Dodaj do ulubionych

czekam na commig out prezesa, zera itd

23.07.19, 20:47
Miałem sen. Na czele marszu równosci Prezes z tęczową flagą z Zerem pod rękę i Antonim i resztą pierwszego szeregu PIS. Wszyscy wiedzą i myślą ale to nasze hot dogi. Mozna by dalej ale wiadomo kto komu i w co wtyka. Szczegóły.
Edytor zaawansowany
  • no-popis 23.07.19, 21:28
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • ta 24.07.19, 23:19
    Co to znaczy " niespełnione kompleksy" , a co " spełnione kompleksy" jeśli już jesteś przy temacie, ludzików ?
  • no-popis 25.07.19, 06:41
    ta napisała:

> Co to znaczy " niespełnione kompleksy" , a co " spełnione kompleksy" jeśli już
    > jesteś przy temacie, ludzików ?
    Obserwuj i ucz się. Między niespełnionyi a spełnionymi jest bardzo wyrażna różnica. Te u autorki są niespełnione.
    Zresztą są nie tylko takie:) Na przykład cenzot-moderator ma ukryte bo się wstydzi.

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • pies.na.czarnych 25.07.19, 08:43
    Spełnione kompleksy?:D

--
    Uwaga szczur!
  • ta 25.07.19, 11:34
    no-popis napisała:

> ta napisała:
    >
    > > Co to znaczy " niespełnione kompleksy" , a co " spełnione kompleksy" jeśl
    > i już
    > > jesteś przy temacie, ludzików ?

Ludzików odpisał:
    > Obserwuj i ucz się. Między niespełnionyi a spełnionymi jest bardzo wyrażna różn
    > ica. Te u autorki są niespełnione.
    > Zresztą są nie tylko takie:) Na przykład cenzot-moderator ma ukryte bo się wsty
    > dzi.

Pytam ponownie, bo odpowiedzi brak. Co to znaczy " niespełnione kompleksy".
    Takiego terminu nie ma, wymyśliłeś jakiegoś potworka logicznego bez umocowania w języku i psychologii.

Ty masz kompleks niespełnionego, czy spełnionego kaznodziei wg swojej koncepcji niespełnionych kompleksów?
    -niespełniony kompleks kaznodziei: chciałbym być kaznodzieją i mieć kompleks, ale mi się nim nie udało zostać, więc kompleksu kaznodziei nie mam i żałuję
    - spełniony kompleks kaznodziei: zostałem kaznodzieją i mam w związku z tym kompleks kaznodziei, to przykre
    I tak żle i tak niedobrze, nieudacznik jednym słowem - cbdo

Nie spodziewam się, że zrozumiesz :)
  • eiran 25.07.19, 11:40
    Chyba zdajesz sobie sprawę, że to poza zasięgiem ludzikowa, przyznać się do palnięcia głupoty.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • ta 25.07.19, 11:46
    eiran napisał:

> Chyba zdajesz sobie sprawę, że to poza zasięgiem ludzikowa, przyznać się do pal
    > nięcia głupoty.

Ja sobie zdaję, ale on zdaje się mieć kompleks niespełnionego kompleksu i się w tym zdawaniu daleko mijamy :)
  • eiran 25.07.19, 08:47
    ludzikow, wbrew pozorom, nie jest aż tak durny żeby nie zdawać sobie sprawy, że chlapnął głupotę, ale jest wystarczająco głupi, by iść w zaparte.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • kadziteusz 25.07.19, 08:48
    ta napisała:

> Co to znaczy " niespełnione kompleksy" , a co " spełnione kompleksy" jeśli już
    > jesteś przy temacie, ludzików ?
    Nie ma już tego wpisu, ale domyślam się, że PiSior znów zaatakował autora wątku, bo jak zwykle nie zrozumiał jego treści.

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
    ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
  • kadziteusz 25.07.19, 07:51
    teen69 napisał:

> Miałem sen. Na czele marszu równosci Prezes z tęczową flagą z Zerem pod rękę
    > i Antonim i resztą pierwszego szeregu PIS. Wszyscy wiedzą i myślą ale to nas
    > ze hot dogi. Mozna by dalej ale wiadomo kto komu i w co wtyka. Szczegóły.

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
    ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
  • pies.na.czarnych 25.07.19, 10:34
    Przy tych upałach w różowych rajtkach nie wystąpią. Szkoda.

--
    Uwaga szczur!
  • ta 25.07.19, 11:38
    pies.na.czarnych napisała:

> Przy tych upałach w różowych rajtkach nie wystąpią. Szkoda.

Kiedyś wypłyną materiały z akcji "Buś". Różowe rajtki to wersja light.
  • wsk175 25.07.19, 12:20
    Więc drogie pisiorki nie śpieszcie się ze stawianiem pomników swemu bogowi.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka