Dodaj do ulubionych

Wałęsa ma przeprosić Kaczyńskiego!

22.07.19, 12:04
Czyżby są nie wiedział o tym co wiedział cały świat, o tym, ze to Jarosław kieruje Lechem?
www.facebook.com/lechwalesa/posts/2398928783486586
Edytor zaawansowany
  • no-popis 22.07.19, 12:13
    kadziteusz napisał:

> Czyżby są nie wiedział o tym co wiedział cały świat, o tym, ze to Jarosław kier
    > uje Lechem?
    > www.facebook.com/lechwalesa/posts/2398928783486586
    Ma bufon przerosić i już.

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • kadziteusz 22.07.19, 12:19
    no-popis napisała:
    > Ma bufon przerosić i już.
  • no-popis 22.07.19, 12:29
    kadziteusz napisał:

> no-popis napisała:
    > > Ma bufon przerosić i już.

A co jak opublikuję rozmowę Tusk i Putin na temat zorganizowania tej katastrofy :)

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • kadziteusz 22.07.19, 12:32
    no-popis napisała:

> kadziteusz napisał:
    >
    > > no-popis napisała:
    > > > Ma bufon przerosić i już.
    >
    > A co jak opublikuję rozmowę Tusk i Putin na temat zorganizowania tej katastrofy
    > :)
    >
    >
    i spóźnić się godzinę na samolot?
  • no-popis 23.07.19, 20:00
    kadziteusz napisał:
    > i spóźnić się godzinę na samolot?
    A może byś się człowieku po prostu w końcu zastanowił nad sobą?
    Ciekawe czy kiedyś miałeś musiałeś mieć jakieś sumienie, poczucie przyzwoitości, honor czy taki się już urodziłeś?

--
  • eiran 22.07.19, 13:06
    no-popis napisała:

> A co jak opublikuję rozmowę Tusk i Putin na temat zorganizowania tej katastrofy

No proszę - ludzikow straszy że opublikuje. Chyba pod tą emerycką czaszką jest już coraz gorzej.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • erte2 22.07.19, 14:11
    no-popis napisała:
    A co jak opublikuję rozmowę Tusk i Putin na temat zorganizowania tej katastrofy :)

A masz ten zapis? Jeśli tak to czym prędzej dostarcz go prokuraturze, bo zatajanie dowodów zbrodni jest karalne.
  • kadziteusz 22.07.19, 14:38
    erte2 napisał:

> no-popis napisała:
    > A co jak opublikuję rozmowę Tusk i Putin na temat zorganizowania tej
    > katastrofy :)

>
    > A masz ten zapis? Jeśli tak to czym prędzej dostarcz go prokuraturze, bo zataja
    > nie dowodów zbrodni jest karalne.
    MA film jak Tusk z Putinem sadzą pancerną brzozę.
  • no-popis 23.07.19, 14:12
    erte2 napisał:

> no-popis napisała:
    > A co jak opublikuję rozmowę Tusk i Putin na temat zorganizowania tej
    > katastrofy :)

>
    > A masz ten zapis? Jeśli tak to czym prędzej dostarcz go prokuraturze, bo zataja
    > nie dowodów zbrodni jest karalne.
    Bingo dzieciak. Zaskoczyłaś !
    To niech Wałęsa dostarczy rozmowę Kaczyńskich do prokuratury.
    Śmiechu co niemiara z takich jak ty.

--
  • erte2 23.07.19, 15:59
    no-popis napisała:
    To niech Wałęsa dostarczy rozmowę Kaczyńskich do prokuratury. Śmiechu co niemiara z takich jak ty.

....z tym że ten twój śmiech jest dość głupawy (nawet onegdaj mądrzy Polacy wymyślili takie porzekadło: "Poznać głupiego po śmiechu jego" /skąd już wtedy o tobie wiedzieli?/).
    Bo widzisz żabciu - nigdzie nie napisałem że wyrok jest niesłuszny, że niesprawiedliwy i tendencyjny. Przeciwnie - dura lex sed lex, bowiem sąd nie może kierować się nawet najbardziej prawdopodobnymi przypuszczeniami tylko musi brać pod uwagę fakty i dowody.

Żona do męża:
    - Kochany, czy to prawda że płazy nie maja mózgu?
    - Tak, żabciu.....
  • no-popis 23.07.19, 16:18
    erte2 napisał:

> no-popis napisała:
    > To niech Wałęsa dostarczy rozmowę Kaczyńskich do prokuratury. Śmiechu co nie
    > miara z takich jak ty.

>
    > ....z tym że ten twój śmiech jest dość głupawy (nawet onegdaj mądrzy Polacy wym
    > yślili takie porzekadło: "Poznać głupiego po śmiechu jego" /skąd już wtedy o to
    > bie wiedzieli?/).
    > Bo widzisz żabciu - nigdzie nie napisałem że wyrok jest niesłuszny, że niespraw
    > iedliwy i tendencyjny.
    Owszem, nie napisałeś ale i nie zrozumiałeś :)
    Niezwykle zabawny z ciebie dzieciak.

--
  • erte2 23.07.19, 20:03
    no-popis
    A możesz mi żabuchno przesłodka wytłumaczyć czegóż to ja z tych twoich mądrości nie zrozumiałem? Co takiego skomplikowanego wyprodukowanego przez twój nieskomplikowany umysłek w tych twoich enuncjacjach było że przerosło mój aparat pojęciowy? Jakież to prawdy objawione, godne filozofów sentencje i niepodważalne aksjomaty zawarłaś w swoich jakże odkrywczych zdaniach? Pytam bom cieka i spragniony oświecenia :-))).
  • szwampuch58 22.07.19, 12:50
    bo kurdupel tak chce a ziobrowskie niby sady nakazuja,buhahahaha ludzik zajmni siEm Polanskim,Romanem zresztOm

--
    www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
  • no-popis 23.07.19, 20:01
    szwampuch58 napisał:

> bo kurdupel tak chce a ziobrowskie niby sady nakazuja,buhahahaha ludzik zajmni
    > siEm Polanskim,Romanem zresztOm
    Naqwet nie zrozumiałeś sensu tej rozmowy i istoty tego wyroku biedaku.
    Ciekawe czy kiedyś miałeś musiałeś mieć jakieś sumienie, poczucie przyzwoitości, honor czy taki się już urodziłeś?

--
  • pies.na.czarnych 22.07.19, 12:37
    Przeciez Wałęsa wypowiadal tylko swoje OPINIE.

--
    Uwaga szczur!
  • kadziteusz 23.07.19, 08:50
    pies.na.czarnych napisała:

> Przeciez Wałęsa wypowiadal tylko swoje OPINIE.
    >

Opinie człowieka, który był ich szefem i doskonale ich poznał i dlatego wiedział co mówi.
    Wiedział też co mówi jak zapraszał braci na swoje imieniny, Lecha z żoną i Jarosława z mężem.

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tylkoma nickami, ze sam już nie jestem w stanie zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
  • yoma 22.07.19, 12:45
    - Leszek?
    - Nie, Jarek.
    - A to przepraszam.

😄

--
    Tęp pisiaki: hoduj dziki!
    Chcesz mieć las - posadź Szyszkę.
  • erte2 22.07.19, 14:08
    kadziteusz
    To kto "był na górze", a kto "pod spodem" jest powszechnie znaną prawdą i nikt przy zdrowych zmysłach temu nie zaprzeczy (że wspomnę choćby sławetne "Panie prezesie - melduję wykonanie zadania"). Natomiast niestety nie ma dowodów na to że "ten na górze" wydawał polecenia odnośnie lądowania "temu na dole"*, choć w świetle innych faktów wydaje się to wysoce prawdopodobne. Ale sąd nie może kierować się nawet najbardziej prawdopodobnymi domysłami, sąd musi mieć dowody. A tych na dziś nie ma.
    Dura lex sed lex.

* Choć fizycznie tym razem było to odwrotnie.
  • eiran 22.07.19, 14:24
    To by i tak nie miało znaczenia. Nawet gdyby Jarosław Kaczyński wydał polecenie bratu, by ten wydał polecenie Błasikowi, by ten wydał polecenie kpt. Protasiukowi, to w sensie formalnym odpowiedzialność za naruszenie prawa spoczywałaby tylko na tym ostatnim (można by się ewentualnie zastanowić nad doliczeniem przedostatniego). A już na pewno Jarosław Kaczyński, cokolwiek by nie mówić, nie miał podstaw do wydawania poleceń głowie państwa i można to rozpatrywać wyłącznie w kategoriach etycznych.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • kadziteusz 22.07.19, 14:41
    eiran napisał:

A już na pewno Jarosław Kaczyński, cokolwiek by nie mówić, nie miał
    > podstaw do wydawania poleceń głowie państwa i można to rozpatrywać wyłącznie w
    > kategoriach etycznych.
    >
    Teraz Jarosław też nie podstaw do wydawania poleceń panuprezydentowi i tzw premierowi, i co z tego wynika?
  • eiran 22.07.19, 14:45
    To z tego wynika, że w świetle kk nie można go o nic oskarżyć.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • sverir 23.07.19, 14:07
    Można o sprawstwo kierownicze.

--
    „Z Leninem żyj, z Leninem śpij, z Leninem zbieraj kwiatki, z Leninem coś tam jeszcze, życzenia te od matki”
  • eiran 23.07.19, 14:30
    Chyba rozumiemy, że o materialne dowodów na to, że prezes wydawał polecenia, może być niełatwo.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • eiran 23.07.19, 14:34
    dowody, oczywiście

--
    Przez 14 lat ayran.
  • sverir 23.07.19, 15:06
    Myślę, że trudno byłoby o jakiekolwiek dowody, skoro bezpośrednio zainteresowani nie zyją, a ewentualny sprawca kierowniczy nigdy się do niczego nie przyzna.

--
    „Z Leninem żyj, z Leninem śpij, z Leninem zbieraj kwiatki, z Leninem coś tam jeszcze, życzenia te od matki”
  • no-popis 23.07.19, 15:13
    sverir napisał:

> Myślę, że trudno byłoby o jakiekolwiek dowody, skoro bezpośrednio zainteresowan
    > i nie zyją, a ewentualny sprawca kierowniczy nigdy się do niczego nie przyzna.
    Chodzi ci o Tuska ? Tu zgoda. Zawsze idzie w zaparte:)

--
  • sverir 23.07.19, 15:51
    "Chodzi ci o Tuska ? Tu zgoda. Zawsze idzie w zaparte:)"

Jasne, że o Tuska, o ile to pseudonim Pana Prezesa. Ale o takim jeszcze nie słyszałem.

--
  • no-popis 23.07.19, 16:32
    sverir napisał:

> "Chodzi ci o Tuska ? Tu zgoda. Zawsze idzie w zaparte:)"
    >
    > Jasne, że o Tuska, o ile to pseudonim Pana Prezesa. Ale o takim jeszcze nie sły
    > szałem.
    Apropos podobieństw do Lenina :
    www.facebook.com/mirek.wisniewski/videos/10213577764310108/

--
  • eiran 23.07.19, 15:50
    Osobiście myślę, że to i tak zbyt daleko idący zarzut. Jarosław został obudzony (wedle swoich standardów) w środku nocy, lecący do Rosji brat opowiadał mu, jak się czuje leżąca w warszawskim szpitalu matka, stąd pewnie odpowiedział coś w rodzaju "spadaj!", a nie nakazał lądowanie we mgle, wbrew ostrzeżeniom kontrolerów.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • snajper55 22.07.19, 15:05
    eiran napisał:

> To by i tak nie miało znaczenia. Nawet gdyby Jarosław Kaczyński wydał polecenie
    > bratu, by ten wydał polecenie Błasikowi, by ten wydał polecenie kpt. Protasiuk
    > owi, to w sensie formalnym odpowiedzialność za naruszenie prawa spoczywałaby ty
    > lko na tym ostatnim (można by się ewentualnie zastanowić nad doliczeniem przedo
    > statniego). A już na pewno Jarosław Kaczyński, cokolwiek by nie mówić, nie miał
    > podstaw do wydawania poleceń głowie państwa i można to rozpatrywać wyłącznie w
    > kategoriach etycznych.

A czy w takiej sytuacji Prezydent nie ponosi odpowedzialnosci jako zwierzchnik sił zbrojnych?

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • eiran 22.07.19, 15:14
    Z dużym prawdopodobieństwem tak, ale niespecjalnie dałoby się go do owej odpowiedzialności pociągnąć. Generalnie, organy państwa wzdragają się przed stawianiem zarzutów odpowiedzialnym za tę katastrofę, stąd - póki co - najsurowiej ukaranym jest Tomasz Arabski, oskarżony w trybie prywatnoskargowym.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • no-popis 22.07.19, 15:13
    erte2 napisał:

> kadziteusz
    > To kto "był na górze", a kto "pod spodem" jest powszechnie znaną prawdą i nikt
    > przy zdrowych zmysłach temu nie zaprzeczy (że wspomnę choćby sławetne "Panie pr
    > ezesie - melduję wykonanie zadania"). Natomiast niestety nie ma dowodów na to ż
    > e "ten na górze" wydawał polecenia odnośnie lądowania "temu na dole"*, choć w ś
    > wietle innych faktów wydaje się to wysoce prawdopodobne. Ale sąd nie może kiero
    > wać się nawet najbardziej prawdopodobnymi domysłami, sąd musi mieć dowody. A ty
    > ch na dziś nie ma.
    > Dura lex sed lex.
    To podobnie jak poszlaki, że Tusk z Putinem to i mówili na molo ale dowodów na razie nie ma.
    Dura lex sed lex

--
  • don.kichote 22.07.19, 16:45
    Np. proces poszlakowy Sobotki, czy polityczny - Rywina

erte2 napisał:

> Ale sąd nie może kierować się nawet najbardziej prawdopodobnymi domysłami,
    > sąd musi mieć dowody. A tych na dziś nie ma.
    > Dura lex sed lex.

--
    taniarada:

W razie wojny, w pierwszej kolejności bedę strzelal do okolicznych bolszewików, lewactwa i szmalcowni, a później do wroga.Po to by po zwycięstwie żyć w prawdziwie wolnej Polsce.
  • no-popis 22.07.19, 16:48
    don.kichote napisał:

> Np. proces poszlakowy Sobotki, czy polityczny - Rywina
    Dobre :) !
    Szczególnie ten polityczny z nagraną propozycją ŁAPÓWY.

--
  • don.kichote 22.07.19, 17:01
    Sprawdź a potem się wymądrzaj...

no-popis napisała:

> don.kichote napisał:
    >
    > > Np. proces poszlakowy Sobotki, czy polityczny - Rywina
    > Dobre :) !
    > Szczególnie ten polityczny z nagraną propozycją ŁAPÓWY.

--
    Na ignorancje lekarstwem są książki, na głupotę - strzelba i szpadel
  • eiran 23.07.19, 08:48
    ludzikow z pewnością nie wie, a ty wiesz za co skazano Rywina? Na podstawie twojego wpisu trudno nie odnieść wrażenia, że też nie wiesz. Innymi słowy - obaj jesteście "w mylnym błędzie", czy raczej w mylnych błędach, choć wasze przekonania się różnią.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • don.kichote 23.07.19, 19:44
    eiran napisał:

> a ty wiesz za co skazano Rywina?

Pomyśl.
    Gdybym nie wiedział, że Rywinowi dwa razy zmieniano zarzuty, po to tylko, żeby tylko udupić SLD, głosu bym nie zabierał.

Znak też jeszcze kilka innych "smaczków" tej sprawy ale oczywiście twojej wiedzy - z którą się i tak nie podzielisz - nie posiadam...
    --
    taniarada:

W razie wojny, w pierwszej kolejności bedę strzelal do okolicznych bolszewików, lewactwa i szmalcowni, a później do wroga.Po to by po zwycięstwie żyć w prawdziwie wolnej Polsce.
  • kadziteusz 22.07.19, 17:22
    Zapomniał dodać, że tez nigdy nie utworzył rządu Beacie Szydło, ani Morawieckiemu!!!
    I ze nigdy też nie wydawał poleceń marionetce zwanej panemprezydentem.
    Łoj , bym zapomniał, ze nigdy też nie wydawałem poleceń premierowi Marcinkiewiczowi,który też samodzielnie tworzył rzad i był całkowicie samodzielny, a po roku poprosił mnie bym go zastapił.
  • pies.na.czarnych 22.07.19, 22:07
    On tylko wyrazil swoja opinie! Tak jak obecny minister od nauczania :)
    www.tvn24.pl/jacek-sasin-o-zamieszkach-na-marszu-rownosci-w-bialymstoku-i-slowach-szefa-men,954979,s.html

--
    Uwaga szczur!
  • adria231 23.07.19, 07:59
    Nie mamy dowodów na to, kto jest winien katastrofy smoleńskiej. Czasem jednak sąd skazuje na podstawie poszlak.
    Nigdy nie byłam fanką Wałęsy, ale akurat w tej sprawie mam podobne zdanie. Nie mam jednak Jego odwagi, by o tym głośno mówić. Nam, maluczkim nakazuje się wierzyć w winę Tuska.
  • snajper55 23.07.19, 08:41
    adria231 napisała:

> Nie mamy dowodów na to, kto jest winien katastrofy smoleńskiej. Czasem jednak s
    > ąd skazuje na podstawie poszlak.
    > Nigdy nie byłam fanką Wałęsy, ale akurat w tej sprawie mam podobne zdanie. Nie
    > mam jednak Jego odwagi, by o tym głośno mówić. Nam, maluczkim nakazuje się wi
    > erzyć w winę Tuska.

Kto ci nakazuje??? Ja jestem maluczkim i głośno mówię, że winni katastrofy są piloci, ich przełożeni, ówczesna Kancelaria Prezydenta, Lech Kaczyński i PiS.

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • pies.na.czarnych 23.07.19, 09:41
    Zgadzam sie, jedynie kolejnosc bym odwrocil.

--
    Uwaga szczur!
  • no-popis 23.07.19, 10:55
    adria231 napisała:

> Nie mamy dowodów na to, kto jest winien katastrofy smoleńskiej. Czasem jednak s
    > ąd skazuje na podstawie poszlak.
    > Nigdy nie byłam fanką Wałęsy, ale akurat w tej sprawie mam podobne zdanie. Nie
    > mam jednak Jego odwagi, by o tym głośno mówić. Nam, maluczkim nakazuje się wi
    > erzyć w winę Tuska.
    Niczym więc się nie różnisz od świrów jak ich omreslasz ODWAZNYCH czyli Maciarewicza , który obwinia Tuska i Wałęsy obwinajacego Kaczyńskiego.
    Nie ma różnicy , którego świra popierasz ale popierasz świra.

--
  • eiran 23.07.19, 11:02
    Niczym więc się nie różnisz od świrów jak ich omreslasz ODWAZNYCH czyli Maciarewicza , który obwinia Tuska i Wałęsy obwinajacego Kaczyńskiego. Nie ma różnicy , którego świra popierasz ale popierasz świra.

Bełkot ludzikowa już zupełnie przeraźliwy.
    --
    Przez 14 lat ayran.
  • no-popis 23.07.19, 08:03
    ...lub SN powinien umorzyć to postanowienie sądu, ten nakaz przeprosin.
    Widać, powpisie na T. Lecha Wałęsy, że nie jest świadom tego co uczynił, nie ma możliwości zrozumienia niewłaściwości swojego czynu a więc nie jest świadomy tego zo zrobił.

--
  • eiran 23.07.19, 09:18
    Ten bełkot jest przerażający.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • pies.na.czarnych 23.07.19, 09:43
    Wypil szklanke wody i go na nowo rozebralo"":)

--
    Uwaga szczur!
  • no-popis 23.07.19, 20:03
    ...oraz czy szanuje prawo demokratycznego państwa.
    Swoją drogą ciekawe czy Wałęsa chocicaż na stare lata odzyska jakieś sumienie, poczucie przyzwoitości, honor czy taki się już urodził?

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka