, a raczej posłowi Jarosławowi Kaczyńskiemu. Nie potrafi mu odmówić. To z resztą toksyczna relacja: przed południem łamiącym się głosem pytała opozycję za co chce ją od dołać, po obiedzie Jarosław ją obalił bez zmróżenia oka, a ona przyjęła z wdzięcznością kwiaty, których przecież ani osobiście nie kupił, ani nawet nie pomyślał kupić. Nie tłumaczę jej, tylko staram się zrozumieć mechanizmy psychologiczne, które pozwalają jej znieść upokorzenie za upokorzeniem... ona przecież święcie wierzyła, że jest premierem na 4 lata i że Saryusz Wolski zostanie przewodniczącym Rady Europejskiej, tak jak i wierzy, że te pieniądze jej się po prostu należały, oraz, że 2x przegrała sromotnie bo jest katoliczką. Jsk się tak zastanowić, to smutne.
  • yoma 16.07.19, 23:28
    Może jeszcze powiesz, że ci jej żal?

Za słusznie minionego, a wciskającego się nachalnie z powrotem ustroju też było mnóstwo takich, którzy wszystko zawdzięczali partii :)

--
    Ontborg
  • titerlitury 17.07.19, 06:20
    Po trzykroć się żalu zaparłam, nim kur zapiał ;)
  • yoma 17.07.19, 08:14
    Gratuluję postępów ;)

--
    Acrania :)))
  • ta 17.07.19, 12:23
    titerlitury napisała:

> Po trzykroć się żalu zaparłam, nim kur zapiał ;)

A Szydłowa się uparła i po raz trzeci wystartuje, bo tak kaczka kwacze.
    Może tym razem się uda, przecież zapewniła europejczyków, jak bardzo ceni wartości europejskie, niemal jedyna na sali plenarnej EU. Flagę unijną schowaną na podłodze pod blatem pewnie przy okazji skopała.
  • yoma 17.07.19, 13:08
    Nasza Beti twarda jest, będzie kandydować do końca kadencji. Bo tak.

--
    ...
  • yoma 17.07.19, 13:09
    >A Szydłowa się uparła

Za, nie u. Zaparła.

--
    .

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka