Dodaj do ulubionych

Pisie rodziny mogą liczyć na nowe stanowiska

25.07.19, 09:16
Pisie rodziny mogą liczyć na nowe intratne stanowiska przy korycie. Nawet dla tych słabo wykształconych coś się znajdzie.

Komisja ds. pedofilii z własnym urzędem i 12 milionami rocznie. Miliony na pensje, także dla kierowców
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25025958,komisja-ds-pedofilii-z-wlasnym-urzedem-i-12-milionami-rocznie.html#a=357&c=159&s=BoxNewsImg3

--
Uwaga szczur!
Edytor zaawansowany
  • kadziteusz 25.07.19, 09:43
    Najwięcej posad przy PST.
    Ktoś musi mu zmieniać gacie, podcierać, czy wyrywać włosy z nosa, albo strząsać łupież z marynarki.

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
    ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
  • erte2 25.07.19, 09:50
    Prawdopodobnie ta "komisja" zacznie swoją działalność od ścigania.... Polańskiego, następnie sporządzi donos do prokuratury na braci Sekielskich (powód się znajdzie), dogłębnie przeanalizuje przypadek poznańskiego dyrygenta chłopięcego chóru (nie szkodzi że nie żyje), a prace będzie rozpoczynać od modlitwy. A przewodniczącym zostanie niejaki piotrowicz stanisław - bo któż by inny?
  • pies.na.czarnych 25.07.19, 10:08
    > zacznie swoją działalność od ścigania.... Polańskiego

Poczekajmy na wypowiedz ludzikowa. On powinien byc najlepiej zorientowany w tej sprawie.

--
    Uwaga szczur!
  • kadziteusz 25.07.19, 10:13

Taka powinna przyjąć nazwę, co by odzwierciedlało w 100% powód powołania tej "komisji".

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
  • sverir 25.07.19, 11:14
    Ta komisja ma na celu ustawienie krewnych i znajomych, a nie odkłamywanie czegokolwiek.

--
    „Z Leninem żyj, z Leninem śpij, z Leninem zbieraj kwiatki, z Leninem coś tam jeszcze, życzenia te od matki”
  • pies.na.czarnych 25.07.19, 13:46
    Na zasadzie: Im mniej zrobimy tym wiecej zarobimy, a wdziecznosc wielebnych i Kulawego bedzie ogromna.

--
    Uwaga szczur!
  • kadziteusz 25.07.19, 13:53
    sverir napisał:

> Ta komisja ma na celu ustawienie krewnych i znajomych, a nie odkłamywanie czego
    > kolwiek.
    >

Jedno nie przeszkadza drugiemu. Można upic dwie pieczenie przy jednym ogniu, zarobić kasę i wybielić kościelnych zboków, a całą pedofilię przypisać murarzom.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka