Dodaj do ulubionych

Uwaga! Uwaga! Nadchodzi.

18.07.19, 16:20
Ja zaskoczony nie jestem.

Produkcja przemysłowa w czerwcu 2019 roku spadła o 2,7 procent rok do roku, a w porównaniu z poprzednim miesiącem spadła o 5,9 procent - podał Główny Urząd Statystyczny.
tvn24bis.pl/z-kraju,74/produkcja-przemyslowa-w-polsce-w-czerwcu-2019-roku-dane-gus,953905.html
Zdaniem ekonomisty Banku Pekao SA Piotra Piękosia tak wyraźny spadek produkcji w ujęciu rocznym jest sporym zaskoczeniem.

--
Uwaga szczur!
Edytor zaawansowany
  • wsk175 18.07.19, 16:23
    W pisie nikogo to nie obchodzi, rozdawnictwo trwa.
    Liczą się tylko wybory.
  • praktykujacyateista 18.07.19, 16:29
    To włącz TVP INFO. tam twierdzą co innego. Jest tak dobrze jak jeszcze nigdy nie było, nawet leków w aptekach jest nadmiar.

--
    s5.tvp.pl/images2/e/6/7/uid_e675d6af5a80ce7d4c1992e647128f371563436091935_width_907_play_0_pos_0_gs_0_height_515.jpg
  • inocom 18.07.19, 16:32
    pies.na.czarnych napisała:

> Ja zaskoczony nie jestem.

Art. 210 §1 W razie gdy warunki pracy nie odpowiadają przepisom bezpieczeństwa i higieny pracy i stwarzają bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia lub życia pracownika albo gdy wykonywana przez niego praca grozi takim niebezpieczeństwem innym osobom, pracownik ma prawo powstrzymać się od wykonywania pracy, zawiadamiając o tym niezwłocznie przełożonego.

Większość czerwca to były upały. Stąd wcześniejszy okres wakacyjny. Od września wszystko wróci do normy.

--
    ~Dawid
    "Na listach bezpartyjnych są wszyscy Ci, którym nie wyszło w partiach. I tyle w temacie."
  • pies.na.czarnych 18.07.19, 16:42
    :D

--
    Uwaga szczur!
  • pies.na.czarnych 18.07.19, 21:42
    inocom napisał:

> pies.na.czarnych napisała:
    >
    > > Ja zaskoczony nie jestem.
    >
    > Art. 210 §1 W razie gdy warunki pracy nie odpowiadają przepisom bezpieczeństwa
    > i higieny pracy i stwarzają bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia lub życia praco
    > wnika albo gdy wykonywana przez niego praca grozi takim niebezpieczeństwem inny
    > m osobom, pracownik ma prawo powstrzymać się od wykonywania pracy, zawiadamiają
    > c o tym niezwłocznie przełożonego.
    >
    > Większość czerwca to były upały. Stąd wcześniejszy okres wakacyjny. Od września
    > wszystko wróci do normy.
    >

Jesienia jak pis pojdzie do obozow pracy to wszystko wroci do normy :)

--
    Uwaga szczur!
  • pies.na.czarnych 18.07.19, 21:39
    +

--
    Uwaga szczur!
  • weteran-czasu 18.07.19, 22:30
    Spowolnienie produkcji przemysłowej jest bardzo poważną sprawą.
    Na dodatek eksperci GUS prognozują, że ten spadek jeszcze bardziej pogłębi się w przyszłym roku.
    Niebawem trzeba będzie robić zapasy soli, cukru, papieru, herbaty, kawy i innych produktów żywnościowych nadających się do dłuższego przechowania. To nie jest żart. Papier toaletowy, mydło, proszki i inne środki higieny trzeba mieć zapas - niestety takie czasy nieubłaganie nadchodzą.
  • buldog2 18.07.19, 22:53
    To tylko przejściowe trudności. Podobnie jak w stanie wojennym.
    Wszystko minie.

--
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    Partia Interesów Sowieckich - Obraza
    Susanne Abbuehl - The Twilight Turns From Amethyst
  • x2468 18.07.19, 23:47
    Jak w PRL.Imperialisci i odwetowcy.

--
    Financial Times:
    Polska pod rządami braci Kaczyńskich była pośmiewiskiem Europy.
  • pies.na.czarnych 19.07.19, 00:56
    Stonki tylko brak, ale za to jak informuje nas profesor inocom: "Większość czerwca to były upały. Stąd wcześniejszy okres wakacyjny..."

--
    Uwaga szczur!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka