Dodaj do ulubionych

Morawiecki zapatrzył się na Macierewicza?

26.07.19, 12:50

Pierwsza Misiewiczówna w rządzie?
wiadomosci.onet.pl/kraj/anna-gembicka-28-letnia-studentka-wiceminister-inwestycji-i-rozwoju/e4yp049
Teraz kolej na Glapińskiego, zeby sobie też odmłodził "kadry".

--
Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
Edytor zaawansowany
  • horpyna4 26.07.19, 13:03
    Chyba raczej na Glapińskiego. Tylko tamten preferuje tlenione blondyny, a ten rude.
  • kadziteusz 26.07.19, 15:45
    horpyna4 napisała:

> Chyba raczej na Glapińskiego. Tylko tamten preferuje tlenione blondyny, a ten r
    > ude.

Jeden, drugi jak i trzeci płaci za to z państwowej kasy.
    Ciekawe, czy dostanie limuzynę jak Misiaczek Maciory?

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
    ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
  • sverir 26.07.19, 13:22
    Wychodzi na to, że do pełnienia zaszczytnej funkcji wiceministra w rządzie Morawieckiego wystarczającym wykształceniem jest wykształcenie średnie.

--
    „Z Leninem żyj, z Leninem śpij, z Leninem zbieraj kwiatki, z Leninem coś tam jeszcze, życzenia te od matki”
  • eiran 26.07.19, 13:56
    To wiadomo od czasu, kiedy szefem Gabinetu Politycznego Prezesa Rady Ministrów został facet ze średnim wykształceniem. Pomaturalne Studium Zawodowe Technik Teatralnych w Warszawie to też nie Uniwersytet.

--
    Przez 14 lat ayran.
  • snajper55 26.07.19, 14:00
    kadziteusz napisał:

> Teraz kolej na Glapińskiego, zeby sobie też odmłodził "kadry".

Glapiński swoje lata ma, więc bardziej ceni doświadczone kadry.

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • wsk175 27.07.19, 17:19
    Napompowane usteczka pixi i dixi czynią cuda.....

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka