Dodaj do ulubionych

Kaczyński o Szydłowej, ostrzegam śmieszne to

18.07.19, 15:00
Była premierzyca zapłaciła za to, że jest przedstawicielką katolickiego kraju i uznaje chrześcijańskie wartości
Wartościami nazywa się kłamstwo łamanie Konstytucji, pazerność, i zwyczajne kłamstwa?
Jeśli tak, to cały "rząd" jest bardziej chrześcijański niż papież, albo i wszyscy naraz.
A skąd coordoopel ma wiedzieć jakie są wartości, skoro pluje kłamstwem jak dobra kobra plująca, pewnie znowu jest na farmakologicznym wspomaganiu.

wiadomosci.wp.pl/jaroslaw-kaczynski-o-klesce-beaty-szydlo-zaplacila-za-to-ze-uznaje-chrzescijanskie-wartosci-6403205904049793a

--
Są dwie możliwości, albo istnieje życie we wszechświecie, albo nie.
Obie są przerażające.
Arthur C. Clark.
Edytor zaawansowany
  • weteran-czasu 18.07.19, 15:21
    A Kaczyński od kiedy jest katolikiem?
    Za PRL propagował idee marksistowsko-leninowskie,
    nawet w swoich pracach - magisterskie i doktorskiej,
    a jego tatuś uwielbiał stalinizm.
    Niech lepiej zamknie kaczy dziób i się nie odzywa.

PS.
    Ja na przykład idee średniowiecznej głupoty nigdy nie popierałem i nie popieram nadal.
    Do końca życia panie Kaczyński nie zamieram pan kluczyć w naginać swoich poglądów w zależności od potrzeby chwili.
    Feeeeeeeeeee, obrzydzenie bierze!
  • weteran-czasu 18.07.19, 15:23
    nie zamierzam jak pan kluczyć.......
  • m.c.hrabia 18.07.19, 15:27
    nawiasem, co to są wartości chrześcijańskie?
  • witek.bis 18.07.19, 15:28

Wszystko to, co na tacy?

--
    Prezes komercyjnego banku o zapomodze dla znajomego polityka:

"Zapytajcie go tak po cichu. Ja bym spróbował tak bardziej jednorazowo. Pięć dych czy siedem, czy stówkę mu damy na jakieś badania czy na coś [...] Dajcie mi pełne dossier. Pomyślę i jednorazowo będę mu mógł na pewno coś sprokurować".
  • witek.bis 18.07.19, 15:32
    Oj,chyba się pomyliłem. Na tacy to jest bogactwo duchowe, a wartości chrześcijańskie są w puszcze.

--
    Prezes komercyjnego banku o zapomodze dla znajomego polityka:

"Zapytajcie go tak po cichu. Ja bym spróbował tak bardziej jednorazowo. Pięć dych czy siedem, czy stówkę mu damy na jakieś badania czy na coś [...] Dajcie mi pełne dossier. Pomyślę i jednorazowo będę mu mógł na pewno coś sprokurować".
  • m.c.hrabia 18.07.19, 15:38
    witek.bis napisał:

>
    > Wszystko to, co na tacy?
    >

no tak , wartość ponad czasowa , wiara czyni cuda.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka