Dodaj do ulubionych

matołsz imbecylem matematycznym...

17.07.19, 01:28
...albo zwykłym kłamcą. Von Leyen została wybrana przewagą 56 głosów za. Nawet gdyby Paskudztwo i Swołoczz 26 głosami zagłosowało przeciw niej - i tak zostałaby wybrana. A ta kłamliwa swołocz, nieodrodny syn oszusta, skamle, że von Leyen wybrano dzięki PiSowi, boto był języczek u wagi.
To nie był języczek u wagi, tylko języczek Jarosławka u kakałka kanclerz Merkel w nadziei, że trybunał sztrasburski nie rozjedzie doszczętnie PiSowskiej deformy wymiaru sprawiedliwości.

Ciekawostka: uczestniczę w postępowaniu sądowym, w którym do 2015 corocznie były dwie-trzy rozprawy. Mało. Od 2016 roku nie mieliśmy żadnej rozprawy. Ani jednej. Choć to środek przewodu sądowego. To a propos twierdzeń tego dupka Ziobry i innych idiotów o usprawnieniu wymiaru sprawiedliwości.
Edytor zaawansowany
 • no-popis 17.07.19, 07:06
  Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
 • tanebo6.0 17.07.19, 07:12
  Nie! Uklon sie chamowi to cie kopnie. Kopnij chama to ci sie ukloni.
 • qwardian 17.07.19, 08:51

  Chyba osiem, albo dziewięć. Myślałem, że PiS da się złapać w zastawioną pułapkę i dokona zemsty za Szydło, co było starannie wykalkulowanym scenariuszem. Jednak nie są tak głupi..

  Poza tym Urszula "w liście do grupy S&D wypowiedziała się o praworządności, że żaden kraj Unii Europejskiej nie jest pod tym względem doskonały, oraz przygotowania pakietu sprawiedliwej transformacji energetycznej"

  --
  Kosiniak-Kamysz: Tęczowe barwy to barwy spółdzielczości.
 • yoma 17.07.19, 09:01
  Chyba chciałeś powiedzieć "zemsty na Szydło", dyńka 😅

  --
  .
 • m.c.hrabia 17.07.19, 09:14
  na dokładkę potwierdzonym przez sąd łgarzem,
  teraz to on może pieprzyć ,że dzięki pis-owcom wygrała , gdyby przegrała to by twierdził ,że też oni jako siła sprawcza do tego doprowadzili.
  głosowanie było tajne , w związku z tym każdy łgarz może łgać do utraty tchu.
 • szwampuch58 17.07.19, 09:26
  Bingo ,liczyc to on umie

  --
  www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
 • erte2 17.07.19, 09:47
  szwampuch58 napisał:

  Bingo ,liczyc to on umie
  To prawda, ale głównie swoje. I w tym kontekście zastanawiam się co spowodowało że zamienił milionowe apanaże prezesa banku na marne tysiące szefa rządu? Czy tylko sama władza, czy może raczej związane z nią możliwości "pozyskania" nie marnych milionów a raczej miliardów? Casus niejakiego Putina, oficjalnie zarabiającego jakieś śmieszne pieniądze, może tu być istotną wskazówką.
 • yoma 17.07.19, 09:52
  Głównie cudze.

  --
  Ontborg
 • eiran 17.07.19, 09:47
  W wyborach szefa Komisji większość liczy się nie od liczby głosujących, tylko od liczby deputowanych. Stąd wynik von der Leyen, to faktycznie dziewięć głosów ponad wymaganą większość.

  Natomiast, zważywszy że glosowanie było tajne, nie ma dowodów, że głosy PiS o czymkolwiek zdecydowały. Mogę bez trudu wskazać dziewięciorga eurodeputowanych PiS, którzy - korzystając z możliwości ukrycia się za tajnością głosów - raczej na pewno nie poparli niewyżytej Niemry von der Leyen. Dodatkowo mogę wskazać kilkorga kolejnych, dla których ogarnięcie mechanizmu głosowania jest poza intelektualnym zasięgiem.

  --
  Przez 14 lat ayran.
 • taniarada 18.07.19, 06:34
  Coraz gorsze chamstwo.Coraz gorsze wyzwiska.Dobrze że tego forum nikt nie czyta.Bo już autor za szkalowanie polskiego premiera ,miałby zarzuty prokuratorskie.Czym więcej ujadają to PIS wygrywa.
 • ktos_z_kosmosu 18.07.19, 07:00
  taniarada napisał(a):

  >Dobrze że tego forum nikt nie czyta
  > .Bo już autor za szkalowanie polskiego premiera ,miałby zarzuty prokuratorskie.

  Forum to pryszcz w porównaniu z Polską, gdzie w świetle reflektorów, w otoczeniu kamer i mikrofonów, oficjalne oskarżenie, bez okazania dowodów winy, grupy ludzi o zamordowanie kogoś i nazwanie ich zdradzieckimi mordami, uchodzi temu oskarżającemu płazem.

  > Czym więcej ujadają to PIS wygrywa.

  A to to prawda.
  Ten kraj zszedł na psy, Schetyna się szczerzy, a media tzw. opozycyjne w durnej i ordynarnie prowadzonej akcji plaża bez peta, ukazują twarze Polaków, jajko dupa z wetkniętą w nią fają.
  To mnie wk....wia, bo wystarczy wyznaczyć miejsca dla palących, odpowiednio i tanio je wyposażyć i po problemie. Na plażach południowej Europy na większości masztów parasoli zamocowane są popielniczki. Oni gości nie przedstawiają w formie dupy, oni na gościach zarabiają.
  Tym naszym durniom wydaje się, że manna im sama z nieba kapnie.
 • witek.bis 18.07.19, 06:59
  Skoro PiS poparł naszą Ursulkę w trybie tajnym, to nasza Ursulka odwdzięczy się teraz PiS-owi tak dyskretnie, że nikt nigdy się o tym nie dowie, a nawet nie będzie podejrzewał.


  --
  Prezes komercyjnego banku o zapomodze dla znajomego polityka:

  "Zapytajcie go tak po cichu. Ja bym spróbował tak bardziej jednorazowo. Pięć dych czy siedem, czy stówkę mu damy na jakieś badania czy na coś [...] Dajcie mi pełne dossier. Pomyślę i jednorazowo będę mu mógł na pewno coś sprokurować".
 • haen2010 18.07.19, 08:29
  To są kompletne matoły polityczne. Gdyby nie uwalili Holendra - ten na pewno by złagodził swoje niezłomne zasady unijne. Z prostej wdzięczności za wybór. Teraz dostali kumpelę Angeli jeszcze bardziej zasadniczą i wściekłego, rozżalonego Holendra. Będzie im dopiekał jeszcze mocniej. Tak się produkuje niepotrzebnych wrogów politycznych.

  Świetnie wiedzą, że nie przerobią Polski na swój prywatny, poza Unią "pier.dolnik mafijny". Na taki numer ich nie stać, bo prawie wszyscy im na to nie pozwolą. Polska nie była republiką radziecką. Prędzej zawisną na latarniach.
 • yoma 18.07.19, 09:13
  Heniu, dlaczego wściekłego? On się cieszy.

  --
  Mycie siusiaka to prosta droga do masturbacji.
  Dlatego zdrowe siły Narodu myciu siusiaka mówią NIE.
 • haen2010 18.07.19, 09:26
  No wiesz? Nie rozumiem. Cieszyć się, że nie jestem kolejnym premierem prawie zjednoczonej Europy. Przejść do historii?
 • no-popis 18.07.19, 12:49
  haen2010 napisał:

  > To są kompletne matoły polityczne. Gdyby nie uwalili Holendra - ten na pewno by
  > złagodził swoje niezłomne zasady unijne. Z prostej wdzięczności za wybór.
  .... czyli dobrze o nim mówią, że to "sprzedajna, lewacka d%$#ka" Sorosa.
  --
  Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
 • eiran 18.07.19, 13:48
  Skoro haen napisał, że by złagodził, to znaczy że by złagodził, a więc jest sprzedajną dziwką Sorosa. Ze świecą szukać większego głupola niż ludzikow.

  --
  Przez 14 lat ayran.
 • man_sapiens 18.07.19, 13:44
  Głosowanie było tajne.
  Znając konstrukcję mózgu Mateusza K. nie sądzę, że pisiewicze głosowali za von der Leyen. Przecież on nie skleci zdania, żeby nie skłamać. Powiedział, że pisiewicze głosowali na nią a więc nie głosowali - ten model tak ma.

  --
  Wstyd mi, że łgarz jest premierem Polski Cimoszewicz
 • no-popis 18.07.19, 13:57
  man_sapiens napisał:

  > Głosowanie było tajne.
  > Znając konstrukcję mózgu Mateusza K. nie sądzę, że pisiewicze głosowali za von
  > der Leyen. Przecież on nie skleci zdania, żeby nie skłamać. Powiedział, że pisi
  > ewicze głosowali na nią a więc nie głosowali - ten model tak ma.
  >
  Przesądzone. Rozstrzygnąłeß sprawę w tej dyskusji:)
  Ale ani słowa o Kaczyńskim ?


  --
  Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
 • eiran 18.07.19, 14:04
  Z tego co mówią ludzie znający to środowisko, na przykład Paweł Kowal, część pisowskiej delegacji głosowała za von der Leyen, a część przeciw. Waszczykowski był zdecydowanie przeciw:

  natemat.pl/279105,polsat-schowal-wywiad-z-waszczykowskim-problemy-techniczne

  Przeciw był też "skrzywdzony" niedawno przez PE Krasnodębski, o kilkorgu innych europosłach/-ankach wprawdzie nie wiadomo jak głosowali, za to wiadomo, że skomplikowany regulamin głosowania z pewnością przerósł ich możliwości percepcyjne.

  --
  Przez 14 lat ayran.
 • praktykujacyateista 20.07.19, 11:57
  A prezes ma kłamstwo w genach, tak samo jak nienawiść i jednym i drugim zaraża swoje otoczenie. To zaraza na wzór dżumy!


  --
  s5.tvp.pl/images2/e/6/7/uid_e675d6af5a80ce7d4c1992e647128f371563436091935_width_907_play_0_pos_0_gs_0_height_515.jpg
 • ukos 20.07.19, 14:25
  man_sapiens napisał:

  > Powiedział, że pisiewicze głosowali na nią a więc nie głosowali - ten model tak ma.

  Trudno powiedzieć. Mógł się podpiąć pod wynik, ale z drugiej strony chyba nie opłaciłoby się im uwalić von der Leyen.
  --
  ka*prawica
  * to
  Rak płuc+, chcesz na to umrzeć? Głosuj na PiS!
  Zatruje Cię wunglem i pozbawi opieki zdrowotnej.
 • adria231 20.07.19, 06:27
  Matołusz nie jest imbecylem, ale na użytek ciemnego ludu potrafi udowodnić, że 2+2 jest 5, albo jeszcze inaczej , w zależności od aktualnych potrzeb jego guru, boga i cara,czyli JK
 • ukos 20.07.19, 14:23
  Wynik głosowania 383:327, czyli rzeczywiście przewaga 56 głosów, ale wymagana większość bezwzględna to 374, czyli Matousz tym razem nie kłamie, tylko nie mówi całej prawdy. Gdyby zanosiło się na głosowanie PiS przeciwko von der Leyen, to prawdopodobnie targi potrwałyby dłużej, aż do ubicia dealu z inną grupą niż PiS, co PiSowi zupełnie by się nie opłaciło, a co nawet takie głąby jak oni potrafiły skumać. Być może PiS z tego głosowania będzie miał jakąś korzyść, np. KE w razie jakiej takiej wstrzemięźliwości PiSu może nie wnosić nowych oskarżeń. Od starych jednak na pewno nie odstąpi.
  --
  ka*prawica
  * to
  Rak płuc+, chcesz na to umrzeć? Głosuj na PiS!
  Zatruje Cię wunglem i pozbawi opieki zdrowotnej.
 • yoma 20.07.19, 18:28
  Pis za, a nawet przeciw. UE na takie układy nie chodzi, gotowana żabo, a jeszcze z kim, z pisem?

  --
  Över. Killer.
 • pies.na.czarnych 20.07.19, 18:42
  Karski na pewno na nia glosowal. Widzialem jak probowal sie do niej dopchac aby zlozyc jej gratulacje (na szczescie sie nie dopchal bo nie wiadomo czy to mialy byc gratulacje:) Jak glosowala reszta pisiej swoloczy tego nawet najstarsi Gorale nie wiedza.

  --
  Uwaga szczur!
 • yoma 20.07.19, 20:24
  Znaczy że nie głosował, na zasadzie łapaj złodzieja :)

  --
  Tęp pisiaki: hoduj dziki!
  Chcesz mieć las - posadź Szyszkę.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka