18.07.19, 07:11
Nie, nie - tym razem nie chodzi o drukowanie banknotów i tym podobne duperele, tylko o najświeższy produkt umysłu ministra sprawiedliwości, czyli program "pogrzebać w pochwie więźniarki".

"Resort Zbigniewa Ziobry zmienia zasady kontroli osobistych. Od teraz będą je mogły prowadzić osoby różnej płci. – Pozwoli to na badanie palcem pochwy osadzonej – zauważa mec. Marcin Wolny z Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka".

www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/ziobro-wprowadzi-kontrole-intymne/3pbb2dn
Krótko mówiąc, panie pielęgniarki, które wiele lat temu opiekowały się w szpitalu panem Ziobrą-seniorem, wiedzą już z grubsza, czego się mogą spodziewać.

--
Prezes komercyjnego banku o zapomodze dla znajomego polityka:

"Zapytajcie go tak po cichu. Ja bym spróbował tak bardziej jednorazowo. Pięć dych czy siedem, czy stówkę mu damy na jakieś badania czy na coś [...] Dajcie mi pełne dossier. Pomyślę i jednorazowo będę mu mógł na pewno coś sprokurować".
Edytor zaawansowany
  • witek.bis 18.07.19, 07:39
    O! Ten palec jest chyba najdłuższy...

--
    Prezes komercyjnego banku o zapomodze dla znajomego polityka:

"Zapytajcie go tak po cichu. Ja bym spróbował tak bardziej jednorazowo. Pięć dych czy siedem, czy stówkę mu damy na jakieś badania czy na coś [...] Dajcie mi pełne dossier. Pomyślę i jednorazowo będę mu mógł na pewno coś sprokurować".
  • nazimno 20.07.19, 11:45
    wiciunio, pupilek moderacji, ujawnia swoje preferencje i projekcje...

• horpyna4 18.07.19, 08:09
    Ziobro najwyraźniej chce powrotu do czasów sprzed października 56. A pisiorki, które lubią wymyślać innym od ubeków, niech się lepiej przyjrzą Zbyniowi. Będą wiedzieć, jak wygląda osobnik o ubeckiej naturze.
  • inocom 18.07.19, 10:49
    witek.bis napisał:

> "Resort Zbigniewa Ziobry zmienia zasady kontroli osobistych. Od teraz będą je m
    > ogły prowadzić osoby różnej płci. – Pozwoli to na badanie palcem pochwy osadzon
    > ej – zauważa mec. Marcin Wolny z Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka".

--
    ~Dawid
    "Na listach bezpartyjnych są wszyscy Ci, którym nie wyszło w partiach. I tyle w temacie."
  • man_sapiens 18.07.19, 12:11
    Kara, jak przystało na bolszewickie państwo wymarzone przez Kaczyńskiego i Ziobro, nie przez sąd ale przez funkcjonariusza sterowanego przez jedyną słuszną partię.

--
    Zjednoczona Europa to maleńki przystanek na drodze do zjednoczonego świata Jacek Kuroń

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka