Dodaj do ulubionych

Bojówka PiSu czy Episkopatu?

26.07.19, 09:09
Znowu ta agresja ideologii LGBT, napaść na heteroseksualnych i seksualizacja dzieci.

Wykładowca Uniwersytetu Wrocławskiego i dziennikarz Przemysław Witkowski został pobity niedaleko bulwarów nad Odrą we Wrocławiu.

Jechałem z moją dziewczyną i powiedziałem jej, że to jest skandal. (...) Dlaczego ten mur i zresztą wiele miejsc we Wrocławiu upstrzone jest skrajnie faszystowskimi napisami, które nawołują do nienawiści do różnych grup? (...) przechodził obok niego mężczyzna w wieku dwudziestu kilku lat. - I pyta mnie: "co, nie podobają ci się napisy?". Ja mówię: "tak, nie podobają mi się te napisy, bo nie podobają mi się". Złapał mój rower, ja próbowałem się przepchnąć. On mnie uderzył, a potem zaczął mnie bić

--
Rozmowa dwojga Japończyków:
- Myślę, że Polacy tak jak my, Japończycy, są ludźmi i tak jak my zasługują na akceptację i szacunek.
- Skończ z tą ideologią PL i polonizacją dzieci!

(widziane gdzieś w Internecie)
Edytor zaawansowany
  • pies.na.czarnych 26.07.19, 10:18
    Policja przyjechala na miejsce po godzinie.

--
    Uwaga szczur!
  • kadziteusz 26.07.19, 13:13
    Pobili chłopaka, bo wydawał im się gejem, Pobity po wyjściu ze szpitala poszedł na "policję" i usłyszał:

Na komendzie usłyszałem, że jest piątek, godzina prawie 17 i czy nie miałem kiedy przyjść. Policjant powiedział, że mam się cieszyć, że żyję i że zbyt prowokacyjnie wyglądam. A monitoringu nie ma, bo kasują go po 30 dniach - czytamy.
    Policja w tej sprawie nie zabrała jeszcze głosu.

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
    ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
  • pies.na.czarnych 26.07.19, 10:26
    23:00 Przemysław Witkowski, współpracownik OKO.press, który padł ofiarą homofobicznej napaści, czekał czwartą godzinę na SOR. Przemek dziękuje za wsparcie, jakie dostał. Martwi się o los anonimowych ofiar prawicowych bojówek. "Hejterom, którzy twierdzą, że oblałem się keczupem dedykuję swoje zdjęcie". O 24:00 sms: "Złamanie nosa i zatoki szczękowej"
    oko.press/witkowski-na-sorze-skrajne-bojowki-sprawdzaja-ile-im-wolno-wladza-daje-przyzwolenie-na-przemoc/?fbclid=IwAR2ngZ7Q9CKwhTpUfm5HCFGtqRUm9S5lwTZF20tMVhIsaX7-AbGl3qcuzgk

--
    Uwaga szczur!
  • yoma 26.07.19, 18:49
    Ze złamaniem nosa i zatoki szczękowej niech się cieszy, że czekał tylko 4 h. Serio. Akurat czekanie na SOR nie jest żadną szykaną.

--
    Dedicado a todos los casos de abuse sexual por parte de miembros de la Iglesia Cristiana
  • pies.na.czarnych 26.07.19, 22:13
    Znowu nie przeczytalas do konca ;)

--
    Uwaga szczur!
  • yoma 27.07.19, 11:34
    No jak nie jak tak. Proszę tylko, żeby nie dopisywano niepotrzebnych legend do wystarczająco paskudnego i tak wydarzenia.

--
    Över. Killer.
  • buldog2 26.07.19, 11:04
    Co się nieodparcie kojarzy, to scena z filmu Cabaret (w końcówce, podobnie od nazistów obrywa Brian).

--
    Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    Partia Interesów Sowieckich - Obraza
    Susanne Abbuehl - The Twilight Turns From Amethyst
  • pies.na.czarnych 26.07.19, 12:01
    buldog2 napisał:

> Co się nieodparcie kojarzy, to scena z filmu Cabaret (w końcówce, podobnie od n
    > azistów obrywa Brian).
    >

Mamy powtórzone prawie wszystkie sceny z tego filmu Czekam na finał

--
    Uwaga szczur!
  • inocom 27.07.19, 04:17
    buldog2 napisał:

> Co się nieodparcie kojarzy

Za dyskutującego z nim ostro pana podał Roberta Lewandowskiego...

--
    "Pokud žijete v zemi, kde můžete být potrestáni za chytání ryb bez povolení, ale nikoliv za ilegální vstup do země bez povolení, máte plné právo říci, že ta země je vedena idioty" - Miloš Zeman
  • eiran 27.07.19, 08:22
    A cóż miałoby znaczyć owo zdanie w mocno niestandardowej polszczyźnie?

--
    Przez 14 lat ayran.
  • pies.na.czarnych 26.07.19, 12:23
    Piotr Krajewski, polski projektant, został brutalnie pobity przez trzech mężczyzn. Stracił przytomność i trafił do szpitala. Dziś opowiada o tym, co wydarzyło się tego feralnego dnia.
    www.plotek.pl/plotek/7,154063,25029849,polski-projektant-zostal-pobity-bo-uznali-ze-jest-gejem-przykryli.html#s=BoxOpCzol6
    Na komendzie usłyszałem, że jest piątek, godzina prawie 17 i czy nie miałem kiedy przyjść. Policjant powiedział, że mam się cieszyć, że żyję i że zbyt prowokacyjnie wyglądam. A monitoringu nie ma, bo kasują go po 30 dniach - czytamy.

--
    Uwaga szczur!
  • szwampuch58 26.07.19, 12:26
    forum.gazeta.pl/forum/w,28,168425266,168425266,Polska_przestaje_byc_krajem_do_mieszkania_chyba_z.html
    --
    www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
  • inocom 26.07.19, 22:34
    man_sapiens napisał:

> Znowu ta agresja ideologii LGBT, napaść na heteroseksualnych i seksualizacja dz
    > ieci.

A, że był silniejszy i dodatkowo został zwyzywany od nazistów załatwił sprawę po męsku.

--
    Szerszeń może mieć około 4,5 cm długości, 7,5-centymetrową rozpiętość skrzydeł i 6-centymetrowe żądło. W jednym gnieździe mogą żyć nawet tysiące owadów. Żądła wstrzykują toksyny, które prowadzą do wstrząsu anafilaktycznego, ciężkiego stanu nagłego, który charakteryzuje się szybkim obniżeniem ciśnienia tętniczego, stanowiąc realne zagrożenie dla życia.
    web.archive.org/web/20190302152056/wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24507742,grozne-szerszenie-coraz-blizej-polski-ich-uzadlenia-moga-byc.html
  • inocom 26.07.19, 23:48
    Tak brzmi napis na bulwarach nad Odrą, który skłonił Przemysława Witkowskiego do wyzywania wrocławian od faszystów i nazistów.

--
    V politice začíná Evropská Unie připomínat doktora z Haškova příběhu "Osudy dobrého vojáka Švejka", který předepisoval na všechny zdravotní potíže pouze jediný lék - klystýr.
  • pies.na.czarnych 26.07.19, 23:57
    Ubodło cię?

--
    Uwaga szczur!
  • inocom 27.07.19, 00:00
    pies.na.czarnych napisała:

> Ubodło cię?

Bez przesady. Cham nie będzie mnie bódł.

--
    ~Dawid
    "Na listach bezpartyjnych są wszyscy Ci, którym nie wyszło w partiach. I tyle w temacie."
  • 141288bs 27.07.19, 00:04
    Niepelnosprawnosc nie moze byc przyzwoleniem na okazywanie jej w roznych miejscach w Polsce.
  • snajper55 27.07.19, 00:23
    141288bs napisał:

> Niepelnosprawnosc nie moze byc przyzwoleniem na okazywanie jej w roznych miejsc
    > ach w Polsce.

A kibole i inne homofoby się tym nie przejmują i swą umysłową niepełnosprawność okazują.

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • inocom 27.07.19, 00:48
    snajper55 napisał:

> 141288bs napisał:
    >
    > > Niepelnosprawnosc nie moze byc przyzwoleniem na okazywanie jej w roznych
    > miejsc
    > > ach w Polsce.
    >
    > A kibole i inne homofoby się tym nie przejmują i swą umysłową niepełnosprawność
    > okazują.

Do tego ten brak leków :)))))))
    A moderować choć możesz?

--
    "Pokud žijete v zemi, kde můžete být potrestáni za chytání ryb bez povolení, ale nikoliv za ilegální vstup do země bez povolení, máte plné právo říci, že ta země je vedena idioty" - Miloš Zeman
  • yoma 27.07.19, 11:32
    Och, Detrytus. To może lepiej się tu nie pokazuj.

--
    The Boot Redemption
  • snajper55 27.07.19, 12:53
    inocom napisał:

> Tak brzmi napis na bulwarach nad Odrą, który skłonił Przemysława Witkowskiego d
    > o wyzywania wrocławian od faszystów i nazistów.

Kłamiesz.

"Chodzi o napisy z hasłami "Stop pedofilom z LGBT", "Niszcz marksistów! Bądź aktywny". - Wszędzie na tych bulwarach w tym miejscu są napisy nienawistne, "LGBTQ pedofilia", "autonomiczni nacjonaliści", (...) i wszędzie krzyże celtyckie - powiedział Witkowski. "

www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/przemyslaw-witkowski-pobity-we-wroclawiu-policja-publikuje-wizerunek-sprawcy,956205.html

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • prawdawaszaboli 27.07.19, 15:14
    najper55 napisał:

> inocom napisał:
    >
    > > Tak brzmi napis na bulwarach nad Odrą, który skłonił Przemysława Witkowsk
    > iego d
    > > o wyzywania wrocławian od faszystów i nazistów.
    >
    > Kłamiesz.
    >
    > "Chodzi o napisy z hasłami "Stop pedofilom z LGBT", "Niszcz marksistów! Bądź ak
    > tywny". - Wszędzie na tych bulwarach w tym miejscu są napisy nienawistne, "LGBT
    > Q pedofilia", "autonomiczni nacjonaliści",

Jako "Człowiek z Gazety" jesteś ekspertem od tropienia faszyzmu , a zatem :
    Które z tych haseł jest faszystowskie , a które nazistowskie ?...
  • inocom 27.07.19, 04:08
    man_sapiens napisał:

> Znowu ta agresja ideologii LGBT, napaść na heteroseksualnych i seksualizacja dz
    > ieci.

Czy hasło "STOP zwyrodnialcom" na murach
    Upoważnia Przemysława Witkowskiego do nazywania przechodniów faszystami i nazistami?

PS.
    Tak przy okazji ile to już Przemysław Witkowski ma pociech w domu?

PPS
    Życie prywatne
    Syn prof. Andrzeja Witkowskiego. W 2009 zawarł z poetką Iloną Jakubowską małżeństwo humanistyczne, ceremonię pod patronatem Polskiego Stowarzyszenia Racjonalistów[10]. W 2015 roku rozwiedli się. Związany był również z poetką Kamilą Janiak i lewicową polityczką Agnieszką Dziemianowicz-Bąk. Aktualnie związany jest z Anną Hoss[11]. Mieszka we Wrocławiu i Warszawie. 26 lipca 2019 został pobity we Wrocławiu z powodu przeciwstawienia się homofobicznym hasłom[12][13].

--
    Gwiazda Polarna tiny.pl/gz1ck
  • prawdawaszaboli 27.07.19, 10:53
    z kwiatka na kwiatek...

"Syn prof. Andrzeja Witkowskiego. W 2009 zawarł z poetką Iloną Jakubowską małżeństwo humanistyczne, ceremonię pod patronatem Polskiego Stowarzyszenia Racjonalistów[10]. W 2015 roku rozwiedli się. Związany był również z poetką Kamilą Janiak i lewicową polityczką Agnieszką Dziemianowicz-Bąk. Aktualnie związany jest z Anną Hoss[11]. "
  • pies.na.czarnych 27.07.19, 11:07
    Zazdrościsz mu?

--
    Uwaga szczur!
  • inocom 27.07.19, 11:35
    pies.na.czarnych napisała:

> Zazdrościsz mu?

A ile ma dzieci? :)

--
    Sadists just want to have fun ... and the Internet is their playground - Personality and Individual Differences 67 (2014) 97–102
    doi.org/10.1016/j.paid.2014.01.016
  • pies.na.czarnych 27.07.19, 11:52
    Co to kogo obchodzi?

--
    Uwaga szczur!
  • no-popis 27.07.19, 08:31
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • man_sapiens 27.07.19, 10:44
    > Nie wierzę abyś był aż takim idiotà aby napisać jak napisałeś .

Przepraszam, kajam się. Powinienem napisać od razu a nie dopiero po zwróceniu uwagi, że pobił imigrant z Syrii który jest ateistą, agresywnym homoseksualistą, do tego lewakiem. Czy opuściłem coś z listy nienawiści PiSu?

--
    Naprawdę, lepiej, żebyśmy nie rozmawiali przy kamerach[...]Jest taka prośba o to, aby nas popierać, a nie przeszkadzać Kaczyński do niepełnosprawnej skarżącej się na niewystarczającą pomoc państwa i pogardę ze strony rządzących
  • no-popis 27.07.19, 11:15
    man_sapiens napisał:

> > Nie wierzę abyś był aż takim idiotà aby napisać jak napisałeś .
    >
    > Przepraszam, kajam się. Powinienem napisać od razu a nie dopiero po zwróceniu u
    > wagi, że pobił imigrant z Syrii który jest ateistą, agresywnym homoseksualistą,
    > do tego lewakiem. Czy opuściłem coś z listy nienawiści PiSu?
    U mnie jest Lista Nienawiści ogólna.
    U ciebie Lista Nienawiści PiSu a u Oszołoma jest Lista Nienawiści Lewactwa.
    Bawcie się ze sobą ale wwaszej piaskownicy pod nazwą POPiS.
    Ja sie nie bawię w waszej piaskownicy.

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • pies.na.czarnych 27.07.19, 11:21
    > Policja zadziałała sprawnie i konsekwentnie. Jak nigdy !

Jak zwykle zrobili wszystko aby sprawca miał czas na ucieczkę.

--
    Uwaga szczur!
  • prawdawaszaboli 27.07.19, 10:50
    "Dlaczego ten mur i zresztą wiele miejsc we Wrocławiu upstrzone jest skrajnie faszystowskimi napisami, "

Gdyby napisy były skrajnie lewicowe - nie byłoby problemu ?...
  • man_sapiens 27.07.19, 10:56
    > Gdyby napisy były skrajnie lewicowe - nie byłoby problemu ?...

Byłby taki sam. Tylko bojówkarza by zabrakło.

--
    Z mojej zawodowej wiedzy wynika, że narody nie istniały od zawsze, więc można przypuszczać, że nie będą trwały wiecznie Karol Modzelewski
  • prawdawaszaboli 27.07.19, 11:39
    > Byłby taki sam

Nieprawda - wtedy by nie podkreślał , że hasła były "faszystowskie" (co zresztą nie jest prawdą) ...
  • no-popis 27.07.19, 11:16
    prawdawaszaboli napisał:

> "Dlaczego ten mur i zresztą wiele miejsc we Wrocławiu upstrzone jest skrajnie f
    > aszystowskimi napisami, "
    >
    > Gdyby napisy były skrajnie lewicowe - nie byłoby problemu ?...
    Wtedy byłaby to walka o demokrację i pokój na świecie jak to pisano na transaparentach w ....ZSRR.

--
    Rząd POPiSu był ! Premierem był Jerzy Buzek a ministrami Balcerowicz, Geremek, Komorowski i ...Lech Kaczyński. Także układ okrągłostołowy nie brzydził Kaczyńskich nawet w roku 2000.
  • pies.na.czarnych 27.07.19, 11:24
    > "Dlaczego ten mur i zresztą wiele miejsc we Wrocławiu upstrzone jest skrajnie f
    > aszystowskimi napisami, "

Zastanów się jacy ludzie piszą na murach i masz odpowiedz.

--
    Uwaga szczur!
  • prawdawaszaboli 27.07.19, 11:35
    > jacy ludzie piszą na murach i masz odpowiedz.

Bojówkarze z Antify ?
  • pies.na.czarnych 27.07.19, 11:39
    Prymitywni wandale. Wysokie egzekwowanie kary w wielu krajach rozwiązały ten problem.

--
    Uwaga szczur!
  • prawdawaszaboli 27.07.19, 11:41
    > Wtedy byłaby to walka o demokrację i pokój na świecie jak to pisano na transaparentach w ....ZSRR.

oko.press , GW , Antifa itp. gotowe są rozpętać wojnę w imię walki o pokój... :) tak jak komuniści...
  • no-popis 22.08.19, 16:46
    prawdawaszaboli napisał:

> > Wtedy byłaby to walka o demokrację i pokój na świecie jak to pisano na tr
    > ansaparentach w ....ZSRR.
    >
    > oko.press , GW , Antifa itp. gotowe są rozpętać wojnę w imię walki o pokój... :
    > ) tak jak komuniści...
    To są komuniści.

--
  • prawdawaszaboli 27.07.19, 11:25
    "Stop pedofilom z LGBT", "Niszcz marksistów! "

"Stop pedofilom w sutannach " , " Niszcz faszystów ! " - takie hasła nie przeszkadzają biednemu misiowi i jego towarzystwu z OKO.press czy innej Antify...
    Marksistów należy niszczyć , bo to więksi zbrodniarze od faszystów ... Ofiary faszyzmu należy liczyć w tysiącach , ofiary marksizmu - w milionach...

" Przemysław Witkowski, współpracownik OKO.press, który padł ofiarą homofobicznej napaści "

A skąd fałszywe OKO wytrzasnęło tu "homofobię" ??...
  • pies.na.czarnych 27.07.19, 11:40
    Zwłaszcza pisowskich marksistów.

--
    Uwaga szczur!
  • kadziteusz 27.07.19, 12:05
    że przed chwila ten wątek i dziesiątki innych było na oślej?

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
  • no-popis 27.07.19, 12:12
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • kadziteusz 27.07.19, 12:32
    no-popis napisała:

> kadziteusz napisał:
    >
    > > że przed chwila ten wątek i dziesiątki innych było na oślej?
    > Tak już masz biedny, schorowany człowieku POpierający tutaj w podonie urojony s
    > POsówb Mich&%nika i T%u$ska.
    >
    Bo ostatnio PiSałeś, że zwalczam PO? Zdecyduj się PiSi trolu
    >
    >
    >

--
  • taniarada 27.07.19, 12:41
    kadziteusz napisał:

> no-popis napisała:
    >
    > > kadziteusz napisał:
    > >
    > > > że przed chwila ten wątek i dziesiątki innych było na oślej?
    > > Tak już masz biedny, schorowany człowieku POpierający tutaj w podonie uro
    > jony s
    > > POsówb Mich&%nika i T%u$ska.
    > >
    > Bo ostatnio PiSałeś, że zwalczam PO? Zdecyduj się PiSi trolu
    > >
    > > Nic ci to nie pomoże .Tylko ośla .Choćbyś tyłek lizał.
    >
    >
    >
    >
    >
  • taniarada 27.07.19, 12:45
    prawdawaszaboli napisał:

> "Stop pedofilom z LGBT", "Niszcz marksistów! "
    >
    > "Stop pedofilom w sutannach " , " Niszcz faszystów ! " - takie hasła nie przesz
    > kadzają biednemu misiowi i jego towarzystwu z OKO.press czy innej Antify...
    > Marksistów należy niszczyć , bo to więksi zbrodniarze od faszystów ... Ofiary f
    > aszyzmu należy liczyć w tysiącach , ofiary marksizmu - w milionach...
    >
    >
    > " Przemysław Witkowski, współpracownik OKO.press, który padł ofiarą homofobiczn
    > ej napaści "
    >
    > A skąd fałszywe OKO wytrzasnęło tu "homofobię" ??...
    I dostał po pysku .Albo sam sobie to zrobił.
  • 141288bs 27.07.19, 17:55
    i kopa na droge - kazdego teczowego.
  • adria231 27.07.19, 19:01
    Kibole, część episkopatu pisiarnia , a nawet policja nie od dziś stają w jednym szeregu, jako bojówka przeciwko "innym".
    Stąd takie wydarzenia, jak w Białymstoku.
  • inocom 27.07.19, 13:39
    man_sapiens napisał:

> ieci.

gazetawroclawska.pl/teczowe-pasy-zniszczone-a-miala-byc-strefa-wolna-od-nienawisci-zdjecia/ar/c1-14307731
    "Spór zakończy wkrótce Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta, który zlecił już usunięcie z jezdni samowolki. Tęczowe przejście zniknie wraz z napisami."

--
    ~Dawid
    "Na listach bezpartyjnych są wszyscy Ci, którym nie wyszło w partiach. I tyle w temacie."
  • taniarada 27.07.19, 13:47
    Dał mu w pysk i obnosi się z pobitą gębą po wszystkich portalach.
  • m.c.hrabia 27.07.19, 15:35
    jeden Kaczyński jedna..
  • yoma 27.07.19, 17:24
    Ty wiesz co, Hrabio, koszmarny jest ten obrazek.

--
    Bloodred Hourglass. AOTY contender.
  • nooos 27.07.19, 15:56
    Fajnie stać się użytkownikiem tego forum. Pozdrawiam
  • taniarada 27.07.19, 16:03
    W Superstacji.Pieprzył jak najęty .Nie dziwię się że dostał w pysk .To nie był zwykły graficiarz .Tylko nasłany rzezimieszek .
  • taniarada 27.07.19, 16:09
    Wszystko nie trzyma się kupy .Dziewczyna odjechała ,a zjawił się byczek.Która dziewczyna zostawia swojego chlopaka bez pomocy .Dziwne.
  • kadziteusz 27.07.19, 17:14
    taniarada napisał(a):

> Wszystko nie trzyma się kupy .Dziewczyna odjechała ,a zjawił się byczek.Która d
    > ziewczyna zostawia swojego chlopaka bez pomocy .Dziwne.

--
  • prawdawaszaboli 27.07.19, 17:07
    Podbite OKO.press twierdzi , że hasła były homofobiczne i faszystowskie...

"skrytykował homofobiczne napisy, » Chodzi o napisy z hasłami "Stop pedofilom z LGBT", "LGBTQ pedofilia", (www.tvn24.pl)

Czy hasła "Stop pedofilom w sutannach" , "Kler pedofilia" to klerofobia i faszyzm ?...
  • yoma 27.07.19, 17:23
    Detrytus, chłopie

ty lepiej jeszcze nie myśl nad ciętymi ripostami, bo ci to nie wychodzi. Na razie trenuj ludzki. Jedna rzecz na raz, wiesz.

--
    Bloodred Hourglass. AOTY contender.
  • weteran-czasu 22.08.19, 16:52
    --
    ]:->

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka