Dodaj do ulubionych

PSL i SLD z marginalnym poparciem

16.07.19, 00:31
Wg najnowszych sondaży
natemat.pl/278843,sondaz-kantar-psl-i-sld-potrzebuja-koalicji-z-po-lub-nie-wchodza-do-sejmu

--
jak_zniszczyć_radio_maryja
Edytor zaawansowany
  • lech1966 16.07.19, 13:41
    PO też zanurkuje. Jedynie mohery na nich zagłosują. Wyborcy "środka" nie zagłosują na partie kłamstw i braku wiarygodności.

--
    Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
    Autor KZP
    Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
  • wsk175 16.07.19, 13:44
    Masz na myśli oczywiście środek doopy prezesa.....
  • lech1966 16.07.19, 14:07
    POtwierdzasz tym samym że nie warto głosować na moherowe towarzystwo Tuska i Schetyny. Wy nadal siedzicie w wiadomym miejscu i ze względu na panujące tam ciepło już tam zostaniecie.

--
    Autor KZP
  • wsk175 16.07.19, 14:18
    Ja nie jestem "wy", i nie jestem fanem PO pisi płatny kmiocie forumowy.
  • no-popis 16.07.19, 15:14
    wsk175 napisał:

> Ja nie jestem "wy", i nie jestem fanem PO pisi płatny kmiocie forumowy.
    A Kaczyński jest wysoki i gra w koszykówkę :)
    Jesteś jednym z największych prostaków i frustratów tego forum więc możesz być tylko z PO lub jakimś sfrustrowany eSBekiem że średnią , średnia emeryturą a więc też liczysz prostaczku na PO.

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • wsk175 16.07.19, 15:46
    szczelaj dalej....
  • lech1966 16.07.19, 16:12
    wsk175 napisał:

> Ja nie jestem "wy", i nie jestem fanem PO pisi płatny kmiocie forumowy.

Jesteś jesteś "wy" towarzyszu. Znów amnezja??? teraz to chyba paranoidalna. 😁😁😁. Wykrecasz się sianem jak Tusk PO złożeniu ostatnich obietnic wyborczych.
    Klasyka w "waszym" towarzystwie towarzyszu.😂😂😂

--
    Autor KZP
  • no-popis 16.07.19, 14:17
    zenenkawlos napisał:

> Wg najnowszych sondaży
    > natemat.pl/278843,sondaz-kantar-psl-i-sld-potrzeb
    > uja-koalicji-z-po-lub-nie-wchodza-do-sejmu

Niemal w każdych sondażach, każdych wyborów , PSL nie wchodził a WCHODZIŁ.
    SLD nie żałuję bo to partia, która zdradziła wszystkich i wszystko za kasę i władzę.

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • jabbaryt 16.07.19, 16:03
    Przepraszam ale w sondażu nie jest szczególnie ważne, która partia zdobyła ile procent głosów. W sondażu najważniejsza jest informacja kto ten sondaż zamawiał i pod czyje potrzeby wyniki zostały skrojone. Podejrzewam że sondaż ten zamawiało PO, które chce udowodnić swoim koalicjantom, że sami nie dadzą rady i muszą przyjąć warunki większego koalicjanta.
  • lech1966 16.07.19, 16:18
    To ma sens Jabbaryt. Czymś trzeba zachęcić przyszłych koalicjantów bo jakoś geje i lesbijki nie dają szans na przyzwoity wynik a coraz trudniej wytłumaczyć leminzymi moherom że jak wygrają to będą mieć program. Dziś nie ma nawet programu nie mówiąc już o listach wyborczych.

--
    Autor KZP
  • jabbaryt 17.07.19, 09:01
    Lisowe NaTemat ma najciekawsze sondaże. Zaraz przed wyborami do PE, opublikowali sondaż gdzie to KE mogła liczyć na 45% a PiS na jakieś 30% ( tak z pamięci cytuję). Taki nagły wzrost poparcia KE tłumaczono 'efektem Tuska' i publikacją filmu na Youtube, którego to tytułu niestety zapomniałem. Sondaż trochę się rozminął z rzeczywistymi wynikami, ale nie o to chodziło. Każdy sondaż zwłaszcza robiony pod PO, uwzględnia tzw mądrość etapu i dziejowa konieczność. W poprzednim sondażu chodziło o 'pokrzepienie serc' lemingów i mobilizację wyborczej. Teraz chodzi aby 'obiektywnie' pokazać że SLD i PSL są 'skazane' na koalicję z PO.
  • yoma 17.07.19, 09:03
    Te cykor, jeśli twoja wiedza na ten temat jest taka jak ta o autostradach...

--
    Breaking rocks in the hot sun
    They fought the law and the law won
  • m.c.hrabia 17.07.19, 09:20
    tak z pamięci cytuję)
    zajrzyj
    www.e-zikoapteka.pl/artykuly/top5-lekow-i-suplementow-na-pamiec-i-poprawe-koncentracji.html
  • lech1966 17.07.19, 19:58
    Niestety ale on ma rację.a te leki na pamięć wam by się przydały. Już zapomnieliście jak to wieszczył zwycięstwo Komorowskiego i Michnik i sondaże robione pod zamówienie PO. Przypomnę wam bo pewnie mielibyście problem ze znalezieniem.😂😂😂😂

wpolityce.pl/m/polityka/245735-alez-z-niego-prognostyk-michnik-u-lisa-komorowski-musialby-po-pijanemu-przejechac-niepelnosprawna-zakonnice-w-ciazy-zeby-nie-wygrac-wideo

Czekam na argumenty rodem z ciepłego miejsca. Hłe hłe hłe

--
    Autor KZP
  • jabbaryt 18.07.19, 09:25
    dzięki ale ja staram się zapamiętywać tylko istotne fakty.
  • lech1966 19.07.19, 18:21
    To nie było do ciebie Jabbaryt.. Ty widzisz różnicę pomiędzy rządzącymi i oPOzycją

--
    Autor KZP
  • no-popis 19.07.19, 18:27
    lech1966 napisał:

> To nie było do ciebie Jabbaryt.. Ty widzisz różnicę pomiędzy rządzącymi i oPOzy
    > cją
    >
    A jest jakaś istotna różnica ?
    ;)))))

--
  • lech1966 19.07.19, 18:36
    Jedni wiedzą czego chcą i do tego dążą, drudzy zachowują się jak panna na wydaniu, chciałaby ale boi się.
    Problem jest w tym że jedni są wiarygodni tylko u swoich leminzych moherow. Zapracowali sobie na opinie niewiarygodnych i kłamliwych suk, ,,,ów u większości obywateli.
    Lud co prawda głupi, ale już tych samych kocopolow nie kupi.
    W tym kontekście PO-KO ma przerąbane.

--
    Autor KZP
  • no-popis 19.07.19, 18:43
    Czy w związku z zaistniałą sytuacją to Schetyna jest skutecznym politykiem czy Ferdkiem Kiepskim naPOmPOwanym wizerunkowa przez lewackie media.
    --
  • lech1966 19.07.19, 18:52
    GS Jest tak samo skuteczny jak Ferdek w szukaniu pracy.

--
    Autor KZP

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka