Dodaj do ulubionych

Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę o zerowym P

24.07.19, 23:52
Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę o zerowym PIT dla młodych

Lewą ręką!
Odmieniec.
Niech uważa bo go wykluczą.
Strefa, miasto, tramwaj tylko dla praworecznych.
Odmieńcom wstęp wzbroniony.
I Prawdziwi Polscy Katoliccy Patrioci się za niego wezmą, za tego odmieńca.
Nie będzie im tu rodziny, wiary i ojczyzny psuł swoją odmiennością!
Edytor zaawansowany
  • kadziteusz 25.07.19, 08:17

tzw panprezydent jest tego zaprzeczeniem.

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
    ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
  • no-popis 25.07.19, 08:46
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • kawa_poranna 25.07.19, 20:05
    no-popis napisała:
    > Jesteś z Agory ? Kawa.
    > Masz szczególną ochronę u moderatora. Cenzura nieprawdopodobna i wogole niepowi
    > azana z netykietà czy naruszaniem regulaminu.
    Ja to piszę w ramach obywatelskiej troski o los Prezydenta RP.
    Jak widzisz - pisowcy tępią odmieńców.
    Jutro ponoć mają się zabrać za odmieńców leworęcznych. Mają im wydzielać miejsca w tramwaju, zakaz wstępu do apteki bo nie będą obsłużeni, specjalne enklawy wolne od odmieńców leworęcznych.
    Piszę to w trosce o los Prezydenta RP.
  • no-popis 25.07.19, 20:29
    kawa_poranna napisała:

> no-popis napisała:
    > > Jesteś z Agory ? Kawa.
    > > Masz szczególną ochronę u moderatora. Cenzura nieprawdopodobna i wogole n
    > iepowi
    > > azana z netykietà czy naruszaniem regulaminu.
    > Ja to piszę w ramach obywatelskiej troski o los Prezydenta RP.
    > Jak widzisz - pisowcy tępią odmieńców.
    > Jutro ponoć mają się zabrać za odmieńców leworęcznych. Mają im wydzielać miejsc
    > a w tramwaju, zakaz wstępu do apteki bo nie będą obsłużeni, specjalne enklawy w
    > olne od odmieńców leworęcznych.
    > Piszę to w trosce o los Prezydenta RP.
    Ale dlaczego cenzor tak wzmacnia tè Twoją bez wątpienia nacechowaną szlachetnością i troską o państwo wyPOwiedź co.jest typowe dla środowiska Gazety podobnie jak przecenienie pozytywnych cech społeczeństwa polskiego.

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • kawa_poranna 25.07.19, 23:16
    no-popis napisała:

Ale dlaczego cenzor tak wzmacnia tè Twoją bez wątpienia nacechowaną szlachetnoś
    > cią i troską o państwo wyPOwiedź co.jest typowe dla środowiska Gazety podobnie
    > jak przecenienie pozytywnych cech społeczeństwa polskiego.
    Bowiem patriotyzma nakazuje troszczyć się o dobrostan Prezydenta aby w trudnych dla siebie chwilach, zdołowany nie podpisywał pierdoł i w dodatku jak jaki odmieniec - lewą ręką.
    Prawdziwi Polscy Katoliccy Patrioci będą mu tę jego inność wybijać z głowy skandując - polska dla normalnych, leworęczni na lewo, do Moskwy.
    A przedstawiciele rządu, pisu będą z samozadowoleniem oceniać - Nie pochwalamy, ale rozumiemy!
    Lewica to lewica. Nam takich tutaj w Polsce nie trzeba!
    Po co mu to?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka