Dodaj do ulubionych

"Nisztor pyta"

19.07.19, 21:42
Niejaki Nisztor - swego czasy dość sławny, albo raczej osławiony - detonuje łajnobombkę na twiterze.

Sex-filmik z waznym ministrem chodzi. Nie ujawnię.... choć branie na urzędowym biurku mogłoby zainteresować:)

Następnie pyta ministra Dworczyka, czy wie coś na ten temat. Po pewnym czasie dopytuje jeszcze, czy o tej sprawie wiadomo cos niejakiemu Gabrielowi Nowinie-Konopce z firmy Mesko...

A ty się teraz, Polaku-szaraku, zastanawiaj, czy Dworczyk brał na biurku Konopkę, czy Konopka Dworczyka.

Krótko mówiąc, sezon ogórkowy w pełni, a strefa wolna od parawanów i pruderii ma się coraz lepiej.

twitter.com/PNisztor
--
Prezes komercyjnego banku o zapomodze dla znajomego polityka:

"Zapytajcie go tak po cichu. Ja bym spróbował tak bardziej jednorazowo. Pięć dych czy siedem, czy stówkę mu damy na jakieś badania czy na coś [...] Dajcie mi pełne dossier. Pomyślę i jednorazowo będę mu mógł na pewno coś sprokurować".
Edytor zaawansowany
  • yoma 19.07.19, 21:56
    Weź ty Witek użyj jakiegoś ładniejszego słowa. Choćby "członek".

--
    Grupa G8. Kraje rozwinięte. Trzeci Świat. IV RP.
  • witek.bis 19.07.19, 22:01
    Choćbym chciał, to nie mogę, skoro on sam tak zatytułował swój program radiowy... ;-(

--

"Zapytajcie go tak po cichu. Ja bym spróbował tak bardziej jednorazowo. Pięć dych czy siedem, czy stówkę mu damy na jakieś badania czy na coś [...] Dajcie mi pełne dossier. Pomyślę i jednorazowo będę mu mógł na pewno coś sprokurować".
  • yoma 19.07.19, 22:06
    Wituchna, kochany, czego ty słuchasz???

--
    Demon Duck of Doom™
  • witek.bis 19.07.19, 22:09
    :-)))
    A kto powiedział, że słucham? Tytuł w zupełności mi wystarczał.

--

• yoma 19.07.19, 22:11
    Zrobiłeś mi wieczór :)

--
    Mycie siusiaka to prosta droga do masturbacji.
    Dlatego zdrowe siły Narodu myciu siusiaka mówią NIE.
  • witek.bis 19.07.19, 22:18

To się cieszę :-)
    Za to chyba o wiele mniej cieszy się pan Gabriel Maria N-K - najwyraźniej zacny i boży człowiek - którego "Nisztor pyta" wkręca w takie biurkowe akcje.

--

• yoma 19.07.19, 23:31
    Yyy... przyśni mi się...

--
    .
  • eiran 20.07.19, 06:44
    Gabriel Maria Konopka z Konopek-Jałbrzykowegostoku h. Nowina?

www.sejm-wielki.pl/b/sw.11553

jest skoligacony z niejakim:

Bronisław Maria Karol hr. Komorowski z Komorowa h. Korczak

www.sejm-wielki.pl/s/i.php?kolig=638163&koligtroi=sw.11553&qt=bronis%B3aw+komorowski&et=S

Może ich wspólni przodkowie mieli tych samych Dworczyków.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • witek.bis 20.07.19, 07:00
    Strasznie nam się ten Gabriel Maria wydłuża... Jak tak dalej pójdzie, to na napisanie posta o nim dnia nie wystarczy.

--

• witek.bis 20.07.19, 07:12
    Ups... Okazuje się, że żoną Gabriela Marii jest Ewa Wiktor... I połap się teraz, człowieku, kto kogo bierze na biurku...

--

• yoma 20.07.19, 09:15
    😂

--
    Ontborg
  • piq 20.07.19, 19:30
    ...przecież nasza Ojczyzna w połowie składa się z ziem przyłączonych do Macierzy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka