Dodaj do ulubionych

Pytania na śniadanie

18.07.19, 14:52
- Dzień dobry. Chciałbym się dowiedzieć, czy jest takie łajdactwo, którego nie potrafiłby się dopuścić niejaki Sakiewkiewicz?

- Niestety, teraz nie ma, ale może kiedyś dowiozą. Proszę się dowiadywać.

wiadomosci.onet.pl/kraj/gazeta-polska-z-nalepka-strefa-wolna-od-lgbt-pawel-rabiej-zapowiada-zawiadomienie/z5cl7gy

--
Prezes komercyjnego banku o zapomodze dla znajomego polityka:

"Zapytajcie go tak po cichu. Ja bym spróbował tak bardziej jednorazowo. Pięć dych czy siedem, czy stówkę mu damy na jakieś badania czy na coś [...] Dajcie mi pełne dossier. Pomyślę i jednorazowo będę mu mógł na pewno coś sprokurować".
Edytor zaawansowany
  • snajper55 18.07.19, 15:10
    A kto się czepia nazistów? Przecież oni tylko zwalczali ideologię żydowską. O to, nie wolno krytykować ideologii???

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • eiran 18.07.19, 15:21
    Zdaje się, że Gazety Polskiej nie obowiązuje polityka miłości ogłoszona właśnie przez prezesa - ale w końcu media są w Polsce wolne i niezależne, przynajmniej te rdzennie polskie.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • snajper55 18.07.19, 15:51
    eiran napisał:

> Zdaje się, że Gazety Polskiej nie obowiązuje polityka miłości ogłoszona właśnie
    > przez prezesa - ale w końcu media są w Polsce wolne i niezależne, przynajmniej
    > te rdzennie polskie.

Obowiązuje. Ale ta miłość to miłość katolicka, czyli miłość do bliźniego. A czy lewacki leming jest bliźnim Prawdziwego Polaka???

S.
    --
  • szwampuch58 18.07.19, 16:25
    Wspieralismy powstanie USA,kruca-fix,czego marudzisz przy sniadaniu?
    wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25006779,mosbacher-krytykuje-naklejki-strefa-wolna-od-lgbt-redaktor.html#s=BoxOpImg3

--
    www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
  • witek.bis 18.07.19, 18:08
    A teraz na scenę powinien wkroczyć Antoni i powtórzyć swój słynny monolog na temat młodej i nieopierzonej amerykańskiej demokracji, która śmie nam jakichś nauk udzielać. I jeszcze mógłby dodać, żeby Mosbacher zamknęła twarz, bo jeśli nie, to z naszej strony przemówi Mannlicher.

--

"Zapytajcie go tak po cichu. Ja bym spróbował tak bardziej jednorazowo. Pięć dych czy siedem, czy stówkę mu damy na jakieś badania czy na coś [...] Dajcie mi pełne dossier. Pomyślę i jednorazowo będę mu mógł na pewno coś sprokurować".
  • witek.bis 18.07.19, 18:11
    A ten Widelec co tak siedzi i milczy jak zamurowany? No, przecież nie może być, żebyśmy tych Amerykanów czegoś nie nauczyli.

--

• witek.bis 18.07.19, 18:27
    Myśmy wspierali, myśmy wspierali... A Sakiewkiewicz to już najbardziej. O wiele mniej wspierał niejaki Pułaski, który - jak się niedawno okazało - mógłby się do tego LGBT załapać. A gdyby i w Polsce, i w USA wprowadzono strefy wolne od LGBT, to gdzie jego kości by wylądowały? Na środku Atlantyku? Całą nadzieja w Timmermansie, który pewnie by je wyłowił i jakiś przyzwoity pochówek im sprawił.

--

• aniechto.only 18.07.19, 19:19
    witek.bis napisał:

> Myśmy wspierali, myśmy wspierali... A Sakiewkiewicz to już najbardziej. O wiele
    > mniej wspierał niejaki Pułaski, który - jak się niedawno okazało - mógłby się
    > do tego LGBT załapać.

"Wpierał niejaki Pułaski", czy może w świetle ostatnich badań powinno się już teraz pisać, "wspierała niejaka Pułaska" ? :)
  • szwampuch58 18.07.19, 19:43
    tak z ciekawosci zapytam;Kto prowadzil te badania czy nie przypadkiem swiatowej slawy badacz Ks. prof. Dariusz Oko?

--
  • witek.bis 18.07.19, 19:49
    Akurat te badania jakimś cudem prowadził ktoś inny.

www.newsweek.pl/wiedza/to-na-pewno-pulaski-ale-czy-na-100-proc-kobieta-sprawdzamy-co-dokladnie-ustalila/lsghtpf

--

• szwampuch58 18.07.19, 20:46
    Uuuuu,to Sakiewicz znowu wyszedl na idiote

--
  • witek.bis 18.07.19, 20:53
    On się kiedyś doczeka, że ktoś w końcu wprowadzi strefę wolną od szaf trzydrzwiowych z pustą nadstawką.

--

• szwampuch58 19.07.19, 21:24
    On chyba straci na dlugo apetyt na wszystkie posilki_
    wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25010505,swiat-krytykuje-naklejki-gazety-polskiej-amnesty-international.html#s=BoxOpImg4

--
  • pies.na.czarnych 18.07.19, 16:51
    Jakie ważne stanowisko pisi teraz „zdobędą odwrotnie”?:)

--
    Uwaga szczur!
  • pies.na.czarnych 18.07.19, 16:51
    Zapomniany link ;)
    wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25006779,mosbacher-krytykuje-naklejki-strefa-wolna-od-lgbt-redaktor.html#s=BoxOpImg4

--
    Uwaga szczur!
  • lech1966 20.07.19, 07:38
    pies.na.czarnych napisała:

> Zapomniany link ;)
    > wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25006779,mosbacher-krytykuje-naklejki-strefa-wolna-od-lgbt-redaktor.html#s=BoxOpImg4
    >

Ta naklejka ma wyłącznie cel informacyjny. Nie rozumiem o co wam chodzi?. Skoro jedna strona zakłada tęczę na katolickie obrazy to druga chyba też może deklarować swoje upodobania seksualne. Ja nie chciałbym aby mnie podrywał jakiś gej. To nie homofobia a jasna deklaracja,,,, nic wiecej

--
    Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
    Autor KZP
    Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
  • x2468 20.07.19, 11:03
    Czyli dla ciebie naklejka z 1939 na drzwiach na drzwiach gdanskiej kawiarni Haussball "polakom i psom wstep wzbroniny" byla jedynie informacja do ktorej wlasciciel lokalu mial pelne prawo. Rowniez rzadania "polen und judem hinten" wyglaszane przez nacjonalistow z Politechniki Gdanskiej byly jak najbardziej w porzadku.

--
    Financial Times:
    Polska pod rządami braci Kaczyńskich była pośmiewiskiem Europy.
  • snajper55 20.07.19, 12:15
    lech1966 napisał:

> pies.na.czarnych napisała:
    >
    > > Zapomniany link ;)
    > > wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25006779,mosbacher-krytykuje-naklejki-strefa-wolna-od-lgbt-redaktor.html#s=BoxOpImg4
    > >
    >
    > Ta naklejka ma wyłącznie cel informacyjny. Nie rozumiem o co wam chodzi?. Skoro
    > jedna strona zakłada tęczę na katolickie obrazy to druga chyba też może deklar
    > ować swoje upodobania seksualne. Ja nie chciałbym aby mnie podrywał jakiś gej.
    > To nie homofobia a jasna deklaracja,,,, nic wiecej

A komuś może się nie podobać, że w tym samym lokalu co on siedzi Żyd. Dlatego powstawały kiedyś strefy Juden frei. PiSlamskie korzenie.

S.
    --
  • lech1966 20.07.19, 15:07
    snajper55 napisał:

> lech1966 napisał:
    >
    > > pies.na.czarnych napisała:
    > >
    > > > Zapomniany link ;)
    > > > wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25006779,mosbacher-krytykuje-naklejki-strefa-wolna-od-lgbt-redaktor.html#s=BoxOpImg4
    > > >
    > >
    > > Ta naklejka ma wyłącznie cel informacyjny. Nie rozumiem o co wam chodzi?.
    > Skoro
    > > jedna strona zakłada tęczę na katolickie obrazy to druga chyba też może
    > deklar
    > > ować swoje upodobania seksualne. Ja nie chciałbym aby mnie podrywał jakiś
    > gej.
    > > To nie homofobia a jasna deklaracja,,,, nic wiecej
    >
    > A komuś może się nie podobać, że w tym samym lokalu co on siedzi Żyd. Dlatego
    > powstawały kiedyś strefy Juden frei. PiSlamskie korzenie.
    >
    > S.

Mnie nie przeszkadza ani żyd ani gej czy lesbijka pod warunkiem ze mnie nie będzie molestować swoimi seksualnymi upodobaniami w miejscu publicznym.
    Ja się nie narzucam nikomu z moimi upodobaniami i nie życzę sobie aby mnie ktoś molestował tym samym. To jest tolerancja a nie dyktat LGBT.

--
    Autor KZP
  • taniarada 18.07.19, 20:11
    Strefa relaksu w Wawce .I tańczące panienki na paletach?
  • witek.bis 18.07.19, 20:15
    Se przyjedź i se sprawdź. A chcesz je wyspowiadać, czy raczej z nimi pogrzeszyć?

--

• x2468 18.07.19, 20:20
    Chcialby potanczycna rurze.

--
    Financial Times:
  • witek.bis 18.07.19, 20:24
    To w jego parafii żadnej rury nie ma? No, jakoś jestem w to niewierzący.

--

• lech1966 20.07.19, 07:40
    x2468 napisał:

> Chcialby potanczycna rurze.

Niestety. Trzaskowski zapomniał o rurach. Więc zostały tylko przepłacone palety z dalekowschodniego drewna.

--
    Autor KZP
  • x2468 20.07.19, 11:15
    Uuuu, zle z taba, zle bardzo, skoro palety myla ci sie z rurami.

--
    Financial Times:
  • pies.na.czarnych 20.07.19, 11:29
    To wszystko przez to dalekowschodnie drewno :)
    Dla lesi owoc poludniowy to jest taki, ktory jedza w poludnie:)

--
    Uwaga szczur!
  • x2468 20.07.19, 11:59
    To kolejne srategiczne zwyciestwo wuca pis, pisia logika.

--
    Financial Times:
  • x2468 18.07.19, 20:16
    Nic dziwnego ze ostatnio sprzedaz szmatlawca spadla o kolejne 12%.

--
    Financial Times:
  • witek.bis 18.07.19, 20:20
    No, to Sakiewkiewicz będzie pensje w naklejkach wypłacał. Że też strefy wolnej od złodziei nie zaproponował.

--

• x2468 20.07.19, 12:00
    Samobojca nie jest.

--
    Financial Times:
  • taniarada 18.07.19, 20:27
    I dalej jedziecie z koksem.Mafia peowska dostaje manto.A p wyborach Schetyna weg.
  • witek.bis 18.07.19, 20:31
    Ot, wujek Taniarada, mistrz ciętej riposty. :-)

--

• eiran 20.07.19, 07:04
    Zajrzałem na stronę nieżelaznej, żeby zobaczyć cóż tam nowego w kwestii "strefy wolnej".
    No i jest nasz Andruszenko:

niezalezna.pl/280618-skandaliczne-porownanie-biedronia-dot-naklejki-z-gp-andruszkiewicz-to-policzek-w-twarz

To dopiero wyuzdanie - nie dość że policzek, to jeszcze w twarz. Nawet Brunetowi wieczorową porą aż tak się nie przytrafiło.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • witek.bis 20.07.19, 07:25
    Z Andruszenką jest ten problem, że ktoś się kiedyś pomylił - o co nietrudno - i spoliczkował go w zupełnie inne miejsce. Chodzą słuchy, że po tamtym policzku Andruszenko przez trzy dni nie mógł usiąść i właśnie dlatego dzisiaj wyraża się tak precyzyjnie.

--

• x2468 20.07.19, 12:13
    Czyzby mial na mysli ta okragla mordke, zadna mysla nie skalana z fotografii w szmatlawcu?

--
    Financial Times:
  • prawdawaszaboli 20.07.19, 08:00
    > czy jest takie łajdactwo, którego nie potrafiłby się dopuścić niejaki Sakiewkiewicz?

To nie jest łajdactwo , ale rozsądne hasło - jeśli uświadomisz sobie , że tu chodzi o wolność od ideologii LGBT...
  • x2468 20.07.19, 12:16
    Wlasnie o to chodzilo hitlerowcom w 1939 piszacym "polakom i psom wstep wzbroniony", o wolnosc od polactwa.

--
    Financial Times:
  • prawdawaszaboli 20.07.19, 13:48
    x2468 napisał:

> Wlasnie o to chodzilo hitlerowcom

Bzdura
  • x2468 20.07.19, 12:17
    Wlasnie o to chodzilo hitlerowcom w 1939 piszacym "polakom i psom wstep wzbroniony", o wolnosc od Polactwa.
  • witek.bis 20.07.19, 13:26
    No i duda blada... Sakiewkiewicz już nigdy go nie wpuści. :-(

--

• witek.bis 20.07.19, 14:10
    Naklejki "Strefa Wolna od LGBT", które będą dodatkiem do "Gazety Polskiej", to pomysł ściągnięty od grupy radykalnych muzułmanów, która w 2011 rozklejała takie same nalepki w jednej z dzielnic Londynu. Ich działanie potępiło wiele muzułmańskim stowarzyszeń i sam Meczet Wschodniego Londynu, nazywając symbol i hasła „nienawistnymi".

oko.press/gazeta-polska-sciagnela-pomysl-na-naklejki-od-radykalnych-muzulmanow-ze-wschodniego-londynu/

--

• eiran 21.07.19, 17:53
    .... został przetłumaczony na angielski, żeby mógł się z nim zapoznać cały cywilizowany świat:

niezalezna.pl/280829-t-sakiewicz-o-ideologii-lgbt-i-cenzurze-felieton-ktory-wywolal-fale-dyskusji-w-tlumaczeniu-na-j-angielski
    Nie wiem, czy tłumacz dostał za to jakieś pieniądze, w każdym razie poziom jest taki, że wujek Googloe Translate by się rumienił ze wstydu, gdyby to on tak wykonał owo "dzieło".

--
    Przez 14 lat ayran.
  • witek.bis 21.07.19, 18:19
    Zdaje się, że cywilizowany świat czytał już o tym przy okazji identycznej akcji muzułmańskich fundamentalistów. Ale może mułła Sakiewkiewicz dostał od Allaha większy dar przekonywania.

--
    Strefa wolna od Jarosława Kaczyńskiego w oczywisty sposób nie jest wymierzona przeciwko jego osobie, tylko przeciw promowaniu ideologii niskiego wzrostu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka