Dodaj do ulubionych

Tzw premier obudził się i dał głos!

23.07.19, 17:03
Lepiej późno niż wcale jak mawiają, Ciekawe dlaczego tak późno, moze prezesowi bateria w telefonie wysiadła i dlatego on dopiero teraz, a panprezydent jeszcze nie dał głosu w tak ważnej i bulwersującej sprawie?

Czyżby piastunki prezesa zawiodły?

wiadomosci.wp.pl/marsz-rownosci-mateusz-morawiecki-potepiamy-to-co-sie-wydarzylo-w-bialymstoku-6405651003553921a
--
Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
Edytor zaawansowany
  • lech1966 23.07.19, 17:17
    POdbije ci ryju że zwyczajnego sentymentu.

--
    Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
    Autor KZP
    Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
  • kadziteusz 23.07.19, 17:52
    lech1966 napisał:

> POdbije ci ryju że zwyczajnego sentymentu.
    >

Dzięki, ale sam wiesz, że jak się moder obudzi to ten wątek wyląduje na oślej.
    Ps.
    Chcę udowodnić, że moderacja usuwa wątki za nicki i te które atakują PiS. Wiem ,ze przegram i nie mam szans, ale mnie to wisi. Normalni skumają moje intencje.
    Pozdrawiam.

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
  • lech1966 23.07.19, 18:11
    Szkoda że tak jest. Ja od dawna nie mogę zakładać wątków bo mnie konkurencja zawsze wyklikala na osła. Ale dopuki mogę pisać to będę pisał pod tym samym nickiem. Jak mnie całkiem zablokują to być może zapomnę o FK i zacznę żyć jak normalny człowiek. Znów się będę prywatnie wkoooorwial na rządzących i klął pod nosem jak coś uchwała nie po mojej myśli.

Ale nic nie obiecuję, żeby snajperowi nie dawać powodów.😁

--
    Nic nam teraz nie wychodzi
    PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
    Autor KZP
    Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
  • kadziteusz 23.07.19, 18:44
    lech1966 napisał:

> Szkoda że tak jest. Ja od dawna nie mogę zakładać wątków bo mnie konkurencja za
    > wsze wyklikala na osła. Ale dopuki mogę pisać to będę pisał pod tym samym nicki
    > em. Jak mnie całkiem zablokują to być może zapomnę o FK i zacznę żyć jak normal
    > ny człowiek. Znów się będę prywatnie wkoooorwial na rządzących i klął pod nosem
    > jak coś uchwała nie po mojej myśli.
    >
    > Ale nic nie obiecuję, żeby snajperowi nie dawać powodów.😁
    >

I jako emeryt nic na to nie poradzę, bo to nieuleczalna przypadłość!

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka